BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009886 przez baby_55
Taki widok dziś u mnie z okna :blink:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009904 przez andzia_zg
Cześć laseczki. Ale dziś zimno a gdzieś za godzinę musze iść z synkiem na spacer. Brr... Wczoraj wyciagnelam kurtkę zimowa,która nosiłam w poprzedniej ciąży i co? Dopinam na styk. Za miesiąc juz jej nie dopne wiec czeka mnie kolejny wydatek :/

Nie wiem jak Wy ale ja od paru dni mam straszne skurcze łydek. Szczególnie nad ranem. Od dziś zaczynam łykać magnez.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009909 przez baby_55
Ja juz od dawna biorę magnez wiec na szczęście nie mam skurczy
Co do pogody to wesoło się nam jesień zaczęła :-D hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009927 przez Basiula
U nas też snieg :ohmy: i dalej sypie :dry: a ja dziś na miasto muszę jechać a zimówek nie mam założonych bo letnie to aż wstyd bieżnik pozdzierany :blush: i w dobrą pogodę to strach jechać ... jutro mój mi zmieni :silly:

Jak wczoraj zapinałam płaszcz zimowy to też nie wiele miejsca zostało :blink: bratowa pod koniec z odpiętym chodziła wiec ja chyba też, mam grube golfy długie ciepłe to jakoś z domu do auta wejde ;)

Ja też miewam skurcze łydek ale w nocy jak nogi naprężam i nie zawsze, w moich witaminach, które biore jest tylko 13% na zapotrzebowanie dzienne więc dziś kupie magnez.

Jejku ja jestem z tylu z wyprawką jeszcze :( mam tylko kartonik ubranek, ale mam jeszcze dostać od znajomych :P śpiworek do wózka nawet dostałam i drugi wózek gondola ze spacerówka od sąsiadów po córce ale mega cięzki, bedzie na budowe do jeżdżenia żeby nie wozić wózka ;) ( bo się budujemy kawałek dosyć od miejsca gdzie teraz mieszkamy.. ) jakaś huśtawka i leżaczek nawet jest :) w listopadzie łóżeczko kupujemy i komode. Tymczasem ja zamówienia dziś bądź jutro na allegro zrobie i jeszcze coś na mieście kupie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009929 przez agamo
Baby jaki widok!!!! :o juz śniegiem sypnęło a ile stopni macie To i u mnie na wsi pewnie tez biało dzis rano. Zapytam dzisiaj teściów choc cos wspominali ze ma byc zima.

Andzia ja skurcze łydek tez mam od jakiegoś czasu a magnez łykam od poczatku ciazy W moim przypadku słaba przyswajalność wiec musiałam zmienić troche dietę. I jest lepiej ale jeden dzien sie zapomnę i juz mnie łapie w nocy.

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009932 przez Basiula
U nas na śląsku rano 0 stopni, teraz 1. Ale pewnie jak zawsze na początku października postraszy a potem cieplej będzie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009938 przez agnesssa
Dzień dobry mamusie :)

Baby Współczuję pogody, w trójmieście też zimno bo rano -2 było ale chociaż jest słonecznie.
Zimno ale całkiem przyjemnie, musiałam podskoczyć do przedszkola bo mąż nie zabrał zestawu do spania dla Maksa poszłam spacerem zamiast autem i generalnie nawet się zgrzałam, ale czapka by się przydała bo uszy przewiane :huh:

Basiula Ja z wyprawką też jestem w tyle, ciągle mi się wydaje że mam jeszcze tyyyyle czasu, ale żeby nie było że tak nic nie mam to ciuszki raz kupiłam jakąś pakę, dostałam multum rzeczy od znajomych po dzieciach i nawet ubolewam, że nie mam co już się za ubrankami oglądać bo tyle tego :blink: Za to zamówiłam bambusowe pieluszki o tyle chociaż :P :P

Oglądam namiętnie wózki i mam mętlik w głowie, te wszystkie nowe wózki i te okropne torby zapinane na zamek zamiast porządnego kosza mnie zniechęcają a z używanych nie ma za dużego wyboru bynajmniej w mojej okolicy. Chciałabym porządny wózek jakim jest dla mnie np Teutonia, ale nie wyobrażam sobie wydać takich pieniędzy więc szukam używanego, i w ten sposób za chwilę będzie koniec ciąży a ja nie będę umiała się zdecydować na wózek :blush: :blush: :blush:

Andzia
Oprócz magnezu jeszcze potas musiałabyś łykać na skurcze :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009959 przez Miluniaa
Znow jak w 1 trymestrze dopada mnie sennosc nie wiem czy to pogoda czy tak ma byc... wstalam o 9 polezalam przed komputerem z godzine i zasnelam prawie do 12 ...
A w jakim wojewodztwie juz sypie sniegiem ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010007 przez andzia_zg
Ja dziś kupiłam synkowi ciepła czape na zimę. Teraz u nas nawet się zrobiło fajnie na dworze bo już jest powyzej zera i słonko ale i tak trzeba się ciepło ubierać. Dobrze,że chociaż już nie wieje tak jak wczoraj.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010026 przez Basiula
Mnie raczej spanie dopada koło 19 a 20, czasami kolo'16 jeżeli przez dzień nie odpoczełam ;)

Pochwale się brzuszkiem troszkę urósł ;)
Zdjęcie z przed paru dni ;)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010027 przez andzia_zg
Basiula ale masz śliczny brzuszek :-) i jaka Ty chudziutka :-)





[*] Aniołek 10.2014
Podziękowania: Basiula

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010040 przez Basiula
:laugh: no jeszcze jestem jako tako zgrabna hehe ja 6,5 kg na plusie także pewnie niebawem urosne :P ostatnimi czasy 800gram w ciągu tygodnia mi przybywa.. ubrania wszystko małe... chudziutka to ja byłam 6mc temu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010049 przez Miluniaa
Basiula ale brzuszek :woohoo: :woohoo: jaki zgrabniutki ! :)
Podziękowania: Basiula

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010063 przez Basiula
:)
Ja właśnie po zakupach, poszłam do pierwszego sklepu z używka i od normalnej ceny jeszcze 50% bylo więc za siateczke ładnych ubranek zapłaciłam 9.50 :silly: w srode tez idę tam bo nowa dostawa i dalej rabat polowe ceny :)
Muszę chwile odpocząc i'wpadam na allegro :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010077 przez Miluniaa
Ja był czas, ze robiłam spustoszenie na allegro w dziale dzieciecym ;););) ale chyba wszystko mam :woohoo: :woohoo: :woohoo: ostatnio nawet z ciekawosci ogladalam sukieneczki na chrzest ... boze jakie cudeńka ! ale odszykuje swoja krolewne :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl