BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LUTY 2016

8 lata 8 miesiąc temu #999106 przez AgulkaKrk
Gosia cieszę się bardzo, że wszystko dobrze :D Cudny ten twój maluszek :woohoo: :cheer: Ja już się nie mogę doczekać wizyty, jeszcze teraz jak go czuje. Cieszę się bo wiem, że wszystko w porządku, ale teraz mam duży odstęp między wizytami (5tyg) i czułabym się spokojniejsza jakby lekarz powiedział, że jest dobrze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999118 przez Gosia 2712
Agulka dziekuje :) Na pewno jest wszystko ok tym bardziej ze czujesz malenstwo :) Ja jak poczuje ruchy to bede juz spokojniejsza bo bede juz mogla sama czuc go codziennie i bede wiedziec ze jest ok, ze sie rusza itp :) 5tyg to bardzo duzo czasu... wspolczuje... :S ja za 2 tyg mam wizyte u mojego gina wiec znowu maluszka zobacze :)

Asienka i Elusia odezwijcie sie? Co tam u Was?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999146 przez Kasia 89
Hej kochane :* ojej tyle emocji :) niestamowite uczucie zobaczyc swojego maluszka caly czas podskakiwal smiechu bylo duzo , a pani doktor powiedziala ze jeszcze dzis takiego ruchliwego maluszka nie miala :) a najlepsze bylo jak nam raczka pomachal cos pieknego moj najdrozszy cud swiata :* powiedziala ze jest zdrowe ale jeszcze nie widac czy chlopiec czy dziewczynka . Nastepne usg mam w 20 tyg na 6 pazdziernika :) juz sie nie moge doczekac :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999184 przez Elusia
Hej kochane, my mieliśmy gości i tyle rzeczy się działo, że nie dało rady zajrzeć na forum. A tu takie postępy, że aż miło się czyta!:)
U mnie ok.mdłości minęły już zupełnie, wrażliwość na zapachy również bardzo zmalała :) czuję się dobrze :)
Jeżeli chodzi o ruchy to z synkiem już od 12tyg czułam jeżdżenie w brzuszku a ok.20tyg mocnego kopniaka :) w tej ciąży nie czuję jeszcze nic :P czekam :)
Gosia jakie cudowne zdjęcie z usg!:) aż za serduszko chwyta :) wspaniale, że wszystko w porządku :) a płci jeszcze nie potwierdził? dopiero za 2tyg będzie mówił, czy chłopiec się potwierdził?:)
Agulka super, że poczułaś już maleństwo i jesteś podekscytowana, ciąża to cudowny stan :) teraz tylko potrzeba cierpliwości do kolejnej wizyty :)
Asia super, że na wizycie w porządku i że kolejny synuś forumowy się szykuje :) jak na razie nikt dziewczynki jeszcze nie zapowiedział ;) myślę, że pewne płci na 100% będziemy wszystkie jakoś ok.20 tygodnia :) ja zupełnie nie potrafię wyczuć czy chłopiec czy dziewczynka :P w tamtej ciąży byłam przekonana od samiutkiego początku synka i się sprawdziło :) teraz nawet imienia dla dziewczynki i chłopca nie umiem na 100% wybrać:P
Aaaa ty urodziłaś przed terminem a ja 9 dni po terminie :P ale lekarze mi od początku mówili, że przenoszę :P
Kasia Cudownie, że wizyta się udała :) nie ważne jaka płeć, ważne, że zdrowe i ruchliwe :)
Ja zaczęłam pic kawę bo głowa mnie bolała przez kilka dni straszni od południa do samego wieczora, chyba ciśnienie jakieś... i pomaga jak na razie :) brzusio coraz bardziej widoczny :) zastanawiam się kiedy powiedzieć synkowi... ale chyba poczekam do jego drugich urodzin, wtedy też dostanie łóżko, a łóżeczko przemaluję dla dzidzi. Zamierzam kupić mu książeczkę o rodzeństwie i chyba wtedy na spokojnie mu wszystko wytłumaczę :) co prawda pewnie jakąś cząstkową świadomość ma bo tu ciągle ktoś o coś pyta, rozmawia o dzidzi a on naprawdę dużo rozumie, ale wtedy też będę mu mogła powiedzieć czy będzie miał siostrzyczkę czy braciszka i brzuszek będzie bardzo widoczny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999186 przez Elusia
No i jak tylko wysłałam wam posta poczułam to wspaniałe jeżdżenie w brzuszku :D hehe to mi dzidzia niespodziankę zrobiła :D!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999279 przez asienka87
Witam Kochane !
Bardzo Was przepraszam , ze się tyle nie odzywałam... ale duzo się u nas podziałlo :(
w sobote, jak byliśmy na grillu u mojej siostry, sąsiadka nad nami, której też nie było, załała nam mieszkanie :( całe :(
jak weszłam wieczorem to sie popłakałam...
wszędzie stała woda, ściany, sufity mokre, z lamp kapała woda... pokój Kacperka, remontowany rok temu, cały do malowania (farba z tynkiem odchodzi), panele do wymiany (już zerwane), meble stały w wodzie, nasze łózko przemoczone na wylot- musielismy wyrzucić, pościel przemoczona... korytarz cały przemoczony, tapety sam odeszły, panele trzeba było zerwać, ścany tak przemoczone, ze trzeba będzie załatwiać osuszacze... kuchnia remontowana jakieś 2,5-3 lata temu a ściany i sufit przemoczone, z lampy woda kapala, łazienka i wc również sufity i ściany mokre, a salon, któy tez remontowalismy jakies 2 lata temu miał mokry sufit i ściany , całe szczęście tylko w rogach, ale woda stała na środku pokoju, de facto dywan tez zamoczony... w sobote z Kacperkiem nocowałąm u teściowej, a mąż z szwagrem i kolega ogarniali mieszkanie, wszystko z sypialni i korytarza przeniesli do salonu i tak koczujemy z małym w jednym pokoju, biedak ma zagrodzone wyjscie i musi siedziec w tym jednym pokoju i sie wscieka bo chce wychodzić... w poniedziałek zgłosilismy szkode i poprosilismy o jak najszybsze załatwienie sprawy, aby likwidator jak najszybciej przyszedł, bo mamy małę dziecko, ja jestem w ciąży, a nie da sie tu siedziec, bo smierdzi wilgocią i klejem z tapet... dzis sroda, na razie cisza, zobaczymy...
ogólnie jestem dziewczyny załamana tym remontem... a nie wiemy jakie odszkodowanie nam wypłącą, a znając TU, to minimalne...:( ehhh...
tak poza tym, to wszystko ok, ja czuję sie dobrze, rosnę coraz bardziej :) wizyte mam dopiero 14 września, zobaczymy czy potwierdzi sie płeć :) już sie przyzwyczaiłam do mojego Kubusia w brzuszku :)


Gosia no widzisz, a bardziej się mylą w drugą strone, ze mówią iż córka, a rodzi sie syn... ale zeby mylili sie w drugą strone,az do porodu, to jeszcze nie słyszałam ;)
ooo jaaaaa, ależ piękne zdjecia :silly będziesz miała super pamiątke :) zazdroszczę takich cudnych zdjeć :whistle: cieszę sie, ze wszystko dobrze na badaniach :*
co do mieszkania, to tak, jak pisałam... czekamy na likwidatora ... ehh, oby szybko się zjawił ..

Agulka gratuluje ruchów ! ależ to cudowne uczucie :) ja czekam z niecierpliwością :) wczoraj poczułam wprawdzie delikatne muskanie, ale to jeszcze takie niepewne :) w pierwszej ciaży czułam pewne ruchy w 18 tyg, zobaczymy jak bedzie teraz :)
ja mam przerwę z wizytą 4,5 tyg.. tez długo, ale wiem, ze szybko zleci :) szczegolnie, ze nam sie remont szykuje :P

Kasia super, że wszystko dobrze :) nasz też był ostatnio bardzo ruchliwy :) machał rączkami, łapała za nóżki itp ;) az sie boje, bo Kacperek tez na usg był taki ruchliwy i teraz mu to zostało :P
a skoro nie wiadomo, czy chłopiec czy dziewczynka, to moze będzie dziewczynka :)? podobno dziewczynki dłuzej sie ukrywają ;)

Elusia ciesze sie, ze juz dobrze sie czujesz :) ja w sumie też :whistle: i tez czekam na kopniaczki, ruchy, takie wyczuwalne :silly: ooo, gratuluje ruchów ;)
ja w pierwszej ciazy myslałam, ze dziewczynka, a był synus, teraz czuje ze synus, wiec zobaczymy :P na razie lekarz przepowiedział synka :)
nasz jest jeszcze mały, ma 13 miesiecy, wiec i tak nie będzie pewnie kumał w wieku 1,5 roku o co kaman, ale będzie musiał sie przyzwyczaić do nowej sytuacji ;)

miłęgo dnia życze Dziewczynki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999342 przez AgulkaKrk
O matko!!! Asieńka współczuję :ohmy: Ja na samą myśl o odświeżaniu pokoju dla maleństwa mam gęsią skórkę, a u ciebie taki wielki remont :( Będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999385 przez Elusia
Asieńka Masakra! nawet nie chcę myśleć jakby u mnie miał być teraz duży remont... chyba bym zwariowała. Dużo siły zatem życzę i jak najkorzystniejszego zwrotu z ubezpieczenia:* najważniejsze, że już lepiej się czujesz :) a Kubuś to bardzo ładne imię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999425 przez asienka87
Agulka Elusia dziekuje dziewczyny :* zobaczymy jak to bedzie .. poki co likwidator nadal sie z nami nie kontaktowal :( kupilismy dzis maly regips w castoramie i zagrodzilismy Kacprowi wyjscie z salonu.. biedak musi teraz koczowac w jednym pokoju.. pamietam ile bylo brudu przy remoncie sypialni rok temu i az sie boje ci bedzie teraz... chce to miec juz za soba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999432 przez Gosia 2712
Hejka :)

Kasia dobrze ze na wizycie wszystko ok :) oby tak dalej... :) A masz moze fotke? pochwal sie ;)

Elusia to teraz mozesz zaczac sie ciaza cieszyc bez dolegliwosci. Teraz mi gin nie mowil na prenatalnych, a ja skleroza nie zapytalam sie :S 2wrzesnia sie dowiem :)
Gratuluje poczucia ruchow :) juz sie tego tez doczekac nie moge ... :whistle:

Asienko wspolczuje tego co sie stalo, mam nadzieje ze szybko zrobia wycene szkody i dobrze ja wycenia, no i ze remonty szybko pojda.... A powiedz mi jak to sie stalo? Sasiadce rura pekla czy co?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999433 przez Lili9
Hej mamusie, jeśli mogę to dołączę i ja :) jak samopoczucia dzisiaj?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999435 przez Gosia 2712
Lili witaj i rozgosc sie u nas :) napisz cos o sobie? ktora ciaza? jak sie czujesz? znasz juz plec?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999437 przez Lili9
Coś o sobie ;) Patrycja lat 25 , ciąża druga - obie planowane, Zosia ma 8 i pół miesiąca, czuję się strasznie. Jestem ciągle zmęczona i nie mogę nic zjeść, dosłownie - wedlina i mięso mi śmierdzi. Zresztą wystarczy ze wejdę do kuchni i mam odruchy wymiotne, wymiotowalam juz kilka razy, ale nie codziennie ;) czuję się zdecydowanie gorzej jak w pierwszej ciąży, bo w pierwszej w drugim trymestrze wszystko mi przeszło a teraz poprawy nie widać. Ostatnią wizytę miałam prenatalna 27 lipca , wszystko ok ale mimo że w gabinecie spędziłam 40 minut to płci nie znam, teraz wizyta 28 sierpnia wiec mam nadzieje że teraz już poznam a liczę na chłopca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999441 przez Gosia 2712
Lili fajnie ze dzieci beda miec mala roznice wieku :) chociaz dla Ciebie to pewnie bedzie ciezko na poczatku z takimi maluszkami... Wspolczuje mdlosci :S mnie cale szczescie ominely i od poczatku dobrze sie czuje... To trzymam kciuki za chlopca ;) i za wizyte :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999442 przez Lili9
Dziękuję ;) u nas wychodzi z om termin na 5 luty i jestem w 15 tydzień i 5 dni ;) a strasznie Was tu mało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl