BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu #963935 przez goniag12
Agusia a u nas wręcz przeciwnie. Licze ze jak urodze to będzie juz porzadna wiosna, bo bywaly lata ze jeszcze w maju było bardzo zimno. Na lato w maju to juz nawet nie licze. Chociaż i tak bywało. Narazie z pogody długoterminowej wynika ze do polowy marca będzie zima ze śniegiem, dalej nie wiem bo nie podają jeszcze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963960 przez Adlenne
Ja moge dzieci rodzic ale ciaza mu sie strasznie dluzy tyn bardziej odkad nie chodze do pracy i musze lezec.
Bardzo sie ciesze ze tym razem urodze na wiosne, bo bedzie latwiej sie gdzies z dzieckiem ruszyc. Paulinka urodzila sie w srodku zimy, a bylo wtedy duzo sniegu i mrozy po -15 stopni. Z noworodkiem przy takiej temp. nie moglam wychodzic wiec mi juz brzydlo czasami siedzenie w domu.
A teraz powinno juz byc cieplo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964033 przez natali422
ja mam termin na koniec maja wiec liczę ze już będzie ciepło i ze szybciutko pójdziemy na podwórko zresztą i tak szybciutko bede musiała się ogarnąć bo 20 czerwca mamy wesele brata męża i musimy się tam pojawić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964054 przez natkach
natali422 my tez w czerwcu na wesele idziemy, tylko że 13. A termin mam na początek maja wiec chyba zdążę w miarę "wyzdrowieć".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964496 przez natali422
natkach to masz troszke wiecej czasu odemnie ale tez mało ale napewno damy sobie rade :) i bedziemy piękne w tym dniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964520 przez betka81
Postanowiłam, że się przywitam.
W zasadzie jestem czerwcówką z terminem na 22-24.06 ale z racji tego, że poprzednie rozwiązania miałam 3 tygodnie przed terminem to mogę jeszcze zahaczyć o maj.
Jeśli pozwolicie to będę do Was zaglądać?
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964575 przez GabrysiaSta
betka81 witaj w naszym gronie! i zaglądaj do nas jak najczęściej!
Dzisiaj byłam na wizycie, wszystko jest super, dziewczynki już nie nazywają Nikosia potworkiem tylko małą Małpką ;) Pan doktor oszacował, że w terminie porodu nasz synuś będzie ważył 3600 - 3700 więc malutki raczej nie będzie. No i dalej mogę Zumbować :woohoo: :woohoo: :woohoo:
A jak tam u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964597 przez solenka89
betka81 Witaj :)
My jutro wybieramy się na USG 3d :) Już się nie mogę doczekać :) :) :) No dziewczyny będziecie musiały szybko zregenerować siły po porodzie, żeby bawić się dobrze na imprezach :)
Ja mam nadzieje, że też szybko wrócę do formy bo chciałabym jak najszybciej zacząć korzystać z pięknej pogody majowej (mam nadzieje, że w tym roku maj będzie piękny i ciepły).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #964636 przez papryczkaczili
Czesc betka81:)
GabrysiaSta Podziwiam Cie ze masz.sily na zumbe ja ostatnio jestem taka nieporadna, ze kazdy spacer to wyczyn. Tez licze na piekne lato:)
Solenka89 pochwal nam sie jutro zdjeciamiz usg:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964656 przez betka81
Dziękuję za przyjęcie mnie do grona :) i postaram się zaglądać do Was jak najczęściej.

GabrysiaSta za zumbę podziwiam. Ja po ogarnięciu dwójki dzieci i mieszkania mam dość wysiłku fizycznego.
3600-3700g to niemało...o cały kilogram więcej niż moje dziewczyny ale jak na chłopaka to chyba przyzwoicie.

Solenka na pewno będziesz miała śliczne zdjęcia z USG 3d. Też mam nadzieję, że maj będzie śliczny już tylko oby upałów nie było bo to będzie końcówka ciąży...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964658 przez iza1988
Hey dziewczyny, mam do sprzedania zestaw ubranek dla chłopca rozmiar 56-68:

olx.pl/oferta/paka-ubranka-dla-noworodka...8-CID88-ID8SMg3.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #964772 przez GabrysiaSta
Dziewczyny z tą Zumbą jest tak, że nigdy mi się nie chce bo jestem zmęczona i nie mam sił, ale jak tylko usłyszę pierwsze dźwięki to chce mi się pląsać a po niej zawsze wracam naładowana pozytywną energią i świetnym nastrojem. Muszę coś robić bo i tak już mam +11... :blush:
zdjęcie mojego przystojniaka ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964898 przez betka81
GabrysiaSta może masz rację, trzeba się zebrać ale jakoś nie mam weny na takie rzeczy. Nie widać po Tobie abyś miała 11 do przodu.
A Nikoś ślicznie pozował. Moje dziewczyny nigdy nie dały się tak ładnie uchwycić na zdjęciach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964924 przez GabrysiaSta
betka81 oj niestety po mnie widać.. ale widocznie tak już mam... Nie wiem czy przeoczyłam ale kto mieszka teraz w Twoim brzuszku? A jak wspominasz 2 poród? miałaś łatwiejszy od pierwszego? było cc czy sn? pytam też dlatego, że mój drugi poród (oba sn) wspominam bardzo dobrze, ledwo zdążyłam do szpitala i teraz zastanawiam się czy będzie tak samo szybko czy może z racji tego, że minęło już 5 lat będzie wyglądał podobnie do pierwszego czyli dość długo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964935 przez betka81
GabrysiaSta jeszcze nie wiem kto tam mieszka. Dowiem się mam nadzieję w poniedziałek. Wtedy mam wizytę i USG. Moje porody oba SN. Z tym, że ja miałam przerwę 6 lat między porodami i scenariusz praktycznie taki sam. Przy starszej wody odeszły mi o godz. 19 wieczorem, o 20 byłam na oddziale ale zero skurczów ok. 1 w nocy zaczęły się nieregularne skurcze i tak o 6.30 Weronika była ze mną.
A z Igą też wody odeszły mi 3 tygodnie przed terminem jak poprzednio. Było to o 1 w nocy, po 2 byłam w szpitalu i również bez skurczy. Pojedyncze pojawiały się po 3 w nocy i urodziłam dopiero 8.25 rano.
Więc porody miałam podobne i mniej więcej tyle samo czasu rodziłam. U mnie problem w tym, że dziecko jest jeszcze wysoko a odchodzą mi wody a raczej chlustają bo dziecko nie ma główki w kanale i nie blokuje wypływu wody.
Zobaczymy jak będzie tym razem.
Jak tylko się dowiem czy chłopiec czy trzecia córeczka to się pochwalę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl