BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #937939 przez a!gusia
Ja tez czesto chodze do wc a w nocy tez po kilka razy..do tego Jerzus kiepsko spi ostatnio wiec chodze nieprzytomna.a o 6 trzeba wstac!.w weekend spie do 10! Teraz juz zasypiam wiec dobrej nocy i do jutra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #937947 przez Adlenne
a!gusia a Jerzyk ma jakies koszmary moze? Bo moja Paulinka w styczniu konczy 3 lata i ostatnio tez gorzej spi niz kiedys. Snia jej sie np pajaki albo inne cuda wianki i placze ze chce do nas. No i tak co ktoras noc laduje u nas i zostaje do rana.
Mam obawy bo jak sie pojawi druga dzidzia to bedzie problem... A zaczelo sie to ze 2 mce temu. Moze to taki etap ze dziecku coraz bardziej pracuje wyobraznia i stad te sny dziwne...? Jak to jest u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #937962 przez Izydorek82
Mam pytanko, jak się wstawia suwaczek? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #937965 przez vicctory
Izydorek82 najpierw musisz sobie takiego suwaczka stworzyć np. tutaj

Później wchodzisz na swój profil - edytuj, w zakładce Informacje o profilu pędzisz na sam dół i w polu Podpis wklejasz link swojego suwaczka w formacie z pierwszego pola od góry :) I gotowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #937974 przez Izydorek82
Vicctory dzięki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #937980 przez kika25
U nas już jest tak chyba od roku od kiedy Gabi poszła do swojego pokoju to codziennie kłade sie koło niej aż zaśnie i ide spać do sypialni ale jak tylko przebudzi sie w nocy to ląduje u nas w łóżku jeszcze jest w miare dobrze bo mamy duże łóżo to w miare idzie sie wyspac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #938005 przez natkach
Mam podobnie z nocnym wstawaniem na siku, a jak sie jeszcze opije wieczorem herbaty to juz w ogóle latam jak kot z pęcherzem :-P a dzisiaj jeszcze mnie w nocy głowa bolała i nadal trochę pobolewa, a ja jak nie zjem tabletki to tak łatwo nie przechodzi - a że teraz nie mogę nic brać to się męcze :-/

Jestem po kolejnej wizycie u lekarza . Maluszek ma się dobrze - ma 7,5 cm, skacze, macha rączkami i nóżkami :-) miałam robione USG prenatalne - wszystko w normie, także jestem spokojna o bąbla :-) mam brać juz powoli witaminki i gin polecił mi PREGNA PLUS bo jako nieliczne są w postaci małych kapsułek i po prostu łatwe do połknięcia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938009 przez Adlenne
Natkach super ze same dobre wiesci.

Kika my tez sie w miare wysypiamy ale druga dzidzie bede zabierac do lozka do karnienia to moze juz byc ciasno ;-)

Katar powoli przechodzo totez posprzatalam w domu i pozniej zmietrzylam cisnienie. Wyszlo 109/73 (jak na mnie to i tak wysokie), a tetno 104 !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938014 przez Izydorek82
Adlenne to widze,że nie tylko ja mam szopki z tętnem :) tyle tylko, że u mnie w spoczynku tzn. jak siedze zawsze jest ok, a jak tylko zaczne coś robić to skacze jak oszalałe :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938053 przez a!gusia
Adlenne nie wiem musze zapytac..
U nas jest tak ze ja sie z nim klade do zasypiania i potem spie u nas ale jak sie budzi to ide do niego i spie z nim do rana-ma podwojne lozko.ale ostatnio nawet jak z nim spie to sie budzi co chwile :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938114 przez SYLWIA
Cześć Dziewczyny jestem mamą dwóch chłopaków jeden urodzony w X 2011 drugi kwiecień 2014.Mam do sprzedania sporo ciuszków po nich. Dużo jest markowych i fajnych. Zapraszam może coś Wam wpadnie w oko. Pozdrawiam Was Kwietniówki :) Podaję link do olx.pl Tam zamieszczone jest sporo moich ogłoszeń.
Jeśli czegoś nie ma a Wy szukacie czegoś konkretnego dajcie mi znać

olx.pl/oferta/spodenki-na-szelkach-next-CID88-ID7E4TL.html
olx.pl/oferta/spodenki-na-szelkach-next-CID88-ID7E4Qw.html



[url=http://www.su

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938225 przez a!gusia
A co tu tak cichutko?
Ja ide juz spac
Dzis troche ponosilam Jerzyka i boli mnie podbrzusze :( tylko z boku wiec mam nadzieje ze poprostu przesadzilam ale nic sie nie stanie!!!
Do jutra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938229 przez Lily729
nie martw się, na pewno wszystko jest ok ;)
cichutko,bo pewnie większość dzisiaj poza domem ;)
ps. Miłych snów ;) ja jeszcze jakiś filmik chcę z mężusiem obejrzeć i też lecę spać ;) bo jutro remontu ciąg dalszy ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938281 przez dotik1991
Zapraszam serdecznie Panie w ciąży na badania prowadzone przeze mnie w ramach pracy magisterskiej.
Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i zbieram dane dotyczące doświadczeń kobiet na temat swojego dziecka w czasie ciąży.
Badanie jest całkowicie dobrowolne i anonimowe. Odbywa się w całości przez internet. Polega na wypełnieniu dwóch wysłanych przeze mnie krótkich kwestionariuszy i odesłanie ich z powrotem na adres e-mail lub wysłanie na adres Wydziału.
Więcej informacji na ten temat pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Drogą mailową będzie również możliwość udostępnienia chętnym osobom końcowych wyników ogólnych z mojego badania.
Opis i wszystkie informacje będą zawarte w mailu, które wyśle po zgłoszeniu.
Zainteresowane Panie proszę o zgłoszenie się na adres mailowy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
(w temacie wiadomości proszę wpisać zgłoszenie)

Z góry dziękuję za zgłoszenia i poświęcony mi czas.
Dorota Kowalczyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938340 przez Adlenne
Agusia ja wczoraj i dzis duzo sie nachodzilam i tak mnie dzis tez podbrzusze pobolewa i ciagnie. W ogole mialam wrazenie ze mi brzuch rozerwie. Ogolnie to w ostatnich dniach mi strasznie brzuchol wysadzilo, chyba sie macica zaczyna intensywnie powiekszac, a no i sikanie tez co chwile...
A z noszenia Paulinki staram sie unikac. Oczywiscie nie zawsze sie da, ale nie szalej z noszeniem malego, no i teraz wypocznij a na pewno przejdzie.
Ja chyba zaraz spac pojde po padam na twarz a jutro do pracy po 4 dniowej przerwie z powodu przeziebienia... oj jak mi sie nie chce. Nie moge sie juz doczekac wiosny...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl