BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

6 lata 10 miesiąc temu #1062057 przez Agunia85
u nas będzie Bruno albo Dominik :) dzisiaj odbieram wyniki z obciążenia glukozą...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062072 przez Agnieszka 87
Agunia85 u nas tez Dominik :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062074 przez Kalinka85
No u nas bedzie Grzesiek :) dziewczynki juz gadaja do brzuszka Grzes :) i Lila w przedszkolu sie juz wszystkim pochwalila ze braciszek bedzie mial na imie Grzes :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062088 przez Natalia^^
Bardzo ładne imiona :)

Jestem po wizycie :) dziewczynki mają po 780/ 760 gram.
Mamy się dobrze szyjka zamknięta ciśnienie w normie. Oby tak jak najdłużej zostało.
Po raz pierwszy lekarz mówi ze może uda się do 32 tyg w domu wytrzymać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062089 przez karolinkanice16
Natalia^^ no to super że wszystko ok :)

Wszystkie imiona bardzo ładne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062107 przez Moniek
Hej Mamusie, jesteśmy po połówkowych podejście 3 :laugh:
Z naszą Oleńką wszystko w porządku, w końcu po wielkiej cierpliwości lekarza udało się wszystko zmierzyć. Termin na 21 września :woohoo: I co najważniejsze po torbielach ani śladu - wchłonęły się. Malutka waży 640g i ma długie nóżki. Ja urodziłam się z wagą 4 kg! i miałam 55cm - u Męża podobnie - więc ciekawe jak będzie z naszą Córcią :D

Karolinka trzymam kciuki za dzisiaj!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062142 przez karolinkanice16
Hej mamy jestem po wizycie i w sumie znowu żadnych dobrych wieści, na szczęście główka rośnie ale wciąż jest mniejsza ....
Dostałam wyniki krwi i wykryli toksoplazmę :( która niby nie wiem skąd się wzięła tyle dobrze że wynik mniejszy niż jakiś stopień zagrożenia :/ ale może to być stara infekcja dlatego dziś pobrali znowu krew i tym razem przebadają ją bardziej szczegółowo pod tym kątem żeby się dowiedzieć czy jest to świeża czy stara infekcja a jak świeża to jak bardzo zaawansowana :/ oczywiście nie wiem po co już naczytałam się po internetach o tym ... i teraz czekać na wyniki nie wiem kiedy będą, za 3 tygodnie 21 czerwca kolejne usg


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062158 przez Kalinka85
Karolina a masz te wyniki przy sobie tez czy tylko u lekarza sa. Bo mozna zobaczyc wg igg i ing czy to swieza infekcja czy stara. Ja z Natalka w ciazy tez bylam jakos niby po toxo i dostalam jakies tabletki bo poziom byl dosc wysoki. A to mozna zlapac od odchodow kota, czy gołebi. Ja tez nie wiem skad wtedy zlapalam. Nie martw sie na zapas i nie czytaj po necie bo zglupiejesz bardziej i bedziesz sie martwic. A u ns na wyniki z toxo czeka sie 10 dni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062188 przez karolinkanice16
Kalinka85 nie właśnie nie mam bo jak zawsze dają mi moją kartotekę do domu tak tym razem mi zabrali, ale babka powiedziała że po tych wynikach nie może stwierdzić czy to stara infekcja bo sprawdzała, u Nas czeka się ze 3 tygodnie niestety :/, no ja wiem właśnie skąd to można złapać ale nie mam pojęcia skąd mi się przyplątało
W każdym razie wiem że igG i igM miałam pozytywne ale nie pamiętam już czy blisko ryzyka czy nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062244 przez Moniek
Toxo można złapać też od surowego, niedogotowanego mięsa, niedomytych warzyw czy owoców. A teraz sezon właśnie na takie produkty.
Karolinka znam dwie osoby, które załapały toxo w ciąży - obie mają zdrowe, śliczne dzieci. Zastanawia mnie dlaczego tak długo się u Was czeka na wyniki. Ja miałam jeszcze tego samego dnia do odbioru online. Tak jak pisze Kalinka lepiej nie czytać tego co piszą w Internecie - ja się naczytałam o tych torbielach, nastresowałam, a po 3 tyg się wchłonęły. Im więcej człowiek czyta tym bardziej świruje - ostatnio naczytałam się o cytomegalii i oczywiście zaraz zrobiłam sobie na to badanie, ktoś mi powiedział o cholestazie to tydzień chodziłam i się cała drapałam - tak to już działa niestety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062250 przez agnieszkazst

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062273 przez Moniek
Mamusie jak tam u Was z ruchami Maluszków? Notujecie sobie już na karcie? U mnie Malutka jednego dnia jest bardzo aktywna, następnego ruchy są bardzo delikatne. Nie wiem, czy to tak właśnie powinno być.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062353 przez Kalinka85
Witajcie

Ja nie notuje ruchow.

Wczoraj mialam jakis depresyjny dzien, jakos mi tak smutrno bylo i takie czarne mysli mi krazyly po glowie ze jak sobie dam rade z trojka dzieci, po co mi to trzecie itd. Ehhh mowie wam, tylko siasc i plakac mi sie chcialo. A mamusie co trzecie macie dziecko w drodze jak to ogarniacie?? Nie nachodza was takie watpliwosci i czarne chmury??

Dzis juz lepszy humor. Popoludniu idziemy do teratru bo starsza corka wystepuje z przedzkolem dla rodzicow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062378 przez agnieszkazst

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062389 przez Emilaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Czesc mamusie w końcu mam założony internet na nowym mieszkanku u nas szalony tydzień przeprowadzka a w tym generalne sprzatanie ciężko było ale jakos ogarneliśmy itd dzisiaj bylismy sprawdzić co u nas w brzuszku słychać rozwijamy sie prawidłowo a waga to 800g...( Marcelek) ( ale dzisiaj zwątpiłam troche że to chłopiec) moja ginekolog narazie kazała wszytskiego niebieskiego nie kupywać bo niestety nasz maluch nie chciał dzisiaj już na 200% potwierdzić płec i zacisnął nózki a zdarzały sie przypadki ze susiak to była pępowina miedzy nóżkami ha! więc kto wie Marcel może znowu okazać się Leną :woohoo:

Załącznik emi.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl