BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 3 tygodni temu #1058994 przez Emilaa
Moniekdziękuje za propozycje ;) biore to co mi przepisała ginekolog patrząc na moją morfologie ... u mnie ginekolog powiedziała ze dokladnie jestem w 16tyd i 2 dni czyli zgodnie z moim suwakiem tutaj i narazie date porodu mam na 17wrzesnia a mialam na 14 wiec zmienia sie widze co jakis czas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058997 przez PaulinaJ
Mi też na podstawie morfologi ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058999 przez Judysen
Hey:)
Jestem już po wizycie. Wszystko z maluszkiem w porządku. Trochę wymiary się różnią, ale są to dwa dni różnicy więc powiedział, że nie mam czym się martwić. Ma już 10 cm i waży 136g. Na 100% będzie chłopiec :) czyli dobre miałam przeczucie! Aha i powiedział, że mam nisko łożysko. Jednak wszystko w czasie może się zmienić. Zmartwilo mnie to jednak trochę... A jak u Was z lozyskiem i wymiarami maluszka?

Gratulacje dziewczyny wizyt i Ślicznych maluszków! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1059004 przez PaulinaJ
Judysen super, że wszystko okej :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu - 7 lata 3 tygodni temu #1059013 przez karolinkanice16
ja usg dopiero 26 kwietnia ale już bliżej niż dalej, 11 kwietnia mam wizytę u położnej ale taką bez usg.

Judyta super że wszystko ok :) teraz czekamy na zdjęcie brzuszka :)
Emiliaa piękna dzidzia i brzuszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1059035 przez Nat_alka
Karolinka ale fajny ten koszyk ;) bardzo mi się podoba! Super, ze w dobrej cenie go dorwałaś, z tego co patrzyłam na necie to dość drogie są:)

Emilia cudny dzidziuś i brzusio również <3

Judyta fajnie, że wszystko ok ;) ja mam nadzieję jutro zobaczyć płeć u moich maluszków :)

Natalia^^ nie pojechałam do szpitala, później wszystko się uspokoiło. Sama zmierzyłam ciśnienie i było w porządku. Jutro powiem o tym incydencie swojemu lekarzowi, zobaczymy co on na to.

Z dzidziusiami chyba wszystko ok, czuję już coraz intensywniej ich ruchy :) i wydaje mi się, że potrafię odróżnić jedno od drugiego, ponieważ ruszają się po przeciwnej stronie brzuszka :laugh: Najlepiej czuję te kopniaczki wieczorem jak się położę do łóżka (na plecach) i się wyciszę :), a w ciągu dnia to jak zjem coś słodkiego albo kawę wypiję :) CUDNE uczucie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1059048 przez Nat_alka
Dziewczyny mam pytanie, czy Wam przychodzą maile z powiadomieniem, że ktoś dodał post w naszej grupie? Mi wcześniej przychodziły za każdym razem :) a teraz od jakiegoś tygodnia przestały, nie mam pojęcia dlaczego :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu - 7 lata 3 tygodni temu #1059049 przez Moniek
Jak cudnie, że czujecie już ruchy Maluszków. Ja mam czasami wrażenie łaskotania ale czy to moje Maleństwo, czy żołądek to nie wiem... Na pewno byłabym już spokojniejsza gdybym je czuła.

Judyta mój lekarz na ostatniej wizycie stwierdził tylko że wymiary Maluszka - 10 cm i łożysko jest w porządku.

I oto mój Brzuszek :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1059060 przez Judysen
Dzięki dziewczyny!!! :kiss:
Nat_alka ja również nie dostaje powiadomień, przez co cały czas wydaje mi się, że nic nie piszecie. Plus brakuje mi tu dat i godzin wysłania posta. Ułatwiłoby to poszukiwania konkretnych postów.

Ja tez nadal nie wiem czy to ruchy czy jelita... :) wydaje mi się, że ruchy bo czuje takie pukniecia. Jedno dziecko czuć to wielka frajda a dwójkę to już brak słów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1059075 przez Kalinka85
Hej
Mi powiadomienia przychodza jako spam bo przekierowalam na spam.

SLiczne brzuszki. :) Moniek mozesz juz czuc ruchy jako takie laskotanie. Ja juz czuje zwlaszcza wieczorem jak leze takie delikatne kopniaki. Nawet jak wzoraj lezalam w wannie to poczulam i zauwazylam lekkie falowanie brzucha :)

Dzis na 16 mam wizyte u gina. Mam nadzieje ze wszystko oki. Powiedzial ostatnio ze da mi dzis skierowanie na usg polowkowe i wyniki, takze zobazymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1059081 przez Natalia^^
Natalka mam dokładnie to samo.. zauważyłam tez ze jeden maluszek jest bardziej aktywny. Ale martwi mnie ze tak bardzo odczuwam ich ruchu na dole i dużo na pecherzu. Jak mi się któryś zle ułoży to aż boli... bardzo rzadko czuje je wyżej w okolicach pępka. A wydaje mi się ze macica powinna już się przesuwać ku górze. We wtorek zastpie lekarza pytaniami z kartki :P

Judysen bardzo się ciesze ze wszystko dobrze..

Moniek uroczy brzusio :) a ruchami się nie przejmuj . Będą napewno :) w pierwszej ciąży trochę później... ja z Jasiem miałam chyba coś koło 18 tyg.

Kalinka powodzenia na wizycie... melduj wszystko :kiss:

Odnośnie powiadomień to mnie tak drażni.... za dużo ich czasami... mam pełną skrzynkę. I to super pomysł na przekierowanie na spam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1059085 przez Natalia^^
Przyszła wyczekiwana paczka :)

W sumie poza pieluszkami i chusteczkami mamy wszystkie kosmetyczne sprawy. Bardzo się ciesze. Ja zamówiłam sobie podpaski poporodowe. Tena ledy maxi i dla porównania bella mama. Powiem wam ze jednak bez porównania :laugh: Moim zdaniem bella to dramat. Nie jest wystarczajca na krwawienie po cesarce. Nawet nie ma jej jak umocowac do bielizny.

A jeszcze ważna rzecz abym nie zapomniała...jeśli macie kogoś w Norwegii i przyjeżdża of czasu do czasu... proscie aby przywozi wam pampersy. Tam jest kolosalna różnica w cenie. Na ta chwile nie powiem dokładnie... ale 5 lat temu za szt na jedynkach wychodziło 11 gr za szt a w Polsce około 60 gr. Może będziecie miały możliwość... naprawdę warto :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu - 7 lata 3 tygodni temu #1059086 przez Natalia^^
A to moje łowy :)

Załącznik 20170406_144201.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu - 7 lata 3 tygodni temu #1059097 przez Kalinka85
Natalia super paczka :)

Po wizycie oki, nastepna mam 11 maja. Usg mam na 19 kwietnia i 21 kwietnia mam wyniki w tym glukoza :P

Dzisiaj przed wizytą

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1059109 przez Saszka892
Cześć dziewczyny :) melduje się i ja po dluuuugiej nieobecność :( zakończyliśmy z córką maraton po lekarzach i teraz mamy czas żeby trochę wyluzować i ponadrabic zaległości :) mam nadzieje że mnie przygarnie cię spowrotem :)

Cieszę się że u wszystkich jest ok, że maleństwa rosną i wracacie do formy :)

Ja byłam dzisiaj na wizycie, maleństwo zdrowe, rozwija się prawidłowo tylko że strasznie uparte bo za cholerę nie chciał pokazać kim jest :) lekarz powiedział że mam szanse znowu urodzić duze dziecko bo to maleństwo już jest większe wymiarowi o 2tyg :) termin mam na19 wrzesień ale jakoś 10dni przed będzie cięcie :)

Pozdrawiam Was gorąco :)

Ps. Maleństwo waży już 250g :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl