BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #561792 przez Lacrijka
Aleksandraaa1 napisał:


A poza tym jak kupujesz jedną sztuke to nie obchodzą Cie koszt dodatkowe.


No dobrze, ale jak chcesz kupic wiecej to musisz doplacic ta różnice.. Ja bym to np. robila "gratis" gdyby ktoś kupil np. 3sz bo daje mi zarobic i wtedy jest wieksza szansa ze zrobi zakupy ponownie.. No ale to sa podstawy marketingu więc nie kazdy musi wiedziec.
Ja np. często kupuje po kilka sztuk żeby np. za miesiac nie płacic znow za przesyłke.
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #561794 przez Mirella
A obciąłby mi ktoś włosy, bo sama jakoś nie mogę się za to zabrać? Osłabłam całkiem i ręce mnie bolą, a jak gadacie o gimnastyce to mnie skręca z zazdrości, bo tego to mi jeszcze nie wolno a przydałoby się.

Nie wiecie ile po operacji muszę odczekać żeby się starać? Miałam tak popieprzonego lekarza prowadzącego że nie dało się z nim porozmawiać.

I powiem Wam jeszcze że pierwszy tom Greya mnie wkurzał, kręcili się w kółko jak muchy w słoiku, drugi na szczęście o niebo lepszy.
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #561796 przez Aleksandraaa1
to proponuje zacznij sprzedawac sama a zobaczysz ze my jako sprzedawcy mamy duze oplat za kazda z aukcji. nawet nie wiesz jakie to sa koszt ale co ja Ci bede pisała zreszta. Co Ty mozesz wiedziec coś przemądrzała jesteś w tum temacie nie znasz mnie a obrazasz cały czas. JA zawsze powtazrzam załóż firme sam a zobaczysz jakie sa zabobki i koszty.
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #561797 przez Lacrijka
Aleksandraaa1 napisał:

czemu mnie obrazasz masz do tego jakies szczegolne prawo????


Ale gdzie ja Cie obrazam ?? przepraszam.. Pisze tylko swoje zdanie, a do tego akurat mam prawo..

Wiesz, na allegro kupuje bardzo duzo rzeczy z racji tego ze mieszkam gdzie mieszkam, i jeszcze nigdy nie spotkałam sie z tym, żeby ktos sobie doliczał do przesyłki kurierskiej przy takiech pierdółkach..Dlatego mnie to dziwi, ale jak juz pisałam wczesniej, nie ma tematu.
I nie unos sie tak, bo Ci tu krzywdy nikt nie robi..
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #561807 przez Aleksandraaa1
"....ale spoko, jak ktos glupi to kupi. NIe było tematu."
"....ale nabija kase na kosztach przesyłki..""
....No ale to sa podstawy marketingu więc nie kazdy musi wiedziec."

To według Ciebie nic...ok
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #561810 przez ilona
No ma all o akurat opłaty są śmiesznie niskie :laugh:
a zarobek na wysyłce stał się plagą :ohmy:

Aleksandra też nie widzę, żebyś została obrażona :)
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #561816 przez Lacrijka
Aleksandraaa1 napisał:

"....ale spoko, jak ktos glupi to kupi. NIe było tematu."
"....ale nabija kase na kosztach przesyłki..""
....No ale to sa podstawy marketingu więc nie kazdy musi wiedziec."

To według Ciebie nic...ok


1. nie obrażam Ciebie tylko tego kto kupi jak juz
2. Nie widze tu obelgi
3. ... :S
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #561818 przez Aleksandraaa1
słuchaj sprzedajecie na tym portalu?? ja mam bardzo duzo aukci i oplaty co miesiac mam bardzo duze to tylko ja wiem ile place i nie rozumiem poza tym najazdu Lacrijka na moją osobę. Tez mama zdanie na rozne temat ale na nikogo tu nie naskakuje


Lacrijka skoncz temat nie chce mi sie juz z Toba na ten temat gadać :angry:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #561820 przez Aleksandraaa1
to po co obrazasz tergo kogos kto kupi skoro nie masz do tego prawa i to chyba troche jest nie fair nie uwazasz
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #561823 przez Lacrijka
Ej dobra, nie chce mi sie z Toba dyskutowac bo mam lepsze i ciekawsze rzeczy do zrobienia.. Jezeli to tez uwazasz za obrażenie Ciebie to z góry przepraszam.

Milego dnia dziewczynki :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #561838 przez gosiak
Też tu nie widzę żeby ktoś tu kogoś obrażał, a sprzedawcy którzy dobijają sobie cene za przesykłkę to zwykłe chamy...jeśli się komuś sprzedaż przez neta nie opłaca to niech się zajmnie czymś innym a nie robi ludzi w balona, i nie kieruje tego tu do nikogo tylko do ogółu sprzedawców :ohmy:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #561846 przez Aleksandraaa1
ja jestem w ogóle sprzedawców -...wiec nie skomentuje.Gosiak wiesz co ja uwazam ze jest tyle aukcji ze kazd ma wybór i nie tylko na aukcjacha ale i w zyciu i wybierzesz tam gdzie chcesz.
Ja nie dorabiam sobie na wysyłce ale mam wieksze opłaty bo mam kogos kto mi wysyła przesyłki a tej osobie usze rowniez za to zaplacic .
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #561849 przez Aleksandraaa1
sama nie mam umowy z kurierem tylko ta osoba która wysyła
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #561855 przez Aleksandraaa1
Wiem ze zadna z Was mnie nie poprze ani nie zrozumie bo W przyjaciólki forum. ale... w kazdym razie nie potrzebuje tego. kazd ma swoj wybór


wSZYSTKO ROZUMIEM KAZDY MA SWOJ WYBÓR W KUPOWANIU i jeden wybierze tu drugi tam.
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #561865 przez gosiak
No dokładnie, na szczęście jest wybór wśród osób które można nazwać sprzedawcami godnymi polecenia...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl