BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2015

8 lata 9 miesiąc temu #990528 przez kasiorek0310
Cześć normalnie okropieństwo ten upal ale dajemy rade na szczęście w domu różnica ponad 10 stopni wiec wielka ulga pewno znowu na polsko pójdziemy po 17 jak wczoraj choc i tak nie wiem bo mimo ze późno to gorąc niesamowity, małż niestety do pracy wiec mamy tylko niedziel dla siebie ale plan gotowy pojedziemy zobaczyć wystawę kolejki makietę wielka wiec synkowi na pewno bedzie podobało a potem może gdzieś nad wodę zobaczymy.

nat19 Zdrówka to dobrze jak przejęłaś stery i szybciej dojechaliście s powrotem do domku a papiery jak papiery zależy jakie zakład wymaga

Lusek No tak na tyle zajęć to wiadomo ze z nowinkami jesteś trochę do tylu ale teraz większość czasu w domu to nadrobisz zaległości nowinkowe :) oj tak teraz na nic czasu nie maja ludzie gonią za pieniądzem przynajmniej u mnie tak jest znajomi tylko kasa i kasa a jeszcze jak sie ma dzieci to juz w ogóle jesteś wyrzutkiem bo nie wyjdziesz na imprezę ani nic wiec ja mam bardzo malo znajomych taki prawdziwych większość wyjechała i kontakt jest taki sobie

natinka ty o 5 a ja od 5.40 miałam przerwę w spaniu skurcze mnie obudziły masakra ale na szczęście sie uspokoiły no tak jak jest szansa na sn to i wiecej szpitali można brać pod uwagę wiec na spokojnie musisz sie zastanowić gdzie ruszycie, tak słyszałam o tym maluszku podziw ze juz takie male szkraby udaje sie uratować niop najlepiej bo wiem ze kazda firma może miec inne wymogi z u mnie chca tylko te 3 dokumety ale w innej słyszałam ze sporo papierologi jest. z wymazu od środka a czasem robią dwa wymazy z pochwy i odbytu zależy jakiego lekarza masz ja miałam jeden wiec sie upomnij bo to juz czas na to jest a wyniki tez sie troche czeka a do szpitala muszą byc w razie jakby sie coś zaczęło, wiesz ważne za zadzwonił a nie cisza martwi sie o swoje hobby wiec co sie dziwić nie może opuścić numeru żadnego wiadomo końcówka to ciezko wiec cos o tym ale mimo wszystko jakieś krótkie wycieczki wymyślam co by sie samej ruszyć z domu an chwile bo idzie w nim zwariować

miłego dnia i chłodu bo sie przyda na cale weekend i później bo dopiero od czwartku zapowiadają ochłodzenie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990592 przez nat19

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990601 przez kasiorek0310
To Zależy z tego co kiedyś czytałam w pracy muszą wiedzieć na 2 tyg przed porodem czy idzie.na pół roku czy na rok Macierzyńskiego.i wtedy onr dają stosowne papiery na to bo potem kazaly u nas tylko.zadzwonić ze się urodziło i same zmieniają zwolnienie na macierzyńskie i wypisują od kiedy do kiedy mam to i dają znać do zusu.ze.przechodzę na.macierzyński ja nic nie Musi gonić musisz się u siebie dowiedzieć co i jak nie w Każdym.jest tak.samo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990608 przez Lusek
Hejko dziewczyny :)
Dzisiaj działałam z autkami i z kupnem akumulatora do moto itp ;) troszkę się zeszło a jeszcze te okropne upały bleee :S
Potem na imieniny poszliśmy i tak jakoś na szczęście już w domku :P ;)
Dzisiaj to w ogóle u nas masakra na mieście korki na obwodnicy korki - zancik nie polecam nad morze się wybierać chyba z 10 km jak i nie więcej korek był :S ale na szczęście ja w nim nie stała tylko z góry widziałam hehe :P
też piję warkę radler 0% mężuś mi kupił hihi ;) a gasi pragnienie jak nic :P :)

natinka Oki to czekam na jakieś wieści od lekarza, no oczywiście w poniedziałek hehe :)
Powiem Ci że to nigdy nie wiadomo kiedy coś się ruszy, nagle bach i już poród :S
Trzymaj się i się nie daj ;) :)
A to chociaż pochwal się kolorkiem sypialni :P ;) jak odświeżyliście :)

kasiorek0310 NO właśnie i tak ze znajomymi jest :S jak coś im nie pasuje to się przestają odzywać. My tez tak to wiesz tu urodziny tam imieniny jakieś imprezki itp a teraz jak nie chce Ci się nigdzie iśc bo wracaliśmy z pracy mega zmęczeni a weekendy chcieliśmy odpocząć razem albo też się pracowało to obraza i koniec kolegowania się że tak powiem . Takie to tylko koleżeństwo z korzyści jak coś potrzebowali to znali nas a jak już nie to wiesz nie znali .... :unsure: najlepiej to najbliższa rodzinka -rodzice teściowe rodzeństwo.NO i my ;) :)
NOwinki hehe :cheer: jakoś nie lubię zmian ogólnie itp.(np. jakie fb, czy komórki te smartfony)-wolę stare na klawisze ale cóż trzeba iść z duchem czasu ;)
Ale za to lubię zmiany w motoryzacji i takich rzeczach ehe :P ;)
Ale nic śmieje się że jestem inwalidą narazie jeśli chodzi o fb i smartfony -nie jest aż tak źle ale jakoś mnie nie kręci internet na komóre jak teraz ta młodzież ostro działa wolę tableta jak coś sprawdzić np. mapy dojazdu albo kompa.
Wystawa kolejek no super to jakąś fotkę jak będziesz miała wklej.... :)

nat19 super że sesja już za Tobą ;) no ta połówka to gładko pójdzie :)
Eeeee tam fast food czasami trzeba zjeść albo zamówcie takie dania gotowe z jakiejś knajpy podobnie cenowo jest przynajmniej u nas ;) :)
Zamawiaj zamawiaj bo czasu coraz mniej ..... ja już troszkę spokojniej jak mam wszystko ehhh :) czaszka taka spokojna mogę rodzić jak coś...ale niech jeszcze mała posiedzi sobie w środku :)

Śmigam bo mnie jakoś męczą skurcze .....do juterka :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990697 przez Magiczna
Hej Mamusie!:)

Lusek Przewijak zamówiłam standardowy, na łóżeczko, poniżej wstawię fotkę:) Rewelacyjnie wyglądasz w nowej fryzurce :) Jaka uśmiechnięta Mamusia :woohoo: Jak ze skurczami ? Przeszły?
kasiorek Ucho nie bolało mnie na szczęście od zęba. Pojechałam wtedy do dentystki i mi zatruła zęba. Niestety jest do leczenia kanałowego ale jak mus to mus. Jak się dzisiaj czujecie?
kasia Tak, byłam u dentystki. Zatruła mi zęba i jest do leczenia kanałowego niestety. Ucho już lepiej , czuje je jeszcze ale nie boli tak bardzo:) A stopy Cię bolą bo puchną?
natinka Tak, byłam u dentystki. Zatruła mi tego zęba i jest niestety do leczenia kanałowego. A z uchem już zdecydowanie lepiej:) A co robiliście w sypialni? Tylko malowanie czy coś jeszcze?

Te upały to normalnie absurdalne są. Wczoraj byliśmy nad tym jeziorem i tam było rewelacyjnie. W cieniu, co jakiś czas moczyłam nogi w wodzie także fajnie :) Ale w mieście to MASAKRA. Skwar jak nie wiem. W domu to tylko spod wiatraka się nie ruszam i bez zimnej wody. W domu na szczęście jako tako ale i tak duszno jak cholera bo w dzień okna pozamykane żeby to parne powietrze nie wpadał :s Mam nadzieję,że choć trochę się ochłodzi. A Wy jak się czujecie? Jak znosicie te upały??

Poniżej wrzucam fotę przewijaka :) taka "zielona" bo mamy zielone żaluzje w sypialni i ściany :P Ogólnie ma on kolor różowo-biały:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990706 przez nat19

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990714 przez Magiczna
nat Fotka bardzo proszę:D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990754 przez meridka
Hej dziewczyny!
Trochę mi się tu zaległości narobiło. Jakoś się trzymiemy, chociaż ruszam się jak mucha w smole ;P Wieczorami sobie z mężem na balkonie "piwkujemy" tzn ja BAVARIA 0,0% a on normalne piwko :P W ciągu dnia jakoś specjalnie na dworze nie przebywam. Dokupiłam nareszcie parę tych flanelowych pieluszek i ostatnie pranie już wysuszone - teraz tylko prasowanie :) Miałam w zeszłym tygodniu parę wizyt "towarzyskich" - siostra, koleżanki,... Kto wie czy to już nie ostatnie przed porodem :P Siostra zrobiła mi parę zdjęć na pamiątkę :P bo w sumie mam tylko takie przed lustrem z telefonu :P a kto wie czy jeszcze kiedyś będę w ciąży :) Poza tym byliśmy w IKEI :) i kupiliśmy fotel :woohoo: :woohoo: :woohoo: koszyczki i jakieś tam pierdółki dekoracyjne ;) Ach jak tam jadę to wszystko bym chciała kupić :P
Mąż ma mi dzisiaj po pracy odebrać wyniki z krwi i moczu - ciekawe co tam znowu zobaczę....

W ogóle chyba musiałabym umówić się do dermatologa... Jakiś czas temu miałam pryszcza na twarzy i zdrapałam go kilka razy... Bardzo krwawił i jakoś nie chciał się zagoić... Wyrosło mi w tym miejscu coś na kształt pieprzyka ;/ albo brodawki ;/ okropność ;/ czytałam coś na necie i nie wiem czy to nie jest "BLIZNOWIEC" i czy nie będzie trzeba tego wycinać ;/ grrr... Nigdy czegoś takiego nie miałam... pewnie jak nie pójdę do lekarza z tym przed porodem to potem długo długo nie pójdę... Pewnie i tak z racji ciąży nic z tym nie zrobią, no ale może chociaż ktoś mi powie co to jest...

Rozpakowałam ostatnio materacyk z tej folii - (kokos-pianka-kokos z danpola w końcu kupiliśmy )- żeby się wietrzył.. i rano budzę się z katarem... mam nadzieję, że nie jestem na to uczulona czy coś:P

Magiczna- śliczny ten dziecięcy kącik :) Ja w końcu kupiłam taki miękki przewijak na komodę - mam nadzieję, że się sprawdzi a jak nie to kupimy też taki jak Ty masz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990810 przez kasiorek0310
Czesc laseczki po weekendzie jakoś nawet udało sie przeżyć ten upał jeszcze 3 dni i bezie ochłodzenie sobota zleciała nam na siedzeniu domu dopiero późnym wieczorem wyszliśmy na spacer do parku a w niedziele ruszyliśmy sie na ta wystawę pociągów makiety a wieczorem na Goczałkowice trochę wtedy chłodek mały spacer lody i przegląd orkiestr wszystko fajnie ale mały chyba na coś uciskał bo nie mogłam stanąć na lewa nogę potem przestało i potem zas to samo juz nie wspomnę o skurczach co sa coraz bardziej bolesne wieczorami i brzuch sie stawia plus ból na okres ale coz jeszcze niech przesiedzi te upały a potem przy chłodzie może wychodzić nie wyobrażam sobie jak by przyszło urodzić w takim upale maskara

Lusek Fajnie jak podziałałaś i z autem i motorami będzie znowu krok do przodu no tak upal sie zrobił to wszyscy cisną nad wodę morze choć troche sie ochłodzić ale stac w korku bym nie chciała o warka cudo ze takie cos wymyślili i możemy sobie bezkarnie popijać bez obaw o maluszki wiadomo kazdy na inne priorytety ale co do telefonów to sie zgadzam sama miałam długo z klawiszami a tu zero raptem nie ma żadnego i musiałam wziac dotykowy a nie moglam sie na n iego przestawnic wcale teraz jest juz lepiej ale i tak gdzie sie nie ruszam to przeważnie bez fona ide nie lubie byc uwiązana malz zas nie rusza sie nigdzie bez fona w domu nosi go w kieszeni ciągle w kontakcie musi byc i an bierzaco z nowinkami czasami myślę jakby byl uzależniony od tego wszystkiego. Jka tam sie dziasiaj czujesz mam nadzieje ze skurcze sie nie rozkręciły za bardzo?

Magiczna Dobrze jak szybka akcja i ząb zatruty nie za fajnie jak do leczenia kanałowego ale co zrobic ale to chyab dopiero po porodzie bedzie ci robila czy jeszcze przed porodem sie wybierasz z nim ? a dzisaj tak sobie weekend nawet poza niedziela cos mnie uciskał skurcze łapały co chwile wiec mam nadzieje ze jeszcze ze 2 3 tyg posiedzi az te upały mina u nas na szczęście wiatraczka nie trzeba jest chłodek w domu wiec tyle dobrze choć upały to bym nic tylko leżała cały czas a przewijak fajny tez mam taki tylko chłopięcy ale nie pamiętam wyglądu tylko kolor niebieski, kacick prezentuje sie rewelacyjnie ja nie mam jeszcze nic poubieranego ani nic malz potem przygotuje jak juz będziemy w szpitalu tyle to sobie poradzi mam nadzieje

meridka Milego piwkowania choć trochę sie schładzamy tymi 0,0 ale coś sie nam tez należy pokaz fotel ? mi tez sie marzy ale z miejscem puki co kiepsko fajnie jak tydzień minął towarzysko no fakt nigdy nie wiadomo kiedy sie cos zacznie o to masz takie sam materac jak my i nie żałowaliśmy ze taki był dobrez nam służył długi czas bo az 3 lata

a u nas dzisiaj zrobiło sie pochmurno duszno nie do wytrzymania maskara jakaś ani sie jeść nie chce tylko pic zimne i leżeć prano sie robi wiec bedzie co wyprasować jak juz będzie chłodek a i odebrałam wyniki z GBS na szczęście wszystko w porządku nic nie wyhodowano za Tydzień zrobię resztę z krwi i moczu i beda wyniki na bieżąco bo nie chce ciągnąc ze sobą synka żeby na to patrzył

miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #990830 przez meridka



Kasiorek oto nasz fotel :) wrzucam też fotkę. Kącika przewijakowego :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990907 przez nat19

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990924 przez natinka
Kurcze wpadam do was na chwilkę po wieczornej wizycie
Sprawa wygląda tak: z samego rana czeka mnie szpital niestety :( :( :(
Jak to lekarz stwierdził "wszystko puściło, szyjka otwarta, skrócona maksymalnie, a jest jeszcze za wcześnie, w każdej chwili mógł zacząć się poród", na pewno dzieciątko dostanie lek na rozwój płucek i trzeba się przygotować na wcześniejsze rozwiązanie, także nie wiem czy już zdąże wyjść. Dobrze, że wszystko przygotowałam wcześniej, chociaż i tak teraz musze posegregować co zabierać teraz, a co jeszcze nie jest konieczne.
Czuje się jakby ktoś wyrwał mnie z kontekstu i wstawił tam gdzie nie pasuje, naprawde! Totalny chaos!
Jakoś wizja pobytu w szpitalu mnie przytłacza,jeszcze takie upały masakra, ale cóż teraz najważniejsze jest dzieciątko, by z nim było wszystko dobrze.
Przynajmniej będziemy pod kontrolą. Z porodem też do końca nie wiadomo powiedział.... więc tak naprawde nie wiem co mnie czeka!
Trzymajcie za nas kciuki, ja myślami też będę z wami.
Pozdrawiam was wszystkie i wasze maluszki :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990943 przez tysiiiak
Natinka 3mam kciuki :* już masz 37 tc wiec nie jest zle, za kilka dni masz juz donoszona ciążę ;) wszystko będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990955 przez meridka
Natinka 3maj się tam... Co ma być to będzie. Myślami jesteśmy z Tobą i czekamy na dobre wieści :* :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991088 przez Lusek
Hejko no jestem już na spokojnie :)

Trochę mnie dziś wkurzyli w serwisie ostro ale nawet że tak powiem gość źle potraktował...ale nic poskarżyłam się mężowi przez telefon ich opieprzył ale jak wróci to tam pojedzie i zrobi dym.
Powiem wam że chyba wcześniej bym się nie dała tak potraktować ale przez tą ciąże chyba zrobiłam się za miękka :S :angry: NO nie wiem hormony czy co ???
Ale nic działam dalej :)

natinka 3maj się :kiss: będzie wszystko dobrze , ważne że będziesz pod kontrolą ;) głowa do góry :)

nat19 Ty się borykasz znowu z jakimś choróbskiem :S łoooo jeny :S Może jakieś takie ziółka czy coś albo inhalacje ;)
Może pomogą ehhhh :) jak nie urok to sraczka :P ;)
Ale będzie dobrze tylko wylecz się porządnie :)

Meridika Piękny ten Big fotelos pewnie wygodny co ehhhh super :P ;)
Kącik do przewijania też super , widzę że wszystko już jest przygotowane i czeka ;) :P

kasiorek0310 Fajnie że spacer się udał i lody :) u was w kółko coś się dzieje fajnie macie :P ;) jak nie festyny to jakieś zabawy, wystawy super super :cheer: pełno atrakcji .
Co do skurczy to mam tak samo najgorzej to pod wieczór i czasami w nocy mnie coś zbudzi :S ale tak to brzuch twardnieje :dry:
Super że Ci GBS wyszedł ujemny tzn nie wyhodowany :cheer: :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl