BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 1 tydzień temu #1059110 przez Agunia85
do mnie powiadomienia przychodzą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059123 przez karolinkanice16
Natalia^^ ja też czuję ruchy poniżej pępka czytałam że wyżej dopiero po 20tc zdarza się że poczuje koło pępka ale zazwyczaj jest to bardzo nisko pod pępkiem
Kalinka85 super wyglądasz :)
Saszka892 śliczna dzidzia :)

Do mnie też powiadomienia przychodzą ale wolałbym żeby nie przychodziły, zaśmiecają mi skrzynkę da się to jakoś wyłączyć ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059146 przez Nat_alka
Dziewczyny cudne brzuszki :) i jakie malutkie <3 nie to co mój, hahaha :whistle:
Saszka super dzidzia ;)
Natalia ja też ruchy czuję poniżej pępka ;) Ekstra zakupy! Ajjj ja też muszę coś zacząć kupować :D
Przeczytałam, że pisałyście wcześniej o sukienkach na wesele :) ja miałam w styczniu wesele a sukienkę miałam taką... :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059152 przez Moniek
Kochane chyba zaczęłam czuć pierwsze kopniaczki ! :woohoo:
Pogoda niestety nie służy dziś samopoczuciu ale jestem umówiona do fryzjera ( w końcu bo od kiedy się dowiedziałam, że jestem w ciąży nie farbowałam włosów) ale już czas ;)
Powiem Wam, że jeśli chodzi o zakupy na razie się rozglądam, czekam też aż się dowiemy kto zamieszkuje u mnie w brzuszku. Natomiast patrzę też na używane rzeczy typu bujaczki/leżaczki (dobre opinie ma tiny love), czy fotelik/nosidełko i dziś natrafiłam na takie znalezisko myślicie Mamusie, że się opłaca to pierwsze moje takie zakupy ;) www.olx.pl/oferta/fotelik-samochodowy-be...R4N2.html#d89d547198

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059159 przez Aga-Bin
Cześć Kobietki.
Ma któraś z was stwierdzoną albo podejrzenie toksoplazmozy?? Ja odebrałam wczoraj wyniki i dziś jechałam do innego laboratorium powtórzyć, bo wyszły mi dodatnie. Teraz do poniedziałku muszę czekać w nerwach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059164 przez Kalinka85
Ja w ciazy z Natalia bylam swiezo po toxo i juz niby nic nie grozilo dziecku ale jakies leki jeszcze dostalam na to

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059167 przez Natalia^^
Wszystko mi się usunęło :(

Aga nie pomogę. Dzwon do lekarza. Może coś powie...uspokoi cie.

Moniek . Wyprawa to duży wydatek. Warto kupować używane zadbane ubrania łóżeczka wózki. Itp. Nie znam jednak tego fotelika wiec się nie wypowiem.... ale poszukaj informacji o testach zderzeniowych. Fotelik musi być przede wszystkim bezpieczny.
Ja tez czaje się na Tiny. Na taki :)

Załącznik 2017-04-07-14-00-27--1584057185.jpeg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059178 przez Moniek
Świetnie się prezentują te tiny love i kolor miętowy to mój ulubiony :laugh: jest jeszcze wersja z budka i na taką poluje. Mamy taras więc mogłoby się przydać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059198 przez PaulinaJ
Natalka fajna kiecka :) ja miałam fajną w lutym na karnawale spontanicznym haha ale była na styk więc na czerwca nie będzie się nadawała :) ale kupiłam używaną z Asosa na necie :D za całe 45 zł...ciążowa nawet :) jakby była dobra to bym zaoszczędziła sporo :D fota poniżej
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059203 przez Agnieszka 87
Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było. Super macie juz brzuszki. Ja tez sie swoim pochwale :-) dla porownania moj brzuszek z pierwszej ciazy (po lewej) z tego samego okresu, co teraz w drugiej ciazy po prawej :-)
Ruchy juz wyczuwałam z tydzien temu, ale nie bylam pewna czy to wlasnie to, ale dzisiaj to juz byly kopniaczki :-)


Załącznik brzuch5mc.png nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059206 przez Moniek
Mamusie ponawiam temat z wcześniejszych postów - jak macie teraz większe brzuszki w jakiej pozycji śpicie? Ja staram się na lewym boku, ale i tak (pomimo rogala) przewracam się na plecy :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059209 przez Kalinka85
Agnieszka teraz chyba masz trochę większy brzuszek? Fajny :-)

Moniek ja śpię różnie, na plecach, na boku lewym i prawym ale chyba jednak częściej na boku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059210 przez Natalia^^
m.facebook.com/mamaginekolog/photos/a.64...202958872301/?type=3

Moniek ten link dla ciebie :) poczytaj bo warto. Polecam też fb tej kobiety jest świetna i można dużo ciekawych informacji zaczerpnąć.

Ja śpię na lewym prawym na plecach. Doszłam do wprawy i przetaczam się z rogalem jednocześnie :)

Agnieszka super brzusio. Fajnie ze jesteś ;)

Paulina ja uwielbiam ASOS bo to jedna z niewielu firm która ma większe ubrania które są poprostu modne :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059214 przez Moniek
Natalia bardzo dziękuję ! Już się zaczytuję :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059220 przez Agnieszka 87
Właśnie też to zauważyłam, brzuszek teraz mam większy, zresztą szybciej tez go było widać :-)
Również polecam stronę mamaginekolog, dużo mitów obala ciążowych ;-)
Ja też śpię różnie, w sumie jak mi wygodnie, nawet na brzuchu, może nie tak do końca na całym, ale tak na polbrzucha ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl