BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1019670 przez koticz
trzymam kciuki za Helenkę





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019700 przez Mikulinka
Oj Helenka niewyglupiaj się !!!!
@ciotki trzymają tu kciuki za Ciebie! !!!
Wow ale Jagodka dorodna kobietka :)
No to jeszcze ja..... udało mi się zapisać na usg I idę w ten czwartek popołudniu.
A no i wreszcie czuje miziania :D ...
Dzieciaki nadal chore więc zaganiana jestem ... w tym roku to jakoś mi to sprzątanie idzie jak krew z nosa .. jak to się mowi w czarnej D jestem jak nigdy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019703 przez natB
Dziękuję dziewczyny a wsparcie! Naczytalam się wczoraj o tej wadzie, która może się tyczy małej i żałuję, bo zawsze sobie mowie, ze nie będę próbowała sama,, się diagnozowac,, wynika z tej literatury tyle, ze tak czy siak jest to ciąża wysokiego ryzyka.. No nic, uda się na pewno! Wierzę w to! Od dziś zaczynamy nasza walkę...

Pół nocy nie spałam, wczoraj nie miałam nawet siły spakować sir do szpitala.. Zaraz to zrobię, zjemy śniadanie i jedziemy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019708 przez Mikulinka
NATB a gdzie W sensie do którego jedziesz bo coś mi miglo ze Poznań... na Polną ? Myslami z Wami :kiss: trzymam mocno kciuki ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019903 przez NatiK
Pytanie: jaki materac dla dziecka jest najlepszy lateksowy czy lateksowo-kokosowy? Jakie firmy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019912 przez Pumcia
Natik - to opis mojego materacu, kupiłam z całym wyposażeniem " Warstwę górną materaca stanowi znana ze swoich zdrowotnych właściwości łuska gryki
Warstwę środkową stanowi wysokiej jakości pianka poliuretanowa, która zapewnia bardzo dobre dopasowanie do kształtów.
Warstwa dolna tak jak warstwa górna wykonana została z surowca naturalnego, którym w tym przypadku jest mata z włókna kokosowego. " A jak się sprawuje opowiem Ci jak urodze :P

Mikulinka
- ja też od tamtego tygodnia 2 pokoje dopiero sprzatnełam, okna sobie daruję, firanki siostra mi powiesiła więc sporo z głowy ale łazienka, kuchnia i korytarz zaczeka do soboty :whistle: conajmniej :P

Nat - wiesz, że jestem z Tobą :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019919 przez Marta1985
Nat ... w internecie zawsze są najczarniejsze scenariusze .... musi być dobrze innej opcji nie ma :( trzymaj się i pisz nam jak bedziesz coś wiedzieć.

Oj to się zmartwiłam :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019924 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ogólnie psychicznie czuje się bardzo średnio, wieczorami dopada mnie czarna rozpac... Ja wiem, że mam być dobrej myśli, jestem na prawdę, ale bardzo się boje i jestem przerażona... Liczę, ze usłyszę w poniedziałek jakieś dobre informacje, nie wyobrażam sobie na dzień Dzisiejszy Świat :(


Co do materaca my mamy gryka kokos i jest ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019945 przez Mikulinka
Nati trzymam kciuki ... Z Poznania nie jestem ale na forum wcześniaków mam możliwość dowiedzenia się od dziewczyn różnych informacji więc jak byś chciała to pisz....
Nie wiem czy jest tu opcja priv. .
Dziś mam usg o 14:50 ....
Dzieciaki badał chore jutro pediatra
M. Po bankach lata ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1019953 przez Heathera
natiK Ja mam po synku materac gryka,kokos i do tego chyba pianka

natB Na pewno Helenka to silna babka i wszystko będzie dobrze :) Trzyma kciuki żeby w poniedziałek były dobre wieści :)

Mikulinka daj znać po usg. A z tym kredytem to moze lepiej poszukajcie jakiegoś doradcy kredytowego. Nam taki doradca wszystko załatwiał nie trzeba było latać z każdym papierkiem do banku itd a kasy żadnej od nas nie wziął bo ma z bankiem podpisane i od nich bierze prowizje



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019961 przez natB
mikulinka dziękuję :)... jak będę cokolwiek wiedziała to się odezwę na prv...jest tu taka opcja jak prv :]
3mam kciuki za usg, daj znać co i jak :)

Ja zaczęłam się jeszcze bardziej zdrowo odżywiać heh, żeby mała miała dużo sił :) piję soki naturalne, wody, herbatki, dużo warzyw, owoców.... jak tak dalej będzie to nie przytyję ani gr do porodu... i tak na razie jestem 3 kg do przodu, a u Was jak z wagą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019975 przez Heathera
natB U mnie też 3 kg na plusie. W pierwszym trymestrze przytyłam 2 i długo długo waga stała a teraz w tym tygodniu kilogram doszedł. Ja dalej do mięsa mam wstręt i tylko nabiał, słodycze, jakieś potrawy mączne, owoce i warzywa wchodzą

A dzisiaj lecę do kauflanda bo są owoce takie różne egzotyczne i mam chęć spróbować niektórych



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020022 przez NatiK
natB Mikulinka czekamy na wieści co z Helenka i usg :)

Co do wagi to ja na początku doladowalam bo ciągle byłam głodna hehe teraz idę prawidłowo :P w brzuch mi idzie ;) a tak poza tym to się w domu nie ważę bi nie mamam wagi i dobrze mi z tym :laugh:

Ja się dziś zebralam do ubrania choinki :) oto ona
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020026 przez Heathera
NatiK fajniutka taka mała, ja tez taką małą bym chciała i sztuczną ale niestety mój mąż chce żywą i wielką...a później będzie latał te igły sprzątał ;p
A my z synkiem robiliśmy wczoraj ozdoby świąteczne, świeczniki do naszej sypialni i aniołki na prezent dla prababci :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1020038 przez Mikulinka
No to się chwale
To moje 423 G
I będzie dużo rozu :whistle:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl