BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2015

8 lata 10 miesiąc temu #989751 przez kasiorek0310
Czajusiatko no właśnie nie wiadomo jak to do końca wygląda w wiesz az strach sie bac ze sie coś przeoczy ale cóz to fajnie jak macie oczy malej pod kontrola u nas niestety wyszły wady i musi nosić juz od małego a tak mi go szkoda moze uda sie to jakos fajnie wyprowadzić i jakoś przeżyjemy z tym

Lusek to czekamy na foto łóżeczka to miałaś przeboje z tortem jak nie wiem ale fajnie jak poszłaś na łatwiznę niz stać przy tyg garach tyle czasu o kurcze to nasz tak jak ja nie dotrwac kolejnej wizyty tylko tobie dala 1,5tyg a mi nic nie mówiła tylko ze szyjka jest ok ale nie wiem czy ok zeby przenosić czy zeby urodzić wcześniej, fajnie jak dostałaś wyprawkę od gin zawsze to spokojniejsza bedzie a łóżeczko wietrz bo pamiętam jak moje śmierdziało po kupnie ale ja jeszcze je umyłam woda z mydlem i jakos poszło, niop teraz juz spokojniejszy choc trochę chco tak sie zastanawiała ze nie wiem czy nie lepsze takie zaplanowane cc i wszystko wiadomo a atak moze w każdej chwili złapać az strach chodzić do parku zeby mi tam wody nie odeszły to dopiero będzie wesoło ej no nie przesadzaj żadna rewelacja tylko biszkopt przełożony masa i boki a u góry opłatek i gotowe, wiesz nikt w to nie wierzył ze zrobię ale synek sam napędzał do działania bo bardzo mu sie podobało a to była największa moja nagroda

a my dzisiaj juz w domku synek am swoje zajęcia w pokoju książeczki i te sprawy wiec chwila dla siebie a popoludniu na plac zabaw tata ma dzisiaj szkolenie wiec wyjdziemy mu na przeciw

miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989766 przez 8kasia8
heloł!!

ehh u nas upał!!! :whistle:
na szczęście w mieszkaniu chłód ale chętnie poopalałabym się troszeczkę bo strasznie blada jestem, co roku o tej porze już byłam ładnie opalona :(

wczoraj dorwałam proszki Bobini na promocji w Rosmanie (przy zakupie 2szt. drugi -50%) i za niecałe 20zł mam 2kg
od razu wstawiłam dwie pralki, w załączniku widać jak się suszą, i to są ubranka po dziewczynkach mojej siostry, muszę je rozmiarami posegregować, poprasować i poukładać ;)

kasiorek super, że synek zadowolony ze wszystkich prezentów i z imprezki :)
jej mamy dziś pierwszy lipca więc teraz dopiero zacznie nam czas do porodów lecieć na łeb na szyje, a Ty tu jeszcze masz zapowiedziane, ze do polowy nie powinnaś wytrzymać brrr :ohmy:
staniki w esotiq są dość drogie (jak dla mnie) ale jak jest jakaś promocja to taniej wychodzi a jakościowo są naprawdę extra :)
o jak fajnie, ze masz taki sam rożek, najwyraźniej mamy podobny gust :)
tak ochraniacz, poduszeczka i pościel (jej nie rozkładałam) też mi się spodobała dlatego, że jest taka kolorowa, malutka będzie miała na czym wzrok zawiesić jak już będzie się interesować otoczeniem :)
to moja mała jak Twój też wciska się w pachwiny ;)
i jak synek po ostatnim dniu w przedszkolu? nie było mu żal?

czajusiątko ja nosidełko mam od siostry a wózek też dopiero będziemy kupować ;)
ale super, i Ty też masz taką pościel, też mamy podobny gust :) ja kupiłam ją w osiedlowym sklepiku
ale ta twoja Oliwka to słodka i szczera jest! :kiss: masz rację nie farbuj, masz taki piękny naturalny blondzik :woohoo:

Lusek jejciu Tobie to już w ogóle niewiele pozostało! trzymam kciuki żeby wszystko się szczęśliwie potoczyło :kiss:
jej jak czytam na co Cię ginka nastawiła to aż mnie dreszcze przechodzą...
ale fajnie, że taką wyprawkę Ci sprawiła :) miło z jej strony
o super, super, czekam na fotkę łóżeczka :)
jak masz rożek żółty i z misiami to taki sam mam od siostry po dziewczynkach ;)
no wreszcie się wzięłam za kompletowanie bo Wasze terminy mnie przerażają i mój tez już w sumie niedługo ;)

natinka a kołderkę to taką leciutką zamówiłaś? bo ja się zastanawiałam czy teraz kupować bo i tak w sumie będę malutką w rożek zawijać i tak kłaść więc na razie kołderka mi się nie przyda, a na potem na jesień kupię cieplejszą ...
ja nie wiem czy mąż ze mną pójdzie bo sama nie wiem czy chce żeby przy mnie był... on się boi i ja też się boję i nie chce chyba żeby jego strach potęgował moje przerażenie ;)

no nic czekam teraz na siostrę, idzie do mnie z dziewczynkami na kawę i ciastko
w między czasie muszę posegregować pranie, zrobić obiadek, może poprasować, potem pewnie jakieś zakupy znowu...
a pogoda przez okno cudowna, na dworze pewnie upał nie do zniesienia ;)
malutka strasznie wciska mi się w pachwiny, aż niewygodnie mi siedzieć, wolę chodzić ale od wczoraj tak strasznie stopy i łydki mnie bolą .. ehh już je dziś moczyłam w kąpieli wodnej ;) troszkę przeszło...
miłego dnia :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989777 przez Magiczna
Hej Dziewczyny!:)

Lusek O matko! :O U Ciebie już tuż tuż i będziemy czytały Twoją relację porodową:D No właśnie będę chyba musiała kupić to rennie bo nie ogarne.
czajusiatkoTy nawet nie myśl o farbowaniu swoich cudnych blond włosów!:D
kasiorek Moja Mama mnie właśnie tak wspiera na duchu, że instynkt mi się włączy i będę wszystko wiedziała co i jak robić. No i tego się trzymam!:)
natinka U mnie przy porodzie będzie Mama:)
kasia U nas też upał od rana.. bleh nie znosze takich temperatur...

Zamówiłam dzisiaj ostanie rzeczy apteczne i przewijak. Zostaną mi już tylko pampersy i chusteczki do kupienia.
U mnie bajlando, znowu boli mnie ucho a do tego w nocy rozbolał mnie ząb!:O Jak J wróci z pracy o 15 to podjedziemy do mojej dentystki niech mi chociaz go zatruje. Potem idziemy na zakupy , pewnie padne jak mucha w tym upale... no ale jak mus to mus!
Miłego, upalnego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989810 przez Lusek
Hejko KObitki po południu :)

Działam działam puki jeszcze mogę byłam w ZUS zapytać o parę spraw. Potem jeszcze pozałatwiać części do autka itp.no i chyba mam wszystko i będę odpoczywać ;) :P jeszcze tylko ochraniacz do łóżeczka hehe :P
Kurna i jeszcze do tego palce 3 u prawej dłoni mi drętwieją ehhhh :S

Kobitki wyprałam ten rożek -Dzięki wielkie za podpowiedz nic mu nie jest przeżył i pięknie pachnie :P ;) no i wygląda dobrze o to najbardziej chodziło :) teraz go susze na słonku :cheer: ;)

kasiorek0310 to ja widzę że Ty też tak niepewnie siedzisz z tym porodem tzn że może być w każdej chwili :S no właśnie to jest słabo jak się ma ustalone cc to jeszcze bardziej spokojnie :)
Ale nic damy radę :) Fajnie ze mały się zajął sobą masz troszkę oddechu ;)
Co do łóżeczka tak umyłam mydłem i takimi szmatkami przetarłam :cheer: :)
A tort REWELACJA jak boga Kocham ;) :) ja nie mam takiego talentu, a wygląda serio imponująco jak z cukierni ;) :cheer:

8kasia8 fajnie że z praniem ruszyłaś ;) :P :)
O cholera ile tego jest :P ;)
Kto prasuje mężuś ???? :P
NO kompletuj puki masz jeszcze siłę bo nie ukrywam ale już czasami mam na prawdę dość działania, bo mnie ciśnie mała na miednice itp.
no ginka mnie nastawiła ale lepiej tak niż żeby powiedziała że oki i czekamy jeszcze sporo czasu , wiesz wolę tak i czekać a nie spokojnie a Tu nagle coś bach ..... :)
no czas leci masakra :S
Miłej kawki Kobitki :) no u nas też jest dość ciepło ;)

Magiczna no tez jakoś jestem przerażona bo tak liczyłam na początek sierpnia a Tu takie wieści :S
Wstawiam ci fotkę tej tabelki:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Działaj działaj puki masz siły :) ;) B)
Współczuję zęba i ucha jak boli to człowiek jest do d...y :S
Fajnie że zamówiłaś już prawie wszystko a przewijak jaki ????tzn standardowy i jakiś kolorek czy jak pochwal się ??? :cheer: ;)

a to moja fryzura ale od przodu:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990068 przez kasiorek0310
Witam się ja w ten upalny dzień już się zaczyna dobrze grzać masakra

8kasia8 To masz dobrze jak chłodek w domku :0 u nas na szczęście też niestety nie w tym roku takie opalanie choć nogi i ręce na pewno sie opala przy spacerkach i jka po tym proszku ciuszki sa mięciutkie czy nie bardzo oj teraz będzie albo leciał czas albo sie strasznie ciągnąc ale za to jak sie juz urodza nasze szkraby czas będzie leciał bardzo szybko wiesz jak sa rewelacyjne i jakościowo dobre to warto wydać trochę więcej kaski na nie i byc zadowolonym niz wydac malo a za chwile znowu kupować, fajnie bo zywe kolory to malutka będzie miała co patrzeć a nawet dobrze po przedszkolu jakoś to przyjął przez pierwszy dzien mówił czemu nie chodzi do wymieszanych grup ale juz wczoraj była cisza na ten temat i mówi ze teraz ma wakacje od przedszkola a we wrześniu wraca wiec sie cieszy gorzej tatus bo juz nie ma takiego spokoju i mały ciągle go do zabawy ciągnie kolejka i te sprawy a to mu nie pasuje bo tak to leżał i nic nie robił a teraz sie mu skończyło wiec sie boje co bedzie jak go z dwójka dzieci zostawię to dopiero go rozniosą sweet focia z ciuszkami i ten zapach w domku musi byc ładniutki

Magiczna To dobrze ze masz takie wsparcie u mamy ale na prawdę nie taki diabeł straszny jest wszystko przyjdzie i zobaczysz ze nie bylo sie czego bac i jak tam z uchem i zębem może ucho cie bolało od tego zęba ? i ostatnie zakupy za toba super

Lusek Podziw ze ty jeszcze taki gonisz po tych wszystkich urzędach i zalatwiasz ja bym juz chyba nie dala rady nie raz wyjście do parku to dla mnie nie lada wyczyn ale nie mam wyjścia bo szło by zwariować w domu z synkiem całe dnie fajnie jak z rożkiem nic sie nie stało i ładnie pachnie niop spokojniej a ta to czasem sie budzę w strachu ze to juz ale mam nadzieje ze nie pomyle z niczym tym bardziej ze ja skurczy nie czułam wcale tych mocnych dopiero te co mialy co 3 5 minut bo za wysoki próg bólu mam niestety ze sie na porodówce dziwili ze mnie nic takiego nie boli a skurcze wysokie byly. Rano jak zjemy śniadanie robi sobie rożne rzeczy w pokoju swoim bo tam ma chłodniej a potem przychodzi do mnie wiesz książeczki rysunki i te sprawy wiec chwila dla siebie tez jest ej no to żaden talent przepis na biszkopt szybki rzucany wiec mam sprawdzony wszystko w mikserze robię wlewam i sie piecze wiec rewelacyjny dzięki za komplemenciki za torta cukrzycy sie nabawię normalnie fryzurka extra ale najbardziej podobają mi sie okulary twoje takei mi sie marzą bardziej kwadratowe i wieksze niz mam ale kolorowe może czerwone albo niebieskie ale na to muszę sobie odłożyć :)

a u nas dzień jak codzien mał mi przyniósł papiery na macierzyńskie żeby już leżały i czekały na wypisanie a potem małz podrzuci do pracy i będę miec z glowy a tak obiad robimy i chyba padniemy na drzemkę bo nie idzie wytrzymać bez spania w dzien wróciło to co było na poczatku ciągle spanie, ciuszki Tymka juz ulokowane na swoim miejscu jeszcze małż od wózka musi wyprać i będzie ok ale tego nie dam na takie ostre słońce bo mi wszystko wypłowieje

miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990110 przez 8kasia8
heloł!!!

Magiczna super, że masz już prawie wszystkie zakupy za sobą :)
współczuje bólu i ucha i zęba, a byłaś u tej dentystki? i jak Ci dzisiaj?

Lusek mój mężuś nie potrafi chyba żelazka w ogóle obsługiwać, jak mieszkam z nim 3lata tak nie widziałam żeby wziął się za prasowanie chociażby swojej koszuli, jak ja nie wyprasuje to poszedłby nawet w pomiętej ;)
ale spoko ja lubię prasować, dam radę, jestem pozytywnie do tego nastawiona ;)
no na razie siły i chęci mam do działania ale moje stopy a konkretnie podeszwy zaczęły odmawiać posłuszeństwa, pochodzę troszkę to zaraz mnie aż pieką :sick:
ładnie Ci, i jaka radosna jesteś! super :kiss:

kasiorek oj nie liczę, że się opalę bo nie mam zamiaru w krótkich spodenkach biegać, no chyba, że po urodzeniu i jeśli pogoda jeszcze będzie, na razie balsamem brązującym się trochę poratuję, bo aż mnie ta moja blada skóra na nogach razi, ręce jakoś mniej mi przeszkadzają ale nogi ehh, a teraz to już nawet w pończochach za ciepło żeby chodzić ;) aż wstyd spódniczkę założyć do takich bladych nóg... :sick:
sam proszek ładnie pachnie ale płukałam w białym Silanie więc bardziej czuć delikatny zapach płynu do płukania ale ciuszki są pachnące, mięciutkie i łatwo się prasują :)
mi czas leci jak cholera, dni przez palce uciekają, wszystko przez ten remont mieszkania, nie zdążyłam się obejrzeć a tu już końcówka ciąży... :blush:
no właśnie o to chodzi, ja też wolę wydać więcej i kupić dwa, trzy staniki z tego esotigu niż nakupować piętnaście par z rynku, poza tym ciężko mi zawsze było dobrać rozmiar, bo mam 75 pod biustem a miseczkę dużą (teraz już G) więc ...
gagatek z tego Twojego męża, że mu nie pasuje z małym się pobawić, w sumie mój też nieprzyzwyczajony, też lubi poleżeć, mieć spokój ale mam nadzieję, że jak przyjdzie malutka na świat to będzie chciał się nią zajmować :dry:
o widzisz dobrze, że mi przypomniałaś bo ja będę musiała się jako bezrobotna po porodzie zarejestrować, bo tylko do porodu mam zasiłek chorobowy a potem zero kaski, chyba, że zasiłek dla bezrobotnych mi przyznają, zawsze to parę groszy... muszę zadzwonić dopytać jak to załatwić...

a mnie męczą bóle stóp, podeszwy mnie normalnie pieką, już nie wiem co poradzić...
miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990161 przez Lusek
Hejko Kobitki i maluszki w brzusiach :)

Pogoda superowa :cheer: ;) ahhhhh lubię ciepło hihi :evil:

Jestem dziś dość późno ale jeszcze troszkę walczę przed upałami. A no i byłam w CCC, potem w 5-10-15 małej kupiłam kiecki jakoś mnie naszło. I pojechałam poza Gdańsk do PEPKO też coś tam nakupowałam dla Małej hehe :P ;) ale mam trochę rzeczy na 0-3 miesiące martwić się nie muszę .

8kasia8 hahaha to nieźle że nawet w pomiętolonej by poszedł :cheer: Mój mąż coś Ty gorszy pedancik ode mnie hehe :P :P w koszuli wyprasowanej itp. Ale on lubi prasować więc luzik hehe mi też prasuje kiecki, koszule i niektóre rzeczy a małej jak chętnie prasował ;) Ale nie lubi innych rzeczy hehe :P czyli wyrównanie jest :cheer: ;)
Dobrze ze Ty lubisz prasować hehe :) a no nogi tak tzn podeszwy od dłuższego chodzenia rzeczywiście palą, kupiłam dziś w CCC fajne sandały takie miękki że jaby się na boso chodziło super no i na rzep z tyłu bo teraz to ciężko zapinać buty czy sandały mąż jak coś mi pomaga albo takie wsuwane mam hehe :)
Ale na noc smaruje stopy tym kremem sholl czy jakoś tak w tupce , mega wygładza i łagodzi podrażnienia i bolące stopy ten ból też łagodzi wiesz. Polecam -dość drogi z tego co pamiętam ale dobry. ;) :)
No dzięki za pochwałki tak stanęłam i mi mama fotkę strzeliła hehe ;)

kasiorek0310 no muszę pozałatwiać jak to się mówi wszystko hehe :) ;) M w pracy, a nikogo nie będę angażować. Zresztą w jednych urzędach trzeba pisać upoważnienia w innych coś tam a tak to mam od ręki w sumie załatwione itp. Dopóki jeszcze mam swobodę ruchu to działam ale chce jeszcze wszystko przed 10 załatwić żeby potem siedzieć w domku i że tak powiem czekać co się stanie ;) :) ale już mieć przygotowane wszystko.
Taka pogoda właśnie mnie naładuje hehe takie słonko bateryjki ładuje mi ;) jak jest ponuro to trochę lipa wtedy się nic nie chce .
Fajnie że masz wysoki próg bólu, to na plus dla Ciebie :P ;)
Fajnie że synek umie się też chwilkę zająć sobą :cheer: ;) tylko na plus
Co do okularów to dziękuję-chciałam takie kujonki hehe :cheer: ;) ,ale o tych twoich to fajne kolory Ci się podobają no i też były takie kwadraciaki teraz niby to jest modne hehe :P ;) tak a jeszcze w kolorze to w ogóle drogie ja mam takie czarno -białe czy kremowe. Jakoś tak. ;) ale dobrze się nosi ;) cześniej miałam chude oprawki i pomarańczowe hehe :P Uuuu już ich trochę przerobiłam ;) :)
Ale fajnie może na jakieś promocje poczekaj gdzieś się pojawią taniej, bo teraz wydatek na okulary i szkła to masakra jest :blink: :S można zbankrutować :S

Roxi co się z Tobą dzieje ???? Halloooooooo ????? Jak tam dziewczyny ????? Jak się czujesz ????? Odezwij się :)

Może już wszystkie na fb siedzą - ja jeszcze nie mam :unsure: ehhh nie mam kiedy założyć i jakoś nie wiem ...ehhhh :P ;)

Buziaki i do później :) :kiss:

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #990182 przez natinka
uff ale upał!
8kasia8 dzisiaj mi właśnie przyszła ta kołderka z podusią, jest super, malutka, cieniutka, fajna też pościel na zameczek dwustronna podaje link allegro.pl/posciel-do-wozka-kolyski-50-x...ory-i5230395767.html ja wzięłam tę z autkami i prezentuje się swietnie
kasiorek0310 dużo tego do wypełnienia jest? skąd pobierałaś wniosek? widziałam wzory na necie i nie wiem czy gdzieś muszę ten wniosek pobrac? w sumie to będę pierwszy raz się interesować tym tematem... a może warto wcześniej
czajusiątko i kasiorek0310 do porodu zabieram męża, musimy kupić fartuch? zabrać ubranie? coś jeszcze? jak to było u was?
magiczna ale cię dopadło ucho i ból zęba (często to idzie razem w parze) ale jak dzisiaj lepeij? byłaś u dentystki?
Lusek ty to zorganizowana kobitka jesteś! dobrze się czujesz jak masz siły jeszcze gonić po urzędach i sklepach. Ja też bym pogoniła, ale czuję że już nie daje rady, łapią mnie często te skurcze, niby przechodzą ale często mam spięty brzuch i taki twardy. I jakaś taka nieprzygotowana się czuję jakby już coś miało się dziać (mimo, że wszystkie rzeczy mam i torba spakowana).

Dzisiaj miałam jechac na badanie (krew+mocz) ale jakoś sie nie zebrałam, w sumie męża nie było a samej mi coś ciężko, więc czeka mnie to jutro.
Sypialnia już odświeżona, więc dzidziu może przychodzić na świat ;) żartuję, oczywiście z 2 tyg może jeszcze posiedzieć w swojej kryjówce ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990360 przez kasiorek0310
Czesc laseczki w ten ukrop u nas na szczęście chłodek w domu wiec jakoś da sie wytrzymać i dzisiaj pospaliśmy do 9 szok normalnie ale dobrze moze nie bedzie nas tak spanie męczyło w ciągu dnia

8kasia8 Ej no co ty ja tam śmigam w krótkich spodenkach mimo ze uda jak baleron nie zamierzam sie tym przejmować niech nie patrzą jak komuś cos przeszkadza mi gorąco wiec tak chodzę w końcu specjalnie sobie kupiłam ciążowe krótkie spodnie wiec jakiś kolorek złapiemy dobrze jak sie tak udało z proszkiem i nawet ładnie pachnie i plyn, no tak u ciebie był nawal pracy i zmian wiec czas przeleciał ale teraz nadrobisz wszystko i wyprawka będzie gotowa dla malej na pewno poczeka a ja mam róznie czasem 75 pasuje na mnie a czasem 70 wiec nie wymiarowa jestem u mnie gorzej z miseczka bo jedna drugiej nie równa wiec wole przymierzyć niz potem okazać sie ma ze za duże albo za małe no wiesz jak mały siedział w przedszkolu miał luzy a teraz synek tata to tata tamto i go ciągnie wszędzie ale trudno musi tez odczuć zmianę ze sa wakacje a nie zyc tym co było on taki jest ze żyje tym co było a tym co jest teraz wiec musi sie do tego przyzwyczaić, ciekawe ale myślę ze będzie ci sie należał choć zasiłek zawsze to pare groszy więcej by bylo mnie tez tak pieka ale jak chodze w pełnych butach jak teraz upał przerzuciłam sie na sandały problem poszedł w niepamięć oby i tobie cos pomogło a moze jakis balsam chłodzący na stopy albo cos podobnego w 1 ciazy kupowałam ten z rossmana i u mnie dawal rade i pomagał

Lusek To chyba ze tak skoro łatwiej tobie załatwić te sprawy niz komuś z tymi upoważnieniami to faktycznie prościej a tym bardziej jak sie dobrze jeszcze czujesz na silach to pewno trzeba korzystać fajnie jak zakupy się udały i mała na pełno sukienek teraz, to dobrze jak pogoda tak na ciebie działa wręcz odwrotnie niź na mnie wiec plus jak plus bo nie czuje takich co powinnam czuc skurczy a to gorzej dla mnie bo moge przeoczyć ten czas co mamy do szpitala jechac i tego sie najbardziej boje niop okulary to spory wydatek wiem cos o tym ale coz to sie kupuje na troche czasu a nie na chwile a warto teraz tez mam plastikowe ale chcialabym takie wieksze nie te całkiem duze co sa teraz modne a trochę większe niz mam i w kolrze a mamy tutaj takiego optyka co nawet ma ceny przyzwoite wiec nie było by az tak zle a kiedys wzięłam w vision express i tam juz nie pojde ceny mimo obniżki bardzo wysokie a wybor modeli mizerny wiec jak już wole tego naszego małego ale dobrego optyka od pokolen maja zakład ale ida z duchem czasu i nowościami u nas większość na fb siedza ale ja i tak wole tutaj pisac jakos łatwiej mi sie tu odnaleźć niz tam gdzie jest nawrzucane ot tak ani datami tylko jak komu wygodnie wrzuca posta i koniec

natinka Nie wiem czy sa na necie takie papiery mi księgowa wszystko przygotowała tam sa tylko 3 strony dokumentu o macierzyńskim o tym dodatkowym urlopie i jedno oświadczenie wiec nie ma duzo a po necie nie szukałam bo kazda firma/zaklad ma swoje wymogi co do tych papierów ja wole wcześniej bo oni muszą wiedzieć ze idzie na cały rok czy na pół bo od tego zależy jak będą naliczać macierzyński, u nas małzl do porodu musi mieć ubranie albo fartuch do tego klapki albo woreczki na butach i nic poza tym tylko to u nas wymagają nie wiem jakw innym mieście jak tam dzisiaj udalo sie z badaniami ja sie wybieram w poniedzialek i maja byc wyniki gbs zobaczymy co tam wyszlo

milego dnia u nas bez zmian powoli do przodu tylko coraz gorzej siedzieć jest jak sie chwile poleży masakra jakaś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990397 przez Lusek
Kurna ale upał ehhhh :unsure: u nas to nie może być po prostu ciepło tylko albo mega zimno albo upały ze szlak trafia :P :unsure: :S
Wczoraj zamówiłam ochraniacz do łóżeczka i pościel mam razem z organizerem na łóżeczko-mąż pomógł mi wybrać kolor i wzór bo ja jakoś zdecydować się nie mogłam. Więc czekam kiedy przyjdzie.
Dzisiaj kupiłam w empiku album mojego dziecka -nawet fajny wam powiem ;) .A no i kupiłma magnez w końcu dla kobit w ciąży bo mnie już wkurza jak mi 3 palce drętwieją u prawej dłoni :S
Co do fb to Ci Tysiiaczku wysłałam już wstawiałam imię i nazwisko ale email stary ehhh niech będzie. :P
Załatwiłam położną :woohoo: w końcu, a powiem wam że jak na razie zrobiła zarąbiste wrażenie na mnie ;) :cheer:

kasiorek0310 ja też jakoś za fb nie jestem ale uczę się teraz hehe :P dla mnie to była strata czasu ,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
;)
Co do okularów no ja w tym vision express nie robiłam nigdy ale tylko u swojej takiej miejscowej Pani optyk i tak jak u Ciebie ten mały optyk, ale to zawsze taniej a moja też idzie z duchem czasu ;) :) Fajnie poszalej z kolorami ;) ja do tej pory miałam kolorowe hehe :P teraz zmiana :)
No i masz rację ceny są bardziej przyzwoite a i okulary są też na długo :) a nie na raz mówiąc tak prosto :) ;)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990419 przez natinka
kasiorek0310 wielkie dzięki kochana za info. Też się ruszę za tym początkiem przyszłego tyg, może jeszcze zaczłapię :P . Faktycznie lepiej pozałatwiać wszystko wcześniej a potem mieć spokój.
Właśnie się zaczęłam zastanawiać nad kolejnym szpitalem, początkowo miałam rodzić u nas (5min drogi) a teraz jeszcze myślę nad Ujastkiem w Kr. (jakieś 30 min), sama nie wiem. Zerkam na ich strony ale za wiele info to nie ma a juz mi sie nie chce jeżdzic po porodówkach, więc wolę pytać doświadczone mamcie.Tak czy siak fartuch kupimy dla taty, klapki ma, ochraniacze na miejscu, to chyba mamy wszystko ;)
A badanie poszło dziś ok, zabrałam męża, potem pojechaliśmy do rodziców, Fabi został na wakacje u dziadków i teraz jakoś tu pusto i głucho bez niego :( . Żałuję tylko że od razu nie zrobiłam gbs, bo pewnie po wizycie w pon mi zleci. No ale cóż po wyjściu sobie przypomniałam! skleroza jedna
Lusek ja też lubię anonimowość ;) , zwłaszcza w moim zawodzie wskazana, na fb z tego co Aga pisała, jesteśmy utajnione w 100%, to można klikać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #990423 przez kasiorek0310
Lusek szybko opanujesz nie.ma w nim nic skaplikowanego a fakt u mnie mało kto wieo gciąży chyba że mnie gdzieś spotka albo ktoś powie a tak cisza dowiedzą się jak się urodzi i tyle to fajnie ze tez.masz.swojego aufanego optyka małego a oni wiadomo bardziej dbają o klienta niż te sieciowki obojętne im to bo i tak obroty mają duże,no cóż jak lubisz żeby mało ludzi wiedziało o tobie nie tak jak ja tylko mam tych znajomych co chce a nie tych ciekawskich i wszystkich jak.leci :-)

Natinka to teraz.masz.dylemat a cóż cie tak naszło myśleć o innym szpitalu niż ten blisko coś cie zaniepokoilo czy się na coś natknęłas co wzbudziło twoje podejrzenia, mój akurat był gadać z księgowym wszystko mi zanosi a wogole ja się na zakładzie nie pokazuje odkąd poszłam na zwolnienie wiec musisz do siebie podjechać może u ciebie cos innego wymagają, z jednej strony fajnie.jak.Fabian pojechał.na wakacje odpoczniecie od siebie zatęsknicie i będzie ok a dla mnie też dobrze zmiana otoczenia będzie miał co opowiadać jak wróci a wiadomo dom bez dzieci pusty ja też sobie miejsca znaleźć nie.mogę.jak.nasz.Nikos na jeden Dzień z nocą jedzie do Dziadków i nudno pusto nikt nie chodzi i gada ale cóż dorastają te chłopaki i coraz bardziej samodzielni są a na paciorkowca to gin musi pobrać wymaz żeby można było oddać do laboratorium bo tego nie robią z.krwi.niestety

A mi Tymek skacze po szyjce jak oszalały juz normalnie.miejsca nie.ma tak się wypina w.Różne strony malz wygrał ki części od.nosidełka wiec kolejny krok do przodu jeszcze od wózka zostało poza tym.siedzimy w domu puki.co bliżej 17 wybierzemy się na plac zabaw będzie trochę więcej cienia i chłodek bo tak to kiedy ma.czym oddychać
Miłego popołudnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990454 przez nat19

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990476 przez Lusek
natinka współczuje Ci tych skurczy i w ogóle :unsure: wiem jakie to nie przyjemne ehhh aż się odechciewa wszystkiego :S
Fajnie że sypialnia odświeżona, zawsze to inaczej :)
Jak tam badania byłaś???? jakie wyniki ?????
NO właśnie masz rację i czytasz w moich myślach, jeśli chodzi o zawód to anonimowość najważniejsza :) NO i fajnie że jest 100% anonimowe to mi odpowiada hehe :)

kasiorek0310 powiem Ci że jakoś tak się kryje hehe :P Ale i ogólnie to czasu mi zawsze brakowało na takie rzeczy wiecznie praca dom, a teraz może z racji zwolnienia chorobowego a potem macierzyński to inaczej. Sama powiedz teraz to ludzie zaganiani i w ogóle a tak to mając chwilkę czasu wolałam spędzić z mężem, a no i jeszcze jazda na motocyklach tez pochłaniała mnóstwo czasu :) ;) no i tak jakoś się kulało ;)
A optyk tak masz rację Ci nasi mniejsi bardziej dbają o klienta niż duże sieciówy :)

nat19 kuruj się :) :) uważaj na siebie :)
O to nieźle wyszło z tymi butami ;) :)
NO czasami trzeba skorzystać z fast foooodów hehe :P ;)
Nie daj się :)
Fajnie że zaczęłaś że ruszyłaś z zamawianiem :P ;) wyprawki :)
Jak tam już po sesji ????

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990500 przez natinka
Witam się z rana
Coś już nie mogę spać, co dzień jak w zegarku budzę się o 5 i koniec po spaniu! :evil:
Lusek coś od wczoraj pobolewają mnie lędźwie :unsure: i w ogóle z rana mam więcej śluzu, ale chyba to jeszcze nie ten czop tylko upławy, bo to tylko tak rano mam, potem spokój. Brzuszek u góry, to chyba jeszcze nie czas!
Na badaniach byłam, ale wyniki odbieram przed wizytą w pon. to oczywiście dam znać ;)
nat19 Dzisiejsze dzieciaki jakieś takie niesamodzielne, niezaradne... (oczywiście nie wszystkie) czasem jak obserwuję z boku jak rodzice z nadopiekuńczością podchodzą do dzieci to mi ich żal, a potem takie sieroty z nich wyrastają. A przypomniałaś mi kiedyś w szkole na przerwie podchodzi do mnie chłopak z 5 klasy i nadstawia nogę i pyta czy mu "buty zawiążę!!! bo zgubił buta na rzepę a mama mu takie (na wiązadła) przywiozła z domu", no śmiech na sali!
No niech to! znowu cię jakieś grypsko dopadło :evil: , rzeczywiście często cię coś łapie,teraz masz słabszą odporność, wszystko na głowie, to nie dziwie się ze cie dopadają infekcje
Hahahaa dobre! no ja też się panicznie sama boję rodzić, na szczęście mój J od początku zdecydowany że idzie, nie wiem jak to w praktyce będzie wyglądało, ale może nie ucieknie :P Koleżanka mi ostatnio pow, że chyba jestem chora, że go chce zabrać, bo to takie nie higieniczne, a ja mam to gdzieś, sama na porodówkę ze strachu bym nie weszła :unsure:
kasiorek0310 sama nie wiem co mnie naszło na takie zmiany, Fabiana chciałam tam rodzić, ale niestety wcześniej było wiadomo, że będzie cesarka i tutaj miałam dobrego lekarza, więc nie chciałam już komplikować. Natomiast teraz szykuje się naturalny i znowu myśli się przyplątały o szpitalu na Ujastku, tam jest najlepiej wyposażona neonatologia w całym Krak. (ostatnio uratowali najmniejszego noworodka w Polsce), a w sumie jeszcze niedaleko też, więc jeszcze pomyślę.
We wtorek pojadę z J. zawieść zwolnienie to dopytam o te dokumenty i szczególy,
A to badanie to z wymazu! nawet nie wiedziałam! to będę się domagać w poniedz., bo przecież juz 26 tydz się zaczyna a badania brak :(
Fabian dzwonił do mnie wczoraj: "cześć mamuś, jak się czujesz? a kupiłaś mi magazyn? (lego), no to pa" tyle było rozmowy, ale faktycznie trochę mu się zmieni, bo nudził w domu okropnie, a ja już nie mam siły zeby go gdzies zabierac i organizowac czas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl