BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2015

9 lata 2 miesiąc temu #964861 przez ZoryaX7
Chciałabym ,aby mi powiedziała jak płeć, ale 8kasia8 nie chciał powiedzieć, to może mnie też nie będzie chciała powiedzieć, bo jak się pomyli. Mojej bratowej jej lekarz powiedział,że dziewczynka, a urodziła chłopca i jak urodziła to dopiero się dowiedzieliśmy,ze to nie dziewczynka, a mówiliśmy do brzuszka Martynka :) i trochę w różowym kolorze miała wyprawkę, ale na szczęście nie tak dużo, a wózek i łóżeczko na szczęście uniwersalne. Chodzę prywatnie.

Nasz Aniołek 10.11.2017 r. 9tc [*] na zawsze w moim sercu

Anulka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964878 przez Magiczna
to dopiero musi być zdziwienie jak się okazuje ze zamiast chłopca jest dziewczynka albo na odwrót :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964883 przez roxi1987
Antie
Ja nigdy kasy nie mialam duzo, chodzilo mi bardziej o to ze przez ostatnie dwa lata pensje ktora dostalam przeznaczalam cala na siebie, meszkalam i mieszkam caly czas z rodzicami i to oni oplacaja wszystkie rachunki i kupuja jedzenie. Nawetteraz gdy wprowadzil sie do mnie moj maz tez moi rodzice utrzymuja dom. Moja mama zawsze twierdzila ze polki ma pieniadze i moze nam w jaki kolwiek sposob pomoc to to zrobi. A ja mimo ze studiowalam dziennie to od pierwszego roku studiow pracowalam, to w kinie to nad morzem przez wakacje noi prawie zawsze mialam stypendium naukowe wiec moglam sobie troszke poszalec:-)
Dziewczyny czy to mozliwe zeby od siedzenia bolal mnie brzuch bo tak wlasnie wnioskuje bo pobolewa mnie po boku z jednej i drugiej stroony na wysokosci konca zeber:-) dziwne strach pomyslec jak to bedzie jak bedzie wiekszy.
Wlasnie moja mama zabrala Janka na spacer wiec ja moge polezec troszke. Jutro jedziemy do kina sie troszke rozerwac, i jedziemy tam pociagiem ( mamy 20 km) bo janek nigdy pociagiem nie jechal a przynajmniej nie przez oststnie 5 lat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964940 przez czajusiątko
Zorya no z tą płcią na USG to już tak jest. Zawsze trzeba mieć do tego dystans do tego, chociaż wiadomo, że człowiek tak czy tak się nastawia :P

Magiczna ja myślę, że nie ma co się martwić tym usg. 3 badania na całą ciąże to jest taki standart i jak wszystko jest ok to one w zupełności wystarczą. USG na każdej wizycie robią chyba tylko prywatnie i to podejrzewam raczej żeby zaspokoić ciekawość mamy ;)

Meridka ja tam jestem zdania, że kobieta ma święte prawo iść od samego początku na L4, nawet jeżeli nie ma szczególnych wskazań zdrowotnych :P tym bardziej jeżeli praca jej "nie podchodzi" to dlaczego by nie korzystać :evil: ja pracowałam do tej pory bo jako niania nie byłam zarejestrowana, więc chciałam trochę więcej dorobić, no a po drugie no to wiadomo, że nie mogłam zostawić rodziców z dnia na dzień bez opieki nad dzieckiem, bo to byłoby zwykłe świństwo z mojej strony
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Tysiak może nie będzie tak ciężko. Zobacz Twój Kubuś już będzie miał ponad 2 lata, więc będzie naprawdę bardzo kumaty, może czasem nawet pomoże przy zabawie z dzidziusiem, no przynajmniej życzę Ci tego :laugh:

Kasia masz się z tym ZUSem :unsure:

Antie wydaje mi się, że takie oswajanie z dziećmi wcale nie jest konieczne. Z czasem cały instynkt sam do Ciebie przyjdzie i nie ma się co stresować B)

Roxi o to muszę kiedyś jechać w Twoje strony i też przewieźć Oliwkę do miasta pociągiem :laugh: kiedyś tak mi truła o ten pociąg, to trochę ją oszukałam i przewiozłam pociągiem B)

Dziewczyny ale się wrobiłam :blink: pojechałam dziś po moją chrześnicę, ale jak zobaczyłam smutne oczka jej młodszej siostrzyczki to serce mi tak zmiękło i wzięłam ją też. Takim sposobem mam teraz na głowie 3 charakterne baby, które non stop się kłócą się o zabawki :angry: oj nie jest łatwo, ale co mnie nie zabije to wzmocni :P B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964988 przez roxi1987
czajusiątko
no dzieciaki troszke frajdy z jazdy pociagiem maja, od cebie to chyba blizej do turowa byłoby, czy też kusiąt. Kiedys zajmowalam sie Jaskiem na studiach w piatki bo moja siostra chodzila do pracy a ja akurat piatki mialam wolne i pomyslalam ze go pzrewioze z częstochowy osobowej na częstochowe rakow mial chyba z 2 no moze 3 lata, cala droga trwala 7 minut a on wszedl do pociagu rozebral kurtke czapke buciki, bo nie wiedzial jak to sie jezdzi pociagiem, jutrzejsza podroz bedzie prawie 30 minutowa wiec troszke lepiej:)
Kochana ale sie wrobiłas feriowo, życzę powowdzenie badz dzielna, nie daj się:)
Tez tak mysle ze USG jest za kazdym razem robione tylko prywatnie, bo tak naprawde to nic tam takiego nie dzieje sie zeby to monitorowac co 3 tygodnie. Ja kolejne mam 20-02-2015, chcialam zabrac mężą na to badanie tylko nie wiadomo gdzie bedzie i czy zdazy tak na 17 przyjechac, jak nie to sama. Przez te czeste usg to tylko czlowiek bardziej niespokojny sie dzieje, mi takie usg wystarcza na tydzien spokoju, a potem kolejne tygodnie juz zaczynam sie zastanawiac co tam sie w brzuszku dzeje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964992 przez roxi1987
Meridka
Takie sytuacje nie są łatwe i cieżko w nich radzić bo nie ma złotego środka dla wszystkich podobnych sytuacj.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964997 przez czajusiątko
Roxi mowisz ze piatki mialas wolne? Pewno sie pedagogike na AJD studiowalo? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965000 przez roxi1987
Kochana studiowalam na polibudzie zarzadzanie i inzynierie produkcji:-) a ty pedagogike?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965004 przez czajusiątko
Ahh a myslalam, bo tam zawsze piatki wolne :) nom ja studiowalam pedagogike

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965019 przez 8kasia8
heloł wieczorem :cheer:

meridka ja też nie czuję na razie żadnych ruchów, ale może to jeszcze nie czas, doczekamy się w końcu :side:
zdjęcie maluszka z USG jest w 4D :woohoo:
ja na brzuchu nigdy chyba nie spałam, na wznak czasami leże, ale śpię/zasypiam najczęściej na lewym albo prawym boku, bo tak mi najwygodniej, ale często też się kręcę z boku na bok, bo nie mogę się ułożyć, taki nasz los w tym stanie chyba :silly:
ja na szczęście nie mam na razie przynajmniej udzielanych żadnych dobrych rad, wiadomo mama często mi powtarza, że mam na siebie uważać, dbać ale to normalne, nikt inny się nie "wyraża"

ZoryaX7 no widział na pewno, bo robił zbliżenia i się przyglądał, i ja mi się wydaje, że widziałam siusiaka :blush: no ale gin nic nie powiedział, poczekamy do połówkowego, zleci przecież :)
już trzymam kciuki za wyniki i czwartkową wizytę :kiss:
niezła "zmyłka" z tą płcią u Twojej bratowej :huh:

Magiczna wyobrażam sobie jak jest Ci ciężko nie widzieć dzieciątka, ja to bym umarła jakbym go nie zobaczyła na każdej wizycie (chyba uraz po poronieniu) ale trzymaj się, lekarz na pewno Cię zbada i dzidziusia na swój sposób i na pewno wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :kiss:

czajusiątko dużo sił i wytrwałości życzę przy trójce dziewczynek :)

co do usg to macie rację, że tylko prywatnie robią na każdej wizycie, w szpitalu (u nas) są trzy, w poprzedniej ciąży nawet pierwszego nie doczekałam się, miałam je mieć w 13tydodniu,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
, dlatego teraz jak zaszłam w ciążę znowu to po prostu się bałam żeby scenariusz się nie powtórzył, i cieszę się, że mogę zobaczyć moje dzieciątko za każdym razem, bo widzę, że się rozwija i rośnie

zmykam pod prysznic, poczytać książkę i spać
dobrej nocki dziewczyny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965022 przez czajusiątko
Uffff dopiero teraz usnęła ostatnia. Jutro muszę je odwieźć, bo starsza popłakiwała za mamą :unsure: a ja kurde przez przypadek wybiłam jej zęba przy kąpieli :blink: tzn już jej się ruszał, a ja nie chcący pomogłam mu wypaść :laugh: no i teraz muszę ładować kasę pod poduszkę :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965023 przez roxi1987
Czajusiatko
ale się wkopalas z tym zebem:-) ale wróżka zebuszka musi przyjść nie ma rady:-) życzę wam spokojnej nocki oby w nocy nie płakała.
Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965024 przez tysiiiak
nooo Czajusiątko to musisz teraz być dobrą wróżką :D
Co do moich obaw to bardzo się boje ataków zazdrości ze strony Kubulka ... on jest taki synuś mamusi i to pewnie będzie dla niego szok że mamusia nie jest już tylko dla niego :P jakoś trzeba będzie to przetrwać :unsure:

hehe u mojego M. wszyscy mają imiona na literę M. ale jak my czy jego rodzeństwo miało dzieci to nikt nie wymagał kontynuowania tradycji :P chyba bym padła śmiechem gdyby mi kazali się dopasować :P :pinch: :whistle: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965049 przez paulainka
8kasia8 ja tez przy pierwszej ciazy mialam pusty pecherzyk, dobrze ze akurat polecialam do polski, bo tu jak glupiabym czekala do 18 tyg nA usg w szpitalu, u mnie to byl 10tydzien i ginekolog wyslala mnie na lyzeczkowanie na drugi dzien do szpitala....
Po tym przypadku przy kolejnej ciazy bylam na prywatnym usg w 6-7 tyg zobaczyc czy jest ok, a pozniej w 12, teraz przy trzeciej ciazy tylko w 12 tyg bo wiedzialam ze kolejny raz pusty pecherzyk mnie nie spotka;);) no i spotkaly mnie blizniaki;p

Nie nadrobie waszych wszystkich postow, to ogolnie powiem ze czuje sie juz dobrze, nie mam nudnosci, tylko musze uwazac na to jak sie przeciagam itp bo czasem czuje bol po lewej stronie brzucha, no i ucze Synka zeby wiecej sam chodzil a nie u Mamusi na rekach ciagle, i nawet mi sie to udaje.

Milego Dnia. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965129 przez ZoryaX7
Roxi słodziak ten Twój siostrzeniec, że zdejmował buciki. Mój bratanek jak wchodzimy do domu to tez pierwsze, co robi to zdejmuje buciki i mi karze buty ściągać. Taki pedancik miejsca zabierać, jak mi rodzice jego pozwolą ;)

Czajusiatko podziwiam bardzo, że z dziewczynkami dałaś radę. Zwłaszcza usypianie chyba jest najtrudniejsze. Z ą płcią na USG to różnie bywa, ale ja jak zobaczyłam małego to Go tak pokochałam, że nie sądziłam, że dziecko mojego brata ( ja jestem mniej zżyta z moim bratem niż z moją siostrą) taką ogromna miłość we mnie wzbudzi. I nie wyobrażam sobie ,a by mógł być dziewczynką. I choć będę mieć własne dziecko, on będzie zawsze szczególne miejsce w moim sercu.

8kasia8
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Tysiiiak na pewno będzie troszkę zazdrosny, ale chyba najgorszy czas to będzie dla Ciebie jak będziesz w szpitalu i nie będziecie się widzieć kilka dni. Tak czy siak jestem przekonana, że na pewno sobie poradzisz :)

Paulainka nie boisz się jak Ty dasz sobie radę z trójka maluszków? U ciebie różnica wieku naprawdę będzie malutka, bo jedynie ponad 1,5 roku. Też bym tak chciała mieć, ale czy dam sobie radę na razie z jednym oto jest pytanie :)

Wczoraj odebrałam wyniki, więc tarczyca po tych witaminach spadła z 2,276 na 1,320,wiec moja ginekolog nie potrzebnie panikowała. FT4 , ATG tez dobre, więc mam nadzieję, że już ten etap mam za sobą Progesteron też super i wyniki moczu ok. Odetchnęłam ;)
Moi teściowie mieszkają od nas prawie 200 km, wiec nie mają dużego wpływu na nasze dzieci. Zresztą my już jesteśmy w takim wieku, że i tak się nie wtrącaliby. A moi rodzice choć blisko to też się nie wtrącają. Raczej wszyscy mnie uspokajają, żeby się nie przejmowała, czy martwiła.

Nasz Aniołek 10.11.2017 r. 9tc [*] na zawsze w moim sercu

Anulka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl