BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1019014 przez natB
heather U nas Wład mało co zbroil w swoim krótkie życia :P pfu pfu nie chce go przechwqlac , qle mamy syna aniołka ;)

wietrzyca tez chcemy tak zrobię :) zobaczymy, co z tego wyjdzie :)
A co do dzieci ze swoim to co innego, masz zorganizowanych zazwyczaj dzień, wiadomo dzieci same tez trochę się bawią, a wtem czasir można coś robić :) także sama zobaczysz ;) dobra organizacja zdziała cuda ;)

Zamówiłam na allegro od jednej dziewczyny kupę ciuszków dla małej :) za grosze, ale się ciesze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019036 przez Mamusia
Alescie się rozpisaly kochane A ja dzisiaj zajazd od rana bo do babci lekarz przychodzi i trzeba było niedoj ze u niej posprzątać to jeszcze cała resztę czyli dwie kuchnie 4 pokoje i łazienkę... W końcu teraz się położyłam na chwilę Adalia ogląda bajkę psi patrol uwielbia ją.... A ja czuje jak mnie rwie brzuch i jeszcze małe kopie po pecherzu.... chyba trochę za dużo na raz zrobiłam.... A jeszcze chciałam firanki Nowe zawiesić i okna pomyc Ale chyba sobie odpuszczę.... A już we wtorek wizyta i się może potwierdzi wszystko TP i płeć to podam wtedy dokładnie A z OM to mam na 01.04 taka niespodzianka..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019041 przez NatiK
I człowieka nie ma przez chwile a tu tyle do odczytania :)
natB fajne mebelki :)

Mamusia a ty na spokojnie kobitko szaleje!!!do świąt jeszcze chwilka wiec z oknami i firankami się wyrobisz napewno!

Heathera udanego weekendu :)

Marta super ze wizyta się udała :)

A ja kochane musze się pochwalić moim małymi pierwszymi zakupami :cheer: nie mogłam się powstrzymać :P nie ma jak f&f hihi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019042 przez NatiK
I człowieka nie ma przez chwile a tu tyle do odczytania :)
natB fajne mebelki :)

Mamusia a ty na spokojnie kobitko szaleje!!!do świąt jeszcze chwilka wiec z oknami i firankami się wyrobisz napewno!

Heathera udanego weekendu :)

Marta super ze wizyta się udała :)

A ja kochane musze się pochwalić moim małymi pierwszymi zakupami :cheer: nie mogłam się powstrzymać :P nie ma jak f&f hihi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1019044 przez NatiK
I człowieka nie ma przez chwile a tu tyle do odczytania :)
natB fajne mebelki :)

Mamusia a ty na spokojnie kobitko szaleje!!!do świąt jeszcze chwilka wiec z oknami i firankami się wyrobisz napewno!

Heathera udanego weekendu :)

Marta super ze wizyta się udała :)

A ja kochane musze się pochwalić moim małymi pierwszymi zakupami :cheer: nie mogłam się powstrzymać :P nie ma jak f&f hihi :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019049 przez Mamusia
NatiK śliczne ciuszki....
Ja muszę jeszcze resztę pobrać od mamy i po prac bo później na pewno nie będę miała ani ochoty ani siły.... jak na razie leżę i odpoczywam....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019074 przez Anielka00

Pumcia napisał: Pumcia - chłopiec SZYMON 24 kwiecień
KArii - chłopiec FRANIO 10 kwiecień
Nat B - dziewczynka HELENKA MARIA 2 kwiecień
MAmusia - dziewczynka
Heathera - dziewczynka WERONIKA 18 kwiecień
Wietrzyca - ?
Lena - ?
NatiK - chłopiec 25 kwiecień
Joana G - chłopiec KONRAD 8 kwiecień
Marta 1985- chłopiec WOJTUŚ 16 kwiecień
Anielka - ?
Mikulinka - ?
Koticz - chłopiec JONATAN 27 kwiecień


Melduję się po długiej przerwie :) Przepraszam nie nadrobie już Was, ale obiecuję być na bieżąco :)
Jeśli chodzi o listę to niestety się do niej nie dopiszę, ponieważ moje dziecię jest ułożone pośladkowo i póki co na żadnym usg lekarz nie był w stanie zobaczyć płci... siedzi pupką w miednicy, ma zgięte nogi i dodatkowo pępowinę między nogami :P :ohmy: Jeśli chodzi o termin porodu to wciąż się waha miedzy 29 marca, a 2 kwietnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019146 przez lena20
hej wam,kiedy zaczeliscie kupowac cos dla dziecka? ja jestem juz ponad w 22 tyg i narazie nic jeszcze nie mam,czy nie za wczesnie by cos kupic?poczekac?czy juz zaczac powoli jakies ubranka kupowac? pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1019170 przez Mikulinka
Pololudniowo zaglądam na chwilę
Kiedy ja was nadrobię ? Mi doby brakuje przy 2 ce. Teraz oboje chorzy .... K. zapalenie krtani .... młody w nocy kaszel suchy .... Do tego nie idzie się z K. Dogadać ... jak do ściany . Brak mi sił . Dobrze ze mąż wraca za kilka dni bo ja już nie mam siły krzyczeć i się denerwować ...
No to jeszcze wczoraj dowiedziałam ze potacona została na pasach szwagierki corka szła do szkoly rano ...
Ja dopiero jak się dowiem co bedzie będę kupować. Na tą chwilę żyje dzieciakami i świętami ...
Choć jeszcze w przyszłym tyg. Mąż umówiony do banku w sprawie kredytu .... no i trzeba będzie się rozglądać za jakimś mieszkaniem ....
A i w między czasie wyprawke robic ....
Laktator ..
Mam Avetu ręczny ale to kicha ręce bolą od machania
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019182 przez NatiK
lena20 ja juz parę ciuszków ostanio kupilam i dziś tez :cheer: są juz jakies przeceny wiec korzystam :) nawet za wózkiem się już rozglądam i jak dobrze pójdzie to kupimy w następny tygodniu bo mają fajne ceny na niektóre modele które nas interesują...resztę pewnie jak łóżeczko materacyk wanienka kosmetyki itp w późniejszym czasie...

Mikulinka to ja dużo siły i cierpliwości życzę i oby szybko mąż ci wrócił!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019189 przez Mikulinka
NatiK dzięki bo czasem już wysiadam przy nich .... I mam źle myśli :evil: ...
Jak mantrę powtarzam .... " zjadlam kanapki.... jak w szkole ..jakies oceny ... " I ostatnio chyba poleglam na tym polu :(
A. Tez daje w kosc chba zapisze go na skałki jakies ..ciągle go z mebli ściągam ..
Do tego oboje niejadki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1019258 przez Wietrzyca
Anielka, dobrze że się odzywasz. A jakie są rokowania, że dzieć się obroci? Dużo zdrowia dla Was!

Mikulinka, ja pamiętam jak sama byłam nastolatka i dawałam popalić też nieźle. To chyba trzeba zacisnąć zęby i po prostu przeżyć. Na pewno robisz wszystko dobrze!

NatiK, pochwal się, gdzie masz te przeceny na wózki? bo ja też zainteresowana... :-) w Krk zawsze drożej.

Trzymajcie jutro kciuki, rano mamy usg :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019275 przez NatiK
Wietrzyca wózki oglądam w krk bo u nas na wiosce kiepsko...teraz są wyprzedaże na niektóre modele kolekcji 2015 bo mają końcówki w kolorach ...wiesz nie wiem czego szukasz i za ile...najlepiej sobie coś upatrzyc i podjechać do sklepu :) w dobrych cenach kupisz np x-landera czy chicco Urban, baby design...ale to zależy komu się co podoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019284 przez Wietrzyca
Rozumiem. A miałam nadzieję, że masz coś w Tarnowie upatrzone :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019296 przez natB
Nono jakie poważne juz zakupy ;) fajnie

Laktator polecam medela mini Electric :) uratował moje
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
co prawda karmiłam krótko, ale teraz będę twarda i mam postanowienia, że min rokiem :D uf bo mycie butli, przygotowywanie mleka jest mega męczące :D

Jak tam Wasze maluchy tez są takie aktywne? Mi mała nieźle daje popalić i czasem wymiekam heh :P

natiK super zakupy :D

Pokój małego dalej jest w rozsypce eh nie wiem kiedy ruszymy do przodu...

Ale z newsów odebrałam wyniki moczu i morfo IDEALNE :D nawet antygeny tpo mi spadaj :D
Q jutro WIZYTA :D jestem przeszczesliwa, bo ostatnia miałam 2 llistopada, a to było baaaardzo dawno temu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl