BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1019443 przez Wietrzyca
Pumcia, u mnie dają glukoze. Ale warto przedzwonic i zapytać. Ja na krzywą się gdzieś za miesiąc wybieram.

Heathera, ależ Ty masz rzeczy! Wow. A jakie śliczne! No to masz do prania i układania :)

Mikulinka, dużo zdrowia dla Ciebie i dzieciaków. Trzymamy kciuki za wizytę w banku!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019445 przez Mikulinka
Pumcia dopytaj tam gdzie chcesz robić bo to różnie jest ... jedni mają inni nie ...
Ja badania za miesiąc w tym krzywa ( przy młodym byłam cukierkowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019448 przez natB
heather nono duuuuuużo ciuszków :D u mnie leżą wszystkie w małym pokoju porozwalane :D :D hehe :P :P i jakoś czekają na moje lepsze samopoczucie, żeby je poukładać :P...

pumcia hmmm u mnie z tego, co wiadomo to dają, zresztą tak na 100% nie powiem, bo akurat wtedy trafił mi się pobyt w szpitalu... i dlatego dziś mam stres przed wizytą, żebym znowu tam nie wylądowała XD u mnie historię lubią się powtarzać XD...

ok lecę jeszcze chwilkę odpocząć i zaczynam się szykować :D dziś WIZYTA :D wkleję Wam później fotki Helenki :), po drodze muszę jeszcze wstąpić do Pepco po takie ala puszki/pudełka do pierników, do media expert wywołać zdjęcia, do rossmana :P, do księgarni :D, po choinkę :P, a potem po S.siostrzenicę do szkoły, bo pomoże mi piec pierniczki :D all day na pełnych obrotach :)... jak wróci Władek ze żłobka to postaram się go choć na chwilę wkręcić w ozdabianie pierniczków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019455 przez Wietrzyca
NatB, fajne puszki na pierniczki były też w biedronce.

To chwalice się dziewczyny po wizytach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019458 przez Mamusia
No no to dużo masz ciuszkow.... Ale to zawsze się przydaje przy niemowlaczku... :) ja jeszcze u mamy mam całą siatkę i ciocia ma mi przywieźć z Niemiec ciuszki A znając ja to lepiej już wstrzymam się z kupowaniem... Najchętniej wzielabym się za przemeblowanie już za rozkładanie łóżeczka... Ale muszę wstrzymać się bo w koncu sama wszystko zrobię i urodze hehe
Ja dzisiaj ide na wizytę zobaczymy czy się potwierdzi mam nadzieję ze tak ;) chociaż w koło wszyscy mi mówią ze wyglądam jak na chłopaka.... :)
Mikulinka tacy ludzie co pisałaś zazwyczaj chodzi im najpewniej o pieniądze.... kto wie co by zrobił z tą waszą krwią...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019486 przez Heathera
Noo sporo tych ciuszków się nazbierało, na 3 lata oszczędność bo nie muszę nic kupować

Mamusia też już bym chciała rozkładać łóżeczko, dokupywać rzeczy których nie mam, poprać ubranka itd ale to jeszcze za wcześnie :/ Też masz dzisiaj wizytę ? fajnie :)

Wietrzyca ja jadę do lekarza dopiero gdzieś na 13 a wrócę ok 15 bo jeszcze do koleżanki skoczę, chociaż ja bez usg to nie będzie za bardzo czym się pochwalić :p

natB Też mam zamiar robić z synkiem pierniczki na święta :) Musze do sklepu skoczyć po jakiś lukier i koraliki itd do ozdoby :)

Wietrzyca u mnie tą krzywą z wiktorem robiłam w rejestracji przed ginekologiem i mieli tą glukozę. Teraz pewnie dalej jest tak samo. Musisz zapytać bo w różnych miejscach jest różnie.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019584 przez Mamusia
Ja juz po wizycie będzie jednak dziewczynka Jagodka waży już 600gram :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1019585 przez Wietrzyca
ooo, Mamusia, super! :) Duża Twoja dzidzia już jest!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019604 przez Heathera
Mamusia no to fajnie :)
Ja też już po wizycie, wszystko ok, serduszko słyszałam <3 Następna wizyta 23 grudnia i wtedy będę robić tą krzywą cukrową



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1019622 przez natB
Już Wam napisze, żebyście się nie denerwowaly
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019624 przez Mamusia
No właśnie duża... aż się niepokoje co będzie potem hehe i w koncu przytylam 2 kilo :) teraz wizytę będę miała dopiero w styczniu.... :) Ale nie dał mi skierowania na krzywą cukrową... Aż się zdziwiłam.... Ale miałam ja robiona jakoś w 13/14 tygodniu i było wszystko ok to może dlatego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019626 przez Mamusia
natB bądź pozytywnie nastawiona może będzie wszystko dobrze.... współczuję Ci bardzo... Pamiętaj ze szystkoie wspieramy Cię i jesteśmy z Wami duchem :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019632 przez Wietrzyca
NatB, trzymamy za Was kciuki :kiss:
Oby Was te wszystkie złe rzeczy ominęły. Życzę Wam dużo siły i cierpliwości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019633 przez Heathera
natB O jeju przykro...ale trzymaj się na pewno będzie wszystko ok bo my tu wszystkie mocno trzymamy kciuki !



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019647 przez NatiK
natB trzymaj się dzielnie!!!jesteśmy z tobą!!! Napewno wszystko będzie dobrze z Helenka!!!

Mamusia gratulacje dziewczynki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl