BezpiecznaCiaza112023

Mamusie GRUDNIOWE !!!!!!!

14 lata 1 miesiąc temu #9217 przez Madzia89862
kivi piekny suwaczek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9252 przez sara125
gratuluje kivi... wkoncu wyczekiwane 2 kreseczki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #9731 przez kivi
nie pisałam długo...przepraszam...

Zrobiłam przedwczoraj kolejny test i mega dwie czerwonaśne krechy ale...

jestem, i mam chwilkę by opowiedzieć Wam co u mnie...bo jestem na wolnym. Poszłam dziś do toalety a tam...szok gdyż wypłynęło zemnie coś jakby początek miesiączki ale kolor brązowy strasznie się przestraszyłam bo jestem właśnie w terminie @ powinnam dostać ją w sobote, niedziele...dlatego mój strach jest tak ogromny, zapisałam się odrazu do lekarza, nie poszłam do pracy w 2 miejsce ( mam dwa dziennie) i jutro zapowiedziałam także wolne. Teraz siedzę w domku, pielęgniarka z rejestracji kazała mi uspokoić się i poleżeć...Wiem, wiem nic nie musi się złego dziać ale trzeba to koniecznie sprawdzić a i ja staram się zrobić wszystko co tylko mogę by fasolka nie "uciekła" Teraz tego plamnienia prawie już nie ma, czasem troszeczke na papierze tylko ( latam do toalety i sprawdzam)

Kurcze strasznie się boję...często jest tak, że kobieta jest w ciąży przed miesiączką i nawet o tym nie wie, ja mam kilka pozytywnych testów i obawę że dostanę okres...

Trzymajcie kciuki by to plamienie nie zagroziło mojemu malusiemu zarodkowi się rozwijać ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #9734 przez iwonan12
Kivi Gratuluję :laugh:



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #9735 przez kivi
dopiero przeczytalam co jest napisane pod moim suwaczkiem...ale mnie to nie uspokaja...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu - 14 lata 4 tygodni temu #9756 przez _aga86_
kivi dobrze, ze zapisalas sie do lekarza, ale jak narazie nie denerwuj sie, bo nie wiem, czy wiesz, ale niektore kobiety maja miesiaczke przez pierwsze 2, 3 miesiace ciazy- z tym, ze miesiaczka nie jest obfita tylka sa plamienia. Napewno bedzie dobrze :) Czekamy na informacjie jak wrocisz od lekarza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #9763 przez kivi
wizyta jutro o 11 ... Plamienie chyba tylko mnie wystraszyło, narazie nic więcej się nie dzieje... mam nadzieję, że jest ok :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #9780 przez sara125
to pewnie zagniezdzanie sie zarodka bylo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #9781 przez sloneczko
kivi, bedzie wszystko dobrze, daj znac !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #9793 przez Mirella
no pewnie że będzie dobrze :) ja obstawiam chłopaka, a Wy? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #9809 przez sloneczko
hm.. zdrowe, duze i radosne

p.s nie czytalam wszystkich postow przed ciaza kivi wiec najlpepiej bedzie jak tak odpisze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #9828 przez _aga86_
he he... widze, ze juz obstawiamy :woohoo: Ja bede troche cwana i zaczekam na objawy u kivi, z ktorych bede miala wieksze szanse na poprawne obstawienie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #9923 przez kivi
Jesteście niesamowite...
Chciałabym chłopca :-) najpierw :-)

Zbieram się zaraz do lekarza, mam na 11, już plamienie się uspokoiło...ale cosik tam się pojawia po troszku.

Mam nadzieję, że przebada mnie także ginekologicznie i potwierdzi, że wszystko jest ok :-) ( tu lekarz ogólny robi takie rzeczy także :-)

Jeśli chodzi o moje objawy...zaczęło się od siusiania, nawet w nocy wstaję :-) za 1 razem także tak miałam. To to pokusiło mnie by zrobić test...i pozytyw :-)

Wczoraj było mi niedobrze, ale nie jak na wymioty, bardziej jak zgaga właśnie, jadłam piłam, szukałam antidotum, w końcu przeszło po kawie ince :-)

Ogólnie śpię...mogłabym spać całą dobę, bywam jakby nieobecna ...

Po 11 napiszę co u lekarza! Trzymajcie kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #10001 przez Mirella
Trzymamy i czekamy :) Ale spokojnie czekamy, bo co sie martwić jak wszystko dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #10017 przez kivi
Jestem...

U lekarza było miło, w zasadzie tylko porozmawialiśmy, zrobili mi badanie moczu i pobrali krew na Bete, w poniedziałek i wtorek także mam iść na pobranie krwi, we wtorek będę miała wyniki z dziś i z poniedziałku, zobaczymy jak rośnie...Myślał o USG ale w jego przychodni mięli tylko zewnętrzne a tylko dopochwowe dałoby jakiś wymierny wynik czy wszystko ok na tym etapie. Usg za 2-3 tygodnie, tymczasem dostałam wolne do Świąt, mam odpoczywać. Plamienie nie musi ale może oznaczać problemy, pozostaje czekać....To zbyt wczesna ciąża ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl