BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #239855 przez gosiak
Gabi też Cię widzę, pisaj i to migiem :blink:


durnota ale śmieszy;D
www.wiocha.pl/193108,Brak_mi_slow

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #239946 przez @nulka
Dorciu!!!! gratuluję :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Wzruszyła mnie ta wiadomość... Pamiętam jak dziś Dorci testowanie. Witaj Leneczkko, nie mogę się doczekać Twojego zdjęcia. :)


Monka no oby już :)

Mesy spokojnie, przecie wsio w pariadku ;)

Emilia powtórzę za Mirellą, wiara czyni cuda. Mam daleką kuzynkę z SM. Ciążę przewoziła na wózku inwalidzkim ale donosiła. Jest na etapie, że wymaga opieki zarówno dzidzia jak i ona, pomaga jej mama bo facet wymiękł jak spiętrzyły się problemy. Ale gdybyś jej zapytała to odpowiedziałaby Ci WARTO. :) A co do leżenia to ja też od początku miałam zagrożoną ciążę i powinnam była leżeć. Ale że byłam młoda i durna to moje nieposłuszeństwo skończyło się szpitalem i tam już musiałam... :P Poleżałam cały 7 miesiąc łącznie z zakazem wychodzenia do toalety!!! :ohmy: a w 8m-cu urodziłam i dzisiaj nikt by nie uwierzył że to wcześniak :lol:

Lacra ale nie przypominam sobie żeby w jadłospisie który Ci podesłałam były pizzerinki!!! :cheer:

agnessa Ty nie myśl, Ty działaj!!! :lol: :lol: :lol: bezmyślność to najlepsza metoda na ciążę, jestem tego najlepszym przykładem :P :P :P

gorla daj cynk, bo nie możesz mi wyjść z głowy, martwię się... Bądź dobrej myśli... Dupek nie gin, skoro i tak w zasadzie nic konkretnego nie zdecydował.

Gabi :kiss: :kiss:
pisz dziecko, pisz, gdzieś to trza wywalić i nie myśl że tu chodzi o zwykłe wścibstwo, bo tak naprawdę to jeśli zwerbalizujesz jakiś problem to sama sobie pomożesz. Myślę często o Tobie i zastanawiam się na jakim jesteś etapie. Co z Twoimi planami na przyszłość, gdzie w tym wszystkim jest Fasolek :blink: . Moje problemy w takich sytuacjach wydają mi się zupełnie małe i wstyd mi że czasami się użalam. Pisz Kochana to naprawdę pomaga :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #239970 przez ajłona
DORCIA HURAAAAAAAAAAAA!!!! WSPANIALE!!!!! GRATULACJONY I WITAM LENKĘ!!!! ŚLICZNE IMIĘ SWOJĄ DROGĄ ;)
a więc kto wskakuje?
No to teraz czas na Madziaskę!!!!
Gorla Pindo jedna wciąż o Tobie myślę. odezwij się noooooooo!!!!!!
Emka czyli dla Ciebie wystarczy mała armatka coby przegnać @ ;)
witam nowe Staraczki i powodzenia życzę a za moje Stare wariatki ;) trzymam mocno kciuki!!!!
Mirrelciu niebawem pojawi się moja tajna broń na Wasze @ i wszystkie wstrętne choróbska!!!
Gorrrrrrrrrrrrrrrrrrrllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaa noooooooooooooo!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #240011 przez Majowka
czesc dziewczyny!

U mnie nic sie nie zmienilo! Buziaki wielkie dla starych i nowych staraczek i dla przyszlych i obecnych mamus!!!
Pozdrawiam goraco!

aaaa! buuziaki dla Dorci i Lenki! ale mialam cela, pojawic sie wlasnie w tym dniu!!!! :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #240012 przez Mirella
o matko, wszelki duch Pana Boga chwali, Majówka to naprawdę Ty??????????????

a wiesz że vestusia już też urodziła? a wcześniej MagdaM? teraz czekamy na Hanię Madziaski :)


a adres bloga w końcu podasz?
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #240013 przez Majowka
hehe, no troszke mnie nie bylo....

nikt do mnie nic nie odpisywal...wiecie jak ja reaguje, szybko sie zniechecam , hehe

ale tez mialam urwanie glowy, bo mielismy remont lazienki i wyprowadzilismy sie z mieszkania, pozniej od razu owiedzinki rodzinki, zaraz potem brata, moj wypad do londynu na weekend...no i teraz siedze znowu sama w domu wiec mi sie przypomnialo :)

a bloga ni ma...misiu ma kupe roboty w pracy i mowi ze po swietach, zrobil mi juz jeden design, ale nie zaakceptwalam...wole miec czarno biale niz tamto...eeehhh :( smutek...tez chce bloga, no! :(

Gratulacje dla dzieciaczkow narodzonych i ich mamus, az tyle ich przeoczylam!!!! :((
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #240041 przez Insomnia
Witam nowe staraczki i trzymam kciuki :lol:
Dorcia moje gratulacje :woohoo: :woohoo: Przesyłam buziaczki dla maleństwa :kiss: :kiss: :kiss:

Gorla byłaś już u gina?????????????????? Dawaj znaka!!!!!!!!!!!!!

Gosiaczku zaciskam kciukory za wyniki :kiss:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #240042 przez mesy
Insomnia Gorla była u gienka i okazało się żę wszystko jest w najlepszym porządku :lol: :lol: tamten lekarz co jej powiedział że niby źle się wszystko rozwija to jakiś konował :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #240047 przez chłopek
całe szczęscie, lekarz to ładny burak tak nastraszył gorle, i jeszcze prywatnie była
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #240049 przez mesy
chłopek no dokładnie :dry: i jeszcze płać za coś takiego :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #240056 przez Lacrijka
Gorla - :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ide do dentysty... Boje sie jak uj.. Bezie bolic :( :( :( :( :( :( :( Jak nie wróce to umarłam ze strachu.. :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #240057 przez Insomnia
Mesy właśnie doczytałam na czerwcówkach :lol:
Cześć dziewczynki :lol:
Ja dziś idę do gina i też jestem ciekawa co tam u mnie wypatrzy

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #240058 przez ilona
Lacra idź, nie peniaj :laugh:
Pomyśl sobie, że lepiej teraz niż w ciąży chodzić :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #240059 przez chłopek
lacra nie umrzesz ja mialam isc we wtorek do dentysty ale chora jestem no i nie mialam jak, a juz 2 wizyta mi przepadła
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #240064 przez Insomnia
Lacruś ja też się bałam a ostatnio byłam u innego pana dentysty i był tak delikatny że szok :ohmy: bez znieczulenia mi robił i nic nie bolało! a wcześniej to jak wchodziłam to zamiast dzień dobry to mówiłam znieczulenie poproszę :lol:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl