BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #936253 przez goniag12
Tu jest tak samo, zawsze przed badaniem musza zapytac. Moze to dziwne ze polozna przed cytologia pyta czy moze cie zbadac ale grzeczne:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #936266 przez kaikai
U mnie na każdej wizycie siadam na fotel, denerwowalabym się gdyby lekarz tam nie zaglądał.
Na każdej wizycie mam też usg, gin sprawdza serduszko.
Badań jest dużo, pierwsze najwięcej, bo i rozyczka,hiv,toksoplazmoza, kiła,zoltaczka, przeciwciala, grupa krwi, tsh i wiele innych.
Co wizytę trzeba też mieć komplet badań morfologia i mocz, czasem dodatkowe gdy coś się dzieje, ja teraz miałam glukoze 3 pobierania i test pappa.
Ja to już mam ręce całe w siniakach, miałam dziś zrobić dodatkowo badania f3,f4, anty tobo, ale już w poniedziałek zrobię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936354 przez Izydorek82
No i niestety moje crp nie spada, dzisiaj odebrałam wynik i jest 17 :( cale szczęście ze mam dzisiaj wizytę u swojego ginekologa, martwię się i dołuje żeby dzidzi nic nie było, już nie mam siły normalnie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936355 przez kaikai
Izydorek , dobrze że masz wizytę wszystko się wyjaśni, będzie dobrze na pewno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936405 przez Izydorek82
Kaikai dzieki kochana. A powiedzcie mi jeszcze czy tsh 0.466 jest dobre?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936412 przez GabrysiaSta
Izydorek82 daj znać po wizycie ale wierzę, że będzie dobrze. Podobno norma dla tsh w pierwszym trymestrze ciąży to 0,1-2,5 ale najlepiej jakby była około 1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936421 przez kika25
czesc dziewczyny troche mnie nie bylo ale mialam remont i malowanie w domu i cora zepsula nam laptopa u mnie dobrze nadal mdlosci a tak to w miare dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #936447 przez Izydorek82
No wiec jestem po wizycie na usg wszystko ok,dzidzia juz spora ponad 6 cm. Jesli chodzi o crp to za tydzień mam powtórzyć,mozliwe ze po antybiotyku przyplatala sie jakas infekcja intymna i mam brac pimafucin. Lekarz mowil ze bardziej martwił by sie moim tetnem i skokami ciśnienia, niewykluczone ze bede musiala cos pozniej brac na zwolnienie serca tupu isoptin....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936475 przez kaikai
Izydorek, pisałam,że będzie dobrze :)
Ale duży już Twój maluch :)
A gdzie masz suwaczek ? Bo nie widzę który masz tydzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936491 przez Izydorek82
Kaikai jestem w 12 tygodniu, suwaczka jeszcze nie rozgryzlam jakos mi umknal, kurde ale mam humor dzisiaj caly czas prawie placze :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936556 przez a!gusia
Co to w ogole jest tsh i crp?w zyciu nie mialam robionego..ja wizyte mam we wtorek ale czuje sie o niebo lepiej juz mnie nie mdli moge jesc wszystko,i czuje ze mam wiecej energii nareszcie!tylko moim problemem sa wzdecia/gazy wieczorem zawsze mnie brzuch boli nie wazne co i ile zjadlam..moge brac espumisan???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936593 przez goniag12
Izydorek82 ja tez statnio mam takie humory. Ciagle placze jak ogladam wiadomosci, film, a näset w szkole kiedy mowilismy o zniewoleniu w niektorych krajach. Masakra.
a!gusia espumisan chyba mozna brac. Mnie tez mecza gazy i wzdecia, ale ja zawsze mialam z tym problem, nawet przed ciaza. Ja biore tabletki Miniform, sa bezpieczne, może w Irlandii tez sa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936796 przez Izydorek82
zapomnialam zapytac lekarza na ostatniej wizycie o takie dziwne bóle i kłucia po prawej stronie brzucha. Jest dzien,że mało co czuje a są takie jak wczoraj i dzisiaj ze kłuje mnie prawie cały czas i w nocy też. Troche poniżej pępka po prawej stronie właśnie. Boje sie czy to nie wysrostek? te wiązadełka to chyba raczej w pachwinach i po obydwu stronach by ciągło a nie tylko takie "szczykanie" po jednej stronie, już mi głupio dzwonić do niego i pytać bo usg było w porządku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936802 przez a!gusia
Izydorek wyrostek nie pobolewa tylko boli ciagle i ma sie potrzebe pojscia do toalety i wymioty tez..poza tym wyrostek bolalby baaaardzo..mnie pod pepkiem tez troche pobolewa czasem tyle ze po lewej str.wydaje mi sie ze te bole sa normalne,dopoki nie sa na tyle mocne ze Cie np w nocy budza..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936804 przez a!gusia
Poza tym kto pyta nie bladzi zadzwon niech Cie uspokoi,spokoj jest najwazniejszy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl