BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2016

7 lata 9 miesiąc temu #1038216 przez niagara
Dziewczyny ale się rozpisałyście, sama już nie wiem co komu odpisać ;)

Ja też jestem za FB proszę o dodanie do grupy, Cortezia wysłałam priv ;)

Ooo cześć Mari :laugh:

Pusia gratuluje synka :)

Kinia Cortezia śliczne brzuszki :)

Co do ciuszków zgadzam się z Cortezią, warto kupić kilka sztuk 50, rozmiar 56 my używaliśmy do 3 miesiąca ;)

Która jest teraz aktywna i może mnie spóźnialską dodać? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038217 przez moofka
cortezia grudniówki całkiem padły :pinch: kontakt mam tylko z jedną bo piszemy cały czas na grudniówkach 2013 :)

moniaak w grupie starej gwardii z wątku testów owu też zaczynamy każdy dzień od wpisu z datą i dopisujemy pod spodem do końca dnia. jeszcze zaczynająca wrzuca jakieś foto :) także ja jestem za :)

niagara dawaj do mnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038219 przez moniaaak
Ja też jeszcze nie śpię. Jakoś ostatnio nie mam weny na wczesne chodzenie spać.
To nam się wątek rozkręca-super:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038220 przez krecik
Pusia, super wiesci:) i gratuluje synka , jeszcze tylko wybrac imie i z gorki:)
Swoja droga jutro ide na polowkowe i tak sobie mysle, ze jakby mi powi3dzial lekarz, ze bedzie jednak chlopak to go chyba zamorduje...

Moniaak, postaram sie dostosowac:)

Mari, jak Ty na te upaly wytrzymujesz w pracy!moj brzuszekmjuz wrzucilam na fb, co prawda nieaktualny , ale jest:p

Jutro tez mam wizyte u diabetologa, musze na sciemniac 4 tygodnie pomiarow dukrow, tzn. Sprawdzam min dwa razy dziennie po "podejrzanych" posilkach, ale jakos szczegolnie mi nie skacze to i nie notowalam:d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038221 przez niagara
Moofka Moniaak wysłałam priv, może któraś mnie odnajdzie i doda do grupy :P :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038222 przez moniaaak
Niagara widzę, że już jesteś :). Mam trochę problem z netem, bo ciągle się burze kręcą, a w telefonie tym mniej wygodnie.
Krecik myślę, że Ci nie powie. Ale daj znać jutro:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038224 przez Basienkaaa
Marii ja tez podziwiam ze dajesz rade w takie upały w pracy. No Ale czasami nie ma wyjścia ☺
Popadalo trochę ale dalej czuje duchote.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038303 przez cortezia
Jestem za tym, żeby pisać tu i tu, jak jestem w domu to często zaglądam na forum, ale jak jestem poza to bardziej ogarniam fb:(

Pusia dodałam Cię do znajomych i teraz czekam aż potwierdzisz i zaraz dodam Cię do grupy na Fb. JDNAK SYN wow SZOK Gratulacje w takim razie :* a co do tableki jest na fb i jak już będziesz w grupie to Cię tam dodam i wszystko napisze

Witaj Mari miło Cię poznać oczywiście dodam Cię do grupy wystarczy tylko, że w wiadomości prywatnej do mnie napiszesz mi swoje dane na fb czyli imię nazwisko miejscowość i jakie masz zdjęcie na awatarze to będzie najłatwiej:) Musze Cię dodać do znajomych żeby zaprosić do grupy:)

A propo grupy na fb jestem za tymi datami, ale Krecik odpowiadam Tutaj, możesz też swoje nowe posty tworzyć z tą data. P.S. piękna waga córci

Ja dziś w domu i góra prasowania po wakacjach aż mi się nie chce ehhh...

Mam wyniki badań krzywej cukrowej, jestem w normach czyli tak Test obciążenia glukozą (75g) GLUKOZA NA CZCZO 80 MG/DL (norma 70-90 mg/dl)
GLUKOZA PO 1 GODZ 122 MG/DL (norma do 180 mg/dl) i GLUKOZA PO 2 GODZ 137,5 (norma do 140 mg/dl) Podałam to bo warto wiedzieć a ja się naszukałam i dopiero jak zadzwoniłam do położnej to mi wyjaśniła:) Także ja się mieszczę. A tak wam tylko powiem, że mi wytłumaczyła, że nie wolno jeść dzień wcześniej smażonego, ani pić żadnych soków, nie jeść słodyczy a ja oczywiście jadłam smażoną rybę bo musiałam zrobić z nad morza flądrę przywieźliśmy ( a flądra nie smakuje mi na parze bądź z piekarnika) bo inne ryby jak najbardziej ale flądra jest obrzydliwa ) i przyjechała przyjaciółka i kupiła nam lody i sok z żórawiny w lościch okrutnych to mam efekt :) hehe bo zazwyczaj glukoza na czczo wychodzi mi 70 :)

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Podziękowania: MARI

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038305 przez Basienkaaa
Ja jutro wizyta u gienka i zanosze moje nowe badania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038306 przez Basienkaaa
Napisałam caly wywód tutaj, ,, a dodalo mi sie tyljo 1 zdanie. .. nie mam sil do pisania z tel

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038307 przez cortezia
Ehhh ja też nie cierpię pisać tutaj z telefonu bo zazwyczaj mi nie dodaje :(

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038309 przez MARI
Witajcie. Ja w pracy, ale jutro mam wizyte i idę na zwolnienie, mam dość. Coraz mi ciężej. Nie mogę się doczekać co jutro się dowiem :)
Basienkaaa to razem czekamy jutra na wizyte
Cortezia ja dopiero będę miała krzywą cukrową.
Trzymajcie się :)
U mnie leje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038324 przez Pusia
czesc...
A Cortezia niespodzianka powiem ci:)) jednak chlopak maz dumny nosa zadziera:)) dziek za dodanie mnie na fb juz myslalam ze mnie nie chcecie...:)
jesli chodzi o imie mamy juz kwestie soporu o to jak damy mam za soba bedzie Adrian..
ja tez zagladam tu i tu:))) wiec bez problemu...
Marii szacun ze nie poszlas wczesniej na zwolnienie... ja juz od 18 kwietnia siedze i szalenstwo:)))
Wczoraj byla kuzynka z chrzesniakiem... 11 bedzie mial dwa latka.... powiem Wam ze wysiadlam :)))szalony maluch:)) a dzis dzialka, i urlopik leci... mielismy jechac na mazury ale droga daleka i fundisze sie koncza:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038326 przez moniaaak
Zauważyłam, że jak wstawiam buźkę z szablonów w telefonie, to potem wszystko inne się nie dodaje. Ja głównie z tel piszę, więc na fb nieco wygodniej(przynajmniej sesje nie wygasają;).
U mnie sok porzeczkowy się produkuje, a za chwilę biorę się za ogórki. Mam ich na całe dwa słoiki. A wieczorem mam jechać do jakiejś znajomej mamy po więcej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038335 przez Kinia7955
Nie chciałam zaśmiecać fb zdjęciami, więc wrzucę Wam tu.
Wiem,wiem szaleje z tymi ciuchami, ale to już koniec, jeszcze przyjdzie tylko jedna paczka z hm. :silly: :whistle: :woohoo:

Te tu to upolowane na olx. Rozmiary od 62 do 74, nie wszystko jest na zdjęciach, bo bym pól dnia musiała pstrykać.
Ogólnie jeszcze było mnóstwo innych rzeczy: body, spodnie dresowe i kurtka zimowa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl