BezpiecznaCiaza112023

Sierpnióweczki 2016

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1021061 przez Madeline
....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1021062 przez Madeline
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021076 przez Mama Tygrysa
Bardzo się cieszę, że jest nas tu coraz więcej :)

Madeline czyli wszystko jest dobrze? Super! :cheer:

Ona19 u mnie już wszyscy wiedzą o ciąży, i rodzina i znajomi. Nie mogliśmy się powstrzymać ;)

Ja się w ciągu ostatnich dni zaczęłam fatalnie czuć. Nie mam co jeść, wszystko jest dla mnie ble, a cokolwiek zjem to mnie mdli. Jakbym mogła, to spałabym cały dzień. I boli mnie głowa tak jak w pierwszej ciąży. No ale trochę pocieszam się tym, że to za jakiś czas musi minąć. Następną wizytę u lekarza mam 13 stycznia. Stresuję się ze względu na tą niedoczynność tarczycy.

[/link] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021085 przez Angela89
u nas na tą chwile wiedzą tylko rodzice. nie wiemy jak długo wytrzymamy żeby trzymać to w tajemnicy. do lekarza idziemy 7 stycznia może po tej wizycie jak usłyszymy już bicie serduszka zaczniemy głośno o tym mówić.
a wy kochane jak sie czujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021091 przez lovemybabies
Hej :) witam i ja :) 8 tydzień :) następna wizyta 15stycznia :)

] [/link]

[/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021093 przez Asiula315
Hej dzis wlasnie mieliśmy imprezkę, moja córcia skończyła dwa latka. My juz w sumie powiedzieliśmy wszystkim o ciąży tzn rodzeństwu i rodzicom a jestem tylko po teście ale mąż to taka gaduła ze nie wytrzymał hehe Termin u lekarza muszę dopiero umówić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021440 przez Madeline
Dziewczyny czy Wam też jest tak zimno? Ja czasami potrafię się trześć z zimna, a mąż i synek w domu latają na krótkim rękawku. Boje się czy to normalne, bo ze synkiem tak nie mialam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021449 przez Mama Tygrysa
Madeline też tak mam, właśnie teraz siedzę w dwóch swetrach, a mąż w krótkim rękawku :) Ale czasem też mi się zdarzają uderzenia gorąca, najczęściej w nocy, jakbym miała gorączkę. To chyba normalne, na początku ciąży hormony wariują ;)

[/link] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021480 przez Asiula315
Mi też ostatnio zimno ale ja ogólnie zmarzlak jestem hehe pozatym czuje się ok tylko zabieram się za odstawienie od piersi mojej córki a to ciężki orzech do zgryzienia ehh i jeszcze często boli mnie podbrzusze czy wy też tak może macie? A i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021511 przez serduszko20
Hej 8tydzień przede mną:) widziałam już bijące serduszko naszego maleństwa:) plamiłam troche i byłam u gina i zapisał luteine i tak rano biore euthyrox i potem równo co 12hodz 2tabletki luteiny kwas foliowy i żurawit bo miałam brzydki mocz masakra tyle tych leków:( ide 12stycznia na wizyte i bd już chodzić z kasy chorych:) a tak to duzo pomaga mi mama zajmuje się Filipkiem bo ja na razie źle się czuje:( a mąż cały dzień pracuje

Szczęśliwego Nowego Roku:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021515 przez studentka dietetyki
Bardzo proszę przyszłe mamy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej stanu wiedzy kobiet w ciąży na temat żywności funkcjonalnej :) poniższa ankieta ma formę testu :) dzięki czemu będziecie Panie mogły sprawdzić co wiecie na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie ;)
Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :)
link:
www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021528 przez Madeline
Serduszko Oj to nie dobrze, że plamilas, e najważniejsze że byłaś u lekarza i ze jest juz lepiej. Na pewno dotrwamy wszystkie do sierpnia :kiss:

Asiula Mama Tygrysa mi jest non stop zimno. Martwię sie czy to normalne. I od paru dni w ciągu dnia musze robić sobie godzinne drzemki bo padam.

Ja nie mam już żadnych mdlosci. Wieczorem po zdjęciu stanika czuje, że piersi mam tonowe i non stop stoją mi sutki, Wam też? A i znów mam ogromny apetyt. Co chwila jestem głodna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021563 przez Mama Tygrysa
Asiula mnie pobolewa podbrzusze, jest takie jakby napięte, jak dużo pochodzę, posprzątam itd., ale przechodzi po odpoczynku. Gratulacje, że tak długo karmisz! :) Też chciałam synka karmić jak najdłużej, ale musiałam go odstawić po roku. Teraz widzę, że to był ostatni moment kiedy dało się go jeszcze "oszukać" i zrobić to w miarę bezboleśnie, bo teraz już by się tak łatwo nie dał. Ale uda Ci się, powodzenia :)

Serduszko najważniejsze, że plamienie ustąpiło po lekach :) Też biorę rano euthyrox, bo TSH wyszło mi fatalne :( Za 2 tygodnie muszę powtórzyć badania i mam nadzieję, że będą już choć trochę lepsze. Jak często są wizyty na NFZ? Na każdej wizycie jest robione USG? Na razie chodzę prywatnie, ale zastanawiałam się nad przejściem na przychodnię. No i mamy synków w podobnym wieku, mój ma 14 miesięcy :)

Madeline zazdroszczę braku mdłości ;) Ja to teraz ciężko przechodzę, nie mogę normalnie jeść, ciągle chce mi się spać i jestem zmęczona. Nie do życia jestem... i non stop chce mi się płakać. Nie wiem jak ten mój mąż jeszcze ze mną wytrzymuje.
A co do sutków, to pamiętam, że w pierwszej ciąży tak miałam, bo mi piersi tak napuchły, że wszystkie biustonosze miałam za ciasne :cheer:

[/link] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021602 przez Angela89
Witam Was Wszystkie w Nowym Roku:)
ja bym całe dnie przeleżała z przerwami na szybką drzemke. piersi na koniec dnia jak zdejmuje biustonosz bolą mega. od kiedy Pamiętam usypiam zawsze na brzuchu juz już sie zastanawiam jak to bedzie daje... teraz przeszkadzają mi piersi w usypianiu na brzuchu a jak pokaże sie brzuszek? co to będzie? Mdłości jak na razie mnie nie dopadły:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021607 przez studentka dietetyki
Bardzo proszę przyszłe mamy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej stanu wiedzy kobiet w ciąży na temat żywności funkcjonalnej :) poniższa ankieta ma formę testu :) dzięki czemu będziecie Panie mogły sprawdzić co wiecie na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie
Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :)
link:
www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl