BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1027517 przez Mamusia
Teściowej reakcja na zamki nie zaskoczyła mnie.... udaje ze nic nie wie jest dalej obrzydliwe miła i uprzejma co doprowadza mnie do szewskiej pasjii....


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja dzisiaj zaszalalam ze sprzątaniem i teraz bola mnie przeokropnie plecy i krocze i brzuch ale juz wzielam nospe pewnie mi przejdzie :)
Spijcie dobrze kochane.... dobranoc....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027534 przez Wietrzyca
Hej Dziewczynki, jak Wam sobota mija?

U nas na spokojnie. Dzisiaj imieniny teściowej, robię torciki bezowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1027551 przez Mikulinka
hej hej my w biegu jak zwykle ..
odebrałam paczkę z Krak...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027557 przez Mamusia
mikulinka super ciuszki

U nas sobota leniwa byliśmy na losach na pizzy i teraz chwila odpoczynku.... bo brzuch mi się stawia Ale będzie ok.....
Jak Wam mija sobota??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027565 przez Heathera
Heji ja dzisiaj spalam prawie do 12. Potem pojechaliśmy do tesciow. Wyszlismy tam na dlugi spacerek z psem i synkiem. Teraz juz w domu. Chlopaki graja na xboxie a ja odpoczywam bo kręgosłup i krocze bolą :/



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027572 przez Wietrzyca
Mikulinka, no przepiekne te ubranka! Mogłabym je dla Zosi podwedzic :P

Heathera, Mamusia, odpoczywajcie. Ja się dzisiaj orobilam, no i oczywiście teraz też mnie kręgosłup napieprza. Ale jak tu mamy z życiem zwolnić?

Muszę Wam coś opowiedzieć :
Mówię dzisiaj mężowi, że czuję się już taka duża i w ogóle, a przecież dopiero będę wielorybem.
A on na to: "ale będziesz moim najpiękniejszym wielorybem" :)
Tak mi się miło zrobiło :)

Dobranoc, spijcie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027575 przez natB
Wietrzyca nono jakie komplementy :) :) faajnie :)... ja szczerze czuję się ok w ciąży :) nawet nie, jak wieloryb, ale bardziej jak staruszka... bo ciężko mi...
Od kilku dni brzuch łapią mnie, co jakiś czas skurcze, więc muszę więcej wypoczywać, bo faktycznie od czwartku aktywnie spędzam dni..

Dziś planujemy popołudniu spacer, salę zabaw i kolację :) cieszę się, bo pogoda jest przepiękna :) :)

mikulinka faaajne te ciuszki :) ja chyba się pokuszę i zamówię z hm, bo jest opcja 3 za 2 :) a chcę dla małej kombinezon dresowy, jakąś bluzę i spodenki :)...

Przyszedł otulacz z la millou :) <3 jest piękny.... remont prawie dobiegł końca, ale wuja musi w tygodniu jeszcze raz podjechać przemalować 3 ściany, bo poprzednie kolory przebijają, a wczoraj skończyła się farba :) ja jeszcze namaluję gwiazdki na szarej ścianie i będzie gotowe <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027576 przez Mamusia
wietrzyca dobrze ze chociaż masz takiego męża co Cię wspiera....

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No musiałam się wygadac... jak dzisiaj u Was niedziela?? U mnie nerwowa atmosfera od rana....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1027577 przez Wietrzyca
Hah, jeszcze się nie czuję jak wieloryb, aczkolwiek na pewno będę :)
Choć przyzna, że złapałam małego dołka, jak nie zmieściłam się wczoraj w moje mniej rozciągliwe bluzki (szukałam, co na te imieniny teściowej mogę ubrać). Na szczęście te bardziej rozciągliwe przyszły mi z pomocą. :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

czemu nerwowa atmosfera dzisiaj?

natB, korzystajcie z pogody! U nas halny, wieje jak cholera, głowę chce urwać. Byliśmy wieczorem na spacerze, dzisiaj w kościele - no żadna przyjemność z pogody, jak mam być szczera :)
Koniecznie daj nam zdjęcia, jak będzie gotowe! :)
Uważaj na siebie, nie ma sie co przemęczać. Ja też czuję takie zmęczenie, magia 2go trymestru bezpowrotnie minęła, heh :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027584 przez Mikulinka
hej hej ... u nas nocka taka sobie ... synek budził się w nocy z płaczem coś mu się śniło .... skończyło się na tym ze spał ze mną . Rano miałam nerwa na kociambry oba zrobiły niespodziankę pańci gggrrrrrryyyyy
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
No i są pierwsze jakieś propozycję imienia wymyśliłyśmy z córką ze bezie Magdalena -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Pogoda wydaje się fajna ale wieje choć słoneczko świeci . Pewnie jakiś spacerek będzie . No ja tez czekam na te wasze fotki " remontowe" zakupowe" ..:D
Ja dwa dni dochodziłam do siebie tak mnie krzyż bolał krocze... Dziś już lepiej choć czasem mnie jeszcze chwyci ...ale chodzę już normalnie nie jak staruszka ... Dziś już nie wiem czy wejdę na kompa bo córka musi się pouczyć .. może z tel będę do was zaglądać buziaczki . A reszta kwietniówek jak zwykle milczy .... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027588 przez Heathera
Hejoo
Oj dziewczyny odpoczywajcie bo nie ma co się męczyć teraz tylko odpoczywać...ostatnie dwa miesiące.

Z tymi chłopami to niestety tak to jest. U nas mąż niby pomaga coś tam czasem zrobi, oczywiście mógłby więcej ale też nie chce go mocno męczyć bo on ma męczącą pracę na gospodarstwie prywatnym i jak przychodzi sezon to po 12 h robi albo i dłuzej w żniwa. Praktycznie tylko w zimę robi po 8h więc aż tak na niego nie naciskam...może powinnam ;p

U nas też fajna pogoda słoneczko świeci :) Mąż pojechał na egzamin a my z synkiem weźmiemy zaraz psa na spacer



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027612 przez Mamusia
Jeszcze gdyby sam sobie radził w miarę dobrze z usypianiem Adalii to ok ale on męczy się dosłownie w nerwach przez bite dwie godziny.... więc tym bardziej wie ze to nie jest proste.... ach te facety :laugh: ;)

Nie mogę zasnąć tak mnie zgaga pali ze całą klatka piersiowa mnie boli..... auuuuuuuuuuuuu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1027620 przez Wietrzyca
Ach te facety :cheer:

Jak spalyscie Dziewczynki?

Jak mamusia noc? Ja też miewam zgage okropna, normalnie po niczym...

A do tego Zosia znów jest nogami na dole, kopie mnie jak wcześniej. Ale dalej sobie mówię, że jeszcze ma czas :)

Dzisiejszym tematem na pytanie są materace do łóżeczka - jaki? Naczytalam się już tylu rzeczy, że kokos i gryka tak, potem ze jednak kokos nie, bo się odksztalca, gryka nie, bo się coś tam w niej rozwija, ehh, jestem gotowa kupić lateksowy z kanalikami. Zglupialam od tego czytania, aaa pomocy! :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027621 przez Mikulinka
a hoj
W temacie kopniakow to Małatez kopię mnie w dole ... no i zgaga masakra wypala przelyk ..
Materac sama nie wiem jaki ja nam gryka kokos.
Sama jestem jeszcze W rozsypce wyprawkowej ...
dxis dxien żelazka ....... bo zasypało mnie :laugh:
Zrobiłam plan dnia córce ..M może jej to pomoże w organizacji ...
zamówienie wstępne Zrobiłam w aptece ...
miłego dnia dziewczyny tradycyjnie trzymam kciuki za badania wizyty samopoczucie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027622 przez Mikulinka
Wietrzyca specjalnie dla Ciebie odkopałam ...że Sroki. ".Materacyk.
U nas lateksowo kokosowy. Przy wyborze kierowałam się zdaniem Pawła Zawtikowskiego i znajomego fizjoterapeuty dziecięcego. Gryka - uczula, materac termoelastyczny - jest za miękki i utrudnia przewracanie się dziecka.
Koniecznie ze zdejmowanym pokrowcem!"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl