BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu #961138 przez RozowaKokaina
Odkryłam go na OLX. Tylko Tatusiowi nie podoba się budka w tym wózku. Mało opinii na internecie :unsure: ale powtarzają się te z koszem na zakupy i zjeżdżaniem w spacerówce. Co mi akurat nie będzie przeszkadzać. A czytałam że na śnieg bardzo fajny. Musze sama gdzieś sprawdzić.
Caretero Compass ogólnie fajny pomysł ale nie złapał mnie za serce, ja mam dużo miejsca wiec mogę nawet 3w1 bo będzie gdzie to trzymać wszystko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961231 przez Adlenne
Ten miyo jest podobny do mojego tako warrior tyle ze znacznie lzejszy. Moim sie po sniegu jezdzilo dobrze wiec mysle ze tym powinno byc jeszcze lepiej. Dostep do kosza byl ok w wersji z gondola, gorzej przy spacerowce.
A ten caretero jakos do mnie nie przemawia. Ja wole jak spacerowke da sie rozlozyc na plasko a tu sie ja pochyla cala tak jak w wozkach z siedzeniami typu kubelkowego. Dziecko nadal jest zgiete w pol tylko cale siedzenie jest przechylone. Dla mnie lepiej jak dziecko moze spac na prosto. A taki polroczniak zwylje czesto jeszcze spi na spacerach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961335 przez a!gusia
Ja mialam quinny buzz i tam wlasnie jest spacerowka kubelkowa.ogolnie wozek byl okropny.wielki ciezki nieporeczny.nie miescil sie w bagazniku a zeby przejechac przez drzwi musialam zdejmowac kolo.jak synek mial 7 mies kupilam lekka spacerowke typu parasolka rozkladana na plasko.wiec teraz nie kupuje wozka 3w1 tylko taki zebym fotelik samochodowy mogla doczepic do 'kolek' a potem bede miec spacerowke out and about-tez niespotykana w Polsce ale tu popularna i uwielbiana marka..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961365 przez goniag12
Ja mam siedzisko kubelkowe w wozku Baby Jogger i jestem bardziej zadowolona niz z poprzedniego wozka. Spacerowka jest bardzo plaska po wypieciu z ramy i zmiesci sie wszedzie. Podobnie w tych wozkach caretero. Z reszta tak jak pisalam gondola zamienia sie w spacerowke wiec jak najbardziej mozna rozlozyc wozek na plasko, poza tym gondola jest naprawde spora bo musi wysluzyc jako spacerowka do 3 r.z. Gdzies czytalam tez ze swietnie sie sprawdza w terenie. No ale oczywiscie wszystko kwestia gustu. Ja osobiscie wole wozki proste i lekkie np. Bogaboo, ale dla mnie za drogi:)

Lece na wizyte u poloznej , posluchac serduszka i na pierwsze pomiary brzuszka. Milego dnia mamuski:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961390 przez a!gusia
Bugaboo jest super ale cena ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961425 przez goniag12
I znowu stres. Jestem po wizycie i dostalam skierowanie na usg. A uwierzcie mi ze tu sie usg bez powodu nie robi. Niestety moje malenstwo jest za male wedlug pomiarow brzucha i musza mi zrobic usg. Najgorsze teraz to czekanie, bo nie wiem kiedy dostane czas. Jutro juz piatek i mozliwe ze dopiero po weekendzie. I wez sie czlowieku nie denerwuj. Bardzo sie boje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961456 przez Adlenne
goniag12 trzymam kciuki zeby udalo sie jak najszybciej umowic. Nie dziwie sie ze sie denerwujesz, ale dla dobra dziecka musisz byc dobrej mysli.
Ja mam tez dzis wizyte. Ciekawa jestem jak sie trzyma moja szyjka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961478 przez goniag12
Dzieki Adlenne. Powodzenia na wizycie, obys wrocila z lepszymi wiadomosciami niz ja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961504 przez a!gusia
Gonia ja taka dokladnie sytuacje mialam z Jerzykiem!zmierzyli brzuch i uznali ze jest za maly na dany tydzien-a bylam ogromna!!!!- zrobili usg i wszystko bylo ok wiec nie martw sie na zapas!na zdrowy rozum jak moga cokolwiek stwierdzic na podstawie zmierzenia brzuszka...sa kobiety z wielkimi brzuszkami i sa takie z malutkimi..bedzie dobrze Kochana!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961532 przez Adlenne
Mam faktycznie dobre wieści bo szyjka się nie skraca. Zalecenia ciągle te same, leżeć jak skurcze sa i brac leki tak jak do tej pory. Tymka tym razem nie mierzyła bo sprawdzała wszystko dokładnie 2 tyg temu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961549 przez goniag12
agusia ale mierzyli ci obwód brzucha czy wysokość macicy. Bo mi mierzą to drugie i wyszło ze wielkość dziecka a nie brzucha jest nad dolnej granicy normy. Alex tez był zawsze trochę mniejszy niż średnia, ale zawsze w normie. Niby wysokość macicy powinna mieć tyle co wiek ciąży(np. 25t.c.- 25cm) + - 5 cm i ja mam właśnie te 5 cm za malo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961567 przez solenka89
Mieliśmy we wtorek wizytę u lekarza i jest ok :) Mała ma 680 gram i za nic nie chciała nam się pokazać, tylko nóżkę pokazała. Jutro czeka mnie glukoza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #961602 przez RozowaKokaina
Dzisiaj byłam u Gina Franio waży już 780g :)
Jutro też czeka mnie badanie glukozy.
I dostałam wózek od cioci (strasznie chce mi pomagać)
nie wiem co o nim myśleć nie jest brzydki ale to nie to co chciałam i nic nie mogę o nim znaleźć na internecie.

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961678 przez GabrysiaSta
WItam Majóweczki!
widzę, że temat wózków jest na tapecie. I zapewne każdej podoba się coś innego. Ja chcę CAMARELO (i oby mi się nie zmieniło ;)... bo te moje nastroje w ciąży....)
goniag12 wiem, że teraz przechodzisz stresy ale dla mnie też jest dziwne, że na podstawie wielkości brzuszka mówią czy dziecko jest odpowiedniej wielkości. To u mnie byłby chyba za duży bo wszyscy pytają czy aby na pewno nie ciąża bliźniacza. A na ostatniej wizycie wody były w odpowiedniej ilości. Ale niech zrobią Tobie usg i będziesz spokojna :) ja wierzę, że wszystko jest w normie. A i właśnie doczytałam, że mierzyli Tobie wielkość macicy.. tak czy inaczej na pewno będzie ok!
Adlenne samych takich wieści nam trzeba, super, że szyjka się nie skraca!
Trzymam kciuki za dziewczyny przed glukozą mnie ona czeka w przyszłym tygodniu.
a jutro mam urodzinki Zuzki... aż się boję 12 dzieci, ja i mój M. :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Dziewczyny a czy którejś puchną nogi? bo ja wczoraj zauważyłam, że kostki coraz mniej wystają i tak się zastanawiam jak jest u Was? oczywiście już mam wszystkie objawy zatrucia ciążowego.. i jak tu nie zwariować? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961688 przez Adlenne
rozowakokaina pewnie ma dobra amortyzację i myślę ze dzidziusiowi będzie w nim wygodnie. Wygląda na dość ciężki ale jeśli nie musisz go nosić po schodach to nie ma znaczenia. Da sie go tak odwrocic zebys widziala dziecko? No i pytanie czy zmieści się do bagażnika bo to ważne. Po roku pewnie i tak zmienisz wózek na lżejsza spacerowe wiec jak juz dostalas to bym go wykorzystala, ale to tylko moje zdanie.
goniag spokojnie póki co, poczekaj na szczegóły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl