BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

6 lata 10 miesiąc temu #1063062 przez Agunia85
Dziewczyny jak u was z skurczami prze posiadającymi i napisaniem się brzucha? Mi wczoraj wieczorem się brzuch tak napinam ze myslalam ze juz na pogotowie po jedziemy ale przeszło.. Nie wiem czy dodatkowo czereśnie które zjadlam nie dały mi do wiwatu bo wzdęcia miałam.. Ogólnie stawiają wam się brzucha? mi nie raz tak zastanawiam się czy wtedy nospe można brać? Generalnie juz codziennie chyba zaczynam odczuwać skurcze przepowiadając tak mi się wydaje... Mam o tyle gorsza sytuacje ze w pierwszej ciąży nie wiedziałam co to bóle porodowej i skurcze bo poród był przez CC że względu na wysokie moje ciśnienie i zanikające tętno młodej akcji porodowej żadnej nie było wiec nie wiem czy to co teraz czuje to te skurcze przepowiadając czy tylko młody cos się wypina... Dajcie znać jakie to uczucie i czy tez juz cos odczuwanie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063069 przez Kalinka85
Natalia pokoik przecudny :)

Agunia ja tez mam skurcze przepowiadajace, po prostu brzuch twardnieje, macica cwiczy do porodu. Ja nic na to nie biore, nie boli to po co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1063076 przez Nat_alka
Hej dziewczyny :)

Natalia pokoik cudo <3 zazdroszczę! Ja nie mam jeszcze nic gotowego, czeka nas remont sypialni... mąż ma pomalować ściany i chcemy wymienić łóżko małżeńskie na coś rozkladanego niestety, bo łóżeczka się nie pomieszczą!

Ja też mam wachania nastroju... przeraża mnie to, że czas tak szybko płynie, a ja czuję się nie gotowa. 28 czerwca mam umówione usg to będzie 30 tydzień. Ostatnio jest mi coraz ciężej, brzuszwk coraz większy i 9 kg na plusie. Pracuję nadal, więc mam mało wolnego czasu. Wczoraj zaczęło boleć mnie spojenie lonowe i ból promieniuje na pachwiny, poczytałam trochę na ten temat i się uspokoiłam, bo jest to spowodowane działaniem hormonu relaksyny, który rozluznia polaczenia między kostne. Chodzi mi się coraz ciężej :( czasem śmieję się sama z siebie, że zamiast iść to się toczę!

Dzisiaj po pracy jadę kupić koszule i biustonosze do karmienia :) chciałabym już się spakować do szpitala i mieć spokojną głowę ;)

Dzieciaki rozpychaja się jak szalone! Cały brzuch mi faluje dosłownie :) a niektóre ruchy czuję bardzo nisko i mam wrażenie jakby dziecko miało zaraz wypaść.. masakra!

A co do skurczy to mam codziennie od 10 do 20 sztuk nawet! Ale szyjka na razie się nie skraca więc dobrze. Dostałam spasmoline na receptę, ale nic nie pomaga....

Jutro mamy sesję zdjęciową :) jak dostanę już zdjęcia to się na pewno pochwalę ;) miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063128 przez karolinkanice16
Hej dziewczyny
Natalia^^ śliczny pokoik i dziękuję że pytasz
Dzisiaj właśnie miałam wizytę toksoplazma na szczęście okazała się starą infekcją ... ale niby jest ale nie wymaga leczenia...
główka wciąż mniejsza ale dzisiaj coś Pani doktor nie spodobał się też brzuszek niby o tydzień mniejszy chyba tak ja dojrzałam
za 2 tygodnie mam znowu usg (5 lipca) i do końca ciąży będę mieć co 2 tygodnie.
Mała waży prawie 1,3kg

Chciałabym usłyszeć na jednej chociaż wizycie że wszystko jest ok a tak to oo co widać ...
Waga moja 5,5kg na plusie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063137 przez Natalia^^
Hej ja juz dłuższy czas biorę nospe 3 x1 ale trudno mi powiedzieć czy pomaga bo skurcze mam. Nie wiem może łagodzi i jakbym odstawila to może byłoby gorzej. W każdym razie przepisana od lekarza :)

Natalka jak ja ci współczuję tej pracy ze musisz chodzić :(
Nie wiem czy dałabym rade... wiesz co zauważyłam że najgorszy bol brxucha mam kiefy posiedzę kilka godzin na krześle wtedy to się napina :( Np grill. Chodziłam zwineta w pół.
Jeszcze trochę... sama ciągle to słyszę od inntch i mam ochotę ich walnąć :laugh:

Karolinka to dobra wiadomość. A pomiarem jakoś specjalnie się nie przejmuj bo malutka może zwyczajnie jest drobna? Może przejdź się prywatnie na usg? Kurde tam u was albo nie robią prawie wcale tego usg albo bardzo często....

Mnie dziś boli gardlo. Od rana coś kiepsko się już czuję a to znaczy ze będzie gorąco :( dobrze ze jest mąż i zawozi synka do przedszkola.
Ale od soboty jadę do mamy na dłużej. Mąż pracuje a my mieszkamy w bloku i nie mogę mojego synka samego na dwór wypuścić. Ale mam szczęście ogromne ze mama jest nauczycielem to synek będzie miał wakacje z babcia a ja mogę leżeć :) bo niestety męża w domu nie ma tygodniami :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063172 przez PaulinaJ
Natalia Ja jak długo siedzę to też mnie brzuch boli ... lipa :blink: dobrze, że już bliżej niż dalej. A i pokoik super :P
Ja się też do remontu małego przymierzam :P u dzieciaków muszę pomalować, u nas bym chciała odświeżyć też :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063176 przez Kalinka85
Ja dziś po wizycie u gina. Wyniki mam dobre, hemoglobina 13,1. Lekarz się śmiał że mogę krew oddawać :-D posluchalam dziś serduszko na ktg. Przytyłam w miesiąc 1 kg. Nie wiem czy nie za mało. Za miesiąc dostanę skierowanie na usg. A poza tym wszystko oki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063234 przez karolinkanice16
Natalia^^ prywatnie jestem umówiona w 34tc i już poczekam bo to nie dużo zostało, na razie jestem spokojna :), co do usg no ja w ciąży z synkiem miałam dużo teraz śmiałam się na początku że będę miała ze trzy razy a tu już więcej niż z synkiem ;) :D

Ja też się muszę pochwalić gadżeciara jestem ale taka okazja więc kupiłam, misia szumisia z cry sensorem nówka za 80zł :D i bujaczek 4moms za 180euro używany z 5 razy może, jeszcze folie gdzieniegdzie miał, a nówka jest po 400euro :D


tak mi to humor poprawiło :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1063267 przez PaulinaJ
O szumisia i ja muszę kupić :P jak by był mały taki jak Mieszko to mus konieczność :D

Kalinka Fajnie, ze wszystko okej na wizycie. U mnie hemoglobina znowu poleciała na 10,49. Wizytę mam w poniedziałek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063376 przez PaulinaJ
JA po wizycie ;-) mały waży 1223 g :) wszystko z nami okej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1063382 przez karolinkanice16
PaulinaJ kurcze to moja waży minimalnie więcej w 30tc i mówią że to za mało :/ super że wszystko z Wami okej,

My jutro mamy wizytę ale taką zwykłą posłuchamy serduszka, zbadają mocz i ciśnienie i wsio, 5 lipca mam kolejne usg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063405 przez PaulinaJ
U nas wagowo idealnie w tydzień trafia...może Twoja będzie po prostu drobniejsza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1063407 przez Nat_alka
Ja idę jutro na usg, ciekawa jestem ile moje ważą. Mojej koleżanki córeczka cały czas wazyla mniej i urodziła się 3050 :) po prostu była drobniejsza :)
Karolinka nie martw się, wszystko bedzie dobrze! Wogle słyszałam, że bliźnięta też pozniej wolniej rosną i dlatego jestem ciekawa jak tam moje rosomaki! :) mój brzuch jest już mega duży! I jest mi coraz ciężej!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1063460 przez PaulinaJ
Mój brzuch też mega :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Sorry za brudne lustro ;p
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1063464 przez karolinkanice16
Dzięki dziewczyny staram się nie martwić ;)

PaulinaJ Super brzuszek :) mój do poprzedniej ciąży zdecydowanie malutki a znacznie mi ciężej :P Nat_alka pokaż swój :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl