BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 3 tygodni temu - 7 lata 3 tygodni temu #1058929 przez karolinkanice16
Nat_alka piękny brzuszek :)

Natalia^^ dziękujemy, ja też mam ciągle wrażenie mokrej bielizny, nie wiem czemu tak

Mi się dzisiaj udało kupić jak nowy, śladów użytkowania nie widzę kosz mojżeszowy ze stojakiem z mamas and papas z funkcją kołyski :D cieszę się bo zapłaciłam bardzo mało a widziałam na necie że sam stojak używany sprzedają za więcej :) przy synku też miałam ale taki byle jaki i mi się sprawdził więc teraz taka okazja to brałam bez zawahania :)


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058930 przez PaulinaJ
Fajny ten kosz :) też się swojego czasu zastanawiałam, ale dwójkę wychowałam bez to i teraz się obejdzie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058938 przez karolinkanice16
ja teraz kupiłam chyba dlatego że była super okazja i dlatego że na początek do naszej nie wielkiej sypialni będzie w sam raz :) bo tak to pewnie bym patrzyła czy jest coś fajnego ale nie wiem czy bym kupiła :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058939 przez Judysen
Cześć dziewczyny!
U mnie uplawy też są dość spore. Praktycznie gdyby nie Wkladki to miałabym cały czas mokra bieliznę. Tylko u mnie czasem jest to kwestia grzybka i dlatego nie myślałam o innych powodach ... Jutro zapytam lekarza bo jednak wybieram się do niego. Także 11.30 mam nadzieję będę wiedziała, że wszystko jest w porządku z maluszkiem i dowiem się czy to jednak chłopczyk :)
karolinkanice16 piękny ten kosz. Zastanawiam się cały czas nad nim...

Śliczne macie brzuszki już :) i jakie duże! Muszę zdjęcie wstawić abyście zobaczyly ... W sumie nic nie zobaczycie, płaski brzuch :)
A jak u Was z apetytem? Trochę mnie to martwi bo w ogóle go nie mam. Jedyne co mogę jeść to Chleb z dżemem truskawkowym. A reszta dla mnie nie istnieje. Do tego waga bardzo powoli przybiera i wg aplikacji ciążowej mam niedowage.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058940 przez Natalia^^
Natalka super brzusio :) to okropne co cię spotkało, ja też miewam ostatnio dziwne zawroty głowy ale odpukać nic więcej, trafiłaś do szpitala? Zbadali Cię?

Karolinka ale ekstra kosz... moje marzenie :)

Złożyłam zamówienie w aptece gemini, trochę tego wyszło. Kupiłam co nieco do porodu, dla maluszka. Powiem Wam że duuuuużo taniej... polecam przesyłka za darmo :) wyszło 350 zł ale zamówiłam też dla Jasia kilka produktów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058945 przez karolinkanice16
ja też apetytu ostatnio nie mam jadłabym tylko śliwki, do tego męczą mnie mdłości co rano, na wadze jeszcze nic nie przybrałam dopiero powoli dobijam do wagi którą miałam w dniu jak dowiedziałam się że jestem w ciąży.

No Judyta wstaw zdjęcie koniecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058958 przez Emilaa
Cześć dziewczyny wczoraj byłam na wizycie z maluszkiem wszystko wporządku rośnie i rośnie ....no ale niestety z płcią musze poczekać bo takie mam uparte dziecko ze za Chiny nie chciało pokazać co ma między nóżkami :blush: no ale trudno ważne że zdrowe ....na USG szalało jak nie wiem no ale ruchów jeszcze nie czuje mam nadzieje że już nie długo :P jeśli chodzi o apetyt to u mnie się zwiększył rano jak wstaje to strasznie głodna jestem no ale przybyło mi tylko 1kg nie wiem czy to do końca dobrze czy nie za mało????....jak weszłam do mojej ginekolog to pierwsze co powiedziała to I CO TAM GRUBASKU więc chyba wyglądam dobrze :) wstawiam zdjęcia brzuszka i maluszka :woohoo:

Załącznik dzidzia2222.jpg nie został znaleziony



Załącznik brzuchhh2222.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058960 przez PaulinaJ
Cześć :D

Emilaa Śliczna dzidzia :) fajnie, że u was wszystko okej.

Ja dziś robiłam badania :) po 13 wyniki będą. Zobaczymy czy hemoglobina podskoczyła...myślę, że tak bo się lepiej czuje. Zaliczyłam lekarza też bo głos tracę...kaszel mnie męczy, ale osłuchowo czysto a że w ciąży nic nie można to jedynie tantum verde mi zostało i szałwia...zamęczę się. Do ginekologa w poniedziałek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058966 przez Emilaa
PaulinaJ dziekuje ;) moja ostatnia morfologia nie wyglądała zbyt dobrze ...maleństwo zabrało mi wszystkie witaminy więc muszę brać witamine B12 na prawidłową produkcje czerwonych krwinek i Tardyferon który zawiera Żelazo itd no i oczywiście muszę jeść więcej produktów które zawierają żelazo a przede wszystkim pić sok z buraków z marchwi .. nigdy go nie piłam więc zobaczymy jak mi on będzie wchodził :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058980 przez Agunia85
Emilaa który u ciebie dokładnie tydzień?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058981 przez Agunia85
tez się zaopatruje w Gemini dużo taniej wychodzi niż w aptekach stacjonarnych do porodu i pielęgnacji malucha tez pewnie zakupy będę robić ale jeszcze chyba jest czas... Jestem w 16 tygodniu i na razie wydaje mi się ze jeszcze sporo czasu mam na zakupy a widzę że niektóre z was już szaleją :) Ja kos przy pierwszej ciąży szybciej za wszystko się brałam tu mi się wydaje ze mam sporo czasu :) W e wtorek wizyta u ginekologa zobaczymy co tam u malucha i czy już poznamy płeć..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058982 przez Agunia85
Dziewczyny jak wstawic suwak z tygodniami ciąży?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058984 przez Moniek
Emilaa polecam Ci suplement dla ciężarówek Prenatal Duo - ma już w sobie żelazo i witaminę B12. U mnie hemoglobina 11,2 więc co drugi dzień zaczęłam sobie robić sok z buraków. Zobaczymy jak wyjdą wyniki na koniec miesiąca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058986 przez PaulinaJ
Tardyferon również biorę ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058991 przez Moniek
Mamusie z niską hemoglobina powiedzcie mi lekarz wypisał Wam to żelazo na podstawie morfologii, czy badałyście sobie żelazo? Mi lekarka kazała zrobić 3 badania na poziom B12, żelaza i kwasu foliowego bo ich niedobory to najczęstsze objawy anemii i okazało się, ze wszystko mam w normie, a kwasu foliowego to miałam nadmiar ;) także nic mam nie brać tylko dbać o dietę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl