BezpiecznaCiaza112023

Sierpnióweczki 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1023269 przez Madeline
Dziewczyny trochę się martwię, bo od jakiegoś czasu boli mnie kręgosłup z tyłu. Tzn okolice krzyżowo-lędźwiowe. Czy mam się martwić? Szczególnie boli mnie po pracy, a w pracy dość fizycznie pracuje, ale oczywiście nie dźwigam ciężarów. Z synkiem tez mnie tam bolało, ale gdzieś tak kolo 18 tygodnia się zaczęło. Czy to jest możliwe ze druga ciąża to bolą szybciej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023275 przez ona19
madeline mnie w pierwszej ciąży bolały starsznie nogi w pachwinach nie mogłam wstać z łóżka, ale jakos tak pod koniec ciązy, a teraz jestem w koncówce 9 tygodnia i boli mnie już... w dzien jak chodze to spoko, ale wieczorem jak sie położe i potem chce sie przekręcić na łóżku, albo wstać to masakr,a boli mnie właśnie kręgosłup na dole, nawet pupa z tyłu. Jutro bede u lekarza to zapytam o to, ale pewnie to ejst spowodowane tym, że macica się powiększa.,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023290 przez Madeline
Ona To daj proszę znać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023293 przez ona19
Ok damz nać na pewno. Jutro ide do innego lekarza, będę go widziała pierwszy raz na oczy... ciekawe czy będzie normalny :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023301 przez Mama Tygrysa
Ja też jutro idę do lekarza . Już jestem strasznie ciekawa tej wizyty. Ale się stresuję! Nawet w pierwszej ciąży nie miałam takich nerwów :blink:

Madeline nie masz się czym martwić na zapas, kręgosłup w ciąży zawsze doskwiera. Mnie też boli ale wyżej, tak piersiowo-lędźwiowy, jak trochę pochodzę albo postoję. Normalnie nie umiem ostatnio obiadu ugotować, muszę robić przerwy żeby usiąść . Z synem teraz sama na spacery nie wychodzę, bo na ostatnim tak mnie plecy rozbolały, że myślałam, że nie dojdę do domu.

A jak się czujecie? Mnie jest niedobrze przez 24h. Jak jestem głodna to jest chyba jeszcze gorzej. Byle przetrwać jeszcze te kilka tygodni.

[/link] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023312 przez Dziki Imbir
Ja jestem głodna cały czas ale nie mogę nic zjeść, tak mnie mdli. Kręgosłup też pobolewa i sikam nieustannie. Mam wrażenie, że dużo wody już mi się zmagazynowało w organizmie, bo przytyłam na tym nie jedzeniu 1,5kg. Nie mogę doczekać się drugiego trymestru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023393 przez ona19
Ja po wizycie. Wszystko dobrze ☺ dzidzia 10tydzien.
Bóle w kregoslupie spowodowane są rozciąganie wszystkiego. Napiszę pozniej więcej ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1023395 przez Madeline
Ona Dziękuję ze dalas znać ;) I ciesze się ze z maluszkiem wszystko dobrze :) To tak jak ja. Dziś zaczynam 10 tydzień :D To kiedy masz termin?

Mama Tygrysa Przykro mi, że tak się źle czujesz :( Ja odpukać jestem non stop głodna o latam co chwila siusiu w nocy ok 1-2 i potem kolo 5. I trochę pod wieczór czuje ze mam ciężkie piersi i bolą jak dotykam, no i ten cholerny kręgosłup a tak to naprawdę nie mogę narzekać. 27 stycznia mam tutaj usg :) Już się doczekać nie mogę :)

Dziki Imbir Biedna :( Wiem jak to jest jak mdli :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023406 przez ona19
Zapisał mi dziś w karcie ciąży ze termin na 6sierpnia. Muszę suwaczek potem zrobić sobie ☺ jejku ale sie cieszę. Dzidzia strasznie się krecila ☺☺☺☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1023421 przez Madeline
Ona Bardzo się ciesze ze wszystko oki :kiss:

A jak tam Wasze brzuszki? Bo mi się wydaje, że mnie już trochę wysadzilo. To moja druga ciąża i czy to normalne że już?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023436 przez ona19
madeline śliczny brzuszek :) ja miałam troszke brzuszka i przed ciążą, ale podobno w drugiej szybciej widać i u mnie chcyba też już lekko wystaje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023456 przez Mama Tygrysa
Ona19 bardzo się cieszę, że wszystko w porządku :)

Dziki Imbir doskonale Cię rozumiem. Ale damy radę, jeszcze trochę.

Madeline super brzuszek :) Właśnie dziś czytałam, że w 10. tygodniu może już być wyraźnie widać, szczególnie jeśli to nie pierwsza ciąża. U mnie to ciężko powiedzieć, ostatnio na wadze spadłam, rano brzuch płaski, ale jak zjem obiad to nagle robi mi się brzuch jak na 4 miesiąc :laugh: Ale mam tak właściwie od czasu porodu.

Po dzisiejszej wizycie jestem szczęśliwa. Wszystko jest dobrze. Na USG maluch ciągle sobie hopsał. Urósł nawet więcej niż trzeba. Wyszło, że jest o tydzień większy i tym razem termin na 9 sierpnia. Ale lekarka powiedziała, że zostajemy przy tych pierwszych wyliczeniach na 16 sierpnia :)

[/link] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1023457 przez Madeline
Dziewczyny ale pokażcie tez swoje brzuszki :kiss:

Mama Tygrysa Super wieści! Ciesze się bardzooo :D Zobaczycie ze wszystkie urodzimy śliczne zdrowe dzieci ❤

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023460 przez meniado
Hej dziewczyny - trochę mnie tu nie było i widzę że pojawiły się nowe sierpnióweczki :) U mnie na szczęście okazało się że póki co wszystko ok - w końcu pojawiło się serduszko i maluszek wielkością zgodnym z wiekiem. Jestem taka szczęśliwa :)
Madeline mnie w lędźwiach boli praktycznie od tygodnia po zapłodnieniu - z krótkimi przerwami. Jak odpocznę bardziej przez kilka dni to przestaje boleć a jak popracuje ponoszę małą to zaraz jest ból. Jak to powiedział mój gin - macica już jest przeorana przez pierwszą ciążę i leepiej niż wtedy nie będzie. Chociaż u mnie na szczęście nie mam teraz zgagi jak w pierwszej ciąży.
Co do brzuszka to tak jest że w drugiej szybciej wywala. Ja praktycznie nic nie przytyłam a czuję po ubraniach że mi wywaliło bardziej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023468 przez Mama Tygrysa
Meniado strasznie się cieszę! :cheer: Właśnie ostatnio myślałam o Tobie czy wszystko dobrze :)

[/link] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl