BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

6 lata 10 miesiąc temu #1062539 przez Saszka892
Dziewczyny jestem po wizycie... Wszystko jest ok, Julka dalej jest Julka :) tylko przeraza mnie trochę jej waga bo lekarz stwierdził że będzie 2wazyla ponad 4,6kg! Teraz waży 1.36kg. masakra.... A jak wagowo wasze maleństwa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062557 przez Nat_alka
Hej dziewczyny! Dawno mnie tu nie było, strasznie zabiegana jestem...
Muszę przyznać, że mam coraz mniej energii i szybciej się męczę :huh: Następną wizytę mam na 28 czerwca, dzieciaki rosną jak szalone chyba, bo brzuchol coraz większy i 8kg na plusie niestety... Dopadło mnie jeszcze zapalenie pęcherza, tzn bez żadnych objawów, tylko wyniki są słabe i dostałam antybiotyk... Nie mogę doczekać się już urlopu!!! Mam zaplanowany na pierwsze dwa tygodnie lipca i jedziemy do Pasymia (małe miasteczko nad jeziorem na Warmii) :)
Buziaczki :kiss: miłego dnia wszystkim mamusiom :silly:

Dołączam mój BRZUCHOLEK <3
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062583 przez Agunia85
Hej kobitki my już tez po wizycie z młodym wszystko ok waży 827 g koniec 24 tc trochę jestem przerażona bo moja szyjka sie skróciła i dostałam luteine daw razy dziennie mam nadzieje ze to powstrzyma skracanie ( niestety nigdy wcześniej nie miałam styczności z tym lekiem ) ale po moim zabiegu to było do przewidzenia ze szyjka może nie wytrzymać oby nie trzeba było innej interwencji także ja już na zwolnieniu od środy. Staram sie oszczędzać ile mogę.. a wy jak??
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062589 przez Moniek
U mnie Dzidzia na koniec 24 tygodnia ważyła 643 g. Jak patrzę jakie wagi podajecie to jakoś malutko mi się wydaje.
Agunia ja jestem na zwolnieniu od samego początku ciąży przez plamienia - i też od samego początku biorę luteinę. Kwestia przyzwyczajenia, ale bez wkładek higienicznych nigdzie się ruszyć nie mogę :/ Ja dobrze reaguję na luteinę, pamiętam, że któraś z Mam z naszego forum miała uczulenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062594 przez Agunia85
no mam ogromna nadzieję że luteina mi powstrzyma to skracanie nie zauważyłam żeby coś się działo uczulenie czy coś wizytę następną mam dopiero 11.07 bo mój gin na urlop jedzie pocieszam się że jakby coś było bardzo nie tak to kazał by mi przyjść szybciej i leżeć a on jakiś szczególnych zaleceń mi nie wydał.. w pierwszej ciązy nic sie nie działo ale niestety tu przez zabieg który miałam robiony 2 lata po porodzie ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062619 przez karolinkanice16
Moniek to chyba nie mało jak na 24tc moja też tak w podobnie ważyła a teraz w 27tc 840g,

U Nas wszystko ok plecy zaczęły mi dokuczać i coraz częściej czuję jakby mi ktoś uciskał na klatkę, siedzieć nie wygodnie, spać mi nie wygodnie i się trochę męczę a to my :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062743 przez PaulinaJ
Hejka ;) dawno i mnie nie było..jak pogoda ładna to my zalatani :)

Co do trójki dzieci...ja też mam czasami kryzysowe dni. Myślę jak to pogodzę bo przecież Mieszko ma ledwo ponad rok...jest łobuzem, wszędzie musi wejść, wszystko musi dotknąć i straszny z niego zazdrośnik. No ale przecież nie mamy innego wyjścia :whistle: Trzeba dać radę...

Na wizycie byłam tydzień temu :) Władziu ważył 774g . Wszystko okej , ja pozamykana :) następna wizyta 26-go .

Co do zmęczenia to też mnie już dopada...nie mam siły na nic. W sobotę z wesela wyszłam o 23 :S nie chciało mi się nawet siedzieć...do tego jak gorąco a ja od rana na nogach to zaczynają puchnąć mi stopy.

Brzuch u mnie też okazały :P Jutro pstryknę zdjęcie :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062756 przez Kalinka85
Paulina to mnie pocieszylas, ze tez masz czasem taki kryzys. u mnie juz oki, na razie nie mam zadnych dołków i odliczam ile jeszcze czasu i co do kupienia jeszcze zostalo :)

Fajnie ze wszystko oki i synek ładnie rośnie no i super zdjecia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062774 przez PaulinaJ
kalinka jeszcze nie jeden kryzys przed nami hah :lol:

Aa u mnie też 8 kg na plus :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062786 przez Kalinka85
wiem wiem i nie raz bedzie pod górke ale wtedy to mnie taki dół złapał ze hej.

U mnie 6 kg na plusie :) takze sie ciesze bo wszytsko w brzuch a nie jak wczesniej wszedzie szly kg :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062802 przez Emilaa
hej dziewczyny... ładne brzuszki :kiss: mam pytanko powiedzcie mi jak u Was wyszła glukoza?? mi po 1h 165mg a 2h 144mg dużo czytałam że to już zalicza się do cukrzycy :whistle: ginekolog jak narazie kazała mi kontrolować cukier glukometrem i jak wzrośnie to mam sie do niej zgłosić ...oczywiście zero słodyczy ehhh... a ja ostatnio taką ochotę mam na coś słodkiego chodząc po sklepie to tylko rozglądam się za słodkim aż mi się oczy świecą jak widzę te wszystkie ciasteczka itd ale niestety nie mogę dziecko ważniejsze :blush trochę się obawiam kurcze bo mi skacze mimo że staram sie unikać cukru dzisiaj miałam 119mg a trzy dni wcześniej tylko 70mg:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062813 przez PaulinaJ
Emilaa Może umów się lepiej do diabetologa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062820 przez Moniek
Emilaa mi po 1h wyszło - 99, a po 2h - 97. Myślę, że tak jak radzi Paulina umówiłabym się do diabetologa, ewentualnie zasięgnęła rady innego ginekologa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062826 przez Kalinka85
Mi tez glukoza wyszla w normie. To teraz musisz kontrolowac i uwazac i moze faktyznie warto skonsultowac z diabetologiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062843 przez Natalia^^
Oj od czego by zaczac.
Długo mnie nie było ;)

Dziewczyny cudne zgrabne macie brzuszki :) wiem co mówię :)
Ja na dzień dzisiejszy mam 11 kg na plus... o zgrozo :unsure:

U mnie samopoczucie nieciekawe.
Humoru brak..
Zaczęły mi się krwotoki z nosa... 10 min nas wanna koszmar :(
Brzuch przeszkadza okropnie w zasadzie to siedzę w domu na kanapie i narzekam :whistle:
Pojawiła mi się okropna wysypka, lekarz coś powiedział o uczuleniu na komórki plodu :(
Średnio bo od tych plam zaczęły się problemy z Jasiem w ciąży.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Tak więc poza tym miejscem mam jeszcze na twarzy :(
Ciśnienie w normie ale widzę ze rośnie :( 130/80 125/80 132 /82 no różnie. .. czekamy
Z dobrych wieści :) to dziewczynki mają po około 1.2kg na dziś dzień. I szyjka ponad 4 cm.

Natalka jak twoje samopoczucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl