BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 2 miesiąc temu #1027379 przez Skalarek
Ale fakt, że cenę ma zachęcająca ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027382 przez miśka23
Czyli mam mężowi dziękować że tak szybko go wychaczył? :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027383 przez miśka23
Mi się bardziej podobają z białą ramą, ale po pierwsze to nie praktyczne a po drugie nie ma co wybrzydzać bo to nie sklep gdzie można zamówić sobie kolor :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027386 przez Skalarek
No ma facet refleks :laugh: a BTW to jest jeszcze też w Radomiu ten sam model z biała rama właśnie ale 2w1 i droższy bo 1050 do negocjacji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027389 przez miśka23
więc ty też na taki polujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027392 przez Skalarek
Rozwazam 3 modele, bardzo w zasadzie do siebie podobne: Roan bass i adamex Pajero lub Barletta. Zależy czy coś mi się uda w dobrej cenie wyhaczyc ;) chociaż mężu chce zamówić nowego bassa jak nic nie znajdę do przyszłego tygodnia...
Tak więc pani mam mi dać znać czy wezmiecie wózek czy nie, ale jak się nie zadecydujesz to raczej odpuszcze bo będzie to znaczyło, że nie ma co oglądać :P :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027398 przez miśka23
ten model barletta bardzo mi się podoba. Nie wiem jaką macie kwotę na to przeznaczoną ale daję ci linka do wózka który skradł mi serce, niestety my mamy mniejszą kwotę na to olx.pl/oferta/adamex-barletta-jak-nowy-2...i-CID88-IDdOBux.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027400 przez Skalarek
My jednak wolelibysmy cos bardziej w szarosciach, ew czarny... Poza tym watpie, zeby taka cena za 2w1 zachecila mojego męża, do takiej długiej podróży :P a w ciemno nie kupie... A dwa, że musiałby sam jechać bo ja na taka długą wyprawę się nie nadaje :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027401 przez miśka23
no właśnie żeby on jeszcze był 3w1 to ja bym pewnie go kupiła ;) A w ciemno to ja też bym nie kupiła :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027404 przez Skalarek
No to sobie pogadalysmy o wózkach ;)

A ja się pytam gdzie sa pozostałe majóweczki?!!! Co taka cisza nastała na tym forum?? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027407 przez miśka23
No właśnie, gdzie reszta. Przecież nie jestem tu sama ze Skalarek, więcej zdeklarowało się na maj :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027410 przez drzyzgunia
Jestem :) Jakoś ostatnie dni miałam takiego leniaaaa, po drugie czytałam książkę i mocno mnie wciągnęła :D A ja tak mam, że jak mnie wciągnie książka to za wszelką cen muszę ja czytać :P
Miśka u nas prawdopodobnie będzie dziewczynka jeszcze nie mam potwierdzenia na 100%. czekamy koniecznie na zdjęcia wózka :D I ja też bym nie kupiła w ciemno chociaz raz miałam taka myśl :D Ale mój rozsądny mąż wybił mi to z głowy. Koleżanka kupiła tak kiedyś spacerówkę matko co za rzęcha dostałą...miało się wrażenie, że wózek się zaraz rozleci a firma dobra widocznie właściciele go zajechali :) Ja jakoś stałam się fanką CONECO mamy spacerówkę z tej firmy dla młodego i faktycznie super wózek zwrotny wygodny w użytkowaniu. Dlatego teraz, też nastawiłam się n ta firmę i się udało :)
Matko jak za mna chodzą faworki.....
Mała też się zrobiła co raz aktywniejsza i silniejszaaaa :)

Owieczka oj ja miałam to samo z moim mężulkiem, żadne imie mu się nie podobało wogólę na wszystko ma czas ja panikuje....ale to prawdą do panów później dochodzi,że staną się tatusiami.Dopiero jak maluszek się pojawia. Ale u Nas tak naprawdę dotarło do niego dopiero ja Bartek był starszy mogli się razem bawić wygłupiać to ich bardzo zbliżyło...Teraz wściekają się jak wariaci :D Pojawienie się maluszka bardzooo zmienia relacje damsko męskie. My na początko okropnie się kłóciliśmy to była spora próba dla nas. Ale udało się i teraz jesteśmy mega szczęśliwi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027411 przez owieczka1804
Miśka siara ma żółtawy kolor. :) ale tylko udało mi się z jednego cyca coś wyczekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027416 przez Skalarek
O proszę! Czyli jednak jeszcze jakieś majóweczki żyją na tym forum :evil: ale to jeszcze nie wszystkie :P
Majka
Emilia
Pati
Kacha
Martyska
Puchatka
Viszka
hop hop! Gdzie się podziewacie? :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027438 przez Patikierc
Hej ja dzis znow od rana latam byłam u położnej dzis byl plan porodu głównym tematem i dostaliśmy duzo fajnych probek. Potem zakupy robiłam,i zrobilam obiad kurczaka z salata i ziemniakami zjadłam i musze sie natychmiast położyć haha.. i lezakuje a Jagoda fika po brzuchu obudziła
sie. A u poloznej dzis slyszalam jej tętno 142 na minute :) super sprawa.

Wozek juz mam jak wiecie haha wiec mi ciezko w tym temacie sie wypowiedziec. Tym bardziej ze kupilam go za pierwszym strzałem mam nadzieje ze bedzie mi służył :)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl