BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu #959927 przez a!gusia
Igusia cudna :)
Ja wszystko oprocz wozka mam uzywane-i juz mam wszystko lozeczko zlozone narazie bo mamy malo miejsca. Bede rozkladac od poczatku kwietnia,wtedy tez odbiore wozek ze sklepu..teraz piore i prasuje ubranka powoli..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959969 przez solenka89
papryczkaczili Igusia cudna :)
Co do rzeczy używanych to ogólnie nie mam z tym problemu, choć ja nie chętnie kupuje po dzieciach nieznanych. Natomiast jeśli jest możliwość otrzymania rzeczy po znajomych dzieciach to jestem bardzo na TAK! Nie ma najmniejszego sensu kupować masy nowych rzeczy. Lepiej te pieniążki przeznaczyć na coś innego. Podobne zdanie mam co do łóżeczka, wózka. Jedyne co to moim zdaniem z naprawdę sprawdzonego źródła musi być fotelik. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959979 przez papryczkaczili
Adlenne rzeczywiscie camarelo carmela sa piekne i nawet nie ciezkie jak na tak duza gondole zakochalam sie w carmeli turkusowej żakardowej i sevilli mietowej ale musze go zobaczyc na zywo bo pisza ze wysoki a ja mam tylko 150wzrostu boje sie ze bede wygladac smiesznie i bedzie poprostu dla mnie za duzy, z drugiej strony duzy to wygodny dla dziecka.

a!gusia i solenka89 dziekujemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959998 przez goniag12
Ja lozeczko tez mam juz rozlozone bo moj synek w nim spi, mysle ze najpozniej w kwietniu kupie mu nowe lozko, a to wstawie juz do nas do pokoju gdzie na poczatku bedzie spala malutka. Wlasciewie wszystko juz mam co niezbedne. Chce tylko dokupic kilka ubranek i hustawke, ale to na spokojnie jeszcE zdarze. Przy drygim dziecku latwiej to idzie bo wiekszosc juz po prostu sie ma w domu.
Musze wam polecic wspaniala rzecz na wszystko, ktora niedawno odkrylam-olej kokosowy. Cudowna rzecz prawie na wszystko. Super do smarowania brzucha przeciw rozstepom, mozna smarowac krocze, co bardzo ujedrnia i pomaga przy porodzie oraz leczy wszelakie grzybice, rowniez intymne. Wogole mozna nim smarowac cale cialo i twarz. Rowniez podraznione sutki przy karmieniu. Mozna smarowac tez niemowle , pupe. Oprocz tego jest rowniez do jedzenia, pomaga w wielu chorobach. Mozna sobie wygooglowac. Ale naprawde polecam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960042 przez vicctory
U nas z wózkiem już trzecia zmiana decyzji:
Najpierw obstawałam przy x-landerze bo opinie ma bardzo dobre, niestety po obejrzeniu go na żywo, faktycznie amortyzacja żadna i do tego gondola mała.
Później rozglądałam się za trójkołowym, ale ostatecznie chyba aż tak często na rolkach jeździć nie będę żeby się na sportowy wózek rzucać ;)
Następnie z opinii koleżanki, która już dwójkę wyjeździła dowiedziałam się, że generalnie wszystkie oczekiwania spełnia Mutsy, ale po obejrzeniu go w sklepie znowu gondola mała, jak w x-landerze.
No i w zasadzie patrząc na moje wymagania to właśnie Camarello spełnia wszystkie. Do tego jest bardzo lekki. Hm... sama już nie wiem :)

Co do łóżeczka to na razie też nie wiem na co się zdecydować? Turystyczne z dwoma poziomami (dużo podróżujemy) czy dostawka? Hm...

Ciuszki oczywiście używane, właśnie posegregowałam rozmiarami i pierwsza partia - 56cm kolor już wyprana, białe się piorą i będzie pierwsze prasowanko :) Fajnie. Osobiście nie prasuję rzeczy bo dla mnie to strata czasu, ale słyszałam, że dziecięce warto ze względu na dodatkowe zmiękczenie bawełny. Nie podejrzewałam siebie o taką ekscytację tą czynnością :woohoo:

Tak, co do oleju kokosowego to prawda jest skuteczny i stosowany do smażenia znacznie obniża absorbcję przez jedzenie. Po prostu tak mocno kotleciki go nie wchłaniają. Poza tym, jako jedyny nie wytwarza substancji rakotwórczych przy wysokich temperaturach jakie osiąga się na patelni. W kosmetyce niezastąpiony, aczkolwiek do smarowania polecam bardziej Olej ze Słodkich Migdałów - jest typowo polecany do profilaktyki przeciwrozstępowej i wchłania się lepiej niż olej kokosowy.

papryczkaczili Igusia piękniusia :)

Pozdrawiamy wszystkie dwupaki :)
Kornelia i Ja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960076 przez Adlenne
Mnie jutro czeka pyszny glukozowy drink. Wypije za zdrowie wszystkich majowek ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960436 przez a!gusia
Adlenne ja pilam tydzien temu ;)
Rzecz gustu ale nie podoba mi sie ten wozek camarello :( zbyt zabudowany
A prasuje sie ubranka zeby zabic bakterie tez ;) no na poczatku bo pozniej nie ma na to czasu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960589 przez Adlenne
agusia wszystko kwestia gustu i wymagan. Kazdy ma inne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960615 przez papryczkaczili
Adlenne jak wyniki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960767 przez a!gusia
Adlenne oczywiscie :)
Wyrazilam tylko swoje zdanie ;)
Dzis znow ide do lekarza po wyniki glukozy i reszty badan :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960825 przez Adlenne
Ja mam wszystkie wyniki ksiazkowe, poza tym ze glukoze na czczo mam 62 a norma jest 70-99. Czy któraś z Was się orientuje co to oznacza jeśli mam wynik poniżej normy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960886 przez RozowaKokaina
Ja mam wizyte u gina 29.01 ale skierowanie na glukoze dostałam już od rodzinnej.
Oglądam wózki i trafiłam na bardzo fajny i tani-MIYO ALU firmy EMJOT wydaje sie spełniać moje "wymogi" ale czy któraś z was miała z nim styczność?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #960927 przez a!gusia
Niestety nigdy nie slyszalam o tym wozku..a gdzie go znalazlas?na allegro?Adlenne ja to chyba mam ok 50 na czczo!ale musze to sprawdzic bo juz leze w lozku a wyniki mam na dole..
Ja glukoze mam ksiazkowo ale oczywiscie mam anemie..mam zwiekszyc dawke zelaza..oj wysysa ta moja corcia ze mnie wszystko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961009 przez papryczkaczili
Kolezanka nie jest zadowolona z tego wozka sprawdzalam ciezko nim sie jezdzi po sniegu spacerowka jest ciezka i dziecko zjezdza z tej wkladki i narzekala na kosz na zakupu na ciezki dostep

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961066 przez goniag12
A patrzylyscie wozek Caretero Compass. Nie mialam okazji go wyprobowac, ale mi sie podoba, a poza tym sprzedaje wlasnie te wozki w Szwecji i naprawde niezle sie sprzedaja. Jest lekki i ma funkcje, ze gondola zamienia sie w spacerowke i odwrotnie, przez co zajmuje bardzo malo miejsca. Kosztuje ponizej 900zl, wiec calkiem fajna cena.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl