BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 2 miesiąc temu #1026971 przez majka1987gnoWlkp
Ja zawsze wsio piore ;-)
Bry.. Roman jest śliczny!!!
U nas chorób ciąg dalszy.... Także na 100% dom do nd.... Ehh mam nadzieję że się Tosia wychoruje i juz będzie dobrze na przyszły rok przedszkolny :-)
Ja mam model wybrany.. A nawet dwa.. Ino czekam za kasa z pit i będę polować na uzywke :-)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026981 przez kacha
Hej, hej,
Kolejna okropna noc. I to dzisiejsza nawet megaokropna - wiatr budził Dulę, która płakała i kaszlała co chwilę. Boli mnie głowa. I nie mogłam spać w dzień z Dulą, bo mnie męczyła zgaga. Koszmar. Mimo to działam. Była gimnastyka, po której mi lepiej, i sprzątanie. Na obiad zupa pomidorowa marvit (próbowałyście - uwielbiam) i pierś kurczaka z pieca - nie mam siły na nic innego.
A my na razie zrezygnowaliśmy z zakupu wózka - Dula odkąd biega nie chce siedzieć w wózku za chiny ludowe, wrzeszczy jak tylko ją wsadzamy, chce łazić wszędzie pieszo. Stwierdziliśmy, ża jak mamy wydawać kaskę na wózek podwójny, w którym Dula i tak nie będzie chciała jeżdzić to kupimy jej w zamian jakieś zabawki ogrodowe i spacerki będziemy zaliczać pod naszą jabłonką. Młody dostanie xlandera, chyba prawie takiego samego jak kupiła owieczka. Dzielny model - Józek będzie czwartm dzieckiem w rodzinie, które będzie nim jeździć.

Skalarek - ja też mam problemy z brzuszkiem - uczucie pełności i zgaga to u mnie smutna codzienność. Pomaga mi jak jem mało i często i piję wodę. Z leków - fajny preparat Bianacid - można go stosować w ciąży i to tyle razy w ciągu dnia ile się tylko chce.

Majka - współczuję choroby. My też siedzimy z Dulą smętnie w domu. Dobrze, że mamy oszklony balkon, na który wychodzimy w ciepłych swetrach pograć w piłę, bo nie wiem jak utrzymałabym mojego bąka w domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026984 przez drzyzgunia
Owieczka wózke super też myślałam o xlanderze :D ale nam się trafił CONECO :D
Skalarek super zakup bardzo mi się podoba :D Na pewno będę prała wszystko po pierwsze my mamy wózke używany więc naturalne. Ale z młodym mieliśmy nowy i też wszystkie odpinane elementy prała w proszku dla dziecka :)

Kacha o matulu nie zazdroszcze tych nocy, musi ci być ciężko. Ja miałam tak z młodym w ciąży ale wiadomo było łatwiej bo jak nie spałam w nocy nadrabiałam w dzień. Ale i mnie od czasu do czasu dopada zgaga...a próbowałaś naturalnych sposobów na pozbycie się jej :) Mi teściwoa kupiła jakies tabletki na zgagę, które można brać w ciąży. Może warto przejść się do apteki ?
A ten BIANCID jest na co ?
Majka zdrówka dla chorowitków :D

No u nas też całe dnie w domu pogoda taka, że masakra na szczęście u mnie młody nie jest kłopotliwy...a to układa puzzle albo maluje no i ogląda bajki :) jak już nie mamy pomysłów to pakujemy się i jedziemy do teściowej :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027045 przez majka1987gnoWlkp
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Chusty są suuuuper. :-)

[/url [/url]



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027063 przez Skalarek
Majka super chusciochy :)

Dziewczyny pączki na jutro już gotowe? :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027076 przez owieczka1804
Skalarek ja dopiero dzis robie. :) pokazcie swoje umiejetnosci. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027077 przez owieczka1804
Miśka hop hop, gdzie jesteś? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027080 przez Patikierc
heyo z rana B) właśnie melduje się że uciekam na glukoze :sick: odezwę się co tam jak już wrócę po wszystkim..

:blink: owieczka-od której ty już nie śpisz? ja ledwie o 7.00 wstałam.. :whistle:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027119 przez owieczka1804
ja teraz wstaje z mężem o 6 ;) ale kładę się też w dzień, skoro w domku czysto to co mam siedzieć ? :) póki co odpoczywam póki mogę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027137 przez miśka23
Cześć mamusie :)
Wybaczcie ale ogarnął mnie taki leń że nawet nie chce mi się tu pisać, wstaję dopiero o 12 i cały dzień nic nie robię. Ale niestety dziś muszę doprowadzić się do porządku bo wybieram się do dentysty :( . No i jak najdzie mnie ochota to może zrobię faworki jak wrócę.

Majka ale słodkie obciążenie nosi mąż :)

pati pamiętaj że nie jest tak źle na glukozie.

Viszka witamy :) Udzielaj się tu czasem żeby było raźniej :)

Jak się czujecie? Co u was słychać? Więcej wam odpiszę wieczorkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027142 przez Skalarek
Miśka nareszcie się odezwalas! Oj narobilas mi smaka tymi faworkami ;) odezwij się wieczorem coś więcej co u Ciebie :blush:

Pati i jak po glukozie? Przeżyłas jakos? :P

Owieczka ja czasem zwleke się z łóżka koło 5-6 ale tylko po to żeby na 2min psa wypuścić na podwórko, chociaż i to coraz częściej mężu za mnie robi :evil: więc podziwiam, że chce ci się wstawać tak wcześnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027182 przez Patikierc
Ja już po B) było spoko nie wiem z kąt ta panika u kobiet ciężarnych :D
Najgorsze czekanie :whistle: i pierwsze 15minut :S po wypiciu specyfiku gorąco,słabo,i niedobrze haha ale potem gites.. wynik chyba w normie dowiem się u lekarza w wtorek. Nawet cytrynkę pozwoliły mnie wkropić a nawet to zrobiły haha.. więc ogólnie ok..
W nagrodę zjadłam Macdonalda :D hahaha.. bo już taka głodna byłam!

Uciekam coś po leżakować :P




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027183 przez Skalarek
Pati to się cieszę, że dobrze zniosła glukozę :) swoją drogą przy okazji uczcilas tłusty czwartek :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027219 przez Patikierc
Skalarek- po takiej porcji słodkości jaką dziś miałam zjadłam tylko pół pączka :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027225 przez Skalarek
Haha no nie watpie, że się zaslodzilas :) ale nie powiem frytki z mąka bym opierdzielila :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl