BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1056508 przez masuska
Mavi galratulacje :) :) :)

A ja na odparzona pupie polecam bepanthen, albo zasypie alantan :)

Pogoda dziś była cudna więc korzystaliśmy na masa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056509 przez Justyna_1709
Gratulacje dla ostatnio rozpakowanych! Pokazujcie zdjęcia dzieciaków :)

Olcia, mocno trzymamy kciuki, żeby szybko poszło. Kilka styczniowek mamy, to i marcowke gdyby co zaakceptujemy ;)

Starszy nigdy odparzen nie miał, więc nie pomogę (dobrze przeciwdziałał linomag zielony i alantan też zielony.)
Teraz widzę, że może być inna historia, bo Miłoszowi nigdy nie przeszkadzała pełna pielucha, a Miki płacze jak tylko lekko zuzyta jest... jakąś delikatną dupcie ma.

Też jestem ciekawa jak radzi sobie Kejt.

Cudownie jest być w domu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056515 przez masuska
Hej, miesiąc temu o tej porze zastanawiałam się czy to co czuję to skurcze porodowe, czy nie a za godzinę Aleksander był już w moich ramionach :) Kochany mój dziś kończy pierwszy miesiąc :kiss: :kiss: :kiss: Ależ ten czas szybko płynie, tylko po dzieciach widać jak się zmieniają. Dobrze że my rodzice, ciągle piękni i młodzi ;)

Dziś piękna pogoda ma być, więc powoli przygotowujemy się do spaceru :) Miłego dnia dziewczynki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056522 przez Megi
Masuska dla Aleksandra najszczersze życzenia od cioci i Julka!Oby zdrowo rósł :kiss:

U nas krem bepanthen daje radę i pupa super.My właśnie wracamy ze spacerku.
Milego dnia mamusie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056526 przez Agutka
Aluś i od nas najlepsze życzonka na ten 1 miesiaczek :).
Moja za 2 dni będzie miała miesiąc, taki troszkę oszukany bo ten luty krótki :).
Wy szykujecie sie na spacer a moja Zonia od 1,5 godz spi na tarasie a mamuśka ogarnia zaległości domowe .Powiem Wam ze tak sie cieszę ze mieszkamy w domku, na razie widzę same plusy no oprócz tego ze mieszkamy na obrzeżach i do sklepu raczej autem trzeba jechać , ale ta cisza świeże powietrze wynagradza .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1056527 przez Kejt
Jestem lekka na wspomnienia :)

Ostatnio nawet już coś zaczełam do Was pisać ale coś mnie odciągneło i nie skończyłam :)

Teraz wyszłyśmy na spacer więc korzystając z chwili mogę zajrzeć.

U nas podobnie jak u Mulian jakos ciężko się ogarnąć :laugh: najgorzej to mi sobie poradzić z nieprzespanymi nocami, w dzień jestem nieprzytomna..

A Tak ogolnie raz dobrze raz źle. Przeważnie już wiem co jaki płacz oznacza a czasami kompletnie nie potrafię jej uspokoić. Ale dobrze że chociaż smok ją uspokaja ale mi jakos przykro się wtedy robi że ja jej nie potrafię uspokoić..tylko smok.

Dziś idziemy do neurologa bo mała trochę ma asymetrie i obniżone napięcie chodź fizjoterapeuta mówił że powinno to minąć jak bedziemy ją prawidlowi nosić, bawić się, przewijać. Noi tu znowu schody bo my z mężem wszystko źle robiliśmy.. tak jak w szkole rodzenia i szpitalu pokazywali.. a to się okazało nieprawidlowe.. wogóle to mnie to strasznie denerwuje bo nasi rodzice o takich problemach nie slyszeli, normalnie nas nosiłi a my wszyscy jakos problemów nie mamy i prości jestesmy. Tak samo dzieci w patologiac.. nie sadzę zeby ktoś tam nosił dzieci jak Zawitkowski pokazuje.. echh.. no dobra koniec moich żali :P

Wogole Joanna jestem w szoku i bardzo się cieszę że tak dlugo byłaś w dwupaku :woohoo:

Mulian co do bujaków, my mamy elektryczny ale małej nie pasuje, denerwuje się w nim.A niektórzy chwalą, więc to od dziecka zależy. Mamy też taki z Tiny Love ktory jest jako kołyska i jako bujak więc to się przydaje. Do uśpienia i do zabawy i do drzemek . Noi my go zabieramy np jak byliśmy na weekend u rodziny na przyjęciu :) na dole zdjęcia bujaków. W tym pierwszym tylko do zdjęcia taka spokojna, za chwile był płacz :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Nie wiem czy był ten temat poruszany ale mam pytanie jakie macie opinie i zdanie na temat szczepień? 6 w 1 czy obowiązkowe? Jak czytam w internecie o szczepieniach to mi się włos jeży na glowie.. i taki metlik mam w głowie, dalej nie wiemy co wybrać :blink:



Wiktoria 25 tc [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056533 przez honka_18
Mulian ja mam bukak Fisher price 0+ i jak na razie się sprawdza. Artuś tez go lubił ale siostry syn w nim wył :whistle:

Kejt w UK 6w1 są obowiązkowe. Adam miał samo 6w1 Artur 6w1 + rota i nic im się nie dzieje. Po pierwszej dawce obydwoje gorączkowali po kolejnych było Oki. Kubuś tez będzie miał 6w1 +rota

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1056539 przez mavi31

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Dziewczyny przepraszam nie jestem e stanie przeczytać waszych postów
W małym skrócie poród naturalny i fo tego mimo pobytu w szpitalu zaczął się sam niestety bardzo ciężki ale przetrwalam
Teraz walczymy o karmienie narazie ciężko bo mało mleka ale może się uda
Jutro mamy wszystkie badania echo usg bo Tymuś ma problem z siusiakiem ma rozdwojenie napketka muszą sprawdzić wszystko
Ja zmęczona i dokuczaja mi hemoroidy
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu - 7 lata 4 tygodni temu #1056565 przez Inezka
Buziaki urodzinowe dla Aleksa :* :* :kiss:

Kejt, ale ta Twoja Michalinka cudowna :cheer:

Mavi, 3maj się dzielnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1056569 przez Joanna90
Mavi gratulacje :)
Ja tak w skrócie, od niedzieli jesteśmy w domu, mały jak nie śpi caly czas cyca, więc za dużo czasu nie mam, bo na mnie wisi ciągle, musimy to dopiero poukładać... Jak śpi to nie wiem gdzie ręce włożyć, a dziś co jedzenie to kupa i przez to nie może zasnąć... Muszę tu częściej zaglądać ale brakuje czasu, snu i wszystkiego :) poprawie się :)
Olcia trzymam kciuki za szybki poród!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1056590 przez honka_18
Mavi gratuluję :cheer: słodziak :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1056597 przez Mulian
Mavi gratulacje.
Joanna świetnie Cie rozumiem. Ja już trochę się ogarnelam, ale nadal jestem w ciężkim szoku tych zmian i ciągłej z czymś walki. Odparzenia na pupie jakby trochę mniejsze, stosuje naprzemiennie wszystko co możliwe. Tak się właśnie zastanawiam kiedy tych kup będzie mniej, to i pielęgnacja będzie łatwiejsza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu - 7 lata 3 tygodni temu #1056600 przez Joanna90
U nas jeszcze przy każdej zmianie pieluszki jest fontanna i nieraz muszę go całego przebierać, a mały strasznie nie lubi być przebierany :)

A to Hubercik sobie śpi :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A powiedzcie mi suplementujecie kwasy DHA i w jakiej ilości? Bo w ciąży miałam w witaminach a teraz w zaleceniach w szpitalu miałam żeby dodatkowo suplementowac ale nie zapytałam w jakiej ilości...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1056602 przez olcia1989a
Sliczne macie maluchy :) :)
Kejt Twoja to już panna :)
a ja nadal czekam :( :( :( już mam dość,wszędzie gdzie nie pójdę to słyszę a Ty jeszcze?? :evil: :evil: :evil: :evil: no i ten telefon :whistle:
Jeśli nie urodzę do przyszłego czwartku to do szpitala założą mi balonik ;) tyle sie o nim naczytałam miała któraś z Was?podobno straszny ból...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1056604 przez Mena
mavi gratulacje :)
kejt śliczna Michasia
olcia ja miałam w tamtej ciąży, hmm ból nie, ja bym to raczej nazwała dyskomfortem. Nie czytaj w necie, tam sa same głupoty :P
joanna Nela tez nie lubi się przebierać. A tych kwasów nie biore

Dziewczyny czy wasze dzieci tez w dalszym ciagu nie lubią się kąpać? Bo Kornela dalej wrzeszczy jak opętana dopóki nie zawine jej w ręcznik :blink: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl