BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1019301 przez Mikulinka
No to u mnie chorobowo dziś idę z dzieckiem nr 2 zaraz do przychodni . Do tego o zgrozo ( zyje afera na innej grupie) jacy ludzie sa podli ... bez serca graja na uczuciach tych co tragedie za soba maja .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019311 przez Wietrzyca
Hej Mamusie, wracam właśnie z USG. Jestem przeszczęśliwa - Bąbel okazał się być Zosią. Całe badanie trwało prawie pół godziny, doktor ją pomierzył, oglądał nawet, czy nie ma zajęczej wargi, czy kręgosłup ładny, czy rączki, nóżki... wszystko wygląda być w jak najlepszym porządku, waży teraz ok 330g. Bardzo jej się nie spodobało naciskanie głowicą sondy - i jak tą sondę zaczęła kopać podczas badania (o 7:30), tak kopie mnie do teraz :P Dostaliśmy też płytkę. Jak uda mi się ją uruchomić, to wrzucę Wam jakiś portret.
Tak więc Pumcia, proszę dopisz do listy: dziewczynka Zosia, termin 29 kwietnia :)

Mikulinka, co sie stalo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019319 przez natB
mikulinka no właśnie co się stało? Nie zrozumiałam szczerze mówiąc..

wietrzyca cudowne wieści! Gratuluje córci :D czekamy na zdjęcia w takim razie :D a na krzywa cukrowa kiedy się wybierasz? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019333 przez Wietrzyca
natB, wg mojej magicznej karteczki krzywą cukrową mam robić między 24 a 28tc, więc wybiorę się na nie na przełomie stycznia/lutego. Kiedy Ty się wybierasz?

Kurcze, lekarz mi nie nagrał żadnego ładnego portretu, same nogi, mózgi i serduszko :P Także portretu nie będzie, będą pojedyncze części Bąbla :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019335 przez natB
wietrzyca dobre i te ujęcia :)
Wiesz co ja jutro mam wizyte, wiec pewnie na dniach pójdę, bo zaczęłam 25 tydzień ;) leci ten czas...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019342 przez Heathera
Wietrzyca super gratuluję córeczki :)
Mikulinka własnie co się stało ?
A ja wróciłam z weekendu. Trochę się działo w piątek i sobotę byliśmy u moich rodziców więc popakowałam z mamą prezenty dla dzieci i powybierałam ciuszki od szwagierki bo ona na strychu u rodziców trzymała i powiem Wam , że mam full ciuchów do 3 roku życia włącznie dla naszej małej. Przywiozłam 3 duże kartony :P Muszę te mniejsze powybierać i zostawić w domu a te większe jakoś dobrze zabezpieczyć i rzucić do piwnicy bo w domu się nigdzie nie zmieszczą :P
W niedziele pożarłam się z moim, normalnie takiej kłótni dawno nie mieliśmy :/ Na szczęście już jest ok. Byliśmy na imieninach u ciotki a później na urodzinach u teściowej i tak cały weekend minął :)

NatB ja też mam jutro wizytę, ale bez usg tylko kontrola i pewnie słuchanie serduszka <3

A słuchajcie wybiera się któraś z Was na usg 3d ? Bo ja się zastanawiam. Mój gin ma w sumie słaby ten swój sprzęt usg więc myślałam żeby się wybrać na 3d do miasta obok i by wszystko posprawdzał i od razu pamiątka fajna by była, i bym sie upewniła czy na pewno dziewczynka bo w sumie różnie to bywa a mój gin powiedział że nic miedzy nogami nie widzi ale pewność będzie dopiero na kolejnym usg w 32 tygodniu...a ja już mam tyle ubranek i nie chciałabym później się rozczarować :P



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1019343 przez Wietrzyca
natB, Heathera, to trzymamy kciuki za Wasze wizyty.

Heathera, moja siostra jak uslyszala o coreczce, to juz jest cala uradowana. Wszystkie ciuszki chce mi dac :P
A w czym bedziecie praly dla bobasa?

Ja teraz mialam usg (robil kto inny), a w srode mam standardowa wizyte u swojego gina. Mam nadzieje dostac zaswiadczenie i zapisac sie na pilates i joge dla ciezarnych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019344 przez Heathera
Wietrzyca ja standardowo proszek firmy Jelp pewnie :) Hehe no to tez będziesz miała ciuszków :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019349 przez Mikulinka
Wrovilam z Adasiem od lekarza zapalenie gardła. . Z Kasia bylam w czwartek ta zapalenie krtani ....dodatkowo spadek temp. 34.6 (człowiek lód ) :unsure: .
Co do wydarzenia .. to na grupie fb na której jestem pojawił się J.K. ... No i opisał swoją historię .... że właśnie ur się syn długo oczekiwany który jest wcześniakiem .. itd... że jego partnerką walczy o życie ... ... oj długo by pisać ... dziecko zmarło .. ona ledwo żywa .... to tak w skrócie telegraficznym. ...
Ale pewne rzeczy się niezgadzaly ... więc zaczęliśmy drążyć. .. I okazało się wcxoraj ze to jaja fikcja :evil: ze żadnej osoby o tych danych nigdy nie było w szpitalu ze żaden wczesniaknnie urodził się w tych dniach co J.K. podawał A tym bardxiej nie zmarł ... A my chcialysmy krew oddawać.... ( bo to grupa wsparcia I pomagamy sobie ) ale przykro bo nie jedna matka ojciec ( bo też sa) przeżyli tragedię walkę o życie czasem wygrywają czasem przegrywają .
. .. często to ze przeżyje to nic nie znaczy bo powikłania jakich doznaje małych ur przed czasem tj. Przed 37 tc są różne ... oj dużo by gadać ...Ale powiem tak grupa nauczyła mnie pokory .cierpliwosci i cieszenia się chwilą ...
Ale ból jest ze ktoś gra na uczuciach innych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019350 przez Wietrzyca
Mikulinka, straszne jest to, co opisujesz. Naprawdę. Nie znajduję odpowiedzi na takie zachowanie nieodpowiedzialne. Teraz do każdego przypadku będziecie podchodzić z pewną dozą niewiary, zamiast się angażować od razu :angry: Niektórzy nie mają w ogóle wyobraźni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019354 przez natB
mikulinka ludzie to maja za przeproszeniem
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
w głosach :/
Zdrówka dla dzięki :)

heather usg 3D-4d jak dla mnie warto wykonać ale tak Maks do 28-30 tygodnia jak dziecko jest w miarę małe, bo potem już ta głowica nie ogarnia rozmiarów dziecka i często tylko wychodzi Buzka zamazana :) ja takie mam zawsze wykonywane co usg :) także jak dla mnie super sprawa :)

Ja będę prala pewnie w płatkach mydlanych albo w jeleniu bo te lovela i inne małego ucZulaly

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019355 przez Heathera
Mikulinka to chyba jakiś chory człowiek...bo po co pisać takie rzeczy o.O Ja akurat wiem co to znaczy wcześniak bo moja siostra dwójkę swich synów w 32 tygodniu urodziła i były ciężkie chwile...

natB Właśnie zamierzam iść na początku stycznia, wiec to będzie 26 albo 27 tydzień :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019357 przez Mikulinka
No cholernie zabolało. ..
Tym bardziej że w jakim celu wlazł na grupę ? Zdjęcia wyniki badań ... na grupie są .... ja tez wiem co to wcześniak ...Adas jest wczesniakiem wiem co to walka o każdy dzień w ciąży . .. obie taKie miałam ... teraz zbliżam sie do krytycznego punktu i szczerze mówiąc jestem "posrana" ... psycha siada .
Wietrzyca gratki kolejna zagadka rozwiązana :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019393 przez NatiK
Wietrzyca gratuluję dziewczynki :)

Mikulinka co za człowiek jak tak można robić :angry: ciśnienia tacy tylko podnoszą niepotrzebnie :angry: a dla dzieciaków duzoooo zdrowia!!!oby szybko im przeszło!!! :)

Ja idę na 3d 29.12 :cheer: i uważam że to fajny pomysł i pamiątka :) badanie mam 31.12 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019407 przez Heathera
A ja dzisiaj ogarnęłam w końcu te ubranka i się Wam pochwalę :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl