BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1009686 przez madziaska
Miluniaa, no widzisz, mówiłam, że nie będzie tak źle ;) Kiedy wyniki ? Ja idę we wtorek, do czwartkowej wizyty chyba będą wyniki ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009699 przez Basiula
No właśnie nie będe o tym rozmyślać bo potem człowiek sobie wmawia, że'coś nie tak i denerwuje. Będzie dobrze :)
Tak w smyku śliczne rzeczy :woohoo: ale drogo ;) ja idę dziś do Pepco :silly:

Milunia to super, że z glukozą dobrze poszło :) nie będe więc przed moją się napinać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009751 przez Miluniaa
Basiula nie stresuj sie jak mozesz to idz z kims, bo mowia ze w glowie moze sie zakrecic :) wez cytryne w razie cos no i ja piłam przez słomke mi bylo duzo, duzo łatwiej tak pic :)
Oby tylko teraz wyniki byly ok ;p
baby a jak u Ciebie poszlo ??
madziaska U mnie wyniki jesli wyjda ok to dopiero dostane na wizycie 29 u mojego gina , a jesli zle to gin dzwoni i trzeba przyjsc mysle, ze jak cos to w nastepnym tygodniu bede miala telefon...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009772 przez Basiula
Oki :) a jak to wogóle wygląda tą glukoze w wodzie sie rozpuszcza?'czy źle słyszałam? I to w domu trzeba zrobić czy w laboratorium ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009798 przez madziaska
Basiula, ja mam wypić ja w domu, ale u mnie krew przed wypiciem nie będzie pobierana. Ty pewnie wypijesz w labor. Moja 50 w 150 ml wody ma byc rozpuszczona i wypita w ciagu kilku min. Na apakowaniu jest instrukcja ;) Czytałam, żeby przed badaniem nie stosować diety ani nie ograniczac węglowodanów, bo może to zafalszowac wynik. Nie jeść co najmniej godz przed.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009824 przez Miluniaa
madziaska z tego co czytałam 50 ma zupelnie inne wymogi niz 75 .
Basiula jesli masz 75 to pijesz w laboratorium, bo pierwsze pobranie masz na czczo i nic nie mozesz jesc przez ok 12 godz. moze zadzwon do laboratorium zapytaj co zapewniaja, bo u mnie np bylo wszystko woda i glukoza od nich, czytalam ze dziewczyny musialy w aptece kupic swoja glukoze takze zalezy od laboratorium :) z kolei moja siostra jak robila to musiala isc do sklepiku po wode, bo glukoze zapewniali a wode nie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009825 przez Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009828 przez Basiula
Aha dzięki dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009840 przez baby_55
U mnie też dobrze, wypiłam glukozę smakowa o smaku cytrynowym, wiec była całkiem dobra, ja herbaty bez cytryny nie slodze wiec wypicie samej wody z glukoza to dla mnie koszmar, a tutaj smak był jak cytryną z cukrem bez herbaty ;-) także dało się przeżyć, nie mdlilo mnie na szczescie i czułam się dobrze
W poniedziałek do gina i zobaczymy :-)

Ja byłam w pewno zobaczyć co co kategorii jest i znalazłam jednego bodziaka i jedne polspiochy, w miarę sensowne za ta cene, reszta beznadzieja, dla dziewczynek wybór duży tylko wszystko mega różowe, czego nienawidzę wiec i tak niewiele bym znalazła :-P ale musze przyznać, że wybór wzorów i materiałów znacznie lepszy niż w przypadku chlopiecych rzeczy, była też wczoraj w hurtowni odzieży używanej i tam kupilam całą siatkę ciuszków i zapłaciłam 26zl :-D wszystko firmowe disney, George, h&m, next i mothercare
Przy okazji kupilam tez starszakom kilka rzeczy i trafiłam np na bluzę polarowa gap dla Adiego za 4zl wiec za tydzień znowu podjadę tam pogrzebać ;-)

Dzisiaj zimno się zrobiło i musiałam wyciągnąć grubsze legginsy, bo inaczej bym zmarzla, bo poszliśmy z dzieciakami na spacer, żeby się trochę przewietrzyli, w końcu ileż można w domu siedzieć :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009859 przez Basiula
Oj dziś było zimno :ohmy: jutro muszę jakieś grubsze leginsy kupić :huh: ja kupilam w pepco pare pieluch tetrowych, zwykle,kolorowe i taką z mięciutkiego materiału :silly: trzeba zacząć zapasy robić :cheer: i pare ciuszków ;) jutro idę na kolejne zakupy :)

Ale tu cicho :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009864 przez Miluniaa
Ja nie mam kurtki i robie strajk nigdzie nie wychodze ;););)
Tetrowki juz kupilam przy wiekszych zakupach na allegro :) Tak mysle czego to ja jeszcze nie mam dla niej ;p
A co do niedzieli to ja przelezalam cala taki jakis mnie legat naszedl :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009865 przez Basiula
To może i ja na allegro zamówie B) u nas'za szt kolorowej 4zl, zwykla 3 :blink:

Ja dziś pół dnia przesiedziałam u teściów (przyszłych :P ) bo odpust był i od obiadu siedzieliśmy a jak wstałam to ledwo buty ubrałam, tak mi nogi opuchły (ale to pierwszy raz)

Ciekawe co tam u Milci 80 i Camillie się bardzo dawno nie odzywała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009869 przez Miluniaa
Basiula to j jakies groszowe sprawy za tetrowki zaplacilam kupilam 10 sztuk mysle, ze starczy :)
Dziewczyny wywołujemy Was !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009872 przez Basiula
No właśnie teraz sprawdzałam ceny na allegro i szok :silly: więc tez pozamawiam :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009878 przez agamo
Dzien dobry dziewczyny :)
U nas tez juz zimno tzn w ciagu dnia spoko do 16 stopni nawet ale ranem zimno Dzisiaj jak wyszłam do pracy tylko 6 stopni wiec wskoczyłam w moja kurtkę zimowa. Obawiałam sie czy nie bedzie za duża bo te h&m to ma rozmiarówke ale ze kupiłam parke to luźna nawet nie wyglada zle a miejsca mam jeszcze sporo ze mojego dwulatka bym jeszcze do środka zmieściła :p hahahaha No i u nas póki słonecznie to jeszcze cieplutko ale jak w sobotę słońca nie było to ziiiiimnooo. Bo ja nadal zmarzluch a mówili ze w ciazy temp wzrasta oj jak by mi sie to przydało a tu a i w pierwszej ani w drugiej ciazy.

Co do wyprawki dwa razy wyskoczyłam na zakupy i tak mała obkupilam ze sie zastanawiam czy nie przesadziłam :p Hahaha ciuchów pełna szafa plus ciuszki neutralne po Kacperku Ale sie nie moge doczekac kiedy jej to wszytko zalorze. Wyprawka gotowa mysle ze do 6 mcy mam juz prawie wszystko Zostały mi tylko drobiazgi typu skarpetki rajstopki i moze sie skusze na jakas fajna czapunie choc kilka juz mamy. No i marzą mi sie opaski wiec i te mi zostały do kupna. Pieluszki mam po Kacperku bardzo sporadycznie używałam wiec sa w bardzo dobrym stanie. A chyba w biedronce je kupowałam jak na urlopie byłam. Ciuszki w większosci kupowałam u nas na wyprzedażach typu car boot Sprzedają tam mamuśki ciuszki po swoich pociechach oj mowie wam dziewczyny takie perełki mozna wychaczyc trzeba tylko pogrzebać Ciuszki z nexta, gapa, zary, h&m maxymalnie po 2,5zl Za kombinezon dałam 15zl a wypatrzylam małej bluzę z Tesco z metkami noweczke i tez za 2,50. Jedna babeczka to mi powiedziała ze ile napakuje do jednorazówki sprzeda mi za 5zl. To napakowalam cała i aż mi głupio było to jej 7,50 dałam :p Hahaha dziewczyny mowie wam żal nie brać i tak mi sie taka kupka uzbierała ze sie zastanawiam czy ja jej to zdarze wszystko ubrać :p

Miluniaa brzunio piękny!!!

Milcia jak tam w szpitalu? Zalorzyli ci szew? Mam nadzieje ze macie sie dobrze Teraz sie skaplam ze pytałaś o to do kiedy bede pracować Wybacz chyba dopada mnie skleroza ciążowa. Najchętniej przestała bym juz :p ale musze popracować do końca listopada I to tez dzieki temu ze wkoncu dostałam odpowiedz w firmie ze przyznali mi dwa tygodnie bezpłatnego wychowawczego bo z tym tez robili mi problemy a tak to musiałabym pracować do połowy grudnia. Tak czy owak ostatni dzien pracy mam 26 listopada i juz odliczam dni :)

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl