BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2015

9 lata 3 miesiąc temu #966419 przez Magiczna
Witam się po weekendzie :)
(znów notatnik musi pójść w ruch :P)
8kasia8 matko, jak ja Ci współuczuję tych przebojów ze zwolnieniem i ZUS-em. Chyba bym ich tam wszystkich powystrzelała...;/ Daj znać czy coś się wyjaśniło?
Ja też kseruje zwolnienia i na tym kserze podbija mi pieczątke i podpisuje się kierowniczka, która odbiera to zwolnienie. Jak widać różnie to bywa..;/ :S
Zorya Super ,że z maluszkiem wszystko dobrze, szkoda tylko,że taki wstydzioszek ;) :woohoo: Również Cię podziwiam,że wracasz do pracy. A lubisz ją? :whistle:
meridka Nie dziwie Ci się ,że tak często odwiedzasz lekarza. Na Twoim miejscu zrobiłabym na pewno tak samo. U mnie w szpitalu nie stosuje się znieczulenia. A co do pogody to mam tak samo. Jak tylko wychodzi słoneczko to od razu robię się pełna energii i mogłabym góry przenosić ;)
agnieszkazst Super,że jesteś z nami ponownie :) Kamień z serca na pewno Ci spadł,że wyniki dobre :) A pozwalają tak wybierać sobie pozycje w której się chce rodzić? Ciekawe czy to zależy od szpitala czy w każdym tak jest.
U mnie niby jest i piłka i wanna i wszystko ale np porodu w wodzie nie praktykują.. mimo,że warunki są. :S A jak Ci minęły poprzednie tygodnie ciąży?
kasiorek super sprawa z tymi warsztatami. Ale jak to bywa z moim szczęściem w każdym województwie się odbywają oprócz mojego ;/
lila Witamy i czekamy na więcej info :)
natinka Ale zazdroszczę ognicha! Matko jak ja czekam już na wiosnę ,żeby móc pojechać nad jeziorko na grilla chociaż... :woohoo:
czajusiątko Może tak jak mówi kasiorek ,że myślał ,że skoro nie ma kasy to na nic nie liczyłaś. Ale nie dziwię Ci się ,że było Ci przykro... :S


U nas w weekend sporo się działo :)W piątek mieliśmy "mini parapetówkę" i posiedzieliśmy ze znajomymi do 2 ;) Na walentynki dostałam bukiet z rafaello :P A po południu jechaliśmy na 70-te urodziny mojej babci :) Imprezka była super, z tańcami śpiewami kalamburami. Zjechała się cała rodzinka z Niemiec , której dawno nie widziałam także super się bawiliśmy :) :silly:
Wczoraj byliśmy u Teściowej na obiadku i tak się objadłam fasolki po bretońsku,że do wieczora nie mogłam się ruszyć...;/
A jak tam Wasze brzuszki? Mój mam wrażenie ,że sporo urósł :woohoo: ale w sumie nigdy nie wiem czy to wzdęcie czy ciązowy brzuszek haha :whistle:
Któraś już czuje ruchy ?:D :woohoo: :woohoo:
Miłego poniedziałku!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966420 przez Magiczna
up up

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966491 przez natinka
Wróciłam niedawno z basenu, bardzo boli mnie kręgosłup w okolicach lędźwi, a pobyt w jakuzzi bardzo mi pomaga, więc chodzę regularnie. A poza tym dzisiaj zimno i miałam lenia do jakiejkolwiek pracy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966501 przez Magiczna
natinka ja słyszałam ,że jacuzzi jest nieodpowiednie dla kobiet w ciąży,bo temperatura wody jest za wysoka, tak samo jak powinno sie unikać gorących kąpieli i przesiadywania w gorącej wodzie... ale ile w tym prawdy to nie wiem :whistle:
Podziękowania: natinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966517 przez natinka
Czytam różne fora i faktycznie kobieta w ciąży powinna unikać jacuzzi! A ja nieświadoma chodziłam regularnie, dobrze, że jesteście, zawsze cenne rady można uzyskać tutaj :) To zostaje mi pływanko w takim razie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966518 przez Magiczna
Plywako tez moze dobrze wplynąć na kręgosłup :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966535 przez tysiiiak
natinka słyszałam też żeby na basen zakupić tampony z kwasem mlekowym(?) aby uniknąć infekcji.

dwa dni temu poczułam pukniecie od dzidzi. Wczoraj lekkie smyranie a dziś już nic :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966538 przez czajusiątko
Tysiak to Ty też miałaś poród praktycznie 2w1. Oby tym razem udało się bez cc ;)

Kasiorek wiesz ja się w sumie na niego o to nie gniewam, bo mieliśmy taką sytuację, że naprawdę nie było kasy, a dzień też jakoś tak na wariackich papierach, bo ja zaprosiłam znajomych, to trzeba było coś przygotować, jeszcze z babcią musieliśmy jechać do miasta, bo chciała kupić telewizor, on też miał wtedy paru klientów, później przyjechali Ci znajomi i tak jakoś zleciał dzień. Więc w sumie nie mam o co mieć żalu, ale jednak mimo wszystko przykro- chyba hormony robią swoje :evil: mam nadzieję, że Twój szkrab jednak zdrowy. Oj rzeczywiście ta wiosna mogłaby już się zacząć :)

Roxi oj mój już jest przyzwyczajony, że co trochę sprawdzam forum, czasem się nawet ze mnie podśmiewa, że ciekawe co ja na tym forum wypisuję, że tyle czasu spędzam :) Super, że wypad taki udany :) oj pogoda dzisiaj naprawdę okropna, piździło jak cholerka :dry:

Magiczna oj to mieliście imprezowy weekend :) ja jeszcze chyba nie czuję ruchów. Piszę chyba, bo czasem wydaje mi się, że poczułam kopniaczka, ale to chyba jeszcze nie to :unsure: a też już się nie mogę doczekać B) brzuchola może sfotografuję jutro, a Ty wstawiaj swojego :)

Natinka człowiek uczy się całe życie, zwłaszcza na forum :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966588 przez kasiorek0310
cześć
roxi1987 na razie nie idzie weny brak na czytanie mam może w inne dni będzie lepiej z tym moim czytaniem niop tez chciałam zarezerwować ale do czwartku maja repertuar wiec jeszcze trzeba poczekać ale puki co kazdy kto czytał i oglądał to zadowoleni z filmu sa, to fajnie wam dzien zleciał o kurcze o teatrze to nawet nie wspomnę kiedy byłam lata temu ale maz cos wspominał o jakimś weekendzie gdzies wiec może sie cos uda zorganizować zobaczymy na razie planów zero

Magiczna to szkoda ze tych warsztatów nie ma nigdzie blisko ciebie bo sporo ludzi sobie chwali je wiec ciekawa jestem czy i mnie sie spodobają to widze ze i u ciebie weekendy wykorzystujecie na maxa :D ja czuje ale tylko czasem kilka razy poczułam takie puk puki i koniec a jak cos maluchowi nie pasuje to czuje jak mi po jajniku daje nogami i to przeważenie wtedy jak mówię do niej w wersji męskiej czyli on albo jego wiec zobaczymy jak sie to ma do płci a poza tym ja mam mala przepuklinę co maluch tam jest w tym miejscu co mi troche tłumi jego ruchy spokojnie na pierwsze ruchy mamy czas do 20 21 tc

tysiiiak glowa do gory u mnie tez tylko bylo dwa razy stuk stuk i koniec a tak to po narzadach czuje jak daje popalic jak mowie do malucha w wersji meskiej wiec nie wiem o co chodzi czy nie pasuje czy co jeszcze troche i będziemy bardziej czuc ich ruchy

czajusiątko To ladnie mieliście weekend ze znajomymi wiadomo ze przykro ale cóz zawirowania codzienne robia swoje a hormony to juz swoja droga od złości płaczu po śmiech masakryczna huśtawka

u nas bez zmian małza szybciej dzisiaj budze bo ma wolne :) starszy w przedszkolu wczoraj nawet było ok a dzis znowu kaszel masakra a przecież go nie bede miesiąc trzymać w domu bo ma kaszel suchy paskudztwo przypląta sie i pójść nie chce zobaczymy czy dzis będą dzwonić czy jest ok za to dzis u na słoneczko i od razu człowiek inaczej funkcjonuje oby był taki caly dzien

miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966593 przez tysiiiak
Ja dziś idę do kina na Greya :) ciekawa jestem jak im się udal film :) nie spodziewam się cudów ani tego, że będzie lepszy od książki :whistle: Na warsztatach byłam w pierwszej ciąży i moim zdaniem większość to nuda. Najbardziej mi się podobała pierwsza pomoc noworodków i dzieci to naprawde może sie przydac przy zakrztuszeniu czy coś.

Mój Kubula tez nadal kaszle :( już niewiem jak mu pomóc. Strasznie się dusi... niewiem czy pisałam ale ostatnio aż w nocy zwymiotował flegmą i prucz tego kaszlu to zdrów jak rybka.. dziś postaram się przekonać go do inhalacji może to pomoże do tego w dzień daje mu mucosolvan a na noc sinecod.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966609 przez Magiczna
Antie wywołuję Cię , bo dawno się nie odzywałaś :lol: :lol: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966614 przez kasiorek0310
Tyssiak u nas Nikos miał to samo suchy kaszel a jak zwracał to flegma i my braliśmy pulneo po 3 razy na dzień i supremin przeciwkaszlowy na noc i trochę pomogło a po tyg kazała nam przejść na prawoslazowy ziołowy i lepiej niż było ale jeszcze nie to u nas inhalacje wymagały kaszel i nawilżacz w pokoju na noc idzie mimo małego grzania w pokoju oby się Kubie poprawiło :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966619 przez Magiczna
Mam pytanie dziewczyny z innej beczki . Jaki wózek lepszy? Ze skrętnymi przednimi kołami czy nie ? :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966623 przez kasiorek0310
Ja z pierwszym synkiem jeździłam takim zwykłym tako bez skrętych kół bardzo ciężki był nie poręczny do auta i w ogóle dzięki niemu mam przepukline wiec tym razem postanowiłam ze będzie to lekki aluminiowy wózek ze skrętne kołami łatwiej się nim manewruje na skrętach i lekko się prowadzi i chciałabym espiro atlantic albo coś podobnego chciałam tez mutsy czy xlandera ale jakoś do mnienie przemawia wwygląd a schecia posłucham innych opinie będą przydatne w wyborze wózka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966628 przez tysiiiak
Ja mam ze skrętnymi :) Tako Jumpera :) nie wyobrażam sobie mieć wózka bez skrętnych kół. Bardzo łatwo się manewruje przedwszystkim wygoda jak jeździsz do sklepie :) Więc ja jestem jaknajbardziej ZA skrętnymi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl