BezpiecznaCiaza112023

Sierpnióweczki 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1020584 przez ona19
Witam ☺☺☺
Mam 4letniego synka. I w listopadzie ujrzałam dwie kreski na teście.
Byłam u trzech lekarzy bo pierwszy mnie bardzo przestraszył. Z okresu powinien wtedy być 6tydzien A na usg był sam pecherzyk.
Poszłam potem do innego i dzIs ujrzałam bijące serduszko.
Z terminu miesiącZki powinnam być w 8tygodniu A jestem na przełomie 6-7tugodnia. Myślę ze owulacji była pozniej i stąd ta niezgodność. Jeden lekarz twierdzi,ze może coś być mnie tak,a drugi ze wszystko ok.. jestem dobrej myśli.
Robiłam w tamtym tygodniu betę z dostępem 48godzin i wyszla 11213 i 15900. Z bety wynikało ze przełom 5-6tygodnia i to by się zgadzało z usg.

Jestem dobrej myśli. Najważniejsze ze serduszko bije.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020720 przez Mama Tygrysa
Ona19 Witaj :) Nie martw się, w pierwszej ciąży miałam dokładnie tak jak piszesz. Ale moja lekarka się tym wtedy wcale nie przejęła, bo wiedziała, że miewałam bardzo długie cykle (po 39-40 dni). Z daty ostatniej miesiączki wychodził mi termin 14 października, a z pierwszego USG - 1 listopada. Czyli ponad 2 tygodnie opóźnienia. Według moich własnych obliczeń wychodził mi termin 27.10., a syn rzeczywiście urodził się 28.10. Poród samoistny, o czasie, wszystko OK.

Ja byłam wczoraj na cito u lekarza, bo w poniedziałek odebrałam wyniki badań i okazało się, że TSH mam baaardzo przekroczone :( Nigdy nie miałam żadnych problemów z tarczycą, a tu nagle taka niedoczynność. Naczytałam się internetów o niedoczynności w ciąży i wpadłam w panikę. Na szczęście z dzieciątkiem wszystko w porządku, dostałam na razie 50 euthyroxu i mam się umówić do endokrynologa.

[/link] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020864 przez Madeline
Hej kochane.

Jak się macie?

Mi przeszły mdlosci po tygodniu. Czasami mam bóle żołądka ale pomaga mietowka. Cycuchy bolą, tzn sutki ale to np jak dotkne lub po całym dniu stanik ściągnę. Brzuch nie boli w ogóle. Martwię się czemu mi te mdlosci tak szybko przeszły. Boje się. Jeszcze 3 dni. Mam nadzieje, ze na wizycie okaże się że jest wszystko oki. Mieliśmy rodzinie powiedzieć w święta, ale zrezygnowalismy. Najpierw chce mieć pewność że jest wszystko oki. Czy ja panikujemy? Czy to normalne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020952 przez Angela89
Witam Was Wszystkie:)
nasze Święta w tym roku były mega wyjątkowe. zrobiłam Betę 18-12 i okazało się ze będziemy rodzicami. jesteśmy po ślubie 1,5 roku, będzie to nasza pierwsza Dzidzia:) W Wigilie byłam u swojego lekarza i powiedział ze jest wszytko dobrze. Następną wizytę mam 7.01. Termin porodu 24-08-2016:)
wszystkim sierpnióweczą mega gratuluje:) i mam nadzieje ze będziemy się wzajemnie wspierały.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1020964 przez Asiula315
Hej mam 25 lat i jestem mamą dwu letniej córeczki i właśnie się dowiedziałam że jestem w ciąży, jestem mega szczęśliwa, o dzidzie staraliśmy się 5 cyklów i w końcu się udało, termin wychodzi na koniec sierpnia. Aktualnie 5 tydzień ciąży brak jakichkolwiek objawów oprócz brak @. Mam nadzieje że będzie wszystko ok i że będzie nam się tu miło gadało bo kto nas zrozumie jak nie kobieta w podobnym stanie hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020965 przez Asiula315
Hej mam 25 lat i jestem mamą dwu letniej córeczki i właśnie się dowiedziałam że jestem w ciąży, jestem mega szczęśliwa, o dzidzie staraliśmy się 5 cyklów i w końcu się udało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020966 przez Asiula315
Sorki za podwójny post ale nie wiem jak go usunąć, cośik namieszałam hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020990 przez Madeline
Witajcie i rozgoscie się :D Ciesze się, że jest nas coraz więcej :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020991 przez ona19
Witaj Asiula. Mam do Was pytanie kiedy macie zamiar powiedzieć rodzinie i znajomym o ciąży?A może już powiedzialyscie?
my jeszcze nie mówiliśmy nikomu,chce poczekać do skończenia 3miesiaca. Powiedziałam tylko koleżance bliskiej i wie mąż.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020998 przez serduszko20
Witam:) jestem sierpniówką 2014 a teraz okazało się że bd też sierpniówką 2016 :) źle znoszę na razie byle :do końxa 1trymestru:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021001 przez Madeline
Serduszko Witaj :)

Ona Ja dzisiaj mam wizyte i usg i jeśli będzie wszystko oki to chcemy dzisiaj powiedzieć :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021011 przez ona19
Ja mam wizytę teraz 24 stycznia ale bez usg... (w ogóle ten lekarz na nfz to porażka). zapisałam się na usg genetyczne na 1 lutego i wtedy będzie juz 12 tydzień, jak wszystko będzie ok to powiemy wtedy. Pierwsza ciąza jakoś mi minęła tak bez stresu, a teraz sie stresuje i martwie cały czas do tego jestem strasznie zmęczona i senna sałe dnie. W pracy musze wytrzymać do końca stycznia, nie wiem jak to zrobię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1021058 przez Madeline
...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1021059 przez Madeline
...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1021060 przez Madeline
Zaraz szału dostane. 3 raz mi się wkleilo :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl