BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2016

7 lata 9 miesiąc temu #1038126 przez krecik
Basienka, z tesciami to jie wygrasz;) dzisiaj juz lepej?

Moniaak, o ja tez sobie strasznie chwale pobyty na wsi, jak malego wypuszcze z tata lub mamą po sniadaniu to dopiero na posilki wraca, po obiadku godzina bajek, ot taka regeneracja i dalej w swiat:d my jedziemy w srode lub w czwartek, bo maz jest teraz w domu:)

Ania a macie juz jakies typy co do imion? Wogole kiedy mqsz wizytee?
A w tym zywcu(lub obok) jest co robic z takim 4 latkiem? chcemy jeszcze gdxies wyskoczyc w weekend, tylko szukam fajnego miejsca tzn. tak zeby maz za nim biegal, a ja mogla choc troche usiasc i odpoczac

Dzisiaj mloda szaleje w brzuchu, ze az milo, chyba musze przystopowac troszke z tymi zakupami dla niej, ale sa takie teraz takie przeceny ze az zal nie wziasc, nqjwieksze w h&mie, jutro u nas podobno maja byc upaly, wiec wezme mlodego na szybkie zakupy w poludnie, nie bede miec wyrautow sumienia, ze na polku nie jestesmy:d

Milego:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038127 przez Pusia
czesc dziewczyny:))
widze ze tu zawzieta rozmowa na temat imienia i wymiana ciuszkow:))) kolezanki popadly w szal zakupow:)))
my dzis wrocilismy z odwiedzin rodziny:))) piatek tescie .. sobota rano... gorzow a dzis mysliborz.... babcia w miare mila.... ale po kolacji u niej meczy mnie zgaga mam nadzieje ze to psoci brzdac a nie zalowana kolacja :))) u babuni meza....
ja jutro usg.. tyle czekalam.... chcialabym juz rozgladac sie za ciuszkami ale szczerze powiedziawszy nie mam pojecia jaki to rozmiar kupowac jaki dla dziezka nie wiem jakie sie urodzi...macie jakies pomysly.. nie znam sie za bardzo na rozmiarach :(( nie wiem do konca jak to ukladac i wogole..
to 5 miesiac ten czas mija ... niby jest okazaja na spokojnie popatrzec a....jakos boje sie ze sie nie wyrobie:((
ide lulu bo dzis duchota i sie czuje jak po maratonie :(( buziale dziewczyny:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038128 przez ania1985
ja mam pustke w głowie jesli chodzi o imiona :P na wizyyte ided 20 lipca ale 25 jade na prenatalne wiec tam na pewniaka sie juz dowiem,przynajmniej mam taka nadzieje. korci mnie zeby tez juz cos kupowac do maluszka :D
co do Żywca i miejsc w ktorych my bylismy to duzo ludzi.ja wole spokojniejsze miejsca-mniej zaludnione heh ale ja odoczywalam a maz z mlodym szalal.
dla dzieci jest duzo atrakcji-tor saneczkowy, zjezdzalnia pontonowa,plac zabaw i piekne widoki, potem pojechalismy nad zapore to tam rowerki wodne,rejs statkiem,i nozki mlody pomoczyl. jesli nie denerwuje cie tlok to odpoczniesz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038129 przez krecik
Ania, a na kiedy masz termin? Sorki nie pamietam, a suwaczka nie masz:)
Ooo super o takie cos mi wlasnie chodzilo, a to konkretnie jakis park rozrywki czy poprostu to jest na zaporze?

Pusia, na pewno pozalowane, stad ta zgaga;)
Ja to kupuje takie ciuchy 68-80, licze w ktorym miesiacu malq bedzie miala np 6 miesiecy i kupuje jakies spodenki, tylko, ze ja bwrdaiej patrze na takie wyjsciowe, czasem bodziaczki, jqkies bluzeczki etc, bo mala stety niestety bedzie miala ciuchy po synu i siostrzencach i nie bede jej kupowac calej wyprawki od nowa, bo mi szkoda kasy, a i jeszcze kupuje pqjacyki do szpitala na roz 62 trzy pak, zeby miala cos nowego:)
Co do rozmiarow to np.w h&m jest ze 74 to tak 6-9 miesiecy, wtedy bedzie lato to kupuje letnie ciuszki, cala filozofia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038131 przez ania1985
Krecik 28 listopad :) jestem chyba tu ostatnia :P wy bedziecie tulic maluszki a ja bede dalej czekala :)
częsc na gorze żar częsc na zaporze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038132 przez krecik
Ania, rzeczywiscie koncowka, troszke poczekasz:)
Ja mam polowkowe we wtorek, tak na ostatnin moment, strasznie sie denerwuje, chcialabym bym miec tak jak w poprzedniej ciazy, czyli, ze te badania sa tylko, zeby potwierdzic ze wszystko ok , ooo jaka to byla bloga nieświadomość, a tu non stop o tych chorobacg sie slyszy, sorki, ze tak smece

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038133 przez ania1985
Mnie najbardziej wkurza jak co chwile ktos pyta czy napewno z dzieckiem wszystko ok bo nie tyjesz,bo brzuch za maly bo piersi sie nie wylewaja,bo to bo tamto bo sramto.potem czlowiek sobie wmawia ze rzeczywiscie co moze byc nie tak. Krecik to tylko 2 dni i dowiesz sie ze wszytko wporzadku :D na nic zmartwienia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038134 przez krecik
Ania, serio tak pytaja, bo brzuch za maly...u mnie, dzięki Bogu tak nie ma, sa tylko pytania irytujace czyli, ale na pewno dziewczynka-za ladnie wygladasz na dziewczynke,
Wlasnie ja to jescze musze wyniki cytologii odebrać, juz dwa miesiace po nie jade:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038135 przez moniaaak
K.....wa opisałam się jak głupia i się nie dodało..
U mnie na topie pytania o płeć. I jak słyszą, że drugi chłopak, to najczęściej "ojej... szkoda, że nie parka". Tak mnie to wpienia... ale gryzę się w język. Już przywykłam do myśli, że będzie Igorek(chyba) i nawet się cieszę.
Druga rzecz, ktora mnie MEGA drażni (nie wiem czy juz o tym pisałam), to komentarze o 500+.Nosz..... mam ochotę mówić :tak-sprawiamy sobie drugie dziecko, zeby dostac 500 zł. Patologia
Jakoś mnie szał ciuszków omija na razie. Jakoś nie mam weny. Pewnie kupię parę sztuk, ale tak to wszystko po Kacprze będzie. Pewnie koleżanki też coś od siebie dorzucą;).
Teraz kupuję tylko jak coś w miarę nowego w ciuchu upoluje:).
Pusia najmniejsze jakie mam to 56-62. Kacper dość dlugo nosił te rozmiary. Z tym, że pamietaj, że np Hm ma zawyźone rozmiary-ale zawsze dziecko dorośnie.
Z ciuszków to głównie body, śpiochy, półśpiochy, pajace (koniecznie rozpinane na całej długości, a nie np tylko do jeden stópki-miałam kilka takich, porażka).
Sorki za literówki, ale piszę z tel

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038137 przez moniaaak
Dodatkowo tego wszystkiego zaczyna mnie boleć gardło. Wczoraj trochę zmarzłam. Modlę się, żeby nie było z tego anginy:(
Popłukałam trochę srebrem. Niestety zabrałam go bardzo mało, bo nie sądziłam, źe będzie mi potrzebne:(
Dziewczyny za chwilę zaczynamy 6 miesiąc. Ostatni z tych lightowych- trzeba się nim nacieszyć:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038138 przez Kinia7955
Pusia z rozmiarami różnie u każdego dziecka. Wydaje mi się, że też trochę zależy od genów. Jak rodzice wysocy, to pewnie i dziecko trochę dłuższe.
My z mężem raczej do nie za wysokich należymy, to i dzieci nie mają po kim wzrostu dziedziczyć :P Moja Ala zawsze nosi ciuszki mniejsze niż wypada to z rozmiarówki na miesiące. Tak jak Moniak pisała H&M ma np. zawyżoną rozmiarówkę. Ala ma teraz 2,5 roku, a nosi HM 92, czyli 18-24 miesiąca.
Jak się urodziła też bardzo długo nosiła 56-62,więc ja obstawiam, że drugie będzie podobne. Chyba że hormony zrobią swoje i mały Adaś nie będzie wcale taki mały :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038145 przez niagara
Cześć Dziewczyny :laugh:
Ale Wam fajnie z tymi wyjazdami, a my całe lato spędzimy w domu ehhh... :pinch:

W czwartek mam połówkowe i usg 3d a w sobotę wizytę, już nie mogę się doczekać :laugh:

Moniaaak u nas też były komentarze "ooo to na 500+ się załapiecie" a ja to zawsze obracałam w żart i mówiłam, że taaaak to był najważniejszy powód hahaha :laugh:

Ciuszki kupuję 56/62, bo Julka długo w takich chodziła. Choć jak wpadła mi super bluza w ręce w dobrej cenie to i 74 rozmiar też wizięłam :laugh: ale większych już nie kupuję. Jula teraz 3 lata za chwilę kończy a rozmiar 98 nadal nosi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038148 przez Pusia
czesc sloneczka:))
no ja z mezem w miare jesli chodzi o wzrost:) postaram sie zapamietac te wszystkie info:)) a czas pokaze i zweryfikuje:))
Ania nie przejmuj sie bo ja mam albo 21 albo 29 wiec obie bedziemy czatowac:))) hi hi wazne ze zdrowe a czy to bedzie parka czy nie to juz tak ma byc.... przeciez kochamy swoje brzdace juz teraz jak sa w brzuchu..:)) mi mowia ze nie mozliwe ze dziewczynka bo mam ladna twarz:)) jakby wczesniej brzydka byla....hi hi
500 plus.... co z tego jak zaraz zaczna rosnac podatki i w olgole wiec na dobra sprawe to co dostaniecie to oddacie do panstwa raz jeszcze tyle...:))) a ludzie jak ludzie gadac beda zawsze:)))
nie ma co sie przejmowac:)))
ja mam dzis usg u lekarza,,, musze jakies zdjecie wyprosic:))) napisze popoludniu
pa dziewczyny milego:***

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038149 przez Basienkaaa
Kreciku tak lepiej :) rzadko mnie boli głowa, ale jak już się trafi to hohoohh!! Chętnie bym zajrzała do H&M skoro mówisz że warto... krecik co do połówkowych- napewno będzie wszystko Ok :)

Pusia nie lubisz kupować przez allegro? Ja tam znalazłam fajne body, półśpiochy ( koleżanki polecają ), pajacyki. Też nie mam doświadczenia - nie wiem w jakiej ilości... Biorę po 2 szt rozm 56, reszte 62- i jeśli chodzi o body to narazie długi rękaw kupuję, bo to jednak listopad...
Kupiłam jeszcze taki cieplejszy kombinezon ( znalazłam na olx) - żeby mieć jak przewieść z szpitala berbecia :) Najgorszy mam problem żeby oszacować jak duzo tych 62... Podpytuje koleżanki, ktore dopiero urodziły to mówią że w 3 miesiącu już dziecko wkłada rozmiar 68 ,
W sumie zawsze można poźniej coś dokupić, więc chyba też już kończe z 56/62 i zaczynasz 68 :D

ania86 , krecik i moniaaak - ah ludzie często gadaja i nie wiedzą jak bardzo drażnią te komentarze.... Ja pamiętaj jak po ślubie, mowiłam bliskiej koleżance , że w przyszłosci będziemy myśleć o dziecku, a ona mi często mowiła że modli się bym jak najpóźniej zaciążyła - bo nie chce w " tym burdelu " ( czyt. naszej pracy) zostać sama.... Bardzo nie na miejscu, życzyć komuś by miał problem z zajściem w ciążę :| Wiem że koleżanka nie miała nic złego na myśli - poprostu chlapneła - i tak niestety ma większość ludzi. Zanim pomyśli- powie....

We wrocku dzisiaj upał na maksa.... ah jaka zmienna ta pogoda :) Mąż dziś w domu i nie wiem jak wykorzystać ten dzien :P Chyba kupię kubeł lodów.... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038155 przez krecik
Hej, u nas tez upal i kiepsko sie czuje, cos mi sie wydaje, ze Stas bedzie mial super dzien z bajkami:/rano bylam na pobraniu krwi i pedwo doszlam do domu spowrotem, jeszcze malego musialam wziasc ze soba

Moniaak, pamietaj jeszcze o wodzie utlenionej do ucha, tak co 2h zakrapiam, dodatkowo jesli zaczyna cie gardlo bolec, to plukaj je po kazdym posilku woda z sola, i korzystaj i lez duzo, to tez pomaga:)

Basia, kompletow w rozmiarze 56 to nie musisz miec duzo, za to w rozmiarze 62 to wykorzystasz , inaczej bedziesz musiala co dizennie pranie robic, a bo to sie uleje, a przesra (sorki, ze tak doslownie), na pewno pare razy bedziesz go w ciagu dnia i nocy przebierac , i moim zdaniem najlepsze pajacyki:) polecaja tez kaftaniki, ale ja wogole nie uzywalam, nie lubilam

Niagara, rzeczywiscie oni maja w h&m duze te ciuchy, takie na grube dzieci, doslownie, na moim wszystko wisalo i musial miec idealnie dobrany rozmiar wg wieku, a siostrzeniec ktory jest 14 miesiecy mlodszy od niego spokonie mogl chodzic w jego ciuchach:)

Dzisiaj nalesniki z serem u nas:d

A z tym 500 plus, to ja zawsze powtarzam, ze na swoje dziecko trzeba sobie samemu zarobic, bo nikt ci nie da, a to 500 to tylko "dodatek", ktory teraz jest a jutro nie wiadomo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl