BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 1 miesiąc temu #1031589 przez kameame
ja zawsze tak ze wszystkim :P

karuzelę i wózek muszę kupić, na wózek moja babcia powiedziała, że nam da także duża ulga :) jeszcze mebelki do małego pokoju
my dodatkowo urządzamy mieszkanie, także lekko nie jest i wole stopniowo, ale oby do przodu :)

udanego weekendu! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031590 przez magmus88
No myśmy się urządzali 3 lata temu.... od zera! Ale teraz przynajmniej jestem zadowolona z tego co mam :)
No i przed nami jeszcze dokończenie remontu - pokoiku dla szkraba - bo mieliśy tam swoją sypialnie. Więc musieliśy przerobić.... No i czeka nas jeszcze wydatek na tą szafę... także wiaodmo. Uzbiera się.

Ale byle do przodu :)

Miłego weekendu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031598 przez Anna1991

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031607 przez Sevilla
No właśnie w tym jest rzecz, że wydatków nie jest mniej, bo starszaka też na bieżąco trzeba o kupować. U mnie w rodzinie na około same dziewczynki, więc dla chłopca ubranek nie mam od kogo dostawać, więc poluje po promocjach. A tu jeszcze drugie w ubranka też trzeba obkupić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031616 przez claudii09853
Witam ale cisza;)
No ja też kupuje dla Andreii ubranka ja od samego początku musiałam wszystko kupić bo nie miałam od kogo dostać żadnej rzeczy używanej nie miałam wszystko nowe.
Teraz chce kupić wyprawkę do szpitala nawet rożek bo po Andreii już nie ładny i sprany sobie tak samo do szpitala muszę kupić od koszul do kapcie.
Ja jeszcze nic nie kupiłam zacznę od maja lub kwietnia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031653 przez Lustigpaula
W kwietniu za zakupy już się zabieramy, bo leci czas jak szalony, a nic nie mam oprócz spioszkow,które kupuje siostra jak szalona :cheer: .

Ciężko mi się ostatnio śpi,mam wrażenie,że brzuch waży mega,mega dużo i jakos mi strasznie ciężko leżeć na boku,a na plecach to już nie ma szansy. Bobo znowu aktywne,brzuch faluje jak szalony :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031687 przez Sevilla
Paula teraz to tylko będzie ciężej. PRZEPRASZAM, że nie pocieszyłam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031723 przez Panika992
Hej my dziś po wizycie. Bilans: 27tc +10 kg
Magnez 2x1, rutinoscorbin 2x1, zelazo i witaminy.
Poza tym wszystko ok.
Wkroczyłam w 3trymestr, jest paskudnie. Czuje się ogromna, coraz ciężej mi zrobić cokolwiek, szybko się męcze, mam zadyszki, jeszcze 3mce... niech szybko zleci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031729 przez Ewaaa1988
A ja siedze w laboratorium... :sick: Dalam rade wypic bez cytryny ale czy dam rade wytrzymac te 2h :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031738 przez Justyna89
Ewuś podziwiam :) Trzymam kciuki, by Ci szybciutko czas zleciał B) I pomyśleć,że mnie też to czeka na dniach :sick: :sick: :sick: WSZYSTKIE DAMY RADĘ B) B) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031755 przez Lustigpaula
Już 27tydzien,ale ten czas leci, niedawno dowiedzialysmy się o ciąży a tu już masz 3trymestr.

Glukoza czeka mnie jutro,aż mnie skręca na myśl :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031757 przez Ewaaa1988
Dalam rade :woohoo: i bez cytryny i 2h :woohoo: Nie bylo tak zle czekajac te 2h tylko najgorsze dla mnie bylo przelkniecie tego plynu :( ale podzielilam sobie kubeczek na 3 czesci i powoli jakos wypilam :) do teraz czuje smak tej glukozy i jeszcze na dodatek mi sie nia odbija :blink: musze szybko cos zjesc :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031761 przez Justyna89
Ewa, ja ten smak nadal doskonale pamiętam a to już 7 lat minęło... ha ha :laugh: Brawa dla Ciebie :)
Lusti teraz za Ciebie kciuki trzymać będziemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031762 przez Karington
hej dziewczyny:)
dawno mnie tu nie było ale nadrobiłam:)

co do rzeczy dla bobaska.. hm.. pościele zamówione, 2 kocyki + jakieś ciuszki:) ogólnie jakoś nie mogę sie zabrać za to:) pare rzeczy dostanę od szwagierki .. jakoś mam luz narazie;P

u mnie po wizycie połówkowej też jest prawie wszystko ok..:) ale lekarz chce to dokładnie sprawdzić na kolejnej wizycie.. nic strasznego:P

jeżeli chodzi o spanie to brzuch jeszcze mi tak nie przeszkadza, ale wróciły bezsenne noce:/

Ciesze się bardzo, że u reszty dziewczyn również badania są jak najbardziej pozytywne. I dołączam się do tych mamusiek co czekaja na badanie glukozy:) huhu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1031780 przez Anna1991
Ja jestem na tym etapie ze mogę góry przenosić. :) Co prawda wczoraj dostałam takiej migreny z mdłościami że sie tak wymordowałam ze dziś czuje sie osłabiona.. ale nie przeszkodziło mi to w obowiazkach jakie mam w domu. :)
Panika Fajnie że się odezwałaś. :) Chyba jakieś choróbsko cię bierze?
Ja jeszcze troszkę do glukozy mam czasu... nie będę wychodzić w przyszłość. :P
Mi tylko jednak brzuch trochę zaczyna przeszkadzać podczas zasypiania. :/ Tak to nie mam na co narzekać. :)
Mi w środę zaczyna sie 25 tydzień... ja tych tygodni nie ogarniam. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl