BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 2 miesiąc temu #1026942 przez Heathera
natB Noo ja to jestem przyzwyczajona bo synka urodziłam 2,5 kg co prawda w 38 tygodniu ale podejrzewam że w terminie też by mial mniej niż 3 kg. Z tym, że długi był jak na tyle kg bo 52 cm. Teraz na usg w 20 tygodniu mój gin stwierdził, że też dzidzia malutka będzie, ale jak byłam na prywatnym usg w Warszawie to gin stwierdziła że będzie większa od wiktora i że już teraz pucata jest. Jestem ciekawa ile teraz waży właśnie ale usg pewnie dopiero 19 lutego będę miała :P

A z tym roztargnieniem to norma w ciąży ja już raz np wsadziłam kakao do lodówki albo najlepiej jak ostatnio logowałam się do banku wpisuje swój kod a tam wyskakuje nie moja ikonka, spróbowałam 3 razy i zadzwoniłam na infolinię. Pan powiedział żebym spróbowała z innej przeglądarki bo to może być że grafika coś źle czyta. Dopiero potem zrozumiałam, że loguje się swoim nowym kodem ale na stare konto w innym banku (po wzięciu kredytu zmieniliśmy bank) :D



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026969 przez natB
Wietrzyca kochana instynkt Wam się załączy, jak zobaczycie dzidziusia :D sama zobaczysz :)... a próbki zawsze się przydadzą :D chociażby na wyjazd :) nie trzeba będzie dużych opakowań ładować do torby :)
To faktycznie Twoja siostra była kruszynka hehe :P :P ...

Widziałam właśnie zdjęcia ze żłobka i baliku Władka :P tak jak myślałam był jeden, wielki szloch :P... ciężkie czasy przechodzi ten nasz syn eh... albo siedział z boku, albo płakał...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1026989 przez Wietrzyca
natB, no ja tak właśnie myślę z tymi instynktami. Zresztą już kąpałam i przewijałam chrześnicę wiele razy, także jestem bojowo nastawiona na kupę po pachy i nie boję się! :P
Ale mąż mnie naprawdę rozbawił tymi kartami instruktażowymi, hehe :)

Szkoda mi tego Twojego Władka, że tak reaguje, ehh.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027002 przez Mikulinka
hejo ja was dziś podczytuje w biegu dziś środa ciężki dzień planowo .. dopiero córka ze szkoły a zaraz się szykujemy na angielski także w domu klo 19 będę jak dam rade to porobię wieczorem zdjęcia to co przyszło mi dziś ... chyba ze padnę jak pies hackelbery ...
Ja wiem ze nie powinnam tak dźwigać ale siła wyższa ... codo wagi to ja mam maluszki
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

eh przedszkole .... Biedny Władek .... a czemu taka reakcja u niego ? Co było powodem już wiesz ?
ok . ja spadam bo zaraz trzeba się szykować ... miłego popołudnia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027013 przez Heathera
Biedny ten Twój synek. Ale patrze że opieka w tym żłobku to tragedia



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027041 przez natB
mikulinka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027047 przez Mikulinka
wrocilam.i padam ....
A tu jeszcze lekcje
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027048 przez Mikulinka
wrocilam.i padam ....
A tu jeszcze lekcje
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027052 przez Mikulinka
Cd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027073 przez Wietrzyca
Mikulinka, ale macie bodziaka w truskawe podobnego do naszego! :)
Prześliczne ciuszki. I te pieluszki (tetrowe, czy flanelowe, bo nie dowidziałam) bardzo ładne wzorki mają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027074 przez Mikulinka
Wietrzyca są i flanelowe 3 szt z pepco i tetra z empiku w promocji i 2 prześcieradła .. jeszcze czekam na resztę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027078 przez natB
mikulinka no nieźle ruszyłaś z wyprawką, ja może też się pokuszę dziś o małe zakupy....
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
a wieczorem zjadę do domu heh :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027084 przez Mikulinka
Hejka
Ja dziś na chwilę problem z netem ...
Oooo NatB to fajny dzien się zapowiada ...
Co do wyprawki to kiedyś trzeba było ruszyć się z tym tematem ale i Tak uważam że w czarnej D jestem ....
Miłego dnia laski ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027100 przez Wietrzyca
Dzień dobry!
Miłego dnia dla Was.

Ładny dzień się zapowiada NatB, intensywny :) baw się dobrze!

Mikulinka, w moim pepco były w inne wzorki, ale też kupiłam. Dobrze, że ruszyłas, będzie z górki teraz :) piękne masz te rzeczy.

Ja wczoraj miałam wychodne, mąż mnie wypuścił, a potem jeszcze po mnie przyjechał :) także byłam na grach planszowych i ploteczkach, jestem szczęśliwa :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027213 przez Mamusia
Hej kochane....
natb super wieści
U nas Adalia urodził się w 41 tygodniu 3510 g i 53 długa.... była pulchniutka bardzo zobaczymy teraz 15 mam wizytę to sie wszystko okaże jak dzidziol i jak moja szyjka..... zobaczymy... ostatnio zaczęła mnie strasznie zgaga męczyć po wszystkim dosłownie mam.... A w nocy najgorzej.... dzisiaj zamiast pączków wolałam chalwe wsunac mmmm......

Kiedy macie teraz wizyty?? Rozpoczął się luty A ja uswiadamiam sobie ze za niecałe dwa miesiące Jagodka będzie już z nami..... czasami boję się ze nie ogarnie tego wszyskiego Ale to Tylko mam nadzieję takie dni.....
A poza tym założyłam zamki do naszych pokoi bo mieszkamy z teściową do której niekoniecznie dociera ze ma tam nie wchodzić jak nas nie ma więc jestem zadowolona z mojej w końcu małej swobody.... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl