BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1027264 przez natB
Padłam po tym
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
większość czasu stałam e korkach, do fryzjera się spoznilam prawie 40 min, bo nigdzie nie było miejsca do parkowania. Jak się okazało były targi budowlane :/ :/.. Potem u koleżanki juz dosłownie zasypialam, zrobiła mi kilka zdjęć, jeszcze ich nie dostałam ;)..

Miałam wejść do smyka, zobaczyć za Butami Władka i nic nie zrobiłam ;( jestem wściekła eh... Po drugie brzuch dawał mi sir nieźle we znaki także tymbardziej ten wyjazd był do bani :/

mamusia ja mam wizyte pod koniec lutego, ale kolejne badania i usg w łodzi juz 14 lutego ;) także niedługo heh :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1027287 przez Mikulinka
Brrrryyyyy ....
No to faktycznie wyjazd do bani ... a dziś jak się cxujesz NatB ?
Mamusia napisz jaką była reakcja na drzwi :laugh:
Ja w czwartek do gina 11 go
Jeny wiosna kupić dzieciakom trzeba ciuchy kurtki ...buty... :dry: przerażona jestem
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Przyszła paka z Krak... do odbioru w poczcie ale czy dam radę wczoraj troche przedobrzylam ze
sprzątaniem. .. a i na all kupilam wczoraj body www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5951257094

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027297 przez Wietrzyca
Dzień Dobry! :)

Więc my byliśmy wczoraj u siostry na pączkach, no coś fantastycznego! Dobre, domowe, hmmm :) z wiśniami w środku. Palce lizać.

natB, no to lipa z tymi korkami, ehh, znam temat z Krk. Najlepiej jechać tramwajem albo autobusem, bo samochodem to tragedia nieraz :P
Czasem taki dzień jest, trzeba go przetrwać.
Koniecznie się pochwal zdjęciami, jak je dostaniesz! :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mamusia, ja mam wizytę 17go, a USG 22go :)
jak zamki? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027299 przez Mikulinka
Wietrzyca
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
na usg tez musie się zapisać hmmmm 25 ( 31 tc )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1027304 przez Wietrzyca

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Wiecie co, Zosia chyba się faktycznie przekręciła, bo już trzeci dzień kopie mnie zdecydowanie wyżej.
Mam tylko nadzieję, że bokiem nie leży, haha! :) USG coraz bliżej, nie mogę się doczekać! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1027315 przez natB
mikulinka dużo lepiej... dziś mamy wuja, który maluje nam pokoik małej <3 :D i korytarz :D... właśnie wróciłam ze sklepu, bo byliśmy kupić farby :)

wietrzyca domowe pączki są NAJLEPSZE :D :D :D

Hahaha jak wpłynie pierwsze 500 zł. na moje konto to uwierzę hahaha :D :D :D :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027324 przez Wietrzyca

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027330 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027350 przez Mikulinka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027364 przez Mikulinka
dziewczyny jaki termometr kupujecie macie lub polecacie bo ja miałam 4 i wszystkie mi siadły :angry: zaczynam wyprawkę higieniczną ...
jakie plany na dziś ? u mnie 2 obiady ...
obiad dla córki i dla mnie pulpety w sosie koperkowym z ziemniakami
dla syna makaron z serem biały ( może dziś zje bo pulpetów nie ruszył wczoraj wcale ... )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027371 przez Wietrzyca
Mikulinka, ja mam termometr bezdotykowy ThermoFlash Visiomed, ale to nie z jakiegoś strasznego przekonania, tylko dostaliśmy go od moich rodziców w prezencie. Jestem zadowolona z normalnego użytkowania, ma tryb pomiaru temp ciała i tryb pomiaru temp powierzchni (płynu w butelce np, co będę dopiero testować :P). Jedyne co, to jak mierzę mężowi temp na czole, to włosy mu muszę podnosić z czoła :P Ale to przy wszystkich termometrach bezdotykowych chyba jest :)

A na obiad rybka z ziemniaczkiem. Ale chyba koperek wyciągnę na te ziemniaczki, zapachniało mi po Twoim opisie :)

U mnie dzisiaj pay day - zrobiłam zamówienie w gemini! Dołożyła się do niego moja siostra i wyszło zamówienie gigant. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027373 przez natB
Moja koleżanka mądrze napisała
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ja swojego termometru nie polecam. Bo jak każde elektroniczne tzw. Pistolety się nie sprawdzają hehe :P mam drugi pod paszke :P. Zresztą takim maluchom zawsze mierze temp przez
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
tak mnie nauczyła pielęgniarka ;)
My dziś rybka ze względu na piątek ;) Wład pewnie też skubnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027384 przez Wietrzyca
zwykły elektroniczny termometr też mamy. No termometr jak termometr... mierzy :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027395 przez Heathera
Hejoo

natB No to wczoraj miałaś ciężki dzień, dzisiaj odpoczywaj :) I pochwal się zdjęciami jak dostaniesz

mamusia ja mam teraz wizytę w poniedziałek 8 lutego ale bez usg. Ale na tej wizycie na usg się umówię. Chyba każda z nas teraz czeka na usg żeby zobaczyć swoje maluszki :)

Mikulinka ja tak samo uwierzę, jak mi dadzą te 500 zł wcześniej nie :P

Wietrzyca my wczoraj mieliśmy jechać do teściów na pączki ale kolędę mieliśmy dopiero po 19 ale teście na szczęście przyjechali do nas z pączkami z wiśniami mmm te domowe są najlepsze :) A teściowa am wprawę bo w sumie często robi więc są pyszne :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A ja dzisiaj rano byłam na morfologi. I w aptece kupiłam desmoksan dla męża bo stwierdził że rzuca palenie. Mam nadzieję że to coś mu pomoże bo nie dość że rujnuje tym budżet to jeszcze swoje zdrowie :/ Przyszła też naklejka z cytatem co na ścianę chce przykleić więc potem zrobię fotki i się pochwalę jak remont wyszedł :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027396 przez Mikulinka
Ja jestem zdania ze natury się nie poprawia no chyba ze sa wskazania zdrowotne ... ale nie każdy może być piękny " kwestia gustu" szczupły itd...
u mnie tez by była ryba no ale trzeba to wyjeść ... synu je ten makaron " coś ciepłego wreszcie " uffff
co do termometrów i innych pierdołek to nie będę szaleć ... chce coś dobrego w sensie sprawdzalnego przydatnego a nie tylko "gadżet" reklama ... za mną barszczyk czerwony chodzi ( ale tylko ja go jem :/ ) oby Mała zjadała wszystko nie tak jak ta 2ka :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl