BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2015

8 lata 9 miesiąc temu #991095 przez nat19

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991101 przez Magiczna
natinkaTrzymaj się kochana i w miarę możliwości dawaj znać jak tam!
nat Ale cudne te ciuszki :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991105 przez Lusek
nat19 Ty chorobździlu :P ;) wylecz się w końcu ;)

Co do ciuszków są przecudne :) ;) super ;) Kompletuj kompletuj hehe :)
Puzzle ekstra... ;)
Jejku Ty całą aptekę wykupiłaś ????? Super że przyszło ale już wszystko czy coś Ci brakuje :)?

Magiczna jak tam u Ciebie ???? Jak się czujesz???? Co tam słychować????

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991111 przez Magiczna
Lusek A u mnie to po staremu w sumie:) Z tymi skurczami to zaczęłam brać więcej magnezu czyli 3x2 i trochę się uspokoiły,nie męczą mnie już tak bardzo. Jutro mam wizytę u lekarza to zobaczymy co mi tam powie. Trochę się stresuję jak tam moja szyjka bo na ostatniej wizycie nie podobała się ona za bardzo mojemu lekarzowi.. No ale nic, jutro już zaraz więc się dowiem :) Dzięki ,że pytasz Kochana. A jak u Was na finiszu? Działasz dzielnie widzę ale jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991115 przez kasiorek0310
Witam sie i jak juz popołudniowo ostatnie pranie wózkowe zrobione wiec mamy wsio gotowe na przyjście Tymka chwila luzu mały an odpoczynku obiad szybka zupa a potem zmykamy na małe zakupy i do mojej mamy na kawusie, chłopaki zadowoleni z filmu wiec mieli wesoło a potem spacer i dzień zleciał wczorajszy.A dzisiaj jeszcze upal masakra jakaś.

meridka Fajny ten fotel ale do naszego M niestety za duży i nigdzie by sie taki nie zmieścił fajny kącik do przewijania wszystko będziesz miała pod ręką głowa do góry on wiedza co robią i będziecie pod dobra opieka tylko dziwnie zeby jeszcze dawali sterydy na płucka skoro maluchy urodzone w takim tyg mogą same oddychać bez sztucznych cudów poza tym 37tc to ciąża donoszona daj nac w miarę możliwości jak tam u was.

Lusek To za faceci jeszcze widząc kobietę w ciąży i tak potraktować oby małż zrobił z nimi porządek i postawił do pionu jak tak w ogóle mozna traktować niestety hormony zmieniają podejście do pewnych spraw wiesz jakoś musimy mu umilić ten czas puki braciszka nie am i jest sam bo potem będzie chwila przerwy z tym zanim dojdziemy do ładu z dwoma na raz dziećmi i ogarnąć te wyjścia niop oby reszta badań taka ladna wyszła ale to w przyszłym tyg sie okaże jak zrobie

magiczna Oby jednak jeszcze sie nic nie zapowiadało u ciebie i koniecznie dawaj znac jak po wizycie z malutka

Ja dzisiaj w nocy spac nie mogłam budziłam sie co chwile mimo ze okna wszystkie pootwierane zero wiaterku gorąco duszno nie szlo wytrzymać i pierwszy raz w nocy wstałam na siku i wciągnąć pół butli wody tak to już mnie dawno nie suszyło oby dzisiejsza byla noc lepsza i niech sie skończą te upały

miłego dnia zmykam kończyć zupkę mam nadzieje ze mały zasnal i bedzie mozna spokojnie po sklepach pochodzić
a to my foto wczorajsze

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991192 przez nat19

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991257 przez Lusek
Hejko Kobitki :)

Jakiś mam dziś ciężki dzień najpierw ten głupi serwis ,a teraz motocykl sprzedałam :dry: taki żal pozostał :( jakaś pustka hehe

Magiczna to super ze trochę odpuściły te skurcze bo to jednak jest mało komfortowe :unsure:
Koniecznie zdaj relacje z wizyty co i jak u Ciebie się dzieje i jakie wieści z brzusia i ogólnie :) ;)
NO spokojnie nie stresuj się i będzie wszystko dobrze ;) :) Trzymam kciuki :) a no i czekam na relacje :)
Tak na finiszu i tak jak mi gin powiedziała że w każdej chwili może coś się zacząć, mała na razie ostro się stawia nawet bardziej niż przedtem, ale działam co mogę to załatwiam bo wiadomo później będzie trudniej ;) :) nic trzeba być dobrej myśli. Tez jem magnez bo mi drętwieją 3 palce u ręki prawej ale chyba mała jest tak ułożona hehe :) No zobaczymy jak będzie im bliżej tym się trochę człowiek boi ale jakoś to będzie ;) :)

kasiorek0310 no niestety tak się stało,a M właśnie w pracy był no i ja to załatwiałam ale jutro rano się tym zajmie :) ale i tak zamierzam napisać do siedziby głównej jak traktują klienta.
Pewnie że dojdziecie do ładu wszystko spokojnie ogarniecie hehe :) a z braciszka to się cieszy więc i mały pomocnik w domku jest :) ;)
No pewnie że wyjdą dobre wyniki ;) :) oby tylko do finiszu :)
Pięknie wyglądasz a twitti rośnie tam w brzuszku :) a przypadkiem i Tobie nie opadł brzuszek ????

nat19 Ty to na prawdę szalejesz , kupiłaś monitor oddechu ??? :blink: wow podziwiam Cię hehe :) czyli tak jak pisałam pół apteki hehe wykupiłaś :P
Kocyk super :woohoo: fajnie wygląda nawet na fotce, pewnie jest miły w dotyku co ????
Pewnie jak jakościowo dobry to posłuży oczywiście że tak :)

Jutro robię pranie rzeczy które przyszły ostatnie czyli ochraniacz do łóżeczka pościel bo była w komplecie i organizer a potem wstawię fotkę :)

Dobranoc Kobitki i maluszki w brzusiach :kiss: ;)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991279 przez nat19

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991284 przez nat19

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991313 przez meridka
Kasiorek jak u Ciebie po tych nawałnicach porannych ? Mi było w nocy strasznie duszno, wszystkie okna pootwierane - przeciągi porobione... i tak o 5 rano się obudziliśmy z mężem jak się zaczynało... Udało nam się wszystko pozamykać.. ale przyznam że się trochę najadłam strachu - bo jesteśmy obecnie bez dachu - tj. tylko jakieś deski i papa....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991327 przez Magiczna
Hej.
Melduję się po wizycie. Szyjka krótka ale zamknięta. Lekarz na te skurcze powiedział,że jakby już trzeba było rodzić to się nie martwimy.. hmm śmiesznie, bo Wam co niektórym mówilo że leżeć , oszczędzać się natinke nawet do szpitala wysłali a ja moge rodzić. No nic, mam nadzieję,że to jeszcze nie czas, a pewnie znając życie to przenoszę:P Wszystko super ale wyszły mi ketony w moczu :O i to aż 50! Położna jak wpisywała ten wynik w karte ciazy to mnie nastraszyła i od razu puls miałam 133 i zdziwiona co ja taki wysoki puls mam ;/ Lekarz powiedział,że mam jeść wieczorem coś o niskim indeksie glikemicznym i co się długo wchłania i powtórzyć mocz. Cukrzycy nie mam na pewno bo po pierwsze test obciążenia wyszedł dobrze, poza tym w domu mam glukometr bo mój J ma cukrzyce i nie raz sobie mierzyłam i było dobrze. No nic, mam nadzieję,że to tylko jednorazowa akcja i jak powtórze badanie to będzie okej. Serduszko Małej bije dobrze, miarowo. Następną wizytę mam za 2 tyg z KTG przez te skurcze. Dalej mam brać aspargin 3x2 do następnej wizyty a potem wszystko odstawiamy. Także uczucia mam mieszane i mam nadzieję,że Mała zechce jeszcze troche posiedzieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991329 przez kasiorek0310
Witam popoludniowo rani nie było czasu nic wam naskrobać po tej nawałnicy u nas wielkie sprzątnie w okolicy dachy naprawiają drzewa zacinają masakra tyle gałęzi pozrzucało ze szok niby tylko 10-15 minut a szkód co nie miara dobrze ze ja na parterze mieszkam wiec nam się nic nie stało mojej mamie tylko pojemnik na plastik taki na śmietnikach stoi walna w auto ale fotki zrobili zgłosili gdzie trzeba wiec na naprawę będą mieli a to podobno jeszcze nie koniec z tymi burzami dobrze ze maly na twardy sen to nic go nie obudziło małż zdarzył do pracy ale dojść do niej miał nie lada wyczyn teraz juz spokój jest niestety plac zabaw przez pare dni bedzie nieczynny zanim naprawia tam wszystko co poniszczone :(

Lusek Pewno nie ma co odpuszczać i dawać sie tak traktować i jeszcze te doliczenie do faktury porażka naciągają ludzi jak tylko sie da dobrze ze małz zrobi tam rabanu i do pionu ich postawi a fakt maszyny szkoda tym bardziej ze tym bardzo lubisz na motorze z tego co tak piszesz czuc sentyment do tego ale faktycznie teraz mala was pochłonie zmieniają sie priorytety wiec i po co miały by stac maszyny i niszczeć jak ktoś bedzie czerpał z nich przyjemność tak mnie juz dawno opadł brzuch cos ok 12-22 czewrca jak zrobiął fotki to porównywałam i sie okazalo ze jednak opadł a jakoś małemu sie nie spieszy na ten świat wiec znając znowu będzie przenoszony i duzy a tego bym nie chciała :(

nat19 To raczje nie upały a brzuch ciezko juz z nim chodzić tym bardziej ze mały uciska to rusz na inny nerw dzisiaj prawa noga mi szwankuje i biodro i ciezko sie chodzi poza tym cale krocze boli coraz bardziej wiec masakra w 1 ciąży czułam sie duzo lepiej na końcówce ale jeszcze trochę niop u nas tez burza gigant ale po 5 rano 15 minut a strat mnóstwo masakra a niby ta upały fajne a potem płacz i lament po tych nawałnicach

Magiczna Wiesz co lekarz to inne podejście wiec wiesz jedni kaza lezec a inni nie a potem i tak sa przenoszone dzieci bo kto to widział żeby w 36 37 dawac leki n podtrzymanie jak sie urodzi to będzie mogło spokojnie zyc poza brzuchem mamy ale niektórzy lekarze sa az za bardzo nadgorliwi no to jak masz krotka szyjke to fakt w każdej chwili może sie u ciebie zacząć bo otwarcie to jest chwila moment ale wiem ze sperma bardzo pomaga na szybki porod chco u mnie byl długo zakaz i jakoś ochoty brak wiec czekam na rozwój sytuacji bez tego to nie fajnie jak cos w moczu wyszlo oby powtórne badanie wyszło ok i mogłas spokojnie czekać na rozwój sytuacji z malutka o i 2 tyg tylko czekasz fajnie a ktg ja nawet nie wiem czy moj gin to ma ale jak juz to dowiem sie 27 lipca na wizycie jak dotrwam a pewno tam bedzie choc mój gin twierdzi ze nie powinnam dotrwac a małego czuje bardzo nisko jak glowa sie pcha po szyjce na dół

Meridka u nas nawet spoko poza paraliżu miasta zdewastowanym parkiem i placem.zabaw pod drzewami my na szczęście mieszkamy na samym.dole.wiec. Mało się to odczulo blok obok bez dachu drzewo na niego poleciało mnie malz obudził jak wstawał i mówi że haja idzie to od razu zamknelismy okna jak zobaczyłam te czarne chmury masakra wiatrzysko okropne zniszczeń pełno a teraz zaduch ze oddychać nie ma czym to nie fajnie jak.wam.z dachem macieale wam.go chyba jie ale dobrze ze udało wam się pozamykac. Normalnie wyglądało to jak koniec świata jak te wiatr wiał a nie spałam potem malz poszedł do pracy jak się to.uspokoiło i mi pisał że.nawet do.roboty ciężko.dojść.

milego dnia u nas po tej burzy niby chłodniej ale duchota straszna nie ma czym oddychać oby sie to zmieniło ja wczoraj kupiłam ostatnie brakujące rzeczy do szpitala i torba w pełni spakowana i czeka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991450 przez Lusek
Hejko Kochane ;)
Dzisiaj to jakaś masakra od 4:00 męczyły mnie skurcze jakieś :S do 9:00.
Śniło mi się że już urodziłam hehe :P nie dobrze :S
No już miesiąc lipiec można powiedzieć ruszył.... bo od nas dziewczyna urodziła wczoraj córeczkę :cheer:

nat19 sprzedaje bo inne trochę na razie priorytety mała na świat się pcha, nie ma kto jeździć i tak wiesz stoją i się starzeją ;)
A trzeba jeździć żeby się wszystko na smarowało. No może kiedyś kupię jeszcze moto :) tzn na pewno kupię ale na razie to poświecimy się małej hehe :P
A ja już w sumie to mogę powiedzieć że najeździłam się na rożnych moto od harleya po ścigacze :) ;) ale żal zawsze będzie :) takie małe hobby he :) :P
Spokojnie trafisz na coś równie fajnego- łóżeczek jest sporo , a ciuszki to pewnie upoluje nawet ładniejsze... ale to fakt jak się odkłada i odkłada to potem tego nie ma tego nie ma i tak w kółko.... :) znam ten ból- dlatego jak coś upatrzyłam od razu zarezerwowałam albo zamawiałam ;) bo też już mam nauczkę za takie odkładanie.... nie mogłam przeżyć normalnie bo miałam upatrzone a tu klops i nie ma :unsure: :dry:
Ale spokojnie to poszukasz i będzie :)
Zacznijcie jeść tran-wyciąg z wątroby rekina- bo zbankrutujecie na lekach normalnie w kółko chorzy jesteście.... a to nie dobre dla organizmu. Mój M też chorował w kółko i zaczęłam kupować TRAN+ rutinoskorbin bo wtedy lepiej się wchłania no i przestał chorować w kółko :) na prawdę polecam jedna kapsułkę dziennie + ten rutino i uwierz jak ręką odjął.

meridika łoooo jeny to co za wichura u Ciebie przeszła... :unsure: u nas duszno też było ale na szczęście nie było takiej wichury :) dobrze że zdążyliście pozamykać wszystko

magiczna Byle by spokojnie podchodzić do całej sprawy ;) :) będzie dobrze a podnieśli Ci ciśnienie pewnie tymi wieściami o porodzie ;) :) Niech kruszynka posiedzi sobie jeszcze w brzusiu :)
O to nie dobrze że masz w moczu te ketony :unsure: ale zastosujesz się do zaleceń i wyjdzie wsio git :) ;)
Dobrze że serduszko bije równomiernie ;) :) o KTG będziesz miała to fajnie :)


kasiorek0310 łooooo jejku u Ciebie też nawałnice i wichury :blink: no dobrze że wam się nic nie stało ;) :)
No widzisz ile szkód może takie dziadostwo przynieść :unsure: kurde niby chwila a ludzie czasami tracą cały dobytek :dry:
No to dobrze ze tylko trochę obił ten plastik, to ubezpieczenie pokryje ale zawsze masz autko obite :unsure:
No ludzie są różni z tym traktowaniem ale chamy są i to teraz często widać :unsure:
No lubię lubię jeździć takie hobby :P ale tak jak mówisz inni będą się cieszyć he ;) :)
Co do brzusia -myślisz że przenosisz???? i maluszek będzie duży ??? chyba nie co ???
Dasz radę i urodzi się w terminie albo przed :) ;) bądźmy dobrej myśli :) ;)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991534 przez nat19

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991537 przez nat19

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl