BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 6 miesiąc temu #239703 przez mesy
emka no pech hehe chyba jednak jest pisane żebym poszła tego 2 grudnia a nie zawracała doktorkowi głowę wcześniej :lol: ale może się jutro zbiorę haha no nie wstszymię :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #239710 przez emka
mesy rozumiem, jestem tak samo... niecierpliwa w tych sprawach :lol:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #239711 przez Mirella
Monka witaj i ajłonkę poproś niech armatę szykuje to na bank II będą :lol:


Emilia, wiara góry przenosi tyle Ci powiem. Nie wiem czy na forum była lub jest dziewczyna z problemami podobnymi do Twoich, ale wiem że była inna, której lekarze odradzali a teraz jej synek biega aż miło :)
I powiem Ci że nawet gdybyś miała leżeć całą ciążę to warto, chociaz psychicznie pewnie ciężkie do zniesienia, ale kurcze, no, warto i już, mam Duśkę to wiem co mówię, warto jak..... nie będę się wyrażać ;) I nie bojaj się, walcz, a my będziemy kibicować i trzymać kciuki :)

Gosiak, Ty to cierpliwa jesteś, ja bym nie wyrobiła z nerwów do jutra ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #239723 przez gosiak
Mirella no najpierw się wkurzałam że tyle kazali czekać a teraz jak się okazało że już można odebrać to się dygam :huh: no ale jutro już na bank jade :blink: jak zawału po drodze nie dostane :blush:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #239729 przez mesy
gosiak a tam :silly: nie masz się czym denerwować ;) i tak już nic nie zmienisz czy będzie dobrze czy źle :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #239746 przez Emilia_m
Mirella bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Jestem w tym praktycznie sama. Mój mąż stara się ale widzę, ze jest mu ciężko, na prawdę boli go to że ciągle jest coś nie tak. Był przy mnie przy rzutach SM był przy punkcji a teraz mamy taki problem. Nie wiem czy pociagnę to sama więc szukam pomocy i ciepłych słów. Wiem, ze jeśli zblokuję się psychicznie to nawet natura mi odmówi. A na prawdę marzę o tych malutkich stópeczkach, palutkach, brzuszku wystającym. Mam nadzieję, że przy ważym wsparci powróci mi wiara i będzie wszystko dobrze.
Teraz jeszcze muszę poszukać pracy, na domiar złego.
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #239749 przez madziaska
Nasza Dorcia urodziła dzisiaj Lenkę przez cc. Malutka waży 3420 gram i mierzy 52 cm :)

Ktora wskakuje na miejsce Dorci ???????????
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #239758 przez gosiak
Dorcia pięknie !!!!! GRATULUJĘ

no ja nie będę zachłanna umówiłam się z Tobą madziaska że na Twoje miejsce wskakuję więc poczekam te 7 dni
a na Dorci miejsce chętna na bank się znajdzie

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #239823 przez Lacrijka
Zrobiłam na kolacje te Piccerinki z "Pomysł na ..." Mówie Wam jaka pychota..Szybko i smacznie... Polecam :) :) :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #239824 przez mesy
Dobrze że mówisz bo ostatnio je kupiłam i się zastanawiałam jakie mogą wyjść :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #239829 przez Lacrijka
Dobre, tylko ja nie robilam 4 malych tylko 2 wieksze.. Ciasto pycha, ani grama soli nie trzeba i sos tez pyszny..Jedyna przyprawą jaką dalam to było oregano na syr.. I zamiast zółtego sera ja daje Mozarelle light z Zott..
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #239834 przez gosiak
też się nad tymi piccerinkami zastanawiałam czy dobre, jak mówisz że pyszne to spróbuje :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #239838 przez Lacrijka
Dobre, dobre Goguś.. Tylko zeby tak sie najesc to trzeba dwa te opakowania.. Albo cieniej rozwałkowac ciasto..Ale lepiej dwa opakowania bo ja rozwalkowalam mocniej i niepotrzebnie.. Mogło byc kroche grubsze :) :) :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #239840 przez Mirella
Dorcia gratulacje i buziaki jak nie wiem co :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

sie kurcze wzruszyłam jakoś ;)

Emilia z nami nie będziesz sama, tu ciągle jak w ulu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #239850 przez Lacrijka
EEEEj, patrzcie jaka świnia jestem...

Dorcia
!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Gabi
- widze ze jestes, pisaj nam o co kaman :kiss: :kiss: :kiss:
Załączniki:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl