BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562549 przez ferritka
Gosik,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Lacrijka :lol: pytasz, phi!!! B) nawet się z Tobą żelami kciałam podzielić to wiesz, to coś znaczy :blush: :lol: :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562551 przez sylwus136
Hejoł kobitki moje drogie :)

Nie mam czasu pisać ale staram się was czytać w miarę na bieżąco :)

co do wykorzystwyania info z forum i nie tylko to niektórzy ludzie nie mają skrupułów. Masakra jak można tak robić i jak można być takim człowiekiem...

co do allegro to zgodzę się z wami ze to wkurzające jak trzeba płacić za kuriera czy przesyłkę więcej i w sumie potem jak się policzy to bardziej opłaca się wydać na paliwo i po coś pojechać niż kupować przez allegro. Mój mąż miał jedną taką fajną sytuację ale bardzo fajną. Kupował bardzo drogi sprzęt do studia i w all nie było kwoty za kuriera i facet napisał mu żeby wysłał około 20 zeta. Mój M wysłał 30. Wiecie wyszło iż przesyłka kosztowała 15 zł to tej reszty nie wzięli sobie tylko dodali dwa kable za 30 zeta jako gratis i za to że był dobrym klientem :) to się nazywa miła sytuacja :)

A mam pytanie do dziewczyn co ich połówki wyjezdzają na bardzo długo. NIe miałyście kiedyś myśli że wasi mężczyźni mogą was zdradzać? Nie oskarzam tu nikogo broń Boże że odrazu kazdy facet taki sam ale ja bym chyba zwariowała. Przezież faceci myślą całymi dniami o seksie i jak nie widzą się ze swoimi kobietkami ileś tam czasu...nooo czy nie mają chęci na zdradę... autentycznie ja bym zfiksowała :P
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562554 przez Lacrijka
gosiak napisał:

anoda89 napisał:

Ale jaja :ohmy: Jak to ją prześladowała?? Ja pierdziu to ja nic nie piszę.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No ale spoko, jak się pisze z głową to je git ;) ja nawet imienia i nazwiska kota nie podaje :S


Matko Bosko..a mój Max taki jawny i komandytowy tu je :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562561 przez gosiak
Lacrijka napisał:

Kto mie lubi ?? :( :( :(


A coś taka smutanawa? Przeca wiesz ze Cie lubiem :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562563 przez studentkaae
aaaaaaaa Sis - takie ćwiczenia to rozumiem :)

widzę, że więcej tu Was takich ostatnio "usportowionych" :)
u mnie ostatnio zima w związku... czekam na wiosnę :) w końcu musi wyjść słońce...

hhmmm, no tak - inwigilacja możliwa jest na każdym kroku... dlatego tylko na chwilkę miałam w avatarku swoje zdjęcie, a potem szybko wróciłam do stokrotek. no cóż - nie wiadomo kto i kiedy by mnie rozpoznał. a ludzie są różni.

ja np. zauważyłam, że na forum są etatowi podglądacze. tylko czytają, ale nic nigdy na żadnym temacie nie napisali. dziwne trochę nie??
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562566 przez Lacrijka
gosiak napisał:

Lacrijka napisał:

Kto mie lubi ?? :( :( :(


A coś taka smutanawa? Przeca wiesz ze Cie lubiem :kiss:


A bo taka dzis niedżeczna byłam i w ogóle..chyba wystraszyłam kolejna kuleżankę :dry: :dry: :dry:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562567 przez anoda89
To ja pierdziele i awatar zmieniam :huh:

Ale to trzeba być popieprzonym żeby takie rzeczy robić.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562571 przez gosiak
Lacra, oj tam oj tam :blink:

Też czasami widze ze mamy tajnych czytelników, może chcieli by a się boją odezwać :silly:

Anoda i tak Cię jeszcze widać :P stary avatar czasem dlugo sie jeszcze wyswietla, albo jedni widzą stary a inni już nowy :huh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562575 przez ferritka
no mój stary wie, że jakby coś ten teges na boczku to bym mu kolana przestrzeliła i posypała solą!!!!!!! i jesli to czyta jego matka albo ktokolwiek kto może mu donieść to niech mu to jasno powtórzy! - kolana przestrzelone i posolone!!!

poza tym, uważam, że jesli by mnie A zdradził, to jest na tym rozumnym samcem iż wie że byłby to definitywny koniec i zabieram graty i kota i więcej by nas nie zobaczył!!
A mówi, że zdrady są jak w sexie coś nie trybi- że za mało albo że nie tak żeby zaspokajał- więc ja trzymam rękę na pulsie B)

Lakra- nooo weź..... a pamiętasz moje pytanie o szpitale, jakieś 2 dni temu?? noo. Nic się nie smutaj, bo Koszykarze się zesmucą też bo Ci smutno :blush:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562583 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562586 przez studentkaae

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562589 przez ferritka
eee bardzo ładna!!!!! :)) ależ ja lubie takie bibelotki :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562592 przez gosiak
Ładniuchna :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562595 przez Martynka__89
Ślicznota !!



Moja Kropeczka:(9.02.2015
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562596 przez Lacrijka
Kupiłam taka

allegro.pl/mamo-tato-6-cz-posciel-dzieci...rca-i3014125969.html
Ta co jest w miniaturce na górze.. Jakos mnie urzekla jej prostota.. A na drugie komplety wzór: Serduszka w kwiatuszkach słonecznych
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl