BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 4 tygodni temu #1058794 przez PaulinaJ
Judysen narazie w sumie dwie mi w oko wpadły :P www.asos.com/asos-maternity/asos-materni...idrow=8&gridcolumn=1
www.asos.com/asos-maternity/asos-materni...atqxtpqq&istBid=tztx
Zobaczymy :) ta pierwsza chyba bardziej w moim stylu :) Co do niepokoju to i ja mam :) póki nie będę czuła porządnie dziecka to będzie :)

Załącznik 17tc.jpg nie został znaleziony



A to my :P rośniemy.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058801 przez Kalinka85
Witajcie

Wczoraj robiliśmy urodziny Natalki :) Tort z Mini zrobiła nam koleżanka Wszyscy zadowoleni. Dziewczynki dostały dużo prezentów, bo jakoś babcie i wujki je rozpieszczają i w urodziny jednej obie dostają jakieś prezenty żeby drugiej nie było przykro. Nas tak rodzice nie rozpieszczali, jak siostra miała prezenty to tylko ona dostała. A teraz o wnusie dbaja :D Także ogólnie miły dzionek ale ile po tym sprzątania :P

Paulina fajny już masz brzuszek :)

Miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058808 przez PaulinaJ
Matka spora to i brzuch duży :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058818 przez karolinkanice16
Judyta ślub w maju super też brałam w maju 2 lata temu :)

Natalia^^ super że czujesz już maluszki :)

PaulinaJ śliczny brzuszek :)

Ja mam wrażenie że ten mój brzuch w ogóle nie rośnie w 16tc był taki sam jak teraz w 19tc, a w ciuchach w ogóle go nie widać trochę mnie to martwi ale pewnie schizuje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058841 przez Judysen
Hey dziewczyny!
Mi zawsze marzył się ślub we wrześniu, ale maj również piękny miesiąc :) tak się złożyło, że akurat tylko teraz w maju będziemy w Polsce, więc to jedyna okazja. Jeszcze mam imieniny 6 maja więc w sumie trzy święta jednego dnia :laugh:

karolinkanice16 z tego co widziałam to brzuszek rośnie u Ciebie w szybkim tempie :) mój to w ogóle nie jest widoczny! Dlatego pójdę jednak na kontrolę czy wszystko w porządku :)

Natalia^^ dziękuję! Tak też mi się wydawało, ale nie zdawałam sobie sprawy, że to taki ból. I można by pomyśleć, że przy drugim będzie łatwiej a tu wszystko pod górkę :)

PaulinaJ spory już masz brzuszek! Cudnie :) sukienkę oglądałam ta druga z Asos, ale w kolorze bordo. Teraz zakochałam się w tej, idealny kolor dla mnie:
www.chichiclothing.com/products/Chi-Chi-...rnity-Ivy-Dress.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu - 7 lata 4 tygodni temu #1058859 przez Natalia^^
Hej hej :)

Paulina fajny brzusio :) mój rośnie strasznie... kurcze boje się o wagę. .. nie używam wagi w domu. Ale widzę ze będzie co dźwigać :dry: a to mój tydzień temu.

Załącznik 20170323_101519.jpg nie został znaleziony



Ja dziś cos odkopalam z piwnicy... większość butelek jednak się nie nadawała... zostały dwie stare i jedna nowa... wszystko musze kupić.
Ale znalazlam podgrzewacz i tak sobie myślę że muszę kupić drugi koniecznie.
A to takie przyjemne znaleziska :)

Załącznik 20170403_130543.jpg nie został znaleziony



Idę szukać dalej...

A kiecki są super :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058861 przez PaulinaJ
Judysen Kolekcja Chi Chi wogóle jest super :) ja mam już jedną, ale nie ciążówkę :D

natalia U Ciebie podwójna porcja szczęście to co się dziwić, że brzuś rośnie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu - 7 lata 3 tygodni temu #1058880 przez Moniek
Piękne brzuszki Mamusie ! :woohoo: u mnie już też sporawy - i piersi urosły :laugh: Także biustonosze musiałam kupić nowe, a teraz rozglądam się za jakąś kurtką wiosenną bo wszystkie są mi zbyt opięte albo w ogóle się nie dopinam :blink:
Od dzisiaj zaczynam pić soczki buraczane... hemoglobina ostatnio u mnie 11,3 - a zaczynałam od 13. Nie powiem, że to mój ulubiony napój ale czego się nie robi dla Maleństwa :)
Także na zdrowie :blink:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058884 przez karolinkanice16
Judyta on chyba wygląda tak tylko na zdjęciu bo one przekłamują :P wygląda tak samo jak 16tc a jak ktoś nie wiem że jestem w ciąży to nawet nie zauważy :P

Ja dzisiaj byłam z synem u lekarza chory nie jest ale ma zatoki, mam wrażenie że słabo słyszy no i migdał okazał się do wycięcia bo gardlo jak to lekarz powiedział wygląda bardzo źle tzn migdały.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058885 przez PaulinaJ
Moniek ja ostatnio miałam trochę ponad 10 :P łykam żelazo ;) zobaczymy teraz. A kurtkę właśnie dziś zamówiłam bo dopinam się tylko w zimówkę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058887 przez Moniek
Paulina skąd zamawiałaś kurtkę? Nic mi się nie widzi :( badałam żelazo i mam w normie ale hemoglobina i tak leci w dół :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058905 przez Natalia^^
Karolinka zdrówka dla was. My też ciągle prychamy...ale odpukać nic poważnego...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058910 przez Nat_alka
Hej dziewczyny! Trochę tu nie zaglądałam ze względu na słabe samopoczucie :( w sobotę miałam incydent utraty przytomności i trochę się poobijalam... w niedzielę też miałam mroczki przed oczami ale teraz się już wszystko unormowało i jest ok. Myślę, że było to związane z otworzeniem się krążenia lozyskowego (dzieje się to mniej wiecej w tym tygodniu) lub hemoglobina mi znacznie spadła... ciążę zaczynałam z hemoglobina 14,8 miesiąc temu miałam niecałe 12, jutro ide na morfologie to zobaczymy!
Natalia ja np mam zwiększoną ilość mlecznych upławów, ale nic mi wiecej nie dolega, nic nie piecze i nie boli. Bielizna też jest przez to troszkę wilgotna i muszę nosić wkładki higieniczne. W piątek mam wizytę to zapytam gina!
Fajny już masz brzuszek :)
Paulina
też super brzusio ;) rosniemy rosniemy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058911 przez Nat_alka
Patrzcie na mój ;) Ha!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu - 7 lata 3 tygodni temu #1058925 przez PaulinaJ
Natalia U mnie też mokro...upławy takie są chyba normalne, ale wczoraj mocno mi się sikać chciało i trochę jakbym popuściła też.

Moniek Ja zamówiłam takie cos :) allegro.pl/ciepla-bluza-plaszcz-ramonesk...M4NmY0Y2JmNDc1NjI%3D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl