BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu #562486 przez gosiak
Dave ja dziś mam wieczór dla siebie, moj ma wyjazd wraca dopiero jutro wieczorkiem, kurka rurka o 19 juz sie kąpnęłam i do łózia całego mojego bez podchrapywania :) fajnie tak czasem :woohoo:

Ferri ja już po owulce i też się ćwiczyliśmy, trza było zakwasy "rozchulać" po treningu z chodakowską, po tym turbo dopalaczu trzeci dzień mam zakwasiory :ohmy:

Kocyk zajebisty, a cena jeszcze bardziej :ohmy:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562496 przez ferritka
Gosiak :lol: jesteś genialna NA ZAKWASY -STARY LEPSZY OD MAŚCI B) B)
ja mam takie wieczór i noc dla siebie już niebawem, więc też poczynie paseczki , pillingi i domowe spa :lol: a jako, że nie lubie być w domu sama to pewnie ściągnę do siebie na nocne czuwanie jakieś kuleżanki B) chętna któraś na wino i malowanie paznokci, to zapraszam :lol: :lol:

przypomniało mnie się, że pisałyście coś o tym że jakaś staraczka się nabaweiła przez forum problemów, hmmmm masakra jakaś, że ktoś mógłby chcieć wykorzystać to co tu się wypisuje przeciwko nam... ja to od razu przemyślałam co też piszę i co mogłoby zostać użyte przeciwko mnie, hmmmm jedynie A mógłby strzelić fochem do końca świata bo mówie tu o nim czasami Stary :silly: w realu ma inną ksywkę rzecz jasna, lekko bardziej pieszczotliwą- ale w sumie to bardziej imienną niż zwierzęco miśkowatą :dry:

więc póki co jedynie Mesy może zbierać na mnie haki, bo sie z fb znamy też :lol: ale dobrze jej z oczów patrzy więc śpie spokojnie :))

no kocyki zaiste kosztują dużo. wiem jedno, że rzeczy dla dzieci to najlepszy biznes świata.
na szczęście moja bratowa to krawcowa i lada chwila kupuje wypasioną w kosmos maszyne i mnie uszyje takie cuda - już sobie zaklepałam. No najpierw kocyk potem Groszek :blush:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562498 przez anoda89
Co tu taka cisza nastała :unsure:

Ja już obiad zrobiłam i czekam na męża :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562511 przez pani_p
Ja też na małża czekam :-)

Wróciłam od koleżanki, pobawiłam się z jej synkiem, poprzytulałam i jestem padnięta :-D ale szczęśliwa, że mam na kogo przelać matczyne zapędy :-)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562514 przez ferritka
hohoho czyżby przedwiosenny czas sprawił, że w moich Staraczkach obudził się sportowy duch :kiss: :lol: B) takich układów to by sama Ewka się nie powstydziła :laugh: bo jak mięśnie bolą to znaczy, że pracują - a to najważniejsze B)

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562517 przez gosiak
Ferri no kiedyś tu mialysmy akcje ze ktos z rodziny tu kogos znalazł i dym mieli w domie, bo staraczka co tu z nami była czasami o szwagierce tu gadała nie koniecznie rzeczy które by się tej szwagierce spodobały no i dziewczyna musiała tez sobie z tąd pójść bo ta ją prześladowała :huh: czyli ta szwagierka zczaiła tu staraczkę ;)

A na zakwasiory stary najlepszy rozmasuje i rozgrzeje lepiej jak maścidła :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562520 przez ferritka
Jessssu Gosiak tylko nie mów tego głośno, bo jak mam kaszel to mnie stary taką maścią rozgrzewającą eukaliptusową staruje po klacie i po plecach - jak usłyszy że stary lepszy od maści to teraz jak mnie kaszel dopadnie to ten zamiast mnie smarować bedzie chciał =se na mnie siednąć B) :blink: :silly:

Frog, no to masakr :dry: ciul jakby mnie tu nietoperzyca zczaiła to by mnie na niedzielnych obiadkach bank podtruwała :blush: :S

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562521 przez pani_p
Ferritka co tu dużo mówić :-D czuć już wiosnę w powietrzu haha :-D

Gosiak tylko jak tu go namówić na to jak taki padnięty po pracy?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562528 przez Asik
Gosiaku święta racja :D :D :D :D

Pani :D :D no jak?? zachęć swojego a jak ochoty nabierze to fruuu --- role sie odwrócą :D

Pamiętam tą akcję -- masakra to była :ohmy:

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562530 przez gosiak
Pani też mamy ten problem ze staruszek po pracy czasem pada bo wraca dopiero wieczorkiem, no ale czasem uda nam się styknąć :lol: albo w weekendy z rańca :silly:

Ferri ja nie chce wiedzieć co by mi moja nietopera wsypła do sosiku jak by widziała jak ładnie o niej pisze :P no ale nietopera i forum staraczkowe :unsure:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562536 przez ferritka
Ferri ja nie chce wiedzieć co by mi moja nietopera wsypła do sosiku jak by widziała jak ładnie o niej pisze :P no ale nietopera i forum staraczkowe :unsure:[/quote]

:lol: wiesz, nietoperzyce są nieobliczalne- wiadomo co im tam po głowach lata :lol:

kurcze blaszka,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562540 przez anoda89
Ale jaja :ohmy: Jak to ją prześladowała?? Ja pierdziu to ja nic nie piszę.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562544 przez gosiak

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562545 przez gosiak
anoda89 napisał:

Ale jaja :ohmy: Jak to ją prześladowała?? Ja pierdziu to ja nic nie piszę.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No ale spoko, jak się pisze z głową to je git ;) ja nawet imienia i nazwiska kota nie podaje :S

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562548 przez Lacrijka
Kto mie lubi ?? :( :( :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl