BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 2 miesiąc temu #1027616 przez Patikierc
No hej :D Jakie śliczne brzuszki :D To ja też z ostatniej chwili :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Na dziś brak planów a raczej taki że leżakuje cały dzień może książka. Czy wy też macie takie realistyczne sny? :D Masakra..

Skalarek-czekamy na wieści :P jak tam mały i szyjka.
Miska- fajny wózek ładny kolor.. i cena też spoko warto się pokusić..
Owieczka- glukoza bez dramatu tylko idź z kimś bo pierwsze 20minut jest lot :D ale dasz rade..

Ja już z kawusią nie pospałam coś :D choć patrząc jakie macie problemy z snem to nie mogę tak mówić :blush: to błogosławieństwo pospać do 8.00
Uciekam wpadnę później :P




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027618 przez Skalarek
Hej! Ja dzisiaj też wyjątkowo wcześnie wstalam, bo musiałam męża do pracy zawieźć, żeby mieć czym się udać na ta wizytę ;)

Pati ją też mam mega realistyczne sny i bardzo dużo mi się śni w ogóle, ale podobno to takie uroki ciąży :cheer:

Martyska zdrówka dla Was i siły dla Igorka, żeby mu się szybciutko te ząbki przebiły, wtedy oboje będziecie mogli odetchnąć ;)

No i znowu piękne brzuszki widzę :) uwielbiam B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027648 przez kacha
Hej, hej. Ja dziś czuję się nieźle, bo nawet się wyspałam. W tej ciąży nie mam realistycznych snów, a szkoda. Miałam je w poprzedniej, piękne erotyki, tęsknię do nich czasami :P
Ja idę łyknąć glukozę jutro. Na ostatki coś słodkiego :laugh:
Józinek bryka mi w brzuszku non stop ostatnio, zastanawiam się kiedy śpi ten chłopak. Chyba w dzień jak latam za Dulą albo jak się tarzamy po dywanie. Oby mu ten rytm dnia nie został.

Skalarek - pytałam ginka o tą bezsenność, powiedział, że to być może przez moją anemię i suplementacja witaminami, żelastwem i megnezem może pomóc. A może być i tak, że taka moja uroda - w ciąży z Dulką też nie sypiałam dobrze. Mnie się wydaje, że to połączenie tych dwóch czynników, bo odkąd łykam witki to nie jest już tak skrajnie - poprzednio nie spałam do 3-4 co noc, czsem nawet do 6. Teraz mam tylko problemy z zasypianiem. No i dodatkowo nocne kaszle Duli mnie wybudzają.

Martyśka - u nas też te ostatnie zęby dają Duli w kość - marudna jest jak nie wiem co i myślę, że ta infekcja ciągnąca się teraz od dwóch tygodni to też przez osłabienie kłami cholernymi. Poprzednie zębiska wychodziły bez problemu (ot na przykład cztery nowe zęby w przeciągu tygodnia Dula odreagowała jedynie odrobinę większą sennością) a tu jest walka. Ślini się bidna, grzebie łapami w buzi i raz na kilka dni musimy jej dać paracetamol, bo płacze z bólu.

Ach i w ramach kompetowania wyprawki i przy odkrywaniu, że w sumie to nic nam nie potrzeba pomyśleliśmy o prezencie dla Duli. No i plan jest taki, że wrócę ze szpitala z Józkiem i będę mieć dla niej lalkę. Początkowo myśleliśmy o baby born, ale jak zobaczyliśmy te cuda, to zdecydowaliśmy się w sekundę. Rozważamy jedynie jeszcze wybór modelu.
allegro.pl/ShowItem2.php?item=5183036862&ref=last-visited

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027667 przez Emilia92
skalrekfajnie masz ze ci biust powiekszyl, tez bym chciala, to taki malutki mam, niecierpie go...ehh
no wedlug bmi mam nadwage:(
dziewczyny sliczne brzuszki:)
kachatrzymam kciuki za glukoze, by dobrze bylo..
ja juz po wizycie u diabetologa i nawet ok, troche pomarudzila..
a ja caly czas dylemat nad imieniem ehh no bo moj maz chce nadie, sie zgodzilam ale.. ja chciałam amelke to musiala byc taka popularna teraz:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027696 przez Patikierc
Emilia-Nadia bardzo ładne imie a Amelka na drugie dacie i kompromis :)

skalarek-??




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1027698 przez miśka23
Skalarek jak tam wizyta?

Kacha cieszę się że u Ciebie nocki już lepsze. Dobrze że mały się tak rusza :) Jak się teraz wybryka to po urodzeniu będzie grzeczniutki- ja sobie tak powtarzam :P
No i świetny ten pomysł z prezentem że to niby od brata :)

Emilia a ja uważam że każde imię jest piękne :)

Ja dziś robiłam badania krwi. No i korzystając z okazji kupiłam kilka rzeczy w lumpku ;)
No i jeszcze miałam pytać czy któraś ma zrobioną jakąś listę wyprawkową? Albo co myślicie o tych?
www.bliskodziecka.com.pl/wyprawka-noworodka/
cdn28.dlarodzinki.smcloud.net/t/myfile/wyprawka.pdf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1027716 przez Skalarek
No więc ja juz po wizycie, od razu zaznaczam że foty nie ma bo synu pokazał się dosłownie na sekundę po czym tak się pozaslanial że nie było jak pyknac - wstydzi się czy jak :P
Z szyjka sytuacja bez większych zmian - 17mm, minimalne rozwarcie, zalecenia jak do tej pory...
A co do rozmiaru Olka to mały chyba lubi mnie zaskakiwać, bo jak ostatnio mnie nastraszyl, bo mu ten brzuszek taki mały wyszedł i waga na granicy (780g) tak teraz postanowił przykoksowac i waży UWAGA! 1238g :woohoo: prawie 0,5kg w 2tyg :blink: ale grunt, że wszystko z nim ok i gin stwierdził, że będzie długi i szczupły bo ma wymiary na 31tydzień ;)
Następną wizyta za 2tyg i znowu bedziemy polować na 3D :cheer:
A na pocieszenie fota brzuchola :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1027717 przez Skalarek
Miska co do wyprawki to nie pomoge bo wiesz, że ja w czarnej D... jestem w tym temacie :evil: ale łupy lumpkowe chętnie zobacze, pochwal się :)

Kacha ją też mysle, że z tym prezentem to bardzo fajny pomysł, mała na pewno bedzie zachwycona :)

Emilia przemysl propozycję Pati z dwoma imionami skoro żadne nie chce ustąpić ;)

I nie wiem co tam jeszcze której mialam napisać :dry:

Pati o której jutro wizyta?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027721 przez kacha
Miska - mnie się wydaje, że te listy wyprawkowe są ok, ale
*chyba przy Dulce nie miałam aż tylu ubranek, a na pewno nie używałam ich aż tylu. Przy takim malcu pranie robiłam w zasadzie co dzień, małe rzeczy schną szybko. Wydaje mi się, że 5-6 zmian odzieży w zupełności wystarczą. A już na pewno nie radziłabym kupować tak dużo ubranek w rozmiarze 56 - moja Dulka chodziła w tym rozmiarze jakiś tydzień.
*co do czapeczek to mi ich z Dulką zabrakło już na samej porodówce - miałam dwie. W szpitalu, w którym rodzę jest tak, że dzieciaka nie kąpie się przez co najmniej 6 godzin od narodzin, w praktyce wygląda to tak, że jak w porze kąpieli ludzik nie ma 6 godzin to czeka dobę do kąpieli następnej. Dula wykąpała się po pełnej dobie od narodzin. Pierwszą czapę pobrudziliśmy jak jeszcze golutką dostałam na brzuch (trzeba mieć na ten czas jakiś ciepły i miły kocyk, który będzie potem brudny). Drugą jak jechałyśmy na położnictwo, bo pierwsza była mokra. Na sali ją zdjęłam i też była brudna, więc oddałam mężowi i następnego dnia, jak przewozili mnie windą do innego skrzydła budynku to musiałam jej łepek przykrywać kocykiem. Teraz mam w planach mieć trzy ;)
*niedrapek nie używałam wcale. Neonatolog w szpitalu powiedział mi, że dziecko, nawet jeśli się trochę drapie, przez pocieranie buzi zbiera doświadczenia o świecie i nie wolno mu tego zabraniać. Lepiej dobrze obciąć paznokcie po prostu. Przez tydzień po narodzinach Dula miała wenflon w rączce i tę rączkę chowałam w skarpetkę - fajnie się to sprawdziło.
*pojawia się tam też lampka nocna - do dziś jej nie używamy. Takie mięliśmy założenie, żeby Duli pokazywać czym rożni się noc od dnia - w nocy jest ciemno, jeśli coś przy niej robimy to przy poświacie z korytarza. w nocy też raczej nie gadamy do niej za dużo - karmienie - pielucha i śpimy. Sprawdziło się to ślicznie, teraz też spróbujemy.

Skalarek - brzuszek jak marzenie a ten twój psiak to chyba zawsze się w kadr wciśnie :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027747 przez miśka23
Skalarek mówiłyśmy że nie potrzebnie martwisz się tymi ostatnimi pomiarami Olka. No i przyznam że jak na mężczyznę przystało jest dość duży :P Super że wszystko u Was dobrze:) No i szkoda że nie masz zdjęcia :( A z szyjką dobrze że nie jest gorzej ale lepiej zawsze może być :kiss: No a Twój brzusiu jak marzenie :kiss:
A w lumpku dla małej kupiłam taką przytulankę :) images10.fotosik.pl/3533/978f2fa0a8bce5a6med.jpg

Kacha dzięki za dobre rady :) Jak jeszcze coś Ci się przypomni to dawaj znać koniecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027761 przez Emilia92
Patikierc wlasnie nie chcemy 2 imienia, bo i tak sie go nie uzywa..
Skalarek super ze wszystko db, i dobrze ze przybral na wadze;)
Sliczny brzusio;))
Mi sie sandra jescze podoba, no zobaczymy co ustalimy hihi
Miska fajna przytulanka.
Ja dzis na 17 do szkoly rodzenia ide;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027798 przez Patikierc
Emilia-no to wtedy musicie w inny sposób dojść do kompromisu..
Skalarek-super że szyjka jako tako się trzyma,z dnia na dzień Olek jest większy silniejszy i ma coraz większe szanse w razie niepowodzenia przetrwać i to jest ważne! ja wizytuje o 18.00 :whistle: już się doczekać nie mogę :woohoo:

Czy ktoś dziś jeszcze wizytuje? bo wydawało mi się że chyba tak :evil:

Kacha- dobrze wiedzieć takie rzeczy bo przecież człowiek zielony jest w wielu sprawach




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027802 przez Skalarek
Pati to przebieram nogami i czekam na wieści ;)

Emilia w najgorszym przypadku zdecydujecie na porodowce, jak już zobaczycie mała :silly: :silly: daj znać co ciekawego na zajęciach się dowiedzialas ;)

Kacha jesteś naszą mentorka :cheer: chyba trzeba będzie dokupić czapeczki, tylko jaki rozmiar :whistle: a co do psa to taaak on zawsze chętnie pozuje :evil:

Miska przytulanka super :)

I dziękuje za komplementy :kiss: ale powiem Wam, że już mam 6kg na plusie :blink: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027823 przez martyska
Hej laski wiecie nie wiem czy panikowac



Czy wy tez tak macie ale boli mnie


Brzuch . Nie jest to mocny ból


Ale taki ciagly i tepy nie skurczowy


Nie wazne czy leze czy chodze

To tak mam ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027825 przez Skalarek
Martyska a od dawna się utrzymuje? Jeśli odpoczynek i no spa nie pomaga, to ją bym dla własnego spokoju pojechała na IP żeby to sprawdzić. Ew zadzwon do swojego gina co Ci doradził, ale jeśli cię to niepokoi to lepiej sprawdzić czym wszystko ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl