BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #936806 przez Izydorek82
Poczekam moze do jutra, nie bede w niedziele mu glowy zawracała, zreszta co mi przez tel pomoże...to wlasnie nie jest ciągły ból tylko takie klucia, ciężko okreslic no ale mi niewiele trzeba żeby sie martwić. :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936821 przez dotik1991
Zapraszam serdecznie Panie w ciąży na badania prowadzone przeze mnie w ramach pracy magisterskiej.
Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i zbieram dane dotyczące doświadczeń kobiet na temat swojego dziecka w czasie ciąży.
Badanie jest całkowicie dobrowolne i anonimowe. Odbywa się w całości przez internet. Polega na wypełnieniu dwóch wysłanych przeze mnie krótkich kwestionariuszy i odesłanie ich z powrotem na adres e-mail lub wysłanie na adres Wydziału.
Więcej informacji na ten temat pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Drogą mailową będzie również możliwość udostępnienia chętnym osobom końcowych wyników ogólnych z mojego badania.
Opis i wszystkie informacje będą zawarte w mailu, które wyśle po zgłoszeniu.
Zainteresowane Panie proszę o zgłoszenie się na adres mailowy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
(w temacie wiadomości proszę wpisać zgłoszenie)

Z góry dziękuję za zgłoszenia i poświęcony mi czas.
Dorota Kowalczyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936937 przez kika25
Mi dziewczyny ostatnio po malowaniu popuchły mi kolana i strasznie bolały na nastepny dzien pszeszlo poszłam do lakarza rodzinnego przepisał mi ketonal w żelu , którego nie używam bo jest nie zalecany dla kobiet w ciąży w dodatku od maja mecze sie z pokrzywką ginekolog powiedział że nie jest ona grozna dla dziecka ale jak pojade za tydz na badania prenatalne to musze wszystko powiedziec bo te kolana już pare razy mi spuchły po wiekszym wysiłku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937086 przez GabrysiaSta
kika25 o tym puchnięciu musisz koniecznie poinformować, pod koniec ciąży jest ono raczej normalnym objawem gdyż woda się zatrzymuje a tutaj dobrze było by znaleźć przyczynę. No chyba, że taki to już Twój urok ;)
Izydorek82 co powiedział Twój lekarz? zapewne, że te kłucia są normalnym objawem. Ja też czasami coś takiego miewam. Ale wiadomo, że lepiej 100 razy pytać niż raz nie zapytać i żałować. Ja też mam często ból po bokach jak za szybko wstanę ale to wiem, że akurat jest ok :)
U mnie mdłości głównie wieczorem ale pewnie dlatego, że z rana biorę lek na tarczycę i może mi on je osłabia. A może będzie chłopczyk bo moja kumpela też miała wieczorne i ma synka. Nie do końca wierzę w takie przesądy ale tak sobie mówię ;)
Dzisiaj zaszczepiliśmy dziewczyny przeciwko ospie i mam nadzieję, że tym sposobem jej unikniemy.
A jak Wy się Kochane czujecie? Która ma najbliżej wizytę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937095 przez Izydorek82
GabrysiaSta w końcu nie dzwoniłam do lekarza bo dzisiaj już mi lepiej, jedyne moje zmartwienie to to nieszczęsne crp, w piątek musze je powtórzyć i jak nie spadnie to pewnie kolejny antybiotyk będzie....ja mam usg genetyczne 3 listopada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937130 przez a!gusia
Gabrysia ja!ja!ja! Juz jutro o 12 :)
Ciekawe czy juz zobacze co tam sie kryje????czy za wczesnie?(14tydz)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937146 przez GabrysiaSta
a!gusia jak super! będę z Tobą myślami.. też już bym chciała :) jeśli gin ma dobry sprzęt to jest szansa na podejrzenie płci.. no chyba, że nie będzie chciał powiedzieć :) czekam na relacje :) Rozumiem, że to usg genetyczne a miałaś test Pappa ?
Izydorek82 trzymam kciuki aby spadło, może faktycznie wcześniejszy antybiotyk działał a CRP dopiero po pewnym okresie spada.
A co się dzieje z innymi Majówkami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937151 przez toska
Witam majowe mamusie :)
Gratuluje brzuszkow.Tez jak wszystko bedzie dobrze w maju zostane mama.Termin mam na 12 maja.Mam juz w domu dwuletniego brzdaca."Zagraniczne mamy" tez mieszkam poza Polska a dokladnie w Hiszpanii.Tutaj pierwsze usg w 12 tyg.Ogolnie jesli ciaza nie ma komplikacji to robia 3 usg i tyle nikt nie zaglada "do srodka" dobiero polozna w ostatnich tygodniach jak sie idzie na ktg.Mnie czeka jutro pierwsze usg i boje sie jak nie wiem.W maju mialam lyzeczkowanie (puste jajo plodowe) mam nadzieje ze tym razem bedzie wszystko w porzadku.
Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937167 przez a!gusia
Witaj Toska!!!widze ze tylko w Polsce tak 'szaleja' z usg i badaniami ;) gratulacje!!!
Gabrysia tutaj nie robia usg genetycznego ani tym bardziej pappa wiec to zwykla wizyta,pierwsza z 3 standardowych.ja mialam dwie wczesniej przez plamienia.gdyby nie to to to bylaby moja pierwsza wizyta..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937180 przez goniag12
Witaj toska. Fajnie ze dolaczylas. Rozmawialysmy juz w innym temacie. Ciesze sie ze teraz mozemy spotkac sie tutaj, w duzo przyjemniejszym temacie.
U was i tak nie jest tak zle. W Szwecji jest tylko jedno usg (polowkowe)+ genetyczne ale tylko dla chetnych.
Mozna tez isc prywatnie, ale to troche kosztuje.
Ale ja nie narzekam. Jesli sa jakiekolwiek wskazania, obawy lub objawy robia badania i usg bez zadnej dyskusji. Dzwonisz i za godzine juz masz wizyte. Dziecko kontroluja poprzez pomiary brzucha i ktg na kazdej wizycie plus badania krwi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937189 przez kaikai
Podobno po ph moczu można ustalić płeć dziecka ;)
Później sprawdzę jakie miałam z Dawidkiem.

Co do mdłości, to różne piszą
Ja się cieszę, że u mnie skończy się :)

Wizytę mam dopiero 19.11

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937203 przez kika25
Ja mam wizyte 6 listopada badania genetyczne i 7 listopada wizyta u mojego ginekologa troche sie bije co to bedzie bo mielismy malowanie w domu dużo sprzatania a co najgorsze , że podczas malowania byłam w domu i wdychałam to wszystko mam nadzieje że nie zaszkodziło to dziecku ale nie miałam nikogo żeby mi pomógł niestety

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937229 przez vicctory
Witam i pozdrawiamy wszystkie majowe mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #937233 przez natkach
Ja mam wizytę w czwartek. Jestem ciekawa co tam słychać u dzidzi i jaka jest juz duża :-) chciałabym juz wiedzieć jakiej jest płci ale to chyba nadal za wcześnie. A jak tam Wasze brzuszki widać juz? U mnie podbrzusze sie wybiło, jak dotknę to czuje taka "górkę" !!

Toska masz termin w moje urodziny:-)

Cześć vicctory :-) co tam u Ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937234 przez vicctory
Natkach u nas wszystko dobrze, nawet mniej mnie mdli, tylko nie wiedzieć czemu przekonana byłam, że my już jesteśmy w 12 tygodniu :D Ach to roztargnienie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl