BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu #962595 przez Adlenne
Dziewczyny jesli spacerowka rozklada sie na plasko to nie widze przeszkod zeby sie na nia przesiasc jak dziecko jeszcze nie siedzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962626 przez goniag12
Masz racje, zawsze jakies rozwiazanie jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962656 przez RozowaKokaina
Taka już jestem duża :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962680 przez GabrysiaSta
Witam!
RozowaKokaina piękny ciążowy brzusio!
Jak tam dziewczyny przeżyłyście glukozę? bardzo paskudne?
Ja w poniedziałek mam wizytę i zabieram ze sobą swoją szarańczę bo ciągle się pastwią nad zdjęciami Nikodema, że wygląda jak "potworek" Może po 3 d zmienią zdanie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962816 przez goniag12
Dziewczyny jestem juz po usg. Mała rozwija sie dobrze, jest zdrowa tylko trochę mała. Na szczęście mieści sie w normie. Za 2 tygodnie muszę powtórzyć usg dla pewności. Położna mówi, ze jeśli utrzyma sie taki rozwoj to powinna ważyć ok. 3100g w terminie porodu.
Mój syn urodził sie z waga 3470g, 51cm- 11dni po terminie. Gdyby urodził sie w terminie tez miałby ok 3200g, wiec chyba taka moja uroda, ze rodze mniejsze dzieci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962824 przez GabrysiaSta
goniag12 bardzo się cieszę, że Mała dobrze się rozwija i że wszystko ok! teraz możesz odsapnąć :) !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962878 przez solenka89
goniag12 Dobrze, że wszystko w porządku :) Podobno faktycznie jest tak, że gdzieś jest uwarunkowane, że niektóre kobiety rodzą większe dzieci inne mniejsze :)
A co do testu obciążenia glukozą to dodałam sobie cytrynkę i jakoś przeżyłam. Kocham słodycze, ale glukoza z wodą ma taki mdły smak, który mi niezbyt odpowiada :laugh: Ale tragedii nie było ;)
RozowaKokaina Super brzusio :) Mam podobny :) Muszę tez się zmobilizować jakąś fotkę sobie zrobić :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962954 przez kima
goniag12 widzisz, nasze dzieciaczki napędzają nam niezłego stracha! Najważniejsze, że wszystko dobrze! :)

Różowakokaina, brzusio śliczny :)

Ja wczoraj miałam wizytę, póki co szyjka oki (w pierwszej ciąży skróciła mi się w 30tyg. i było już 2,5cm rozwarcie) więc tego najbardziej się obawiałam. Cukrzycy na szczęście też nie mam - a ta glukoza rzeczywiście paskudna :P

Co do wózka to ja narazie najbardziej biorę pod uwagę ten allegro.pl/nowoczesny-wozek-dzieciecy-2w...ass-i5023042928.html któraś z Was chyba o nim pisała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962977 przez Adlenne
goniag 3100 g to jak dla mnie całkiem duży dzidziuś. Moja Paulinka miała 2650 g a urodziła się tylko tydzień przed terminem wiec była do noszona. Dostała 10 punktów i była zupełnie zdrowa. A drobniutka jest do tej pory.
kima ze szyjka się trzyma. Ja tez mialam problemy z szyjka w pierwszej ciąży a teraz jest ok póki co.

Co do glukozy dla mnie to koszmar, ale ja juz tak mam nawet z syropami czy większymi tabletkami ze mam problem przełknąć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962979 przez a!gusia
Gonia super ze wszystko dobrze!!!
Glukoza u nas wyglada inaczej niz w Polsce- zamiast syropu musialam wypic pol litra napoju gazowanego z glukoza razy dwa.myslalam ze pekne!!!!
A u nas dzidzia sie juz bardzo duzo rusza-wreszcie,maly Leniuszek z niej..
Ja dzis wlasnie dokupilam gondolke do wozka,nie moge sie doczekac az odbiore je pod koniec marca!!!w naszym przypadku duza gondolka az tak nie jest konieczna-pod koniec pazdziernika zaczniemy uzywac spiworkow kurteczek kombinezonow i w najwiekszej nawet gindoli maluchy beda mialy ciasno..wtedy spacerowka na plasko i juz ;)
Kupilam tez bilety dla mojej mamy na poczatek maja ;) zaczynam wic gniazdko i ekscytowac sie na mysl o dzidzi! Chce za tydzien -dwa spakowac torbe szpitalna..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963047 przez solenka89
a!gusia czas szybko leci jeszcze trochę i zaczniesz 30 tydzień a wtedy już faktycznie lepiej być przygotowanym na wszystko, bo coraz ciężej będzie się poruszać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963051 przez a!gusia
Solenka dokladnie..polozna mi powiedziala ze tu zalecaja w 30 tyg miec torbe spakowana,chociaz wstepnie,bo wiadome ze po kilku tygodniach zapomne co tam mam,bede sprawdzac,przepakowywac itp..
Ja bede miec cc wiec urodze tydzien wczesniej..
wlasnie piore pizame i szlafrok pozniej ide kupic kapcie..
Jeszcze tez zdecydowalam ze musze wrocic do pracy na jakies 2,3 tyg wiec wtedy nie bede miec czasu zupelnie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963133 przez papryczkaczili

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963139 przez Adlenne
A tak moj synek bryka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963141 przez papryczkaczili
Czesc Tymus, taki maly lobuziaczek:) przeslodkie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl