BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

6 lata 8 miesiąc temu #1063691 przez PaulinaJ
Aga 17 plus? a nic nie widać :D

Wózek mamy taki, muszę jeszcze gondolę dokupić.

Załącznik pobrane.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1063693 przez karolinkanice16
PaulinaJ bardzo fajny, ładnie się prezentuje :)
My wózek kupujemy jakoś na początku sierpnia, teraz w przyszłym tygodniu kupujemy fotelik :)

Mała ostatnio mnie nastraszyła bo cały dzień nic się prawie nie ruszała i czułam że jest w jednej pozycji chciałam jechać już do szpitala, ale wieczorem i następnego dnia zaczęła nadrabiać :D

Dziewczyny kiedy zaczynacie prać i prasować ciuszki ? Bo ja w sumie nie wiem kiedy zacząć to robić nie chce za wcześnie też żeby nie leżały długo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1063694 przez Agnieszka 87
Karolina ja miałam to samo ostatnio, przedwczoraj praktycznie cały dzień nie czułam małego. Tez juz chciałam jechać do szpitala, ale w końcu dał o sobie znać porządnie :-)
Ja myślę wszystko poprac gdzieś pod koniec w sierpniu dopiero :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1063705 przez Natalia^^
Hej ;)

Paulina fajny wózek. My nadal zwlekamy. Powiedz ta go dola tylko jest wkładana taka wkladka ?

Brzuszki macie wszystkie takie zgrabne... tylko pozazdrościć. Mój jest kolos :( dziś wstałam ważę się a tam ponad 1 kg w 1 dzień. Nosz kurka.. ja juz nie wiem co jeść.

Mam nowa przypadłość .. Tzw zespół cieni nadgarstka tylko nie wiem dlaczego nadgarstka skoro mnie bolą całe ręce aż do obojczykow :(

Ja mam serdecznie dość. Najchętniej juz bym się rozpakowala... ale muszę wytrwac jeszcze 46 dni to mój najdalszy cel 36 +0

We wtorek wizyta ciekawe ile już ważą dziewczynki...
Apropo Natalka super waga twoich skarbów! ! Jest juz co dźwigać... plus wody łożyska to tak jakby kg dla pojedynczej donoszonej ciąży :) albo i nawet więcej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1063708 przez Moniek
My wczoraj wróciliśmy z urlopu. Pogoda dopisała - bo teraz to na zewnątrz jakaś wakacyjna tragedia. Pospacerowaliśmy nad morzem, złapaliśmy trochę jodu :) Choć kocham góry w tym roku bezpieczniej było wybrać morze. Oczywiście nie obyło się bez jakiś przygód. Jadąc z nad morza zatrzymaliśmy się jeszcze na jeden dzień u moich Rodziców. O 5 rano obudził mnie taki ból podbrzusza i pachwin, że nie mogłam zrobić kroku, aż się trzęsłam z bólu. Poważnie myślałam, że rodzę. Pojechaliśmy szybko na pogotowie - na szczęście okazało się, że wszystko jest w porządku. Lekarz mi tłumaczył, że to więzadła i wszystko dokładnie tłumaczył, ale z tego bólu niewiele pamiętam. Ale co jest przyczyną - lekarz twierdzi, że droga z nad morza. Za długo w jednym miejscu. Zrobił jeszcze Malutkiej KTG. Najważniejsze, że wszystko dobrze. Oleńka się wierci i przeciąga przez cały brzuch. Kiilogramy idą do przodu jak szalone :(
Co do wózka wybraliśmy Adamex Marcello - zależało nam na głębokiej gondoli i dużych kołach na nasze tereny, gdzie mieszkamy.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1063727 przez Kalinka85
a myslalayscie juz jakie kosmetyki do kapania, smarowania itd kupujecie na poczatek dla maluszkow??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1063729 przez karolinkanice16
My będziemy używać Hipp albo jakieś Irlandzkie kosmetyki ale raczej Hipp, z synkiem do tej pory używamy super są :)

Moniek bardzo ładny wózek :) fajne kolory :)

My będziemy kupować bugaboo buffalo szarą wersję ale to jeszcze troszkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1063735 przez PaulinaJ
Natalia Gondole są wpinane :)

Załącznik 16_max.jpg nie został znaleziony



Co do kosmetyków to u nas tylko Sudocrem do tyłka i Ziajka do kąpieli :) jest rewelacyjna !
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1063736 przez Nat_alka
My kupiliśmy na początek zestaw kosmetyków z Oilatum, a do pupy bepanthen :) sudocrem też kupiłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1063738 przez Saszka892
Co do kosmetyków to my będziemy używać Bubchen. Przy Magdzie też używaliśmy i byłam mega zadowolona. Mąż je kupuje w Niemczech bo wychodzą taniej:)

Co do wózka to mamy dylemat czy kupić taki który się nam podoba czyli np.cybex priam i który kosztuje dość sporo czy kupić jedo trim który też się nam podoba (mniej) ale jest tańszy :D wiem, wiem mamy dziwne problemy ;) ale chyba wybierzemy ta drugą opcję bo nie widzę sensu wydawać tyle kasy tylko z powodu jakiegoś "widzi mi się" :)

Dzisiaj ruszam na jakieś zakupy, muszę kupić ubranka do szpitala, wanienkę i przewijak :) miłego dnia dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1063776 przez karolinkanice16
Do pupy też będziemy używać sudocrem, przy synku był niezastąpiony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1063822 przez Natalia^^
Witam się nocna porą.

A więc po wizycie.... u mojego lekarza dziewczynki miały ok 1400 i 1500 niestety ze względu na poprzednia ciążę dał skierowanie na szpital.
Poza tym od kilku dni bolała mnie głowa i było mi niedobrze i to mu się też nie podobało. Wiec asekuracyjne fo szpitala...

Tu koszmar przyjęcie trwało 3 h. Na sam koniec ktg a tam skurcze nieregularne ale częste.... usg szyjka 3 cm i zaczela się otwierać. Tu dziewczynki miały 1350 i 1570. Sterydy juz podane. Tz jedna dawka.

I teraz czekamy. Musi być dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1063829 przez Saszka892
Natalia trzymam kciuki żeby dziewczynki jeszcze poczekaly :) najważniejsze że jesteście pod opieką lekarzy :) trzymaj się!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1063832 przez Nat_alka
Natalia ja też trzymam mocno kciuki, żeby jeszcze troszkę w Tobie pomieszkaly, na pewno wszystko będzie dobrze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1063833 przez Kalinka85
Natalia trzymamy mocno kciuki oby wszystko bylo oki i zeby jak najdluzej dziewzynki posiedzialy w brzuszku jeszcze. Wazne ze jestes pod opieka lekarzy. Bedzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl