BezpiecznaCiaza112023

Sierpnióweczki 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1019293 przez meniado
Witam nowe sierpnióweczki :)
Ja póki co mam pobolewanie brzucha i wszystko bardzo mocno odczuwam, każdy zapach i też jestem ciągle mega głodna, jak nie zjem to tak mnie ssie. No i mega bardzo mi się chce spać. Wybieram się do lekarza i jakość zajść tam nie mogę. Pierwszą ciążę przeszłam w miarę ok, tylko prawie cały czas spałam i męczyła mnie zgaga. No teraz pospać nie bardzo dam rady bo póki co chodze do pracy a po pracy czeka na mnie 17 - nasto miesięczny skarb.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019294 przez Mama Tygrysa
Przypomniało mi się, że na mdłości jest dobra herbata z plastrami świeżego imbiru. A od czasu do czasu można wziąć Lokomotiv, on zawiera tylko sproszkowany korzeń imbiru :)

[/link] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019303 przez Madeline
U mnie dzis masakra. Mocno mnie wziely mdlosci a zdwajaja sie gdy jestem glodna. Poki co jem chleb z nutella ale cienko posmarowana, bo inexzej jest fuj :/

23 grudnia jedziemy do Polski i juz marze o tym wyjezdzie, bo w pracy masakra jest. Ni do wytrzymania :(

Ja popoludniu tez mam pol godzinki dla sloninki :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019431 przez meniado
Madeline moja kuzynka jest teraz jakoś w 8-9 tygodniu i ma okropne mdłości i wymiotuje. Lekarka poleciła jej pić coca-colę albo pepsi i twierdzi że jej to pomaga.
Ja dziś byłam u lekarza bo dostałam takich bóli w pracy - brzucha i w krzyżu że nie mogłam wysiedzieć. Niestety na usg widać tylko malutki pęchęrzyk. Nie ma ani ciałka żółtego ani zarodka :(. Dostałam zwolnienie do Świąt i na razie czekamy czy coś tam jeszcze wyrośnie czy się pojawi. Oczywiście zaczęłam czytać na necie jak szalona i wsumie wychodzi że jest tak 50/50 szans. Może tak być że na usg nie było tego widać a może być ze jest ciąża bezzarodkowa i lipa. Trzymajcie kciuki żeby było ok. Mam się zglosić z początkirm stycznia jak bedzie ok a jakby mi sie coś pogorszyło albo plamienia/krwawienia to do jakiego gin albo na sor.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1019446 przez Madeline
meniado kochana jestem z Toba!!! Bedzie wszystko dobrze zobaczysz :kiss: Moze mialas pozniej owulacje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1019453 przez aggi
Dzień dobry czy mogę się wtrącić?? meniado nie martw się na zapas kochana ! Ja w 5t5d miałam sam maleńki pęcherzyk i nic więcej. Dopiero tydzień później pojawił się zarodeczek. Może za wcześnie u Ciebie jeszcze na to by było coś widać? Może owulka się trochę opóźniła i maleństwo jest młodsze? Trzymam kciuki i nic się nie martw ! Odpoczywaj ! i polecam zgłosić się do innego lekarza za tydzień, by sprawdzić czy jest OK. Dla Twojego świątecznego spokoju :)

Pozdrawiam :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019545 przez Mama Tygrysa
Meniado bądź dobrej myśli, wszystko będzie dobrze :) Trzymam kciuki. Może maleństwo jest troszkę młodsze niż myślałaś. W pierwszej ciąży jak poszłam do lekarza to nie było widać jeszcze nic, nawet pęcherzyka, a powinno. Okazało się, że było po prostu za wcześnie, że tym razem cykl się przedłużył, owulacja była później. Potem wszystko było OK. Trzymaj się :)

[/link] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019713 przez meniado
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Ja tez licze ze jest za wczesnie albo sprzęt nie ten :) najgorsze ze mam bardzo mocne bóle w krzyży i lekko podbrzusza. Lekarka powiedziała ze w krzyzu moze boleć - ale w sumie ten ból się nasila i nie wiem czy to od ciąży czy od rwy kulszowej bo niedawno miałam. Ehhh dobrze ze mam zwolnienie. Do innnego lekarza planuje sie wybrać w pn to zobaczymy co i jak.
A Wy jak się trzymacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019722 przez Madeline
meniado Ja chodze do pracy. Choc powiem Ci, ze jest masakra wytrzymac. Zoladek muli caly dzien a mdli tak do 12-13, a pozniej przed obiadem znow mdli. Przechodzi dopiero po obiedzie wieczorem. Chetnie zostalabym w domu bo w pracy przez te mdlosci jest nie do zniesienia. Wszystko mi smierdzi. Jedynie ratuje mnie herbata mietowa :( Ale z drugiej strony lepiej niech mdli co przynajmniej wiem, ze u dzidzi wszystko oki. A do 28 grudnia jeszcze tak daleko :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019894 przez Mama Tygrysa
Ja do pracy nie chodzę, jestem na wychowawczym. Ale mój roczniak daje mi teraz nieźle popalić. Dziś prawie zasnęłam w środku dnia przy czytaniu mu książki. Jestem non stop śpiąca, od kilku dni przeziębiona i do tego ząb zaczął mnie bardziej boleć. Byłam dziś u dentysty i mam opatrunki na 2 zębach, w poniedziałek kolejna wizyta :( Czytałam, że leczenie zębów w ciąży jest bezpieczne, ale martwię się trochę, bo też mnie od jakiegoś czasu brzuch pobolewa. I może to dziwnie zabrzmi, ale martwi mnie to, że nic a nic nie bolą mnie piersi. W pierwszej ciąży od razu się powiększyły i bolały.

[/link] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019937 przez Madeline
Mama Tygrysa noo ja wlasnie jak pojede do Pl to mam 3 zeby do leczenia kanalowego. Ciekawa jestem czy dentysta mi zrobi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020093 przez Mama Tygrysa
Madeline jak to sprawa "na już" to nie powinien odmówić :) Teraz już lekarze raczej nie odkładają leczenia na po ciąży. Są takie znieczulenia, które są całkowicie bezpieczne. Wczoraj moja mama mnie pocieszała, że jak była ze mną w ciąży to akurat musiała mieć ząb wyrywany. Była chyba w 7. miesiącu i nic się nie stało ;)
Na długo wracasz do Pl? :)

[/link] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020117 przez Madeline
Mama Tygrysa Na dwa tygodnie.

Czy Was mecza zaparcia? Bo mnie od paru dni masakrycznie. A okazalo sie ze miedzy innymi to jest od bananow, bo ponoc maja jakies dzialania zapierajace. W zyciu bym nie pomyslala. A jadlam dosc duzo, bo dziennie po 2-3 zeby wytrzymac do kolejnej przerwy w pracy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020305 przez Mama Tygrysa
Madeline na razie mam spokój, ale w pierwszej ciąży mnie męczyły. Wtedy pomogło mi picie kefiru dziennie :cheer:

[/link] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020370 przez Madeline
Mama Tygrysa musze tutaj poszukać, ale wydaje mi się ze nie ma. Że jest tylko jogurt pitny.

Kurcze bierze mnie przeziębienie :( Kicham i prycham, mam już katar i łamie mnie w kościach :( A tu za 4 dni wyjazd :( Dzisiaj pakowanko, musze poprac resztę rzeczy, ewentualnie je dopakować i przeżyć dwa dni w pracy i wsio :D I kierunek Polska. Kurcze, ale się cieszę :D To są moje pierwsze święta z rodziną (tzn. rodzicami) od 3 lat. Oczywiście jeździliśmy na urlopy do Pl, ale zawsze ktoś jechał inny na święta i my nie mogliśmy. W tym roku wypadła nasza kolej. Jupiiii..... :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl