BezpiecznaCiaza112023

Sierpnióweczki 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1018318 przez Madeline
meniado Ja mieszkam za granica a konkretnie w Danii. Dzis albo jutro musze sie umowic tutaj do lelarza. Ale tutaj jest lekarz ogolny od wszystkiego, takze zrobi mi tylko badanie ogolne i potwierdzi ciaze. Pierwsze usg tutaj jest w 12 tygodniu. A do Pl jedziemy na swieta takze sprobuje sie do mojego ginekologa wcisnac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018423 przez meniado
Madeline no to faktycznie trochę inny świat. A z pierwszym w ciązy też byłaś w Danii? Ja kurczę teraz na wieczór dostałam do tej jelitówki gorączki ponad 38,5 i ból gardła. Zażyłam apap i trochę spadła temperatura ale naprawdę martwię się o kropkę. Pracujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018430 przez Madeline
meniado To może idź do lekarza rodzinnego, co?

Wyjechaliśmy tutaj kiedy synuś miał 11 miesięcy. Tak, ja pracuję razem z mężem a Olus chodził do niani a teraz uczęszcza do przedszkola :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018519 przez aggi
Dzień dobry :) Przybywam z sierpniówek 2014 :) ! Sentyment mam. Chciałam życzyć wszystkim przyszłym mamusiom wspaniałej ciąży, bez dolegliwości, w miarę bezbolesnego porodu i cudownych kruszynek :) A sierpniowe dzieciaczki są cudowne :) ! POZDRAWIAM :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018610 przez meniado
Na szczęście po zażyciu apapu gorączka spadła i więcej się nie pojawiła. Dziś byłam tylko bardzo osłabiona ale do pracy poszłam a teraz padam na nos i zmykam do spania. Dobranoc :) Ciekawe kiedy bedzie tu nas więcej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018626 przez Madeline
meniado To dobrze. Ciesze sie, ze juz lepiej.

Ja wczoraj bylam tutaj u lekarza to tylko z moczu zrobil test ciazowy (taki jak ja w domu :/ ), pogratulowal i powiedzial, ze mam przyjsc po 8 tygodniu ciazy na badanie krwi :) W Pl jestem zarejestrowana na usg 28 grudnia :) Juz sie doczekac nie moge :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018988 przez en85
11 sierpnia 2016 powiedział lekarz ;)
A ja najchętniej przespała,albo przeleżałabym z jakaś książka cały dzień :) Gorączka co jakis czas mnie łapie, cycki ze tak powiem bolą jakby sie miały urwać :D najchetnej spałabym w staniku Buahaha termin kolejnej wizyty w sylwstra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019062 przez Madeline
En85 witaj :) Mam tę samą datę porodu :) Napisz coś więcej o sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019098 przez Mama Tygrysa
Witajcie :) Jestem tu nowa. Mam już w domu 14-miesięcznego synka, a 3 dni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Poszłam do lekarza na zwykłą kontrolę, a tu taka niespodzianka :laugh: Chcieliśmy z mężem mieć dzieci z małą różnicą wieku. Syna karmiłam piersią przez rok i przez cały ten czas nie miałam miesiączki. Minęły 2 miesiące od odstawienia go i dalej nie wracała, więc zaczęłam się niepokoić. Test ciążowy robiłam 2 tygodnie temu i wyszedł negatywny. Poszłam do lekarza żeby się poradzić czy wszystko OK. Kiedy na USG zobaczyłam pęcherzyk, to było chyba największe zaskoczenie mojego życia :) Ale jakie pozytywne!
Termin wg USG mam na 16 sierpnia :)

[/link] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019123 przez Madeline
Mama Tygrysa Witaj :kiss: Ciesze się ze jest nas coraz więcej :) A jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019160 przez Mama Tygrysa
Na razie jest dobrze, nie mam żadnych silnych typowych objawów :) W pierwszej ciąży już od samego początku bolały mnie piersi, a od 5 tygodnia męczyły mnie nudności. Leżałam wtedy plackiem w łóżku przez 2 miesiące :( Martwię się, żeby teraz tak nie było, bo przecież muszę się zająć starszym synkiem. Jedyne co, to od 2 tygodni boli mnie ząb podczas jedzenia. Byłam już u 2 dentystów i obydwaj powiedzieli, że wszystko jest w porządku i nic do leczenia nie widzą. Więc to może taki pierwszy objaw... mam nadzieję, że minie.
A jak Wy się czujecie?

[/link] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019175 przez Madeline
Mama Tygrysa Ja czuję się dobrze. Parę razy mnie zemdlilo. Piersi bolały bardzo a teraz tylko przy dotyku pobolewaja sutki. Brzuch nie boli w ogóle. Ale to moja druga ciąża może dlatego. Ale z jedzeniem mam problem, bo jestem non stop głodna. Jadłabym co 2 godziny ale nie mam co jeść. Tzn szynki ble, parówki ble, ser tak sobie, dżem tez niekoniecznie. Póki co nie wiem z czym mam jeść chleb. Z owoców banany jem ale mi nie smakują. Mandarynki jedynie, jabłka tez tak sobie. Musze coś wymyślić do jedzenia bo długo na chlebie z masłem nie pociągnę :) No i jak otwieram lodówkę to mi śmierdzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019278 przez Mama Tygrysa
Madeline współczuję, bo z pierwszej ciąży znam ten stan jak nie wiadomo co zjeść :( Ale na szczęście równie niespodziewanie jak przychodzi może minąć z dnia na dzień :)
Zaczynam się tylko obawiać, żeby ten etap jak "wszystko śmierdzi" nie przypadł mi na święta. Bo kto Wigilię przygotuje? Hihi ;)

[/link] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019282 przez Madeline
Mama Tygrysa ja na szczęście jadę do rodziny także ja gotować nie będę :) Taki plus :)

Ale za to od dziś zaczęły się mdlosci i to konkretne. Na szczęście mam mietowke i ona mi trochę pomaga :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019283 przez Mama Tygrysa
Uh :( Jakoś to trzeba przetrwać, a potem będzie lepiej, tylko tym się możemy pocieszyć. Mnie się pewnie zacznie w przyszłym tygodniu. Zresztą wieczorami już bywa dziwnie. A od wczoraj już nawet jabłka są dla mnie za słodkie :laugh:

[/link] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl