BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #938350 przez Izydorek82
A mnie coś nerka pobolewa :( w pierwszej ciąży też miałam czesto takie zapalenia,ech...dobrze ze jutro wizyta u lekarza i usg genetyczne....no i odbieram wyniki tego nieszczęsnego crp buuu juz sie boje :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #938359 przez a!gusia
Przeszlo przeszlo na szczescie..mi tez brzuch urosl!i jak leze plasko to czuje juz 'kule' nareszcie!!w ogole co jakis czas mi sie wydaje ze czuje ruchy bo mi cos 'pyka' ciagle w tym samym miejscu..troche wczesnie ale kto wie..
U nas 22 wiec czas na mnie ;) jutro praca! :(
Izydorek powodzenia jutro!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938375 przez Izydorek82
Odebrałam wyniki no i crp z 17 spadło na 14, to i tak poza normą, która jest do 5, ale pocieszam się, że tym, że nie rośnie i troche zmalało.....zobaczymy co na to doktorek powie, reszta badań ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938752 przez goniag12
Ale ucichlo to nasze forum. Mam nadzieje ze to dlatego ze zaczynamy powoli drugi trymestr i pewnie wiekszosc was czuje sie juz lepiej.
U mnie totalne nudy, wogole nie ma o czym pisac. Zeby przypomniec sobie ze jestem w ciazy umowilam sie na usg prywatnie. Bo ja mam takie ciaze ze jak nie zobacze na ekranie to wogole nie czuje ze jestem w ciazy. Wizyta juz w czwartek. Oby wszystko bylo dobrze.
Ludzie juz nie boja sie zapytac czy jestem w ciazy, wiec brzuszek wyraznie widoczny. Zreszta tak jak w poprzedniej ciazy chudne i przez to brzuszek bardziej rzuca sie w oczy. A co u was nowego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938769 przez a!gusia
Ja znow u lekarza :(
Chyba cos z pecherzem mam nadzieje bo bole mialam takie ze szok co chwile sie w nocy budzilam,nospa na szczescie pomogla..
Ja juz stanowczo lepiej sie czuje dzis od rana sprzatalam,co nie zdazylo sie od jakichs 12 tygodni haha wiec juz mi dobrze lubie miec posprzatane ;)
Poza tym to tez nudy praca dom praca dom..po swietach zaczynam polowanie na wozek!!!macie jakies rekomendacje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938778 przez Lily729
ja też czuję się dużo lepiej ;) ale na nudę nie mam co narzekać - kończymy remont kuchni - nareszcie :DDD (zaczeliśmy kupować meble jak jeszcze nie było wiadomo, że jestem w ciąży :P ) a jak to przy remontach ciągłe komplikacje.... do tego jutro będą mi wstawiać drzwi wejściowe do mieszkania i też będzie duuuuuuuuzo sprzątania (ktoś chętny do pomocy ;P ) poza tym szykuję mieszkanie na przyjście maleństwa :D

Za to jestem na zwolnieniu i chociaż w pracy nie muszę się męczyć ;) i w pełni cieszyć się ciążą :D a brzuszek coraz bardziej widać;D

goniag12 trzymam kciuki ;D

a!gusia ja w tej kwestii jestem zielona (pierwsze dziecko) więc chętnie razem z Tobą posłucham rad bardziej doświadczonych koleżanek ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938779 przez kika25
Mnie też boli brzuch właściwie to takie ciągniecie i uczucie takiego ciężkiego brzucha mam ale mdłości naszczeście ustepują powoli za to w nocy czuje takie kłucie jakby przy jajniku w czwartek musze o 7 rano wyjechac na badania prenatalne i przede mną 100 km do przejechania na dodatek jade sama samochodem , troche boje sie bo wizyte u gina miałam 3 tyg temu a po tym remoncie malowaniu troche sie boje co z moim malenstwem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938794 przez goniag12
Wozek to rowniez moj dylemat. Juz bardzo intensywnie nad nim mysle, poniewaz rozwazam zakup w Polsce wiec najlepiej jakbym znalazla przed swietami. Ja jednak zastanawiam sie nad wozkiem podwojnym, poniewaz moj synek bedzie mial 2,5 roku kiedy urodzi sie malenstwo. Niestety to taki typ, ze dojscie do sklepu bez wozka z 5 min. przeciaga sie do pol godziny. Problem polega na tym ze najchetniej chcialabym taki, ktory mozna zamienic potem na pojedynczy, zeby nie kupowac znowu drugiego wozka za jakis czas.
Z Alexem uzywalam X-lader XA- bardzo bylam zadowolona. Jedyny minus ze siedzisko jest tylko przodem do jazdy. Tak wiec jako gondola sprawdzil sie idealnie a potem juz byl lekki problem. Kolezanka ma X-lander X move i co prawda siedzisko mozna ustawic w obie strony, ale juz w prowadzeniu jest duzo ciezszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #938825 przez a!gusia
Ja z Jerzykiem mialam quinny i strasznie bylam niezadowolona,ciezki,ogromny i ehhh szkoda wspominac.ja wiem ze napewno chce wozek 3 w1 bo tamten sprawdzil sie super,myslalam o phil and ted tylko pojedynczym bo moj synus ma juz ponad 3 lata i dajemy rade bez wozka a jak sie dzidzia urodzi to bedzie mial prawie 4 latka..
Ja z doswiadczenia powiem ze spacerowki z wozka 3w1 nie uzywalismy kupilismy skladana spacerowke lekka i mala wiec i teraz nastawiam sie na gondolke i fotelik samochodowy w stelarzu a spacerowke kupie mniejsza pozniej

W ogole to mam piasek na nerkach :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938826 przez Izydorek82
A ja bylam wczoraj u lekarza na usg genetycznym.,na szczęście wszystko w porzadku. Na crp nie kazal zwracac w ogóle uwagi i stwierdzil ze niektore kobiety w ciazy tak maja i juz. Zalecil łykanie ziołowych lekow na uklad moczowy i to wszysyko. Maluszek ma juz prawie 8 cm myslalam ze moze zobacze co jest między nóżkami ale niestety.. moze nastepnym razem :cheer: widzialam tylko dluuugie nogi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938843 przez goniag12
a!gusia u was nie ma śniegu wiec taka lekka spacerowa na pewno wystarczy. U nas niestety zdarza się ze spada 30cm śniegu w ciągu jednego dnia ( nie zawsze oczywiście) i wózek na pompowanych kołach to po prostu konieczność. Tym bardziej ze ja zawsze wychodze na spacer, bez wzgledu na pogodę.
A co z tym piaskiem. To cos poważnego?
Izydorek to wspaniale wieści. Na pewno juz jesteś spokojniejsza po wizycie.

Ja juz nie mogę doczekać sie usg. A najbardziej nie mogę doczekać się ruchów, żeby w końcu go czuć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938888 przez a!gusia
Ja tez nie moge sie doczekac ruchow juz bym byla spokojna!!!dzis lekarz przylozyl to urzadzenie do sluchania serduszka i jak uslyszalam to odetchnelam z ulga!!!
Co do piasku no to poprostu z moczem schodzi i boli..naprawde bol jest okropny i nieprzyjemny :( ale grunt ze to nic z dzieckiem,jutro mam zaniesc kolejna probke moczu do dokladniejszego badania i zobaczymy bo na to nie ma lekow,musi samo minac..zelazo mam niskie musze brac w tabletkach ble!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938912 przez Izydorek82
W którym tygodniu można poznać płeć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938918 przez natali422
witam:) mój termin wypada na 31 maj. mam już 12 letnią córkę :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #938920 przez natkach
Izydorek mi gin powiedział że na następnej wizycie może się już uda coś podejrzeć, a to będzie 17 tydz. bo ostatnio niestety jeszcze nic nie widział....a na połówkowym to sądze że juz na pewno, chyba że maleństwo jest wstydnisiem ;-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl