BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2015

8 lata 10 miesiąc temu #989326 przez natinka
Witajcie kochane :-)
Kurcze nie mogę się ogarnąć, tak strasznie mi brakuje czasu na wszystko! Mój J ma urlop i próbujemy wszystko jakoś ogarnąć (oczywiście ja dozoruję! ;) ) troche remontów w domu -odświeżanie ścian, cały podjazd rozkopany, zmieniamy w domu też piec (podkłada się tylko raz w tyg więc będzie wygodniej) i chcemy zdążyć przed dzidzią. Byliśmy tez w Ikei, kupiliśmy stół z krzesłami, oczywiście cały czas oglądaliśmy jasne i byliśmy zdecydowani, a ja nagle w sklepie umyślałam sobie, że jednak podoba mi się ciemny, to taki kipiliśmy. J się oskręcał tego wszystkiego w domu, po czym stwierdziłam że mi on nie pasuje i co? na drugi dzień rozkręcanie i znowu do Kr i wymiana! Jesteś dobrze, że mam takiego super męża, co zawsze toleruje moje humory (nawet nic nie mówił, bo jemu też się nie podobał) i to tak, ale przy okazji kupiłam sobie jeszcze jakieś drobne pierdołki więc na wymianie jeszcze skorzystałam :P
A jak się czujemy? na razie jest dobrze jak na końcówkę, oczywiście spać nie mogę już od 5 co dzień, wieczór padam jak mucha, sikanie na non stopie, ale to chyba przypadłości wszystkich nas ;) A co w brzuszku, to mało jestem zorientowana, bo usg nie miałam prawie 4 miesiące!!! w przyszłym tyg w pon mam wizyte, bo wreszcie "szanowny" doktorek wraca po miesięcznym urlopie!
Chciałabym wam wszsytkim poodpisywać, ale jak tylko się tu uporamy to wróce aktywnie na forum. A tymczasem trzymajcie się cieplusio!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989330 przez Lusek
Hejko Dziewczyny z dzidziami w brzusiach :) ;)
Witam się poniedziałkowo :)

U mnie się działo imprezka w domu w sobotę , w piątek załatwianie wszystkiego do imprezki, niedziela spokojnie w domku odpoczywanie :) ;) tzn spacer jakiś obiadek u mamy itp.A no z tatą teraz dużo na Skype siedzę bo w Norwegii jest :) więc gadamy :) ;)
Co u nas a no bóle przepowiadające są dość ostre :P no i ciśnie mnie strasznie na miednice i siusiu latam w kółko :P ;) ogólnie mało komfortowa sytuacja ale da się przeżyć. ;) A po za tym to się dobrze czuję.Tylko coraz większy ze mnie słoń i sporo rzeczy ciężko robię a wstawanie z łóżka łooo matko hehe :P ;)
Dzisiaj mam wizytę na 13:40 więc zobaczymy co i jak z nami :) ;) Dzisiaj mam jeszcze do pozałatwiania parę spraw urząd komunikacji, itp.może się uda z tą położną w końcu :)

Widzę że ostro działałyście w weekend z pisaniem.
Mam fajna książkę do czytania Jaruzelskiej. :) Zobaczymy hehe :) B)
A no i jeszcze byłam u fryzjera w sobotę tak :P ;) i ścięłam włosy a co tam trochę inna fryzura ;) bo marudziłam jakoś że tamta już mi się nie układa , dobrze że mam spoko fryzjerkę :P mamie pofarbowała włosy a mnie szybko tam ścielą :) ;) Humorek jest :)

Miałam każdej napisane co i jak ale mi się wykasowało no toż to mnie szlak trafi :angry: :angry: :angry: ... wrócę później to odpowiem co i jak B)


8kasia8 super wyglądasz :woohoo: ;) ciuszki rewelacja ;) :) Kolor włosków fajny na taki mamę namawiałam i się udało hehe ;) :cheer:
wyglądasz jak modelka ;) w tym szlafroczku ;) :)

Czjusiatko super że Oliwka ma zdrowe oczy i wszytski jest w porzadku szkoda że tak reagowała na tą atropinę. Działaj i się nie daj.

Nat19 Fajne buty kupiłaś bratu :cheer: . Współczuję wymiotów :unsure:

Bedę później i nadrobię
Buziaki :kiss:

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989331 przez Lusek
Hejko Dziewczyny z dzidziami w brzusiach :) ;)
Witam się poniedziałkowo :)

U mnie się działo imprezka w domu w sobotę , w piątek załatwianie wszystkiego do imprezki, niedziela spokojnie w domku odpoczywanie :) ;) tzn spacer jakiś obiadek u mamy itp.A no z tatą teraz dużo na Skype siedzę bo w Norwegii jest :) więc gadamy :) ;)
Co u nas a no bóle przepowiadające są dość ostre :P no i ciśnie mnie strasznie na miednice i siusiu latam w kółko :P ;) ogólnie mało komfortowa sytuacja ale da się przeżyć. ;) A po za tym to się dobrze czuję.Tylko coraz większy ze mnie słoń i sporo rzeczy ciężko robię a wstawanie z łóżka łooo matko hehe :P ;)
Dzisiaj mam wizytę na 13:40 więc zobaczymy co i jak z nami :) ;) Dzisiaj mam jeszcze do pozałatwiania parę spraw urząd komunikacji, itp.może się uda z tą położną w końcu :)

Widzę że ostro działałyście w weekend z pisaniem.
Mam fajna książkę do czytania Jaruzelskiej. :) Zobaczymy hehe :) B)
A no i jeszcze byłam u fryzjera w sobotę tak :P ;) i ścięłam włosy a co tam trochę inna fryzura ;) bo marudziłam jakoś że tamta już mi się nie układa , dobrze że mam spoko fryzjerkę :P mamie pofarbowała włosy a mnie szybko tam ścielą :) ;) Humorek jest :)

Miałam każdej napisane co i jak ale mi się wykasowało no toż to mnie szlak trafi :angry: :angry: :angry: ... wrócę później to odpowiem co i jak B)

meridika
wiesz co zrobię zdjęcie i wstawię bo przez skan to mi się wszystko właśnie skasowało toż to kurna .Będę później i wstawię .
Szkoda że ludzie w Auchanie nie puścili was pierwszych :unsure: NO ale dobrze że do autka poszłaś :)


8kasia8 super wyglądasz :woohoo: ;) ciuszki rewelacja ;) :) Kolor włosków fajny na taki mamę namawiałam i się udało hehe ;) :cheer:
wyglądasz jak modelka ;) w tym szlafroczku ;) :)

Czjusiatko super że Oliwka ma zdrowe oczy i wszytski jest w porzadku szkoda że tak reagowała na tą atropinę. Działaj i się nie daj.

Nat19 Fajne buty kupiłaś bratu :cheer: . Współczuję wymiotów :unsure:

Bedę później i nadrobię
Buziaki :kiss:

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989359 przez kasiorek0310
Witam po weekendzie u nas nawet udany sobota zleciała a to tort na raty robiłam i byliśmy jeszcze na pikniku lotniczym u nas o dziwo zrobili pierwszy raz i pewno ostatni jak zawsze cokolwiek w naszej mieścinie to tylko raz a potem cisza a synkowi sie podobało bo samoloty auta i pełno tego paskudnego żarcia a wieczorem reszta z tortem i w niedziele sam opłatek i boki wiec strasznie na raty ale nie wiedziałam ile wcześniej go dać a dałam go 3h przed i było ok. Wyszedł malo słodki i pyszny tylko było znowu gadanie ze za duży ale chciał ze stacyjkowem wiec miał ot takie małe marzenie z prezentów zadowolony teraz kolejka będzie co dzień rozkładana bo dostał kolejne elementy i mosty. Miala byc dwie babcie dziadek i ciotka ale jak zawsze ciotka olała sprawę czyt siostra małża ani na żadnych urodzinach nie była ani na chrzcinach zero bo niby chciała uniknąć tego spędu mimo ze było mówione ze nie robimy nic wielkiego ale i tak randka z facetem ważniejsza cóż dla niektórych sa inne priorytety a jak zastanawiałam sie nad chrzestnymi dla Nikosia to wielce wojowała ze ona musi byc i koniec a teraz nawet nie potrafi mu życzeń na urodziny złożyć wiec przy drugim na pewno tez nie biorę ja po uwagę.

A wizytę mieliśmy w sobotę wieczorem na szczęście bo trzeba było podejrzeć czy sie obrócił i jest extra bo sie główka w dół na szczęście wg usg wychodzi 34 tc ale głowa jest na 36tc a kosc udowa na 40tc wiec będzie duży wazy już 2700g i długi na 55cm poza tym szyjka ok ostatnie badania przede mną ide za tydzień je zrobic dzisiaj tylko zaniosłam wymaz na tego GBS a wynik za tydzień kolejna wizyta niby 27lipca ale jak to gin powiedziała nie powinnam juz dotrwać do niej a tylko dlatego tak późno bo mój gin jedzie na urlop i nie ma go 2 tyg wiec pakujemy torbę i czekamy i koniec oszczędzania niby dobrez jakby sobie posiedział do 23 lipca ale widzac te upały nadchodzące to nie wiem czym bym chciała a i brzuch mi opadł jak ostatnio przeglądałam fotki ale pewności nie mam bo brzuch strasznie w dół ciągnie

dla porównania

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989376 przez kasiorek0310
A teraz nadrabiam co u was

Lusek Wszystkiego Najlepszego z okazji sobotnich urodzinek fajnie jak imprezka sie udała i niedziela już na relaksie była, wiesz daleko do gin nie mam wiec tyle dobrze wiesz człowiek się nastawił a tu lipa ale dlugo nie musiałam czekać na szczęście oj tak akurat poza nim miał jeszcze jeden kolega urodziny wiec mieli piątek cukierkowy i jak udało sie z tym tortem lodowym, ja pralam w rekach tzn mój prał bo ja juz nie dam rady sie tyle czasu zginać w pół a rożek prałam w pralce normalnie tylko a mniejsze obroty wirowanie i git a jak sie boisz to w rekach na spokojnie tak zeby zapach miał inny a nie nowościowy z fabryki, ale u ciebie juz blisko 3 tygodnia ło matko ale to leci, ciekawe jak tam Malwinka sie miewa koniecznie daj znac co i jak i czy udało się do położnej dotrzeć o nowa fryzurka pokaż ty to lubisz zmiany :)

Magiczna Niop juz lepiej choć stary dalej charczę ale nie pójdzie do lekarza co by mu dal zeby przeszło raz a dobrze a młodszy juz ok synek zadowolony bylo sto lat razem z kolega mieli urodziny wiec wesoło było teraz juz chodzi i pokazuje ze ma 4 latka strasznie ten czas leci jak sie ta po dzieciach patrzy o kurcze to ty masz zgagi jak nie wiem a ja zas nic będę mieć małego łysola, niop teraz juz bedzie puchnąć wszystko a jeszcze jak dojdą upaly bedzie jeszcze ciężej ale jz coraz bliżej do konca
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Poradzisz sobie zobaczysz sam ci sie instynkt włączy i będzie robiła to jak zawsze mimo ze nigdy nie miałaś z tym odczynienia a na takie teksty teściowej to bym powiedziała co nieco nie ma co sobie pozwalać wchodzic na glowe skoro tyle ludzi sobie z dziećmi radzi czemu bym miała sobie nie poradzić wiadomo ze trzeba sie pewnych rzeczy anuczyc ale kazdy to przechodzi i jest ok a moj men co na to jak tak jego mama mówi do ciebie nic swojej mamie nie mowi, wyżalaj sie jak ma być lżej to proszę bardzo

meridka O fajnie malż ma rozrywkę a i ty chwile sam na sam dla siebie niop ma choć nie wiele ale tylko poglądowe i wiesz mniej więcej an co możesz liczy z waga maluszka o kurcze to nie fajnie torby brak auta tez to zakaz rodzenia ale jak juz odzyskasz to można byle nie trafiło sie nam w upały rodzic masakra ej no bez jaja do sypialni zeby komuś wparować to ja bym zamykana na klucz skoro nie potrafi uszanować czyjejś prywatności albo powiedziała ze nie zycze sobie takich nalotów do sypialni oj to po porodzie możesz mieć ciekawie ale jak zrobicie osobne wejście wreszcie nabierzecie intymności i troche spokoju a nie ze w kapciach na kawe przychodzi do was

8kasia8 Niop jakościowo fajne a kasa śmieszna bo body zaczynają sie od 5-6 zł za szt a można prac i prasować woli jak mam jeszcze po 1 synku i wyglądają rewelacyjnie nic nie zniszczone, fajnie jak zakupy udane a szlafroczek fajniutki o kurcze to rzeczywiście sporo włosów ścięłaś teraz masz takie jak ja obecnie długości a dobre bo jeszcze coś można z nimi zrobići ye bodziaki słodziaki fajniutkie ze nie same różowe :D biustonosze rewelacja dobrez wiedziec ze tam tez maja takie cudne rzeczy do karmienia

czajusiątko Dobrze jak wyprawka juz na finishu u ciebie i gotowe bedzie i jak tam oczko uczulenie zeszło szkoda ze Oli musiała sie tak męczyć przy nich ale dobrze ze badanie wyszło ok

nat19 Buty fajne mam nadzieje ze obdarowany zadowolony ale fakt dzieciaki w gimnazjum to porażka liczy sie co kto ma a nie co sobą reprezentuje a jak nie masz nic to i znajomych nie masz chore tego chyba nigdy nie rozumiem to będzie miał nagrodę za świadectwo i jak dało rade jechac czy porażka

nadrobiłam :P miłego dnia u nas pochmurno i na deszcz sie zapowiada na szczęście obiadek mam z wczoraj wiec dzisiaj luzy popołudnia sami z Nikosiem wiec bedzie wesoło i spokojnie
Podziękowania: Lusek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989409 przez Lusek
Tak jak obiecała przed wizytą jeszcze jestem ;)
Ehhh te urzędy to masakra ale w sumie wszystko co zaplanowane na dziś to załatwione pogoda super dopisuje bo nie jest super gorąco ;) :)

magiczna no o obniżył się he :) zobaczymy co dziś wyjdzie ;) :) z badań :) Znam to sapanie ja w nocy nie mogłam spać bo mi tchu brakowało :unsure: a teraz znacznie lepiej :)
Wypiorę ten rożek tak jak mówisz no zobaczymy co będzie B) ;)
Weź kup renni tak mi ginka mówiła bo mnie też mega męczyła zgaga, ale też Tysiiak doradzała że można jeść więc nic nie zaszkodzi a jak nic nie pomaga to polecam :) ;)
Nie przejmuj się teściowa jest takie powiedzenie
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
ja akurat mam super teściową i teścia także dogadujemy się i M z moimi rodzicami też więc luzik. Ale mówię nie przejmuj się co gada, dasz radę i niech głupot nie opowiada i Cię denerwuje.
Nie wiem co to ma na celu tak jak mówisz jest wiele kobiet i było wiele porodów tak samo jak każda inaczej ciąże przechodzi ;) :) i tak samo jest z porodami :) B)


8kasia8
Śliczne te ubranka a kocyk słodziak z motylkami hehe :)
Tak jak już pisałam modelka z Ciebie w tym szlafroku -Super :kiss:
Te biustonosze są fajne a ja mam ten pierwszy niebieski i teraz go nosze bo w stare się nie mieszczę mnie cisną i nosze teraz te do karmienia :P no mam jeszcze jeden taki usztywniany to jest troszkę większy ale powiem że rewelacja :) pierze się fajnie i nosi się fajnie :) ;)
dansały super super :) bardzo ładne i pewnie wygodne co ????
Fryzura ekstra mamę moją namówiłam w sobote na taki kolorek hehe :P ;) fajny nie czarny tylko tak i z połyskiem no nie :whistle: ;) fajnie fajnie

czajusiątko Fajnie że Oliwcia ma zdrowe oczy i wszystko jest w porządku :)
Super że zbliżasz się do finiszu z wyprawka i że szuflada zapakowana ;) :)
GBS dzisiaj zobaczymy jak to będzie :)
Jeśli chodzi o czas to rzeczywiście masakra leci jak szalony :)

meridika no to nieźle z tą wagą urodzeniową twojego męża hehe :blink: 4kg to spory chłopak był a ty chuchro :P :cheer: ale nie martw się nie zawsze chyba tak jest co ???
To masz racje że zero prywatności jest w takiej sytuacji, ale jak zrobicie wejście to będzie gicior :) ;)
Nie przejmuj się jak się zacznie to fajnie jak nie też fajnie ale żeby było wszystko git.... :) mnie to już straszą hehe :) ale mam nadzieję że mała poczeka aż taka będzie miał wolne tak jak zaplanowany termin ehhe :) chociaż i może też byłoby dobrze gdyby szybciej no zobaczymy :) ;) Ważne żeby dzieci były zdrowe :) B)
Jak zrobię fotkę to wrzucę bo chciałam wrzucić skan i wszystko szlak trafił :) B)

Nat19 fajne buty kupiłaś brackiemu :cheer: ;)
No widzisz babka się zreflektowała i nie wpisała bo by jej myszy wszystko zżarły :) ;) :P
Współczuję dolegliwości oby szybko przeszły :) B) :cheer:

kasiorek0310 Dzięki Kochana że pamiętałaś hehe :P ;) a Ty od cioci forumowej złóż małemu zaległe z 28 życzonka :cheer:
A jak tort wyszedł -PYSZNY ???? co :P ja znalazłam lodowy tort :cheer: i się każdy zajadał :)
Fajnie że takie atrakcje z tym piknikiem na lotnisku -Mały miał radochę ;)

Ale Ci się brzusio obniżył no nieźle :woohoo: no to 2tyg. tak jak moja znajoma położna obstawia hehe :P Opadł opadł ;)
U mnie też jest 23 lipca z ostatnich danych ale jak to będzie to się zobaczy hehe ;) w sumie to już mogę rodzić :P ;)
Ale rura :S ze nie przyszła no wiecie co :S do małego dziecka ehhhh :dry: ale nic nie zrobisz Kochana :unsure: To dobrze że nie wzięłaś ja na chrzestną....bo już miała podobne przypadki u znajomych , przykre to w szczególności dla dziecka :unsure:
Ładna waga synka rośnie rośnie :cheer:
Fajnie że się obrócił główką do dołu ;) :) B)

natinka fajnie że odświeżacie mieszkanko ;) oooo super mebelki i Ikea to już poważny remont hehe :P ;) Jak będziesz miała już więcej wolnego to odzywaj się ;)
A Fajnie że dobrze się czujesz a latanie siusiu to tak jak piszesz wszystkie chyba już dopadła :cheer: :)

Będę się powoli zbierać do ginki ;) :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989416 przez 8kasia8
heloł!!!!

czajusiątko super, że Oliwka ma zdrowe oczka :)

Magiczna oj wygodniej, nawet rozpuszczone już tak nie przeszkadzają :)
był jeszcze ładny w kolorze łososiowym ale mojego rozmiaru nie było, jestem z nich strasznie zadowolona, cieszę się, że udało mi się w końcu doczekać promocji i je kupić, martwiłam się, że nie będzie okazji ;)
no ja ogólnie lubię zakupy a jeszcze bardziej promocje, szczególnie teraz jak na wszystko kasa jest potrzebna i chciałoby się kupić i to i tamto ;)
ehh zgaga, znam ten ból, ja dziś po 4 obudziłam się głodna, zjadłam kawałek słodkiej chałki i wróciłam do łóżka, po czym zaczęła mnie tak strasznie zgaga męczyć, że masakra, na szczęście skręciłam sobie poduszkę i zasnęłam na wpółleżąco...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


meridka kawał chłopa było z Twojego męża jak przyszedł na świat ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ja mam sporo ubranek od siostry a ona o nie dbała i miała ich tyle, że kilka razy tylko zakładała więc są w bardzo dobrym stanie, dlatego i ja nie kupuję wiele nowych rzeczy, dopiero jak malutka przyjdzie na świat to będę kupować na bieżąco ;)

nat no ja jestem ciekawa jak będą wyglądać kolejne wizyty i gdzie się będą odbywać i w końcu pogadam sobie z ginem gdzie będę robić, bo mi odradza nasz miejscowy szpital...
o to super, że masz już egzaminy za sobą, ble wszystkie do przodu i będzie super!
jej współczuję Ci wymiotów, jak się dziś czujesz? ustąpiły te mdłości?
buciki dla brata świetne!

natinka to u Was też remont pełną gębą :) wiem jak to jest ;)

Lusek spóźnione ale szczere STO LAT!!! szczęśliwego rozwiązania i spełnienia marzeń!
trzymam kciuki za wizytę! daj znać po co i jak :)
i jaj możesz zdjęcie w nowej fryzurce skoro czujesz się odmieniona :)
oj dzięki! ale jaka ze mnie modelka? czuje się i poruszam jak kluska ;)

kasiorek spóźnione 100 lat i wszystkiego najlepszego dla synka!
zadowolony z hulajnogi?
super, że tort się udał!
szkoda, że ciotka olała małego :angry:
o super wieści! że się mały obrócił!
o nieźle, sporo waży i jaki już długi :) ale aż się miło czyta takie wieści!
jej trochę mnie przeraziłaś tym, że nie doczekasz wizyty! ale będzie co ma być! oby tylko szczęśliwie!
a brzuszek rzeczywiście Ci się obniżył, może to już rzeczywiście niedługo :woohoo:
no właśnie nie chciałabym tylko na różowo małej ubierać ale kilka różowych musi być ;)
no cudne mają, był jeszcze w kolorze łososiowym ale oczywiście mojego rozmiaru nie było i do tego są mega wygodne, od kilku lat kupuję staniki tylko tam i wszystkie mam bo są niezniszczone, chociaż niektóre są po prostu za małe ale szkoda mi ich wyrzucić, może kiedyś mi cycki zmaleją ;)

a ja w sobotę byłam na kolejnych zakupach, tym razem stricte dla malutkiej :)
wczoraj obiad u mojej mamy i pod wieczór grill :)
dziś mąż na pierwszej zmianie więc przedpołudnia mam dla siebie :)
u nas dziś duszno ale pochmurno
miłego dnia!
Załączniki:
Podziękowania: Lusek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989521 przez kasiorek0310
Witam wieczorowo dzien jak codzien minął na spacerku i placu zabaw a małż ma 2 zmiany wiec mamy wesoło z synkiem w domu jutro ostatni dzień do przedszkola idzie i koniec normalnie nie wiem jak to zleciało ten czas tak wszystko szybko i juz 4 lata za chwile kolejny pojawi sie na świecie strasznie potem juz z górki małża urodziny w lipcu potem moje w październiku i zaraz koniec roku będzie. normalnie zaczyna do mnie docierać ze to lada chwila i będziemy we 4.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lusek I jak po wizycie wsio ok z wami ? Dobrze ze udało sie załatwić to co było zaplanowane ale fakt urzędy to porażka jeszcze te kolejki przekazane życzenia a tort wyszedł pyszny malo słodki i dobry tak wygladał
scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp...ec3bee21&oe=561ED1C3
Niop jakby tak miała liczyć 2 tyg od opadnięcia to opadł mi miedzy 12 a 22 czerwca wiec nawet na polowe lipca sie mam niby nie załapać wątpię zeby to tak sie udało chyba bym wolała bliżej sierpnia zeby małż mógł spokojnie wziac urlop bo dopiero od 10 sierpnia na spokojnie a jak w razie co to od 3 mu dzadza ale wcześniej odpada bo nie am kto rzadzic i musiałby brać zwolnienie a tego nie chce bo wiadomo kaska mniejsza.
Wiesz co do ciotki lotto mi to tylko potem wielkie pretensje ze sie ja tak traktuje jak powietrze i nie gada z reszta mamy bardzo chłodne stosunki tylko cześć cześć i tyle zero gadania czy czegokolwiek malz nawet nie bardzo ostatnio z nia gada chyba ze mnie nie ma to wtedy gadają jak głupie to samo z teściowa mam moj wie jakie mam zdanie o tym i tyle, niop spokojniejsza jestem jak jest głowa z dół bo jakw gore to od razu cesarka a tak jest szansa na sn

8kasia8 Dziękujemy :) Pewno ze zadowolony i to jeszcze jak a największa furorę robi dzwonek :) ale ucieszył sie i to mnie zadawała to bałam sie ze z niczego nie ucieszy sie a jednak podziękował ładnie i cieszył sie z każdej rzeczy wic jeszcze nie jest materialista na ciotkę nic nie poradzę z reszta spodziewałam sie tego bo za każdym razem trąbi ze będzie a potem sie nie zjawia i gada ze będzie w inny dzień zaraz po urodzinach a zjawia sie jesienią wiec nigdy jej nie licze na imprezy sama gin mi powiedziała ze nie powinnam dotrwać bo to dopiero będzie kolos a tak moze uda sie sn nie ważne co byle zdrowe tak jak piszesz jak sie zacznie to nie da sie juz zatrzymać, wiesz kilak różowych ok ale nie TYLKO różowe a nic poza kolorem tym nie widza o kurcze to jak polecasz to bede musiała sprawdzić a jak tam cenowo rozpiętość wygląda drogie sa czy do wytrzymania mi po 1 ciazy zmalały az strach co bedzie potem czy jeszcze coś mi zostanie :woohoo: slodkei zakupy i rożek masz taki jak ja tylko ja mam niebieski i grill bosko trzeba korzystać puki można jesc wszystko bez ograniczeń . To ostatnie to ochraniacz i pościel tak? ładne żywe kolory ma i ten kocyk w motyle piękny.

Milego wieczorku u mnie Tymek sie strasznie rozpycha szczególnie ręka albo łokciem wbija w biodro straszny ból.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989527 przez czajusiątko
Hejka :)

Magiczna wiesz Rennie możesz spokojnie brać w ciąży, ja bym nie dała rady bez tego, nie ma co się męczyć,a to dzieciątku na pewno nie zaszkodzi :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Meridka Twój mąż ma koszmary bo nie macie auta, a mój nie może żyć w spokoju, bo nie mamy fotelika :P niby na upartego, gdybym nagle urodziła to moglibyśmy przywieźć Zosię nawet w Oliwii foteliku bo on jest od 0 kg, ale się denerwuje, że musi być nosidełko i koniec :blink: a wózek dopiero pewnie w połowie lipca kupimy

Nat trzymam kciuki za wyniki egzaminów :) i jak brat zadowolony z butów?? super pomyślałaś, buty na pewno się mu przydadzą, a z kasą to różnie bywa... a ile lat ma Twój brat??

Natinka rzeczywiście anielską cierpliwość ma Twój mąż :evil: ale najważniejsze, że ostatecznie macie taki stół, który się Wam obojgu podoba :)

Lusek i jak po wizycie?? czekamy na wieści ;) pokaż jakie masz włoski teraz??

Kasiorek super, że jednak mały się obrócił, a całą ciążę się o to martwiłaś ;) i jaki już długi, ciekawe na ile te pomiary są wiarygodne, a Niki jaki był długi jak się urodził?? wiesz na oku nie miała żadnego uczulenia tylko ogólnie orgaznim tak zareagował na tą substancję, że miała wysoką gorączkę. No a oczy to tyle, że źrenice bardzo powiększone i w związku ztym światłowstręt, na dwór tylko w okularach przeciwsłonecznych, a jak przez okna słońce przyświeciło to rolety zasuwałam, bo tak ją raziło.

Kasia mam identyczną pościel z tymi misiami, zamawiałam ją na allegro dla Oliwii :) pokaż nam jakieś zdjęcia mieszkanka :)

Zosia wczoraj wieczorem tak się wierciła, że miejsca nie mogłam sobie znaleźć, ani się ułożyć, normalnie jakby ktoś ją nakręcił, aż mąż był w szoku :evil:
Widzę, że wzięło Was na zmiany fryzur. My wczoraj byliśmy u siostry i ścieliśmy Oliwii włoski i mąż też poszedł pod maszynkę, a Oliwia potem mi mówi, że ona i tatuś to mają piękne fryzury, a mama to nie :P ale ja w sumie nie mam co zmienić. włosy chcę zapuścić, bo mi wygodniej w długich, a zafarbować szkoda :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989577 przez kasiorek0310
No tak na szczęście sie obrócił ale gin nie chciał zrobić usg ale jak usłyszała ze byl nogami do wyjscia to od razu sprawdzała bo by musiała mi wystawić skierowanie na cc ale na szczęście sie udało w tym samym tyg co Nikoś sie obrócił na ostatnia chwile niop w te akurat bym wierzyła ta samo bylo z Nikosiem i wagowo tez bo przybrałam 4kg od ostatniej wizyty wiec wiadomo gdzieś to musi byc Nikoś miał 58cm jak sie urodził wiec od razu wchodził w ubranka na 62 i miał dobre temu nie kupowałam takich na 56cm bo i tak by ich nie zdarzył ubrać. Wiem wiem u nas Nikodem tez nie lubi tego zakrapiania jak jesteśmy w Katowicach bo to strasznie drażni człowieka dorosłego a co dopiero dziecko ale dobrze ze macie to juz za sobą i oczka ma zdrowe u nas niestety sa maluchy obciążone bo oboje z małżem mamy okulary i wady wrodzone ale cóz obiecałam sobie ze kiedyś jak beda chciały zrobimy im operacje i tyle.

O kurcze to ciasnawo Zosia juz ma ja mam najgorzej z przekręcaniem sie ale dzisiaj jakos o dziwo było spokojnie i spalam jak zabita moze temu ze wreszcie wróciłam do normalnego trybu spacerów i ruchu koniec leżenia.

dzis ostatni dzień w przedszkolu trochę szkoda :( ale za to pogoda sie zrobiła fajniutka cieplutko słoneczko świeci od razu człowiek inaczej funkcjonuje

miłego słonecznego dnia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989657 przez Lusek
Hejko Kochane :)
Pisze z tableta jak dotrę do domku to poodpisuje a teraz na szybko.
U nas w porządku po wizycie :) ginka powowiedziała że nie umawiamy sie na kolejna wizytę bo nie dotrwam :unsure: powiedziała że daje półtorej tyg i mała będzie na świecie ,chyba że poczeka to mam dzwonić 23 lipca :P
A tak to serducho super bije wyniki ok i jeszcze czekam na wyniki Gbs.

Buziaczki dla was i dla maluszków w brzusiach ;) :blush: :kiss:

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989681 przez natinka
Lusek to ty już na końcówce ;) fajnie że wszystko dobrze i wyniki ok ;) no to już niedługo będziemy witać na świecie Malwinkę ;) aż się nie chce wierzyć jak ten czas leci szybko
kasiorek0310
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

8kasia8 ładniutka ta pościel,ja dopiero dzisiaj zamówiłam na allegro razem zkołderką i podusią, kupiłam też kołyskę. Wszystko ma przyjść kurierem, to będzie na dniach. A jeszcze jutro jadę na badanie morfol imocz to wstąpię do pepco i dokupię rożek,bo mi właśnie przypomniałaś, a wiem że przy Fabiu to była super przydatna rzecz
czajusiątko ja też nie ścinam włosów, bo wolę przy dzidzi zawiązać w kitkę, a całkiem króciutkich to nie lubię. A ty to już wogóle masz prześłiczne blond włoski, więc o farbach zapomnij ;)
Magiczna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Znowu zaczynają się upały! jak obserwuję pogodę, to szykują się na dłużej...
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989683 przez kasiorek0310
Lusek to czekamy na wiecej wieści i fajniutko jak tak ci gin wróży krótkie chodzenie w te upaly oby tak bylo i było wszystko ok

natinka no ja właśnie tez tylko czytałam po forach a nigdy nie miałam tego jak odchodzi bo mi wywoływali i przebijali pęcherz wiec nie widziałam, fajnie jak ostatnie zakupy za tobą i lada dzień przyjadą do ciebie :) a ja zabieram małża ze sobą był przy 1 porodzie prawie całym bo potem cc wyszło i teraz tez idzie ze mną ciuszki juz dla niego mam i jakos sprzeciwu nie słyszałam a wiem ze będzie bezpieczniej jak będzie ktoś ze man za wiele sobie nie będą mogły pozwolić w razie co a starszy brat zostaje u dziadków czyli mojej mamy

zmykam poleżeć bo cos mnie skurcze łapią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989689 przez czajusiątko
Kasiorek niestety też nie pomogę z tym czopem, bo mimo, że u mnie poród sam się zaczął to nie odchodził mi wcześniej i też miałam pęcherz przebijany, ale z tego co pamiętam jak dziewczyny na form pisały, to on właśnie tak stopniowo po trochu odchodzi i na ogół jest podbarwiony krwią. No ja właśnie dlatego zapisałam Oliwię do okulistki, bo mąż ma sporą wadę wzroku i ja też nosiłam okulary w dzieciństwie. Na szczęście narazie jest ok, ale lekarka kazała kontrolować co rok, ze względu na obciążenie genetyczne

Lusek a to co szyjka się już skraca czy jak?? pisz nam tu dokładnie :evil:

Natinka ja planuję ponownie rodzić z mężem. Pamiętam, że przy pierwszym porodzie wkurzałam się na niego bo próbował mnie rozśmieszać żeby było mi lżej, a mnie bolało jak cholera i na pewno nie było mi do śmiechu :whistle: ale warto mieć kogoś przy sobie, a poza tym nie mogłabym mu odebrać szansy zobaczenia Zosi "od razu" :) mam tylko nadzieję, że będzie akurat z kim zostawić Oliwkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989697 przez Lusek
No i tak jak obiecałam jestem :cheer:

Tak trochę imprezowałam ale powiem wam że M się sprawdził mega pomocny a obiadek to zamówiłam nie stałam przy garach :P ;) więc spoko luzzz, ciasto też a torta to lodowego sobie wymyśliłam i przeddzień jechałam do Tesco heh o 22:00 bo mi się przypomniało że nie mam :P
Tak jak pisałam moja ginka to się ze mną nie umawiała na następną wizytę bo powiedziała że nie dotrwam :dry: w sumie nie wiem co to miało znaczyć ale szyjka się skraca 2,5cm. niby jakaś gładka czy coś i dużo śluzu jakiegoś mlecznego mam obserwować bo może być zabarwiony na czerwono czy różowo i to oznacza ten czop jakoś mi tam tłumaczyła.No i czy wody płodowe się nie sączą.Także tak mi nagadała a może to normalne. ;) A jeśli nic się nie wydarzy do 23 lipca to dzwonić do niej. Dostałam wyprawkę od doktorki i w sumie jak te babki zobaczyły :blink: oczy zrobiły , weszłam z jedną teczką a wyszłam z 3 siatkami ;) :P :)

Mam łóżeczko dzisiaj przyszło i się wietrzy, jak złożymy z M to zrobię fotkę ;)

natinka no ja męża na pierwszą część porodu a potem mama :P ;) bo on się boi i nie chce nie będę zmuszać :P ;)
No na końcówce ale jak będzie to zobaczymy, nie wiem czemu taka rozbieżność w terminach ale mówiła coś o terminie miesiączki i że tak jakoś po badaniu wychodzi :)

kasiorek0310 Fajnie że się obrócił mały ;) no i że wszystko w porządku ;) zawsze to człowiek spokojniejszy
TORT REWELACJA ja pierdziu super :cheer: ;) no jakbym u Ciebie zamówiła to by mi zjedli podczas transportu ;) :) ale naprawdę super :) CZADERSKI

czajusiątko No wzięło jakoś się lepiej czuję i mi się w końcu układają , chociaż moja fryzjerka powiedziała że to przez hormony mi się nie podoba nic hehe :P
Ale ta Twoja Oliwka jest Aparatka normalnie mega :cheer: ;) mega rozwalająca hehe :)

8kasia8 rożek superowy ja mam taki sam tylko ze z misiami i kolor żółty :P ;)
Fajne te osłonki do łóżeczka- muszę jeszcze dokupić ;) no te gadżety też superowe ;) wszystko kompletujesz super :)
Fajnie na grillu mniam mniam byłaś ;) :)
Zakupy dla małej sama przyjemność :cheer: ;)

Buziaki dobranoc ;) :kiss:

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl